یک سوال Latest سوالات

 1. سایت سون لرن سون لرن هم در اوایل کار تمامی آموزش ها رو به صورت رایگان ارائه میکرد. اما بعدها به دلیل بازخورد مناسب کاربران تصمیم به ارائه آموزش های ویدئویی با کیفیت بهتر و البته به صورت پولی گرفت. و انصافاً هم آموزش هاش خوبن. بیشترین تمرکز در سون لرن بر روی وب و طراحی و برنامه نویسیه.  سایت آموزشی دادامه مطلب ...

  سایت سون لرن

  سون لرن هم در اوایل کار تمامی آموزش ها رو به صورت رایگان ارائه میکرد. اما بعدها به دلیل بازخورد مناسب کاربران تصمیم به ارائه آموزش های ویدئویی با کیفیت بهتر و البته به صورت پولی گرفت. و انصافاً هم آموزش هاش خوبن. بیشترین تمرکز در سون لرن بر روی وب و طراحی و برنامه نویسیه.

   سایت آموزشی دانشجویار

   سایت آموزشی دانشجویار
  از بین بهترین سایت های آموزشی ایرانی سایت دانشجویار هم در زمینه آموزش وب و برنامه نویسی سنگ تموم گذاشته و پس از برگزاری دوره های موفق به مرور رشته های دانشگاهی هم به مجموعه آموزشی اضافه شد.

  همیار وردپرس

  پیدا کردن یک منبع آموزشی مناسب در زمینه کار با وردپرس با وجود سایت همیار وردپرس اصلا کار سختی نیست و نیازی نیست دنبال منبع دیگه ای بگردی. استفاده از مقالات و بسیاری از افزونه ها و پوسته های وردپرس در همیار وردپرس کاملاً رایگانه ولی برای دریافت دوره های آموزشی حرفه ای طراحی وب باید هزینه ها رو پرداخت کنی.

  مدیر سبز

  مدیر سبز

  اگه دنبال راه اندازی یک  کسب وکار اینترنتی یا یادگیری راههای مدیریت به صورت حرفه ای هستی پیشنهاد من استفاده از سایت مدیر سبزه. آقای ژان بقوسیان از مدیران موفق در زمینه کسب و کارهای اینترنتی و بازاریابی بعنوان مدیریت و مدرس در سایت مدیر سبز نکات و آموزش های بسیار نادری رو در اختیارت میزاره. همچنین میتونی در دوره های آموزشی به صورت حضوری هم شرکت کنی.

  جمع کردن
  • 7
 1. سعی کنید چنین سوالاتی نپرسید زیرا ایده های تجاری محبوب که همه در حال انجام آن هستند به دست خواهید آورد. وقتی همه به آن توجه می کنند ، دیگر دیر شده است. راه حل بهتر این است که یک ایده جدید برای خود ایجاد کنید. این کار را می توان با یک تمرین ساده دو پرسشی انجام داد. اول - "چگونه می توانم مشکلی را به صادامه مطلب ...

  پول در آوردن آنلاین

  سعی کنید چنین سوالاتی نپرسید زیرا ایده های تجاری محبوب که همه در حال انجام آن هستند به دست خواهید آورد. وقتی همه به آن توجه می کنند ، دیگر دیر شده است.

  راه حل بهتر این است که یک ایده جدید برای خود ایجاد کنید. این کار را می توان با یک تمرین ساده دو پرسشی انجام داد.

  اول – “چگونه می توانم مشکلی را به صورت آنلاین حل کنم؟”

  وقتی مشکلی را حل می کنید ، حقوق دریافت می کنید. هرچه مشکل دردناک تر باشد ، حقوق بیشتری دریافت می کنید. دستمزد پزشکی که سردرد را درمان می کند ، مانند کسی که عمل جراحی قلب انجام می دهد ، نخواهد بود.

  به سادگی ، به دلیل یک مشکل دردناک تر است. برای من ، مشتریان به دلیل عدم فروش می توانند به من مراجعه کنند. من حقوق زیادی می گیرم زیرا به آنها در فروش کمک می کنم.

  کدام مشکل را انتخاب کنیم؟ در بازار ، میلیون ها مشکل وجود دارد. آنجاست که سوال بعدی به شما کمک می کند.

  دوم – “علایق و نقاط قوت من چیست؟”

  شما باید صنعتی را در زمینه مهارت ها و علاقه خود پیدا کنید.

  فرض کنید علاقه شما فوتبال است و مهارت و نقطه قوت شما طراحی. خوب ، می توانید تصاویر کارتونی در مورد مسابقات معروف فوتبال بسازید. آنها را در اینستاگرام ارسال کنید. اجناس خود را بفروشید – مشکل سرگرمی را با موفقیت حل کرده اید.

  اگر علاقه شما غذا باشد و همچنین مهارت آشپزی دارید، می توانید یک کانال آشپزی در Youtube  راه اندازی کنید. مخاطب بسازید. دستور العمل های خود را بفروشید. – شما با موفقیت مشکل غذای خوشمزه را حل کرده اید.

  روش پول در آوردن انلاین

  از این طریق می توانید ایده های بی شماری ایجاد کنید. نکته اصلی این است که نقطه مشترک بین مشکلات بازار و علاقه مندی های خود و تواناییتان، نقطه ای مشترک پیدا کنید. برای من ، من به کمک به دیگران و تجارت علاقه داشتم. بنابراین این چیزی است که من در مورد آن می نویسم. و این همان چیزی است که من به مشتریان خود کمک می کنم.

  به دنبال ایده های شیک تجاری نباشید. هر چیزی مد روز ، به این معنی است که افراد زیادی این کار را انجام می دهند. فکر کنید و یک تجارت واقعی ایجاد کنید.

  جمع کردن
  • 7
 1. همه اشتباه می‌کنیم. تصمیمات غلط؛ انتخابهای نابجا؛ اعمال نسنجیده. در طول زندگی‌مان سعی و خطا می‌کنیم و درسهای جدید یاد می‌گیریم. اشتباه همیشه اثر بد خودش را در زندگی آدم می‌گذاره و ازش راه فراری هم نیست. اثرات بد خیلی از اشتباهات را می‌شود بمرور زمان و با تلاش زیاد پاک کرد ولی بعضی از اشتباهات هستندادامه مطلب ...

  همه اشتباه می‌کنیم. تصمیمات غلط؛ انتخابهای نابجا؛ اعمال نسنجیده. در طول زندگی‌مان سعی و خطا می‌کنیم و درسهای جدید یاد می‌گیریم. اشتباه همیشه اثر بد خودش را در زندگی آدم می‌گذاره و ازش راه فراری هم نیست.

  اثرات بد خیلی از اشتباهات را می‌شود بمرور زمان و با تلاش زیاد پاک کرد ولی بعضی از اشتباهات هستند که مسیر زندگی آدم را آنچنان تغییر می دهند که اصلاح آنها دیگر به راحتی امکان‌پذیر نیست.

  بزرگترین اشتباه من این بود  :

  بزرگ ترین اشتباه من

  بزرگترین اشتباه من ،
  تجربه اولین حس ها با آدمای بی ارزش بود !

  جمع کردن
  • 14