رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

سوئیچ نکسوس 7000 سیسکو

سوئیچ نکسوس 7000 سیسکوسوئیچ نکسوس 7000 سیسکو - یک سوال

 

سوئیچ نکسوس 7000 سیسکو را میتوان بعنوان یخش مهمی از راهکار دیتاسنتر سیسکو برای محیط های مختلف از جمله سازمان های  پیشرفته درنظر گرفت که بوسیله آن میتوان ترافیک سرویس های گوناگون از قبیل ذخیره سازها، پردازش گرها و ماشین های مجازی را در یک پلتفرم مدیریت و کنترل نمود. سوئیچ نکسوس سری 7000 بعنوان بخشی از فابریک سیسکو میتواند بوسیله پورت هایی تا سرعت 100Gbps و سیستم عامل قدرتمند NX-OS ، انعطاف پذیری فوق العاده ای را برای هر شبکه ای فراهم کند. این محصول با ساختار ماژولار و با برخورداری از دو جایگاه اختصاصی برای سوپروایزرهای قدرتمند، امکان ارتقا و آپدیت دستگاه را در حالت روشن را بدون هیچ اختلالی در شبکه را فراهم میکند.

مطالعه
روش‌های بزرگ‌نمایی یک تصویر روی چند مانیتور

انواع مدل سوئیچ نکسوس 7000 سیسکو

سوئیچ ماژولار نکسوس 7000 سیسکو را میتوان براساس تعداد جایگاه هایی که پشتیبانی میکند تشخیص داد. برای مثال سویچ نکسوس 7004 دارای 4 اسلات، سویج نکسوس 7009  دارای 9 اسلات،  سویچ نکسوس 7010 دارای 10 اسلات و سوئیچ 7018 دارای 18 اسلات میباشد. این سری از سوئیچ Nexus Cisco از پورت هایی با سرعت 10 ، 40 و 100 گیگابیت اترنت پشتیبانی میکند و برای دیتاسنترهای با ابعاد مختلف مناسب میباشد.

سری سوئیچ نکسوس 7700 سیسکو

در جدیدترین مدل های این محصول میتوان از سویچ نکسوس 7702 دارای 2 اسلات و سویچ نکسوس 7700 نام برد که با بهره مندی از شاسی دارای 6 اسلات میتواند برای دیتاسنترهایی با ابعاد متوسط کارایی بالا ، High Availability و زیرساخت های فابریک سیسکو را مهیا کند. همچنین مدل 10 اسلات و 18 اسلات این سری نیز برای محیط هایی با تراکم بالاتر و نیاز عملکرد بالاتر مناسب میباشد.

مطالعه
نصـب هارد درایـو جدیـد روی رایانه

مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و تهیه محصولات سوئیچ سیسکو Nexus با کارشناسان بازرگانی شرکت سورنا ارتباط برقرار کنند.

لایسنس نکسوس 7000

بصورت کلی محصولات نکسوس سیسکو از لایسنس های اسمارت، با آپدیت سیستم عامل NX-OS به نسخه های جدید، پشتیبانی میکنند. مشتریان میتوانند برای تهیه اسمارت لایسنس سویچ نکسوس اقدام به ساخت اسمارت اکانت سیسکو در سایت مدیریت هوشمند سیسکو CSSM کرده، سپس با اتصال دستگاه خود به اینترنت تمامی قابلیت های سوئیچ Nexus را درصورت خریداری اسمارت لایسنس مربوطه رجیستر نمایند.

همچنین در صورتی که در محیط سازمانی امکان اتصال مستقیم دستگاه به اینترنت وجود نداشته باشد اسمارت لایسنس PLR نکسوس 7000 سیسکو بصورت آفلاین و برای همیشه میتواند محصول را فعال گرداند.

مطالعه
ریست کردن Cmos مادربرد چطوری است؟

خرید سوئیچ نکسوس سیسکو سری 7000

مشتریانی که قصد خرید و یا سفارش گذاری برای تهیه این محصول را دارند، میتوانند با کارشناسان فروش شرکت افزارپرداز هوشمند سورنا ارتباط برقرار کنند.

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.