رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

نحوه اتصال تلویزیون به اینترنت

۱- در اولین گام باید تلویزیون خود را روشن کنید.
۲- روی کنترل تلویزیون دکمه‌ی منو (Menu) یا خانه (Home) یا اسمارت‌هاب (SmartHub) را فشار دهید. در این صورت در صفحه‌ی تلویزیون منوی خانه را مشاهده خواهید کرد.
۳- وارد بخش جنرال (General) شوید.
۴- در منوی باز شده شبکه (Network) را انتخاب کنید.
۵- سپس میان گزینه‌های در حال نمایش وارد تنظیمات شبکه (Open Network Settings) شوید. دقت در برخی مدل‌های سامسونگ این گزینه با نام Network Setup قابل دسترسی می‌باشد.
۶- در صفحه‌ی تلویزیون دو گزینه برای انتخاب شما نمایش داده خواهد شد؛ Wireless و Wired. گزینه‌ی Wireless را انتخاب نمائید.
نکته: تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ که ۲۰۱۸ تولید شده‌اند،‌ تنها به شبکه‌های بی‌سیم ۲.۴Ghz متصل می‌شوند .اگر بخواهید این مدل‌ها را به شبکه ۵ گیگاهرتز متصل کنید، اتصال برقرار نخواهد شد. مدل‌های ۲۰۱۹ از هر دو نوع شبکه‌ی بی‌سیم، یعنی ۵ گیگاهرتز و ۲.۴ گیگاهرتز پشتیبانی می‌کنند.
۷- در مرحله‌ی بعد میان شبکه‌های Wifi نمایش داده شده،‌ گزینه‌ی مورد نظرتان را انتخاب کنید. در صورتی که برای اتصال نیاز به تایپ گذرواژه دارید،‌ در صفحه‌ی کیبوردی که برای شما نمایش داده می‌شود،‌ رمز خود را وارد کنید.
۸- پس از پایان مرحله‌ی ۷ و تائید گذرواژه،‌ دکمه‌ی انجام (Done) را انتخاب کنید. در این مرحله تلویزیون هوشمند با توجه به اطلاعات دریافتی سعی می‌کند به وای‌فای متصل شوید.
۹- در صورت موفقیت تلویزیون در برقراری اتصال پیغام (Successful, Your Tv Connected To Wireless) نمایش داده می‌شود. با کلیک بر روی Ok پروسه‌ی اتصال را تائید کنید.

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه