رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

بهترین پارک های تهران برای کودکان

چه تعداد از پارک های تهران برای کودکان را می شناسید؟

آیا پارک کودکان در تهران در مناطق خاصی واقع شده اند؟

در دنیای امروزی بازی‌ های کامپیوتری قسمت جدا نشدنی از دنیای کودکان و نوجوانان هستند. تغییر کردن سبک زندگی مردم و زیاد شدن آپارتمان‌ نشینی، باعث شده کودکان تحرک و فعالیت‌های فیزیکی نداشته باشند. جاهای تفریحی و سرگرمی مثل پارک ‌ها و شهربازی ‌ها فرصت اینکه در کنار هم سن و سال خود بازی کنند را در اختیار کودکان قرار می‌ دهد و کودکان این امکان را دارند هیجان و شادی خود را تخلیه کنند. در ادامه مقاله به بهترین پارک های تهران برای کودکان می پردازیم.

در شهر تهران مرکزهای سرگرمی زیادی وجود دارد و والدین این امکان را دارند همراه با کودکان خود در این‌ مکان ‌ها، تفریحات متفاوت و زیادی انجام دهند و یک روز خاطره ‌انگیز و هیجانی را داشته باشند.

برای مطالعه بیشتر اینجا کلیک کنید.

موزه تاریخ طبیعی دارآباد

مکان هایی مثل موزه تاریخی طبیعی و حیات وحش دارآباد باعث می شوند که کودکان و نوجوانان با تنوع زیستی ایران و جهان آشنا شوند. این مجموعه در دارآباد شهر تهران قرار گرفته که در زمان های قدیم یکی از ساختمان‌ های پهلوی بوده و در سال ۱۳۷۲ به وسیله شهرداری تهران به موزه حیات وحش تبدیل شده است. در موزه زیبا و شگفت انگیز نمونه ‌های زیستی بسیاری از ایران و جهان را در ۸ سالن جداگانه به نمایش گذاشته‌ اند.

حیواناتی ک در این سالن ها وجود دارند از مناطقی مانند شمال، مرکز و جنوب ایران، آسیا، اروپا، آمریکای شمالی و آفریقا هستند. در این موزه که به دارآباد شهرت دارد ۵ راسته از پستانداران مانند ۲۶ گونه از خرگوش‌ ها، جوندگان، گوشت‌ خواران، فردسمان و زوج سمان در معرض نمایش قرار دارند.

پارک کودکان در تهران

علاوه بر این، ۱۶۵ گونه از پرندگان که در ایران زندگی می‌کنند در این موزه به نمایش گذاشته‌شده‌‌اند. یکی از حیوانات موجود در این موزه که مورد توجه همگان قرار می‌گیرد ببر منقرض‌شده ایران است. در این موزه امکانات تفریحی مانند هیومن پارک، رویا پارک، سینما ۶ بعدی، کارگاه تاکسیدرمی و کتابخانه نیز وجود دارد.

هیومن پارک، پارک خلاق در تهران برای کودکان

اگر به سفر در اعماق بدن علاقه دارید حتما به هیومن پارک در مجموعه دارآباد سر بزنید. اولین پارک با این موضوع در ایران و خاورمیانه هیومن پارک است. این پارک یکی از بزرگ‌ ترین پارک بدن انسان در آسیا به شمار می رود. در این پارک کودکان، نوجوانان و حتی بزرگسالان با بدن انسان و اندام‌ های آن در ابعاد بزرگ آشنایی کامل پیدا می کنند. در این پارک زیبا و آموزنده مولاژ بزرگی از اندام‌ های داخلی و بیرونی بدن انسان ساخته‌شده است.

از گوش سفر شما به درون بدن شروع می‌ شود و بعد از مغز، چشم، بینی، دهان، ریه، قلب، کلیه و معده رد می شوید و در اخر سفر هیجان انگیز شما در روده به پایان میرسد. در طول این سفر اسرارآمیز کارشناسی به همراه شماست و شما را از سایر توضیحات بهره‌مند میکند. علاوه بر آن تابلوهای گرافیکی بسیار جذابی، ویدئومپینگ و هولوگرام‌ های چند بعدی نیز اطلاعاتی مفیدی در اختیار شما می گذارد.

پارک کودکان در تهران

دکتر لند یکی از بهترین پارک های کودکان در تهران

بیمارستان های تفریحی در دکتر لند از ایجاد استرس در کودکان جلوگیری می کند و از همه مهمتر علاقه آن ها به مسائل پزشکی افزایش پیدا می کند. این بخش که در دارآباد واقع شده کودکان را با قسمت های مختلف بیمارستان آشنا خواهد کرد. در این مجموعه کودکان و نوجوانان با سن های ۴ تا ۱۴ سال این امکان را دارند که همراه خانواده و با پوشیدن لباس‌ های پزشکی از قسمت های شبیه‌ سازی شده بیمارستان بازدید کنند.

از جمله بخش هایی که کودکان شما در دکترلند با آنها آشنا می شوند شامل اورژانس، آزمایشگاه، رادیولوژی و سونوگرافی، اتاق عمل، بخش مراقبت‌ های ویژه، بخش اطفال و نوزادان، چشم‌ پزشکی و دندان‌ پزشکی هستند.

در این مجموعه کارشناسانی هستند که به صورت علمی با کودکان شما همراه می ‌شوند و در هر بخش اطلاعات علمی در ارتباط با سن کودک را در اختیار آنها می گذراند. علاوه بر این، کارشناسانی از سازمان اورژانس در این بخش حضور دارند و اطلاعات پایه‌ ای اورژانس مثل تشخیص دادن بیمار اورژانس، تماس با اورژانس، انجام اقدام های اولیه اورژانسی و نحوه کار اورژانس را آموزش می‌ دهند و در پایان بازدید نیز به فرزندانتان گواهینامه پایان دوره داده می شود.

مطالعه
پارک های باربیکیو تهران را بشناسید!

پارک کودکان در تهران

باغ کتاب

بزرگترین کتاب‌ فروشی باغ کتاب تهران است. این باغ دارای وسعتی به اندازه ۱۱۰ هزار متر مربع بوده و در عباس آباد قرار گرفته است. باغ کتاب امکانات مختلف و زیادی مانند علمی، فرهنگی و تفریحی دارد. این باغ محیطی عالی برای کودکان در کنار خانواده به وجود آورده است. باغ کتاب ۳ طبقه و ۴ بلوک دارد؛ بلوک هایی به نام های بهارستان، خیالستان، نگارستان و سروستان از این دسته هستند. فروشگاه کتاب و محصولات فرهنگی کودکان و نوجوانان و بزرگسالان کافه کودک، باشگاه رباتیک، باغ علم کودک، باغ علم نوجوان، کافه‌ ها، رستوران‌ ها و سینمای تابستانی امکاناتی هستند که در این باغ شما را شگفت زده خواهند کرد.

پارک کودکان در تهران

باغ رباتیک

اگر کودک شما به دنیای هیجان ‌انگیز ربات ‌ها علاقه دارد؛ حتما باید از باغ رباتیک بازدید داشته باشید. باشگاه رباتیک باغ کتاب از بزرگترین تم پارک رباتیکی در ایران به شمار می رود که در سال ۱۳۹۶ در طبقه اول بلوک A باغ کتاب کار خود را شروع کرد. هدف آن بیشتر آموزش علم رباتیک به کودکان و نوجوانان بود و این کار زیر نظر قهرمانان رباتیک جهان انجام داد.

در باغ رباتیک فرزندان شما این امکان را دارند تجربه بازی با ربات‌ های مقاومت را به دست بیاورند. ربات ‌های موزیکال، ربات فوتبال انسان‌ نما و ربات‌ های فوتبالیست از جمله ربات‌ های این باشگاه هستند. در کارگاه‌ های باشگاه نیز کودکان ساخت ربات و برنامه نویسی رباتیک را آموزش می‌ بینند.

پارک کودکان در تهران

باغ علم کودک

در سال ۱۳۹۶ بود که باغ علم کودک افتتاح شد که در بلوک C و طبقه اول باغ کتاب قرار گرفت. این مکان برای کودکانی که دارای سن ۶ تا ۱۳ سال هستند طراحی شده و محیطی علمی و تفریحی برای دانش‌ آموزان به وجود آورده است. باغ علم کودکان بخش هایی مانند اتاق راهنما، جعبه جادو، دانش و نمایش، سینما سه بعدی و ربات نقاش دارد. در این باغ کودکان در ۴ سالن با موضوعاتی مثل بدن، داستان خانه، داستان شهر و داستان زمین آشنایی پیدا می کنند و راهنمایان آموزش دیده به زبان ‌های مختلف توضیحات لازم را به کودکان ارائه می‌ دهند.

در هر سالن کودکان این امکان را دارند با دستگاه‌ ها بازی کنند. همچنین نمایش‌ های علمی و فیلم‌ های سه بعدی هیجان‌ انگیزی در این مکان اجرا می‌‌شود و نقاشی چهره کودک هم به وسیله ربات نقاش کشیده‌می‌شود.

پارک کودکان در تهران

سرزمین فکر بازیا

شهر بازی فکربازیا، پارک مناسب در تهران برای کودکان است که بسیار خلاقانه بوده وجذابیت‌ های بصری زیادی دارد. این پارک برای کودکان سنین ۳ تا ۱۴ سال مناسب است. این شهربازی زیبا در باغ کتاب است و از سال ۱۳۹۶ با 2000 متر مربع فضا شروع به کار کرد. در فکر بازیا استعداد و توانایی کودکان در قالب بازی‌ های متنوع گروهی و فردی شناسایی و تقویت می‌ شود. این شهربازی ۵ بخش و ۲۶ اتاق بازی دارد که طبیعت‌بازیا، راز‌ازیا، تلاش بازیا، ساخت ‌بازیا و صدا‌ بازیا قسمت‌ های متفاوت فکر بازیا هستند و در هر کدام بازی‌ ها و سرگرمی ‌های مختلفی طراحی شده است.

در طبیعت این مکان ۵ بازی در نظر گرفته‌شده و کارکنان آن جا در تلاش هستند تا هوش طبیعت‌ گرای کودکان و نوجوانان را تقویت کنند. مزرعه ای ۴ فصل، مزرعه من، جورچین حیوانات، شن بازی و گذر بدن تعدادی از بازی های این مکان زیبا به شمار می رود. در این مکان تعدادی بازی ماجراجویانه همراه با بازی ‌های معماگونه وجود داشته و دو بازی اتاق فرار با داستان‌ های مختلف و گذر از بدن دارد.

بازی گذر بدن

در بازی گذر بدن فرزندان شما از نزدیک با عملکرد قلب و دریچه‌ های قلب آشنایی پیدا کرده و به درون قلب سفر می‌ کنند. در قسمت تلاش‌ بازیا هوش بدنی، جنبشی و میان فردی در فرزندان تقویت می‌ شود. این مکان شامل ۴ قسمت شامل فوتبال حبابی، صخره‌ نوردی، لیزر ماز و مسابقه ماشین است. قسمت ساخت‌ در بازیا ۴ بازی مهندس ساختمان، مهندس مکانیک، مهندس برق و آشپز خلاق را در برمی‌گیرد و درک فضایی کودکان شما را می سنجد. همچنین از مواردی مثل گزارشگری، استودیو رادیویی، استودیو تلویزیونی، نمایش، نور و صدا استفاده می کند که باعث رشد هوش موسیقیایی کودک و تقویت آن می شود.

کافه کودک

کافه کودک در باغ کتاب قرار دارد و یکی از کافه‌ های بسیار متفاوت است؛ این مکان به‌ عنوان اولین کافه و فضا برای آشپزی کودکان در کشور به شمار می رود. در این کافه کودکان از خانواده های خود پذیرایی می کنند و تجربه آشپزی و شیرینی‌ پزی را به دست می آورند. منوی کافه غذاهای مناسب کودکان و طراحی شده توسط متخصصان تغذیه را شامل می شود. البته برای بزرگسالان نیز غذاهایی در این منو قرار داده اند.

مطالعه
5 جاذبه های توریستی دارای رتبه بالا در جهان

در این کافه مشکلات تغذیه کودکان بررسی می شود و به کم‌خوری، پرخوری و بدخوری توجه می شود. مبلمان آن جا با توجه به کودکان طراحی‌شده و کودکان این امکان را دارند به‌ راحتی در آن جا آشپزی کنند.

پارک کودکان در تهران

شهربازی فان تایم تجریش

این شهربازی سرپوشیده در طبقه سوم مرکز خرید ارگ تجریش قرار دارد. شهربازی فان تایم ۲۰۰۰ متر مربع مساحت و ۱۱۵ بازی مهیج دارد و یک محیط بسیار سرگرم کننده برای کودکان و خانواده ‌ها به شمار می رود.

در کنار وسایل سرگرمی زیادی که در این مکان قرار دارد، کلاس ‌های آموزشی همراه با بازی هایی مثل نقاشی و سفال‌ گری هم در این مکان برگزار می شود. زمین بازی کودکان و خانه کودک، سالن جشن تولد برای برگزار کردن جشن‌ ها همراه با موزیک، تن‌ پوش‌ های مهربان، دکوراتیو حرفه‌ ای، بادکنک آرایی و گل‌ آرایی از امکانات دیگر در این مکان محسوب می شود.

پارک کودکان در تهران

دهکده روشن؛ شهربازی چمران

این شهربازی در مجموعه چمران قرار دارد و از بزرگترین مجموعه ‌های تخصصی بازی‌ های حرکتی و مهارتی با رویکرد فناورانه به شمار می رود. شهربازی چمران دارای مساحتی به اندازه ۱۴۰۰ متر مربع و بیشتر از ۱۰ فضای جداگانه برای بازی مهارتی و حرکتی برای کودکان و نوجوانان دارد. دهکده روشن از قسمت های متفاوتی مانند كافه كودک، فوم پارک و غیره تشکیل شده‌است.

امکانات شهربازی چمران

در این مکان، بازی‌ های زیادی برای کودکانی که سن آنها ۴ تا ۹ سال در نظر گرفته‌شده و شامل بازی هایی مثل عبور از موانع، بازی با توپ، استخر توپ، هزارتوی کودک و سرسره‌ های جذاب تعدادی از آن ها هستند. فوم پارک محیطی امن و جذاب با رنگ‌ بندی متنوع و الهام گرفته از طبیعت است. این بخش مهارت‌ های دست‌ ورزی، خلاقیت و تجربه گری کودکان زیر ۴ سال را تقویت می‌ کند. صخره‌ نوردی یکی از بخش‌ های مهیج شهربازی چمران بوده که برای نوجوانان و جوانان طراحی و مطابق با استانداردهای تخصصی و فدراسیون رسمی صخره‌ نوردی است.

پارک کودکان در تهران

از دیگر بازی‌ های مهیج در این دهکده میتوانیم به ادونچر یا ماجراجو اشاره کنیم. در این بازی شخص ماجراجو چالش‌ های زیادی را از سر می‌ گذارد، از موانع زیادی عبور کرده و در ارتفاعات بالا خود را از طناب‌ ها آویزان می کند. در کنار بازی در این مکان زیبا شما این امکان را دارید که از سایر امکانات مجموعه مانند دانادل، سالن بولینگ، سینما، فودکورت و… استفاده کنید و یک روز تفریحی بسیار شگفت انگیز را در کنار خانواده خود داشته باشید.

پارک ژوراسیک

این پارک یکی از جذاب‌ ترین و زیباترین تم پارک‌ های تهران برای کودکان را دارد. نام این پارک از رمان پارک ژوراسیک اثر مایکل کرایتون گرفته‌شده و محیطی هیجانی و علمی برای کودکان، نوجوان به شمار می رود. در این پارک بیش از ۶۰ ماکت‌ متحرک و رباتیک از دایناسورها و بقیه جانوران و حیوانات در اندازه های واقعی همراه با صدا و جلوه‌ های ویژه به نمایش عموم گذاشته‌شده‌‌اند.

پارک کودکان در تهران

رصدخانه زعفرانیه

این رصدخانه اولین مرکز آموزش نجوم به خصوص برای کودکان و نوجوانان در کشور بوده که زیر نظر کانون پرورشی فکری اداره می‌ شود و از سال ۱۳۶۷ کار خود را شروع کرد. رصدخانه زعفرانیه از زمان تاسیس تا به امروز فعالیت‌ های زیادی داشته و علاقه‌ مندان فراوانی را هم به خود جذب کرده‌است. از اقدامات این مرکز می‌توان به نخستین آسمان نمای ساخته‌شده در ایران، اولین تلسکوپ تولید ایران، نشر نخستین تقویم نجومی، نخستین نمایشگاه عکس‌های نجومی، برگزاری روز نجوم و برگزاری روز فضا اشاره نمود. این مکان یکی از مجهزترین رصدخانه‌ های کشور بوده که امکانات اپتیکی مناسبی برای رصد کهکشان ‌ها دارد.

پارک کودکان در تهران

پارک آب و آتش

پارک آب و آتش از بهترین پارک‌ های تهران برای کودکان محسوب می شود. مساحت این پارک ۲۴ هزار متر مربع بوده و در سال ۱۳۸۸ ساخته‌شد. پارک آب و آتش با توجه به تفریحات متفاوت و محیط بزرگی که دارد، یکی از مکان‌ های بی‌ نظیر برای وقت گذراندن با خانواده‌ ها به شمار می رود. در این پارک زیبا این امکان برای شما وجود دارد که از پل تماشایی طبیعت بازدید داشته باشید.

پارک کودکان در تهران

پارک بازیافت

این بوستان از بزرگ ترین پارک‌ ها در جنوب تهران برای کودکان بوده که در محله علی‌ آباد قرار گرفته‌است. در این پارک از مواد دور ریختنی و قابل بازیافت مثل لاستیک‌ ماشین، قوطی‌ های فلزی و پلاستیکی استفاده کرده اند و مجسمه‌ های حجمی، تندیس‌ های حیوانی و غیره ساخته‌اند.

پارک کودکان در تهران

شهربازی شهر خورشید

این مکان یکی از بهترین شهربازی‌ های تهران و در مرکز تجاری نجم یا هایپرسان قرار گرفته‌است. این شهربازی وسعتی به اندازه ۱۱۰۰ متر مربع دارد و حدود ۵۰ دستگاه بازی مدرن و هیجان‌ انگیز در آن تعبیه شده‌اند. همچنین در شهربازی خورشید تعداد زیادی بازی ‌های کامپیوتری و واقعیت مجازی، برای شما و فرزندتان فراهم آورده‌اند.

مطالعه
11 تا از مشهور ترین مراکز خرید اصفهان

موزه عروسک‌های ملل

این موزه از جذاب ‌ترین موزه‌ ها در مرکز تهران به شمار می رود و شما را به یاد دنیای زیبای کودکی می اندازد. از جمله عروسک‌ های کشورهای مختلفی مانند افغانستانی، چینی، عربی، عروسک‌ های اقوام ایرانی، عروسک‌ های تاریخی ایران و غیره وجود دارند که پدیدآورندگان ادبیات کودک ایران هستند.

پارک کودکان در تهران

تالار هنر

این تالار از مراکز ویژه ای برای نمایش ‌های عروسکی، کودک و نوجوانان است. این مرکز از سال ۱۳۴۰ کار خود را شروع کرد و در کنار آن از نمایش‌ های سنتی و عروسکی نیز استفاده کرده است. تالار هنر دو قسمت همکف و بالکن و همچنین یک سالن بزرگ با ظرفیت ۲۴۰ تماشاگر دارد. این مکان با اجرا کردن نمایش‌ های عروسکی تماشایی، یک مکان بسیار جذاب برای کودکان است.

پارک کودکان در تهران

آبشار تهران

این پارک از بهترین پارک های کودکان در غرب تهران است. این مکان ۲۰۰ هکتار بوده و آب‌ و هوای خوب و مطبوع و فضای سبز آن را به مکانی کاملا مناسب تبدیل کرده است. پارک آبشار چشم‌ انداز بسیار زیبا به دریاچه چیتگر دارد. این پارک به شکل طبقه ای بنا و در آخر آن یک آبشار مصنوعی بسیار زیبا وجود دارد. در هر طبقه فضای سبز، شیر آب و آلاچیق وجود دارد تا شما بتوانید آن جا استراحت کنید. آب آبشار بعد از جاری شدن به جویبارها در طبقات می‌ ریزد.

درختان زیادی در فضای سبز این مکان است که در بین آنها درختان میوه ای مثل گیلاس، درخت نخل، گردو و بلوط وجود دارد. باغ‌ های گل و باغ‌ های گیاهان دارویی یکی از بخش‌ های زیبای پارک آبشار است.

پارک کودکان در تهران

پارک ارم

یکی از بهترین مکان های تفریحی در تهران و بزرگ‌ ترین پارک تفریحی ایران پارک ارم است. در گذشته به این پارک که قبلا خرم می گفتند، در سال ۱۳۵۲ به دست رحیم علی خرم در ۷۰ هکتار وسعت تاسیس شد. در این پارک زیبا همه چیز برای گذراندن یک روز شاد در کنار خانواده‌ ها و کودکان فراهم است. از جمله مواردی مانند دریاچه تفریحی با امکانات زیاد، سه شهربازی، بزرگ‌ترین باغ وحش پایتخت، شهربازی سرپوشیده قلعه جادویی، استخر روباز و حمام آفتاب بانوان در این پارک وجود دارد.

پارک کودکان در تهران

باغ وحش ارم

این مکان بزرگترین باغ وحش در پایتخت بوده و در ضلع جنوبی مجموعه ارم سبز قرار گرفته‌است. این باغ وحش ۵ هکتار مساحت دارد و در آن حداقل ۱۱۰ مدل از جانوران بومی و غیر بومی مانند پرندگان، خزندگان، گوشت‌ خواران و… نگهداری می شود. در باغ وحش ارم این امکان را دارید که از حیواناتی مانند گور ایرانی و گوزن زرد ایرانی و… نیز بازدید داشته باشید.

پارک کودکان در تهران

اُپارک

بهترین جایی که در تهران قرار دارد و به شما این امکان را میدهد تفریحات آبی شادی انجام دهید، اپارک است. این مکان لوكس‌ ترين ‌و ‌مدرن‌ ترين‌ پارک ‌آبی در تهران به شمار می رود و با ۵۵ هزار متر مربع زیربنا می تواند همزمان از سه هزار نفر را پذیرایی کند. اپارک ۱۹ سرسره جداگانه برای سن های متفاوت دارد که به وسیله شرکت کانادایی به نام White water طراحی شده‌است.

پارک کودکان در تهران

شهربازی ژوپیتر

برای داشتن یک روز خوب و پر از شادی می توانید به شهر بازی ژوپیتر بروید. این شهر بازی در طبقه دوم مجتمع کوروش مال و از جمله مدرن‌ ترین شهربازی‌ های پایتخت به شمار می رود. در شهربازی ژوپیتر ۱۱۰ دستگاه بازی وجود دارد که از بازی های موجود در این مجموعه شامل واقعیت مجازی، دنیای زیبای کودکان، مینی بولینگ، ماشین‌ های کوبنده یا ماشین برقی، هاکی روی میز، بتمن و شبیه‌ ساز مسابقات رالی است.

پارک کودکان در تهران

نتیجه گیری

خوشبختانه این نکته مثبت در شهر تهران وجود دارد و مراکز سرگرمی فراوانی را می توانید در این شهر پیدا کنید. شما همراه با کودکانتان این امکان را دارید در این‌ پارک ها تفریحات متنوعی انجام دهید و یک روز شاد را برای خود و فرزندانتان به وجود بیاورید.

برای استفاده از خدمات سایت املاک آنلاین املاکداران که شامل مشاوره حقوقی املاک تلفنی، تهاتر ملک، خرید آپارتمان در اصفهان، سفارش خرید ملک در اصفهان، خرید زمین و خانه کلنگی در اصفهان، خرید ملک اصفهان، مشارکت در ساخت و اجاره روزانه باغ و ویلا در اصفهان، رهن و اجاره آپارتمان در اصفهان، رهن و اجاره خانه ویلایی در اصفهان و غیره می شوند، می توانید به صفحه اصلی سایت مراجعه کرده و برای کسب اطلاعات بیشتر به برگه های مربوطه مراجعه فرمایید.

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه

You must login to add a new comment.