رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

بهترین جاهای دیدنی دبی

دبی به خاطر جاذبه های دیدنی مانند برج خلیفه (بلندترین ساختمان جهان) و مراکز خریدی که با آکواریوم های ماموت و دامنه های اسکی سرپوشیده کامل می شوند، مشهور است. برای اطلاعات بیشتر و دیدن جاذبه های دیگر می توانید به سایت گردشگری ونیچ سر بزنید.

بهترین جاهای دیدنی دبی - یک سوال

1. دیدن منظره شهر مشهور دبی در برج خلیفه

ساختمان برجسته دبی و جاذبه توریستی عمده برج خلیفه است که در ۸۲۹٫۸ متر بلندترین ساختمان جهان و مشهورترین نقاط مورد علاقه این شهر است. برای اکثر بازدید کنندگان، سفر به عرشه مشاهده در طبقه 124 در اینجا باید انجام دهد در حالی که در شهرستان است. دیدگاه ها در سراسر خط آسمان شهر از دیدگاه چشم این پرنده به سادگی سرسام آور است.

مطالعه
گشت و گذار در اقامتگاه های بوم گردی ایران

بهترین جاهای دیدنی دبی - یک سوال

2. کشف تاریخ امارات متحده عربی در موزه دبی

موزه عالی دبی در قلعه الفهدی قرار دارد که در سال ۱۷۸۷ برای دفاع از دبی کریک ساخته شد. دیوارهای قلعه از بلوک های مرجانی سنتی ساخته شده و به همراه آهک نگهداری می شوند. طبقه فوقانی توسط قطب های چوبی پشتیبانی می شود، و سقف از فروندهای نخل، گل، و گچ ساخته شده است. این قلعه در تاریخ خود به عنوان اقامتگاه خانواده حاکم، کرسی دولت، پادگان و زندان خدمت کرده است. این موزه که در سال ۱۹۷۱ (و دوباره به طور گسترده در سال ۱۹۹۵) ترمیم شد، هم اکنون موزه برتر این شهر است.

مطالعه
هتل های سنتی کاشان، تجربه اقامت در تاریخ کهن!

بهترین جاهای دیدنی دبی - یک سوال

3. راه رفتن در تاریخ در محله الفهدی (دبی قدیمی)

محله الفهدی (که قبلاً شناخته می شد و گاهی هنوز هم از آن به عنوان محله بستقیه نام می برد) در اواخر قرن ۱۹ ساخته شد تا خانه بازرگانان ثروتمند ایرانی باشد که عمدتاً در مروارید و منسوجات به آن ها می پرداخت و به دلیل تجارت بدون مالیات و دسترسی به خور دبی به دبی فریب خورده بودند .

الفهدی بخش شرقی بر دبی را در امتداد نهر اشغال می کند و ساختمان های مرجانی و سنگ آهک در اینجا، بسیاری با دیوارهای صدر با برج های بادی، به طور عالی حفظ شده اند. باد برج ارائه خانه ها در اینجا با شکل اولیه تهویه مطبوع – باد به دام افتاده در برج به خانه ها قیف شد. بازرگانان ایرانی به احتمال زیاد این عنصر معماری (رایج در خانه های ساحلی ایران) را از کشور خود به خلیج پیوند می دادند.

مطالعه
دیدنی های شهر ری و آستان مقدس شاه عبدالعظیم

بهترین جاهای دیدنی دبی - یک سوال

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.