رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

نکات امنیتی خرید پیج اینستاگرام

نکات امنیتی قبل از خرید پیج اینستاگرام آنقدر اهمیت دارد که گاهی شاید با ندانستن چند نکته ساده، بعد از تحویل پیج اینستاگرام خریداری شده، ممکن است تمام هزینه شما به چشم بهم زدنی نابود شود. چرا ؟ چون فقط چند نکته ساده را نمی دانستید.

قبل از خرید پیج اینستاگرام باید به نکاتی مهم توجه کنید که ندانستن آن ها می تواند عواقب بدی را برای پیج شما و حتی کسب و کارتان در پی داشته باشد. خوب حالا این نکات امنیتی خرید پیج اینستاگرام چیست که ما اینقدر شما را از آن می ترسانیم؟

این نکته را بگویم که قبلا در وبسایت مارکترها یک مقاله با عنوان ” راهنمای خرید پیج اینستاگرام ” تولید و منتشر کرده ایم که خواندش را به شما توصیه می کنم.

بلافاصله رمز عبور پیج را تغییر دهید

یکی از مهم ترین نکات امنیّتی که باید بعد از خرید پیج اینستاگرام توجه ویژه داشته باشید، این است که بلافاصله یک رمز عبور قدرتمند (۸ تا ۱۲ کاراکتر شامل حروف  و اعداد و سنبل ها) برای پیج خود ایجاد کنید، این کار سبب می شود تا احتمال هک شدن پیج خود را بسیار کاهش دهید.

نکته مهم دیگر فعال کردن امکان احراز هویت دو عاملی اینستاگرام است. این موضوع به شما کمک خواهد کرد تا تقریبا امکان هک شدن پیج خود را یه صفر برسانید البته اگر رمز عبور قدرتمندی داشته باشد.

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، شما می توانید با مراجعه به بخش “two factor authentication instagram” در تنظیمات پیج خود، این امکان را برای پیج خود فعال کنید.

نکات-امنیتی-قبل-از-خرید-پیج-اینستاگرام

مواظب باشید پیج هک شده نخرید !

یکی از مهم ترین نکات امنیتی قبل از خرید یک پیج اینستاگرام این است که یک پیج هک شده خریداری نکنید.

مطالعه
5نکته مهم برای خرید درایو های SSDمناسب

گاهی ممکن است پیج اینستاگرامی را خریداری کنید که از قبلاً هک شده باشد و شما از این مسئله بی اطلاع باشید.

خوب چه اتفاقی می افتد؟

زمانی که شما یک پیج هک شده را خریداری می کنید، در واقع احتمال اینکه در آینده صاحب قبلی پیج به کمک یک فرد متخصص، پیج خود را بازگردانی کند وجود دارد و در اصل شما به عنوان یک مهمان در آن پیج فعالیت دارید و زمانی که صاحب اصلی با هر روشی پیج را بر می گرداند، آن موقع دیگر کاری از دست شما بر نمی آید.

حتی ممکن است هزینه های زیادی بابت تبلیغات و جذب فالوور هدفمند متقبل شده باشید اما در نهایت با یک پیج هک شده رو به رو هستید.

خوب حالا چه کنیم که گرفتار این موضوع نشویم؟

یک پاسخ ساده دارد. سعی کنید از یک جای مطمئن پیج خود را خریداری کنید و به سراغ مکان های غیر متعارف و نامعلوم نروید. از جمله مواردی که می تواند سبب افزایش اعتماد شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • دارای نماد اعتماد الکترونیک باشد
  • صفحه درباره ما و تماس با ما داشته باشد
  • شماره های تماس و راه های ارتباطی داشته باشد
  • آدرس مکان فیزیکی می تواند مفید باشد
  • چت آنلاین داشته باشد خیلی بهتر است
  • نظرات مشتریان راضی داشته باشد

بررسی موارد فوق به شما کمک می کند که از مکانی پیج اینستاگرام خریداری کنید که مطمئن تر باشد و با رعایت همین نکات امنیتی قبل از خرید پیج اینستاگرام، با اطمینان خاطر بیشتری پیج خود را خریداری کنید.

چرا نرخ تعامل پیجم کم شده ؟!

یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است بعد از خرید پیج اینستاگرام با آن مواجه شوید، پایین آمدن نرخ تعامل در پیج اینستاگرامی شماست.

این مورد تا حدی طبیعی است. بالاخره فرد دیگری قبل از شما، صاحب آن پیج بوده و استراتژی و سبک تولید محتوای متفاوتی با شما دارد. بنابراین قبل از اینکه پیج اینستاگرام خود را تهیه کنید، به سبک محتوا دقت کنید که تفاوت زیادی با استراتژی شما نداشته باشد تا دچار کاهش نرخ تبدیل زیادی نشوید.

مطالعه
نحوه بازگرداندن منو قدیمی کلیک‌راست به ویندوز ۱۱

البته این موضوع زیاد ارتباطی با نکات امنیتی خرید پیج اینستاگرام نداشته و صرفاً موقع نوشتن این مقاله یادم افتاد که گفتم این نکته را هم در پرانتز بگویم.

گرفتار تخلفات صاحب قبلی نشوید !

گاهی اوقات ممکن است فردی که قبلاً صاحب پیج اینستاگرام خریداری شده توسط شما بوده، فعالیت هایی در فضای مجازی داشته باشد که پیگرد قانونی دارد. شما نمی دانید که فرد قبلی زیر کدام پست ها کامنت گذاری کرده و یا اینکه اصلاً چه کامنتی برای افراد گذاشته !

بسیاری از افرادی که فقط به فکر سود خود هستند، ممکن است چنین پیج هایی را به شما بفروشند و برای شما دردسرهایی را ایجاد کنند که بعد از تحویل پیج اینستاگرام گریبان شما را بگیرد.

باز هم اینجا باید حواستان باشد که از افراد ناشناس پیج اینستاگرام خریداری نکنید و بدانید که از چه وبسایتی با چه پیشینه ای پیج خریداری می کنید. ممکن است یک اشتباه کوچک، شما را به دردسرهای بزرگی بیاندازد و این دردسرها گریبان شما را بگیرد.

حتماً دایرکت ها را چک کنید

یکی از مهم ترین نکات امنیتی خرید پیج اینستاگرام این است که بلافاصله بعد از تحویل فوری پیج، دایرکت ها را چک کنید.

بد نیست که به صورت تصادفی، دایرکت ها را بررسی کنید و مطمئن شوید که پیام های مشکوکی در دایرکت رد و بدل نشده باشد و این موضوع را تنها با بررسی پیام های خصوصی می توانید متوجه شوید.

گاهی اوقات افراد یک پیج تجاری راه اندازی می کنند اما در پشت پرده، کارهای دیگری انجام می دهند که فقط از پیام های خصوصی می توان متوجه شد که آیا ریگی به کفش صاحب پیج قبلی می باشد یا خیر !

بررسی کامنت ها قبل از خرید پیج اینستاگرام

یکی دیگر از نکات مهم امنیتی که قبل از خرید پیج باید به آن دقت داشته باشید، بررسی کامنت های زیر پست های داخل پیجی است که می خواهید خریداری کنید. این کار را با دید تشخیص رفتار نسبت به پیج مورد نظر انجام دهید.

مطالعه
آموزش کار با فایل در پایتون و ارائه دستور

با بررسی کامنت ها می توانید متوجه شوید که دیدگاه مخاطبان نسبت به محتوای پیجی که قصد خرید آن را دارید چگونه است و نکته امنیتی هم اینجاست که ممکن است کامنت های فیک زیادی روی پست ها ایجاد شده باشد که با بررسی صفحه پروفایل آن افراد، می توانید متوجه شوید که کدام صفحات فیک بوده و برای شما کامنت گذاشته اند.

پیج هایی که معمولاً فالوور های خیلی کم (نزدیک به صفر)، فالووینگ های بالا، دارای نام های غیر متعارف، صفر پست منتشر شده و با تصاویر پروفایل غیر واقعی دارند، احتمالاً پیج های فیک بوده و کامنت آن ها هم کاملاً غیر واقعی می باشد.

بهتر است صفحاتی را خریداری کنید که دارای کامنت های واقعی از افراد واقعی هستند و همین موضوع به رشد اعتبار پیج شما هم کمک خواهد کرد. زمانی که افراد معروف در حوزه کاری شما، زیر پست های پیج شما کامنت گذاری می کنند، این می تواند به اعتبار پیج شما کمک بسیار زیادی کند.

سخن آخر

در این مقاله سعی کردم، خیلی مختصر و مفید، چند نکته مهم امنیتی که قبل از خرید پیج اینستاگرام باید به آن دقت کنید را توضیح دهم، با رعایت همین چند نکته ساده می توانید جلو خسارت ها و هزینه های زیادی که ممکن است به پیج شما وارد شود را بگیرید و یک خرید مطمئن تر داشته باشید.

منبع: مقاله نکات امنیتی خرید پیج اینستاگرام مارکترها

marketerha.com/buy-instagram-security-tips

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه


1 دیدگاه

  1. … [Trackback]

    […] Find More here on that Topic: yeksoal.com/کامپیوتر-و-اینترنت/نکات-امنیتی-خرید-پیج-اینستاگرام/ […]