رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ببخشيد، اجازه ي سوال کردن نداري, شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید..

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

لطفا به طور خلاصه توضیح دهید که چرا شما احساس می کنید این پاسخ باید گزارش شود.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

جایی برای اشتراک دانش و ساختن دنیایی بهتر!!

بهترین جا برای اشتراک ایده ها و کمک به دیگران برای انتشار بیشتر علم و دانش!!

۵ جاذبه های توریستی دارای رتبه بالا در جهان

مسافران همیشه به دنبال الهام برای هدایت ماجراهای خود هستند. آینده با یک لیست از مکان های بازدید می تواند به چالش کشیدن زمانی که شما در حال خیره شدن به یک جهان است. جاذبه های توریستی برتر جهان چه هستند؟  برای خواندن مطالب بیشتر و جذاب تر به سایت ونیچ مراجعه کنید.

برای بسیاری از این جاذبه ها، این چیزی است که آنها نماد و مقصد آنها نشان می دهد که آنها را بسیار قابل توجه است. در موارد دیگر خود سایت است که باعث می شود ارزش بازدید از کشور را داشته باشد. برخی از این ها محبوب تر میراث جهانی یونسکو هستند.

۱. برج ایفل، پاریس

نماد پاریس و یکی از عکس برداری شده ترین سازه های جهان، بازدید از برج ایفل باید برای همه مسافران باشد.

مسافران جوان به عنوان در جاده ها برای اولین بار، زوج به دنبال گریز ویژه، هنرمندان به دنبال تحریک خلاقیت خود را، و رمانتیک از همه نوع همه به پاریس کشیده شده است. این شهری است که تاریخ و فرهنگ در آن با هم برخورد می کنند و مسافران از همه نوع می توانند تجربه ای را که بعد از آن هستند پیدا کنند.

مطالعه
بهترین جاهای دیدنی دبی

5 جاذبه های توریستی دارای رتبه بالا در جهان - یک سوال

۲. کولوسئوم، رم

معروف ترین و بزرگترین سازه ای که هنوز از امپراتوری روم ایستاده است، کولوسئوم نیز بزرگترین جاذبه رم امروزی است. این یک مقصد سطل لیست مسافران برای نسل ها بوده است. و ناامید نمی شود.

مجموعه ای در قلب شهر، کولوسئوم یک مکان آسان برای بازدید است. پروازهای مستقیم از سراسر جهان زمین در رم روزانه، و آن را به یک مقصد شما می توانید در یک آخر هفته بازدید اگر شما را انتخاب کنید. سرگردان در خیابان های باستانی رم، تور کولوسئوم، و اگر زمان اجازه می دهد، برنامه ریزی سفر به مناطق دیگر ایتالیا.

5 جاذبه های توریستی دارای رتبه بالا در جهان - یک سوال

۳. تاج محل، هند

تاج محل تنها دید در هند است که همه مسافران باید آن را ببینند. این کشور پر از شهرهای باور نکردنی و مکان های افسانه ای برای بازدید است، اما تاج محل قرن هفدهم تنها جایی است که می گوید شما به هند بوده است.

مطالعه
11 تا از مشهور ترین مراکز خرید اصفهان

این هجو به سفارش شاه جهان برای همسرش، ممتز محل، در سطح بین المللی به عنوان نماد عشق شناخته می شود. این ساختار فوق العاده، ساخته شده با سنگ های گرانبها و نیمه گرانبها منبت کاری شده، باید بازدید شود به طور کامل قدردانی می شود.

تنظیم riverfront آن، باغ های اطراف، و استخرهای منعکس کننده نیز آنچه تاج محل را بسیار خاص است.

5 جاذبه های توریستی دارای رتبه بالا در جهان - یک سوال

۴- اهرام مصر

اگر شما از مکان هایی مانند کولوسئوم در رم یا آکروپولیس در آتن بازدید کرده باشید که بیش از ۲۰ سال پیش ساخته شده است، ممکن است فکر کنید که دسته خوبی در سایت های باستانی دارید. اما اهرام جیزه باستانی را به یک سطح دیگر می برد. این ها بیش از ۴۵۰۰ سال پیش ساخته شده اند. گردشگران برای دیدن این سازه های باشکوه به معنای واقعی کلمه هزاران سال پیش می آیند.

واقع درست در خارج از قاهره, اهرام, که همچنین جایی که شما Sphinx پیدا کنید, آسان برای رسیدن به, و تورهای آسان به ترتیب. سوار شتر غروب آفتاب در اطراف سازه ها یک تجربه فوق العاده است.

مطالعه
جاهای دیدنی رشت از خود شهر تا اطراف آن با آدرس و عکس

5 جاذبه های توریستی دارای رتبه بالا در جهان - یک سوال

۵. دیوار بزرگ چین

در سرزمینی از شهرهای مدرن و آسمان خراش های برجدار، دیوار بزرگ چین که بین قرن های ۱۴ تا ۱۷ ساخته شده است، کنتراست آشکاری است اما تصویری قابل توجه است که همه بازدیدکنندگان چین باید آن را ببینند.

قدم زدن در امتداد بالای دیوار فراهم می کند یک منظره باور نکردنی از ساختار snaking کردن به فاصله. این دیوار ۲۱٬۱۹۶ کیلومتر حیرت انگیز، از طریق برخی مناطق دورافتاده کشیده شده است.

بسیاری از مسافران با دیدن مناظر چین را انتخاب کنید برای بازدید از دیوار در تورهای به راحتی سازمان یافته از پکن است.

5 جاذبه های توریستی دارای رتبه بالا در جهان - یک سوال

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه