رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

سوئیچ نکسوس 6000 سیسکو

 سوئیچ نکسوس 6000 سیسکوسوئیچ نکسوس 6000 سیسکو - یک سوال

امروزه با رشد دیتاسنترها و اپلیکیشن های مورد استفاده در سطح شبکه های پیشرفته، سازمان ها بیش از پیش نیاز به ساختاری منعطف و قابل اعتماد برای مراکز داده خود حس میکنند. در همین راستا، سوئیچ سیسکو نکسوس 6000 جزء محصولات رایج برای یکپارچه کردن و افزایش کارایی و انعطاف پذیری دیتاسنترها با ساختار قدیمی و گسترش محیط های کلود میباشد.

ویژگی سوئیچ Cisco Nexus سری 6000

بصورت کلی این سوئیچ ها از 1 تا 4 یونیت در رک اشغال کرده و از پورت های با حداکثر سرعت 40 گیگابیت در بستر Ethernet وFCoE  پشتیبانی نماید. همچنین در این سوئیچ ها میتوان با کمک گرفتن از ماژول Cisco Nexus 2000 Fabric Extension حجم وسیعی از ارتباطات لایه 2 و لایه 3 شبکه را مدیریت کند. بعلاوه سیستم عامل قدرتمند  NX-OS در سری سوئیچ Nexus Cisco که پشتیبانی از برنامه نویسی به روش های مختلف را برای مدیران شبکه فراهم میکند، باعث میشود این دستگاه گزینه قابل اعتمادی برای راه اندازی هر شبکه و بخصوص دیتا سنترها بحساب آید. در آخنهایتر سری نکسوس 6000 سیسکو با پشتیبانی از شبکه های SAN  و با ویژگی های منحصر بفرد میتواند پهنای باند مورد نیاز در شبکه را براحتی مدیریت کند و در اختیار برنامه ها و کاربران مختلف قرار دهد.

مطالعه
وقتی کامپیوتر روشن نمی شود چه باید کرد؟

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه محصولات سوئیچ سیسکو Nexus با کارشناسان بازرگانی شرکت سورنا ارتباط برقرار کنند.

انواع مدل سوئیچ 6000 سیسکو

این سوئیچ دارای مدل های زیر میباشد:

سوئیچ نکسوس 6001:  این محصول از 48 پورت ثابت با سرعت 1 گیگابیت و 10 گیگابیت، 4 پورت ثابت SFP+ با سرعت 40 گیگابیت، تا 1152 پورت با استفاده از ماژول Cisco Nexus 2000 Fabric Extenders ، از زبان های برنامه نویسی  و از تکنولوژی FCoE  با سرعت 40GE پشتیبانی میکند.

سویچ نکسوس6004 این محصول از قابلیت VXLAN، تا 2304 پورت با استفاده از ماژول Cisco Nexus 2000 Fabric Extenders ، از ابزارهای و زبان های برنامه نویسی و از تکنولوژی FCoE  پشتیبانی میکند/

مطالعه
ترکیب پوشه‌ها در سیستم‌‌ عامل‌ مک چگونه اس

 لایسنس سوئیچ نکسوس سیسکو سری 6000

مشتریان میتوانند تمامی لایسنس سوئیچ نکسوس 6000 سیسکو را چه در حالت لایسنس سنتی سیسکو یا لایسنس اسمارت سیسکو را از طریق تماس با کارشناسان فروش شرکت افزارپرداز سورنا تهیه نمایند.

خرید و قیمت سوئیچ نکسوس 6000 سیسکو

این محصول دیگر توسط شرکت سیسکو تولید و پشتیبانی نمیگردد و مشتریان میتوانند بجای آن از سوئیچ های نکسوس 9000 و یا 7000 سیسکو استفاده نمایند.

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.