یک سوال Latest سوالات

 1. ۱- زبانه درب لباسشویی: اگر زبانه درب خراب یا سایدگی داشته باشد ممکن است با فشار شستشو حین کار از میکروسوئیچ درب فاصله بگیرد و ماشین لباسشویی هنگام کار متوقف شود. زبانه درب را بررسی کنید.   ۲- میکروسوئیچ درب: میکروسوئیچ درب یا همان قفل الکتریکی محافظ درب، به دلیل آمپر بالای جریان و یا پایان عمرادامه مطلب ...

  ۱- زبانه درب لباسشویی:

  اگر زبانه درب خراب یا سایدگی داشته باشد ممکن است با فشار شستشو حین کار از میکروسوئیچ درب فاصله بگیرد و ماشین لباسشویی هنگام کار متوقف شود. زبانه درب را بررسی کنید.

   

  ۲- میکروسوئیچ درب:

  میکروسوئیچ درب یا همان قفل الکتریکی محافظ درب، به دلیل آمپر بالای جریان و یا پایان عمر مفید آن احتمال خرابی و قطعی مدار وجود دارد میکروسوئیچ طوری در مدار لباسشویی طراحی شده که اگر خراب شود و درست عمل نکند لباسشویی شروع بکار نمی‌کند و یا با خرابی آن وسط کار لباسشویی کاملا متوقف می‌شود.

   

  ۳- شیر برقی:

  شیربرقی مسئولیت ورود آب به مخزن لباسشویی را دارد. به اینصورت که هر وقت برد یا تایمر لباسشویی به آن دستور دهد شروع به آب گیری می‌کند و هر وقت هیدرواستات فرمان دهد که به اندازه کافی آب وارد شده آبگیری متوقف می‌شود، حال اگر شیر برقی به هر دلیلی خراب شود، ماشین لباسشویی حین کار متوقف می‌شود.

   

  ۴- پمپ تخلیه:

  پمپ تخلیه وظیفه تخلیه آب در حین شستشو را دارد اگر پمپ تخلیه توسط یک جسم خارجی مانند سکه، دکمه و سنجاق و یا … مسدود شود یا خود پمپ خراب شود لباسشویی در حین کار متوقف می‌شود. پمپ تخلیه و فیلتر آن را کاملا چک کنید.

   

  ۵- خرابی برد یا تایمر:

  برد یا تایمر لباسشویی بعضی از مدل‌ها با تایمر کار می‌کنند بعضی از مدل‌ها دیجیتال هستند و با برد الکترونیکی کار می‌کنند، بستگی به مدل و کلاس ماشین لباسشویی دارد این قطعات فرماندهی اصلی لباسشویی را به عهده دارند، اگر برد یا تایمر به هر دلیل خراب شود ماشین لباسشویی کاملا متوقف می‌شود. تست برد یا تایمر فقط توسط تکنسین‌های ماهر انجام می‌شوند.

  اینو تو سایت پشتیبان سرویس پیدا کردم

  کوچک کردن