رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

4 قدم اصلی برای یادگیری react

امروزه همه ما بدنبال یادگیری هستیم. یادگیری یک حرفه، مهارت یا زبان برنامه نویسی و بسیاری از موارد دیگر. اما اگر کمی به رفتارتان دقت کنید متوجه خواهید شد که در بسیاری از این یادگیری ها شکست می‌خورید. یکی از دلایل اصلی شکست خورد و نامیدی در مسیر یادگیری یک مهارت نداشتن برنامه درست و نداشتن نقشه راه برای یادگیری آن هستید.

ربان های برنامه نویسی یکی از مهارت هایی است که برای یادگیری آن باید حتما از مسیر یادگیری درستی برای آن اقدام شود. زبان برنامه نویسی ری اکت نیتیو یکی از زبان های محبوب و پر کاربرد مابین برنامه نویس ها نیز است. یکی از مسیر های یادگیری ری اکت استفاده از آموزش react است که بهترین راه و مسیر برای حرفه ایی شدن در این مهارت است.

اما اگر بخواهیم به طور کلی مسیر یادگیری react را برایتان توضیح دهیم ادامه متن را اصلا از دست ندهید.

4 قدم اصلی برای یادگیری react - یک سوال
قدم اول اصول اولیه طراحی سایت HTML و CSS

زبان برنامه ‌نویسی در وب به دو دسته تقسیم می‌شود:

مطالعه
فعال کردن MY COMPUTER در ویندوز ۱۰

1.دسته‌ی اول زبان برنامه‌نویسی سمت کاربر:این زبان‌های برنامه‌ نویسی بر روی مرورگر اجرا می‌شود و نمایش وب سایت را کنترل می‌کنند.زبان‌های برنامه‌ نویسی سمت کاربر HTML و CSSو زبان برنامه ‌نویسی جاوا اسکریپ می‌باشند.هر زبان برنامه ‌نویسی که بر روی مرورگر اجرا می‌شوند؛ زبان برنامه نویسی سمت کاربر هستند.

2.دسته‌ی دوم زبان‌های برنامه‌ نویسی سمت سرور:این زبان‌های برنامه ‌نویسی بر روی سرور ایجاد می‌شوند و در فرایند‌های لازم CSS و HTML و جاوا اسکریپ به مرورگر ارسال می‌شوند.زبان‌های برنامه ‌نویسی سمت سرور قابلیت اتصال به دیتابیس را دارد که فعالیت‌های روی وب را مدیریت می‌کنند و اطلاعات مربوط به کاربر را می‌گیرند و به مرورگر ارسال می‌کنند.HTML و CSS یکی از پایه ‌ترین موضوعاتی است که باید در طراحی سایت به خوبی آموزش‌های لازم آن را فرا گیرید.یک طراح سایت یا یک بک‌اند کار که می‌خواهد کار‌هایی مربوط به وب را انجام دهد باید بتوانید مهارت‌های لازم در HTML و CSS را کسب کند.

قدم دوم منطق یادگیری وب یا جاوا اسکریپ

جاوا اسکریپ یکی از مهم‌ ترین بخش برنامه ‌نویسی تحت وب است. می‌توان گفت قلب تمام برنامه‌ نویسی‌های تحت وب جاوا اسکریپ است. در واقع اگر جاوا اسکریپ وجود نداشت برنامه‌های تحت وب هم وجود نداشت.جاوااسکریپ زبان برنامه ‌نویسی است که با کمک آن دستورالعمل‌هایی که از سمت کاربر ارسال می‌شود در مرورگر اجرا می‌شود.جاوا اسکریپ به زبان‌های برنامه ‌نویسی C، ++C، C# بسیار نزدیک است.جاوا اسکریپ زبانی شی گرا است و کد‌های جاوا اسکریپ بین کد‌های HTML قرار می‌گیرد و قابلیت‌های بسیاری در صفحات اینترنتی می‌تواند اضافه سازد.با کد‌های HTML می‌توانید صفحات ‌ایستا داشته باشید.جاوا اسکریپ می‌تواند نوع و نسخه‌ی مرورگررا که مورد استفاده‌ی کاربر است، تشخیص دهد و همچنین جاوا اسکریپ توانایی خواندن و نوشتن و اطلاعات مورد نیاز مرور بر کامپیوتر را دارد هچنین هزاران قابلیت دیگر را جاوااسکریپت دارد که دانش آن می‌تواند به اندازه‌ی کافی ما را در یادگیری react جلو ببرد.

قدم سوم  یادگیری ES6

ES6  منطقی است که به سادگی برنامه‌های تحت وب قوی‌تر و خوانا‌تر و بهتری را طراحی می‌کند.می‌توان گفت دومین تغییرات بزرگ برنامه‌ی جاوا اسکریپت و تغییرات عمده، تغییرات بهینه و اصلاحات عالی در تغییر جاوا اسکریپت اعمال شده است.برای حرفه ایی ‌تر شدن و فرا گیری منطق React  یادگیری را برای برنامه‌های تحت وب شروع کنید، زیرا react برپایه‌ی ES6 نوشته شده است.

قدم چهارم یادگیری react

یادگیری ری اکت بسیار کاربرد دارد زیرا ری اکت یکی از مهم‌ ترین و محبوب‌ ترین کتابخانه‌ی جاوا اسکریپتی است که می‌تواند برای پیشبرد برنامه‌ های کاربردی بسیار مورد توجه قرار گیرد.یادگیری ری اکت سخت و زمان بر نیست اما باید با صبر و حوصله‌ی فراوان پیش روی کنید و پیوسته تمرین کنید.اگر مراحلی که گفته شد را به خوبی بیاموزید می‌توانید به راحتی react را بیاموزید.

مطالعه
Drop Cap چیست؟ چگونگی کار با Drop Cap

در ادامه برای اطلاعات بیشتر درباره مسیر یادگیری  react با ما همراه باشید.

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.