1. لیلا فوق لیسانس کامپیوتر دانشگاه شریف

  ترند‌ها در مدلهای کوتاهی مو به سرعت تغییر می‌کنند، اما برخی از مدلهای محبوب شامل ترندهایی هستند که در حال حاضر محبوبیت دارند. برخی از ترندهای مدلهای کوتاهی مو شامل "باب (bob) کوتاه" ، "پیکسی (pixie) قصیر"،  لافایت (lob)  این استایل‌ها بسته به سلیقه شخصی و ویژگی‌های صورت می‌توانند برای هر فردی مناسبادامه مطلب ...

  ترند‌ها در مدلهای کوتاهی مو به سرعت تغییر می‌کنند، اما برخی از مدلهای محبوب شامل ترندهایی هستند که در حال حاضر محبوبیت دارند. برخی از ترندهای مدلهای کوتاهی مو شامل


  “باب (bob) کوتاه”

  پیکسی (pixie) قصیر

  ، “پیکسی (pixie) قصیر”،

   لافایت (lob)

   لافایت (lob)
   این استایل‌ها بسته به سلیقه شخصی و ویژگی‌های صورت می‌توانند برای هر فردی مناسب باشند. با این حال، همیشه بهتر است با آرایشگر یا آرایش‌های مو متخصص صحبت کنید تا استایلی را انتخاب کنید که بهترین به شکل صورت و سلیقه شما بخورد.

  کوچک کردن
 2. لیلا فوق لیسانس کامپیوتر دانشگاه شریف

  "من عاشق تو هستم" تأثیر عاطفی بیشتری بر مغز دارد وقتی به گوش چپ زمزمه می‌شود. زنان معمولاً یک مرد را دو برابر جذاب‌تر می‌یابند وقتی متوجه می‌شوند دیگر زنان به او علاقه دارند. وقتی کسی عاشق می‌شود، داوری‌های اجتماعی او کاهش می‌یابد. بنابراین عشق واقعاً نابیناست. زنان بیشتر به مردانی جذب می‌شوند که بهادامه مطلب ...

  1. “من عاشق تو هستم” تأثیر عاطفی بیشتری بر مغز دارد وقتی به گوش چپ زمزمه می‌شود.
  2. زنان معمولاً یک مرد را دو برابر جذاب‌تر می‌یابند وقتی متوجه می‌شوند دیگر زنان به او علاقه دارند.
  3. وقتی کسی عاشق می‌شود، داوری‌های اجتماعی او کاهش می‌یابد. بنابراین عشق واقعاً نابیناست.
  4. زنان بیشتر به مردانی جذب می‌شوند که به آنها توجه می‌کنند و جزئیاتی از آنها را به خاطر می‌سپارند.
  5. جفت‌هایی که یا خیلی مشابه هستند یا خیلی متفاوت، معمولاً مدت زیادی باقی نمی‌مانند.
  6. وقتی به کسی که دوست دارید نگاه می‌کنید، زیبایی‌گراها عدد چشمانتان افزایش می‌یابد.
  7. هرچه کسی را جذاب‌تر بیابید، سخت‌تر می‌شود به او دروغ گفت.
  8. احتمالاً به آسانی به کسی جلب می‌شوید که فرصتی برای رابطه با او ندارید.
  9. احتمالاً به کسی جلب می‌شوید که فرصتی برای رابطه با او ندارید.
  10. به طور میانگین، حدود 90 ثانیه تا 4 دقیقه زمان می‌برد تا تصمیم بگیرید که به کسی احساس داشته باشید یا نه.
  11. زنانی که از پدران بزرگتر به دنیا آمده‌اند، احتمالاً مردان بزرگتر را جذاب‌تر می‌یابند.
  12. اگر جذاب باشید، افراد همجنس شما ممکن است به سختی شما را قضاوت کنند.
  13. تن صدای زنان طبیعتاً در حین فلرت افزایش می‌یابد.
  14. افراد احتمالاً یک فرد جذاب را به‌طور مثبت قضاوت می‌کنند.
  15. زنان به طور خودکار به مردانی جلب می‌شوند که تلاش می‌کنند مکالمه را آغاز کنند.
  16. مردانی با کمی ریش به نظر می‌رسند که زنان آنها را جذاب‌تر می‌یابند.
  17. بیشتر زنان به پسران بد به دلیل اینکه ویژگی‌های آنها به ویژگی‌های مورد نیاز برای بقا شباهت دارند، جلب می‌شوند: قدرت، توان فیزیکی و شجاعت.
  کوچک کردن
 3. لیلا فوق لیسانس کامپیوتر دانشگاه شریف

  نگاهی به بازوی خود بیندازید و تصور کنید که جدا شده است. در مورد جدا شدگی اندام‌ها، مغز ورود حسی به عضو را متوقف می‌کند. با این حال، نورون‌ها هرگز کاملاً ساکت نمی‌مانند. نورون‌ها ممکن است به صورت تصادفی و بنابراین فرد جداشده احساس درد کند، علیرغم اینکه بازو واقعاً وجود ندارد. این پدیده به نام "سندرمادامه مطلب ...

  نگاهی به بازوی خود بیندازید و تصور کنید که جدا شده است.

  در مورد جدا شدگی اندام‌ها، مغز ورود حسی به عضو را متوقف می‌کند. با این حال، نورون‌ها هرگز کاملاً ساکت نمی‌مانند. نورون‌ها ممکن است به صورت تصادفی و بنابراین فرد جداشده احساس درد کند، علیرغم اینکه بازو واقعاً وجود ندارد.

  این پدیده به نام “سندرم عضو شبح” شناخته می‌شود.

  برای بسیاری از افراد، داروها همیشه موفق در کاهش درد نیستند.

  یک حقه ویژه به منظور بازسازی قسمت مغزی که مسئول درد است، ایجاد شده است.

  یک جعبه آینه ساده به ارزش 5 دلار روی یک میز قرار گرفت. بیمار بازوی خود را به عنوان نشان داده شده در بالا قرار داد. نگاه به آینه و میلاد باعث شد که مغز به باور برسد که بازوی جداشده بازگشته است. با انجام این کار، درد به طور چشمگیری کاهش پیدا کرد.

  در سال 2007، یک پزشک نظامی آزمایشی را بر روی 22 فرد جداشده انجام داد. به طور قابل توجهی، همه کسانی که از آینه به عنوان یک شکل درمان استفاده کردند، گزارش کاهش درد در مدت چهار هفته داشتند. افرادی که از آینه استفاده نکردند، نتیجه‌ای نگرفتند یا دردشان افزایش یافت.[2]

  چقدر جالب است!

  کوچک کردن
 4. لیلا فوق لیسانس کامپیوتر دانشگاه شریف

  در هنگام بروز استرس، سیستم عصبی سمپاتیک (بخشی از سیستم عصبی خودمختار بدن، که عملکردهایی مانند ضربان قلب ، تنفس و فشار خون را تنظیم می کند)، هورمون استرس (کورتیزول) را جهت مقابله با این شرایط ترشح می کند. کورتیزول موجب بروز اسپاسم در دستگاه گوارش، تشدید ریفلاکس، و ایجاد یبوست یا اسهال می شود.

  در هنگام بروز استرس، سیستم عصبی سمپاتیک (بخشی از سیستم عصبی خودمختار بدن، که عملکردهایی مانند ضربان قلب ، تنفس و فشار خون را تنظیم می کند)، هورمون استرس (کورتیزول) را جهت مقابله با این شرایط ترشح می کند. کورتیزول موجب بروز اسپاسم در دستگاه گوارش، تشدید ریفلاکس، و ایجاد یبوست یا اسهال می شود.

  کوچک کردن
 5. لیلا فوق لیسانس کامپیوتر دانشگاه شریف

  فیلم هایی با موضوع ساده و پایان قابل پیش بینی تماشا کنید شما باید فیلم هایی را تماشا کنید که دارای موضوعی نسبتاً واضح و پایان قابل پیش بینی هستند. از جمله این فیلم ها می توان به خانم شک، سرعت، تنها در خانه، ریچی ریچ و غیره اشاره کرد. ممکن است بگویید آنها قدیمی هستند. بله، آنها قدیمی هستند. به یاد داادامه مطلب ...

  فیلم هایی با موضوع ساده و پایان قابل پیش بینی تماشا کنید

  شما باید فیلم هایی را تماشا کنید که دارای موضوعی نسبتاً واضح و پایان قابل پیش بینی هستند. از جمله این فیلم ها می توان به خانم شک، سرعت، تنها در خانه، ریچی ریچ و غیره اشاره کرد. ممکن است بگویید آنها قدیمی هستند. بله، آنها قدیمی هستند. به یاد داشته باشید … هدف شما چیست؟ قصد دارید فیلم های جدید هالیوودی را مشاهده کنید یا می خواهید زبان انگلیسی خود را تقوتیت کنید تا به راحتی تمامی فیلم ها را مشاهده کنید. شما می توانید به راحتی و با صحبت با دیگر زبان آموزان چنین فیلم هایی را پیدا کرده و در اوقات فراغت مشاهده کنید.

  کوچک کردن
 6. لیلا فوق لیسانس کامپیوتر دانشگاه شریف

  یکی از شایع ترین دلایل کند کار کردن لپ تاپ، برنامه های اجرا شده در پس زمینه آن است. چون هر برنامه از منابع سخت افزاری سیستم مانند رم، سی پی یو، هارد دیسک، کارت گرافیک و دیگر منابع استفاده می کند و همین باعث بیشتر شدن زمان بوت شدن سیستم عامل می شود. مثلا هنگام استفاده از مرورگر، بررسی کنید که چند تبادامه مطلب ...

  یکی از شایع ترین دلایل کند کار کردن لپ تاپ، برنامه های اجرا شده در پس زمینه آن است. چون هر برنامه از منابع سخت افزاری سیستم مانند رم، سی پی یو، هارد دیسک، کارت گرافیک و دیگر منابع استفاده می کند و همین باعث بیشتر شدن زمان بوت شدن سیستم عامل می شود. مثلا هنگام استفاده از مرورگر، بررسی کنید که چند تب باز دارید؟ تب هایی را که نیاز ندارید و یا زمانی که کار تان با برنامه ها تمام می شود، آنها را ببندید.

  کوچک کردن
 7. لیلا فوق لیسانس کامپیوتر دانشگاه شریف

  معرفی وب سایت یودمی ( Udemy ) خوب وب سایت یودمی قطعا بزرگترین پلتفرم آموزش شبکه و امنیت در دنیا به حساب می آید. این وب سایت ده ها هزار عنوان دوره آموزشی متنوع در حوزه های مختلف دارد که قطعا حوزه آموزش فناوری اطلاعات و شبکه و ... نیز جزو محبوب ترین های Udemy هستند. از مزایای دوره های آموزش شبکه و امنادامه مطلب ...

  معرفی وب سایت یودمی ( Udemy )

  معرفی وب سایت یودمی

  خوب وب سایت یودمی قطعا بزرگترین پلتفرم آموزش شبکه و امنیت در دنیا به حساب می آید. این وب سایت ده ها هزار عنوان دوره آموزشی متنوع در حوزه های مختلف دارد که قطعا حوزه آموزش فناوری اطلاعات و شبکه و … نیز جزو محبوب ترین های Udemy هستند.

  از مزایای دوره های آموزش شبکه و امنیت و لینوکس یودمی می توانیم به قسمت بسیار ارزان آن در مقایسه با سایر پلتفرم های آموزش انلاین اشاره کنیم. برخی اوقات همه آموزشهای یودمی بیشتر از 90 درصد تخفیف می خورند و این یکی از سیاست های تجاری وب سایت یودمی است.

  اما یکی از نقاط ضعف مهم دوره های یودمی این است که نظارتی روی کیفیت دوره ها ندارد ( حداقل از نظر من ) و هر کسی می تواند با هر سطح دانشی در ان تدریس کنم و این باعث می شود که انتخاب کردن بین دوره های آموزشی بسیار سخت و دشوار شود. باید حتما در زمان خرید از این وب سایت به رنکینگ و نظرات کاربران آن نگاه کنید.

  هر چند که در دنیا قیمت دوره های آموزش لینوکس و آموزش شبکه یودمی بسیار ارزان به نظر می رسد اما بد نیست بدانید که در کمترین حالت قیمت های دوره های یودمی 10 دلار در 90 درصد تخفیف هستند و این در حال حاضر برای ایران و ایرانی که یک دلار هم ارزش بالایی دارد کم نیست .

  معرفی وب سایت لیندا ( Lynda ) یا لینکداین

  معرفی وب سایت لیندا

  وب سایت لیندا که در حال حاضر با عنوان آکادمی لینکداین شناخته می شود هم یکی دیگر از وب سایت های بسیار خوب در حوزه آموزش های تخصصی لینوکس و شبکه به حساب می آید. اکانت لیندا با اکانت لینکداین شما یکپارچه شده است و طبیعتا داشتن پشتیبانی خاص مایکروسافت از این پلتفرم آموزشی آنرا بسیار خاص کرده است.

  دوره های آموزشی لینکداین دارای ساختار طراحی یکپارچه و شکیل هستند و در آموزش آنها نظم خاصی به کار رفته است. محبوبیت بیشتر این پلتفرم آموزشی بیشتر در حوزه آموزش های سازمانی است تا آموزشهای فوق تخصصی و به همین دلیل کمتر کسی از ایرانی ها علاقه مند به آموزش دیدن در لینکداین هستند.

  اما به هر حال نمی توان کتمان کرد که لینکداین یکی از برترین پلتفرم های آموزش شبکه و امنیت در دنیا به حساب می آید. من سابقا بیشتر از آموزشهای گرافیکی و آفیس لیندا استفاده می کردم و در این حوزه از این پلتفرم راضی هستم. لینکداین هم مثل یودمی اجازه تدریس می دهد اما طبق قواعد و استانداردهایی که تعریف می کند و این باعث می شود کیفیت آموزشهای به نسبت بهتری داشته باشد.

  معرفی وب سایت سی بی تی ناگت ( CBT Nuggets )

  از نظر من CBT Nuggets بدون شک قدرتمندترین وب سایت آموزش شبکه و لینوکس در دنیا به حساب می آید. دلیل این موضوع این است که آموزشهای CBT Nuggets بصورت تخصصی و فوق تخصصی بر روی مباحث مرتبط با فناوری اطلاعات متمرکز شده اند و مثل دو وب سایت گذشته درگیر همه دوره های آموزشی نشده اند.

  CBT Nuggets یکی از با قدمت ترین وب سایت های آموزش فناوری اطلاعات دنیاست و ساختار آموزش آن طبق یک استاندارد مشخص طراحی شده است. مدرسین در CBT Nuggets از قبل تعریف شده اند و هر کسی امکان تدریس در این پلتفرم را نداشته و فیلترهای خاصی برای آن وجود دارد. یکی از نقاط ضعف CBT Nuggets قطعا آموزش سطحی است.

  در دوره های آموزشی شبکه و لینوکسی که در CBT Nuggets مشاهده می کنید ، مدرس در بطن و عمق مفاهیم وارد نمی شود و صد البته مفاهیم و آموزشها بصورت یکپارچه ارائه نمی شوند و قسمت به قسمت و بخش به بخش آموزش داده می شوند. برای مثال در دوره آموزش لینوکس LPIC 2 در بخش بانک های اطلاعاتی بدون اینکه به شما گفته شود چگونه بانک اطلاعاتی بسازید یکباره وارد دستورات می شوند و این روش تدریس چندان جذاب نیست .

  سبک تدریس در CBT Nuggets طنز و کمدی است و این یکی از نقاط قوت این مجموعه محسوب می شود. به شخصه آموزشهای CBT Nuggets را دوست دارم اما خوب هزینه استفاده از این پلتفرم ، فارغ از داشتن ویدیوها بسیار برای فارسی زبانان سنگین است.

  معرفی وب سایت پلورال سایت ( Pluralsight )

  وب سایت Pluralsight در ابتدا فقط بر روی دوره های آموزش برنامه نویسی متمرکز بود اما به مرور زمان و با گسترش رقبا و نیاز به ورود به حوزه های دیگر ، یکی دیگر از قدرت های آموزشی حوزه شبکه به نام Trainsignal را خریداری کرد و تبدیل به یک پلتفرم آموزش شبکه ، امنیت ، لینوکس و برنامه نویسی و بصورت کلی فناوری اطلاعات در دنیا شد.

  مکانیزم کاری این وب سایت نیز تا حد زیادی شبیه به یودمی است اما ساختار مشخصی دارد و به نسبت کیفیت دوره های بالایی نیز دارد. هزینه های تمامی وب سایت هایی که عنوان کردیم به دلار می باشد و این موضوع برای آموزش دیدن در ایران اصلا خوب نیست.

  معرفی وب سایت توسینسو ( ToSinSo)

  اگر بخواهیم یک نمونه فوق تخصصی از وب سایت آموزش حوزه فناوری اطلاعات در ایران و به زبان فارسی نام ببریم ، شک نکنید بهترین سایت آموزش شبکه و فناوری اطلاعات ایران ، قطعا وب سایت توسینسو است. این وب سایت که تغییر نام داده شده انجمن تخصصی فناوری اطلاعات ایران است به نوعی با قدمت ترین و با کیفیت ترین وب سایت آموزشی این حوزه محسوب می شود .

  کوچک کردن
 8. لیلا فوق لیسانس کامپیوتر دانشگاه شریف

  در هنگام انتخاب بهترین روتر از لیست زیر حتماً به قیمت و کاربرد آن (خانگی/قابل‌ حمل/سازمانی) دقت کنید. روتر بی سیم تندا  N150 Tenda N150 Wireless Router کاربرد: مصارف خانگی و دفاتر کوچک اداری قیمت: حدود 370.000 تومان با گارانتی آونگ روتر N150 محصول شرکت تندا که از استانداردهای  IEEE 802.3/3U و  IEEEادامه مطلب ...

  در هنگام انتخاب بهترین روتر از لیست زیر حتماً به قیمت و کاربرد آن (خانگی/قابل‌ حمل/سازمانی) دقت کنید.

  روتر بی سیم تندا  N150

  Tenda N150 Wireless Router
  کاربرد: مصارف خانگی و دفاتر کوچک اداری
  قیمت: حدود 370.000 تومان با گارانتی آونگ

  بهترین روتر وای فای ایران
  روتر N150 محصول شرکت تندا که از استانداردهای  IEEE 802.3/3U و  IEEE 802.11n/g/b پشتیبانی می‌کند، دارای 3 پورت LAN از نوع 10/100 مگابیت بر ثانیه و یک پورت WAN 10/100 مگابیت بر ثانیه است. این روتر دارای یک آنتن با قدرت 5 دسی بل بوده و از کلید فیزیکی WPS نیز بهره می‌برد. این روتر را می‌توان بهترین روتر وای فای برای کاربردهای کوچک خانگی و اداری دانست که تعداد کلاینت کم و ترافیک محدودی دارند.
  ویژگی‌های مهم:

  • استفاده از  رمزنگاری‌های بی‌سیم WPA و WPA2 و WEP به منظور حفاظت از شبکه
  • نوع اتصال به اینترنت Dynamic IP  ،PPPOE،Static IP ،L2TP ،PPTP
  • قابلیت راه اندازی سرور DHCP در شبکه
  • سرعت انتقال داده‌ها تا 300 مگابیت بر ثانیه برای استاندارد نوع n
  • دارای گارانتی 36 ماهه آونگ

  روتر بی سیم تی پی لینک  TL-WR840N

  TP-Link TL-WR840N 300Mbps Wireless N Router
  کاربرد: مصارف خانگی، دفاتر اداری کوچک
  قیمت: حدود 420.000 تومان با گارانتی
  بهترین روترهای بازار
  روتر TL-WR840N گزینه ای ارزان و مناسب برای افرادی است که نیاز به سرعت دانلود بالایی دارند. این محصول از حالت Access Point برای ایجاد یک نقطه دسترسی Wi-Fi جدید و از حالت Range Extender (توسعه دهنده شبکه بی سیم) برای تقویت پوشش بی سیم موجود در خانه شما پشتیبانی می‌کند. استفاده از Range Extender  باعث می‌شود که شبکه شما نقاط کور خانه را نیز پوشش دهد.
  روتر TL-WR840N قابلیت برنامه ریزی و اعمال محدودیتهای زمانی را برای والدین به جهت نظارت بر فرزندان داراست. با داشتن قابلیت IPTV  از IGMP Proxy/Snooping، Bridge و Tag VLAN برای بهینه سازی جریان IPTV پشتیبانی می‌کند. علاوه بر این می‌تواند به کمک فراهم کردن Guest Network ضمن ایمن سازی شبکه، دسترسی جداگانه ای برای مهمانان فراهم کند. به بیان ساده روتر TL-WR840N بهترین روتر بازار برای امور کاربری ساده و مدیریت ارتباطات بی‌سیم داخلی خواهد بود.
  به لطف رابط تحت وب و برنامه قدرتمند Tether، می‌توانید TL-WR840N را تنها در چند دقیقه راه اندازی کنید. Tether همچنین به شما امکان می‌دهد تنظیمات شبکه خود را از هر دستگاه Android یا iOS مدیریت کنید.
  مزایا

  • سازگار با IPv6 (پروتکل اینترنت نسخه 6)
  • دارای قابلیت های پیشرفته فایروال IP Address Filter/ MAC Address Filter/Domain Filter
  • دارای قابلیت  IP and MAC Address Binding
  • نوع اتصال به اینترنت از طریق وای فای، 4 پورت LAN و یک پورت WAN
  • دارای قابلیت DHCP Server و VPN Server ، Address Reservation
  • دارای قابلیت Port Triggering

  روتر بی‌سیم تندا  AC5

  AC5  v3.0 AC1200 Dual Band WiFi Router
  کاربرد: مصارف خانگی، دفاتر اداری کوچک
  قیمت: حدود 530،000 تومان با گارانتی 36 ماهه آونگ

  روتر بی‌سیم تندا  AC5 AC5 - بهترین روتر های بازار
  AC5 یک روتر وای فای Dual Band (دو بانده) است که برای کاربران خانگی و دفاتر کوچک تا متوسط طراحی شده است. روتری مناسب برای دسترسی به یک شبکه پایدار و یکپارچه با سرعتی تا 1167 مگابیت در ثانیه (در فرکانس 5 گیگاهرتز: 867 مگابیت در ثانیه و 2.4 گیگاهرتز: 300 مگابیت در ثانیه) قابلیت دسترسی به اتصال فیبر با  100 مگابیت در ثانیه ارائه می‌دهد. استفاده از 4 آنتن با پوشش دهی بالا در این روتر به همراه دو باند فرکانسی و پورت های Fast Ethernet تجربه اینترنت با کیفیتی به میزان شش برابر سریعتر از تک باند، برای کاربر به ارمغان می‌آورد.
  پردازنده 28 نانومتری، RAM معادل 16 مگابایت و حافظه داخلی 8 مگابایتی جهت میزبانی سیستم عامل داخلی پیش بینی شده است. این روتر علاوه بر سازگاری با انواع سیستم عامل به کمک رابط گرافیکی مبتنی بر وب مدیریت و کنترل می‌شود. قابلیت برنامه ریزی و اعمال محدودیتهای زمانی را برای والدین به جهت نظارت بر فرزندان، Guest Network (دسترسی جداگانه برای مهمانان و تضمین امنیت برای شبکه) و ترافیک سنجی شبکه بصورت هوشمندانه از مهمترین ویژگی های این روتر به شمار می‌رود. شاید بتوان گفت که روتر وای فای تندا AC5 بهترین روتر برای گیم در سطح قیمتی ارزان و برای امور سطح متوسط و نه چندان حرفه‌ای است.
  ویژگی‌های مهم:

  • دارای گارانتی 36 ماهه آونگ
  • دارای قابلیت Bandwidth Control و Smart Sleeping Mode و Smart WiFi Schedule
  • دارای فایروال پیشرفته امنیتی شامل Forbid TCP/UDP Attack وNAT 
  • دارای قابلیت مدیریت از راه دور
  • دارای قابلیت Port Forwarding
  • دارای نرم افزار تشخیص و اولویت بندی هوشمند ترافیک

   روتر بی سیم دی لینک  DIR-822

  D-Link DIR-822 Wireless AC1200 Dual Band Router
  کاربرد: مصارف خانگی و گیمینگ اقتصادی
  قیمت: حدود 680.000 تومان با گارانتی 36 ماهه آونگ
   روتر بی سیم دی لینک  DIR-822 بهترین روتر گیمینگ
  روتر وای فای DIR-822 از سری AC1200 دی لینک از دو باند فرکانسی 2.4 و 5 گیگاهرتز برخوردار بوده و به لطف استاندارد 802.11ac سرعت بالایی را ارائه می‌کند؛ به طوری که سرعت بی‌سیم تا 1200 مگابیت در ثانیه افزایش یافته و انتخاب مناسبی برای پخش ویدئوهای HD، دوربین‌های مداربسته و بازی‌های آنلاین به حساب می‌آید.
  به کمک این روتر شما می‌توانید تماس ویدئویی، پخش HD، انتقال فایل، بازی‌های چند نفره، ایمیل و وبگردی را همزمان انجام دهید. در عین حال برای کارهای روزمره که به سرعت بالایی نیاز ندارد، می‌توانید از فرکانس 2.4 و برای پخش ویدئویی از فرکانس 5 گیگاهرتز استفاده کنید.
  بدین ترتیب تداخل و تراکم کمتری از داده‌ها را شاهد بوده و عملکرد بهتری را به دنبال خواهد داشت. پوشش آنتن‌های آن برای مصارف خانگی و حتی در پیرامون منازل بسیار خوب بوده و در عین حال می‌توانید یک شبکه Wi-Fi جداگانه برای مهمانان ایجاد کنید و به بازدیدکنندگان، دسترسی فوری به اینترنت (بدون به خطر انداختن امنیت شبکه) بدهید.
  ویژگی‌های مهم:

  • سرعت بالا تا 867 مگابیت در ثانیه (باند 5 گیگاهرتز) و 300 مگابیت در ثانیه (باند 2.4 گیگاهرتز)
  • چهار آنتن با پوشش‌دهی بالا
  • قابلیت مدیریت و کنترل توسط والدین
  • دارای برنامه تحت موبایل QRS برای راه اندازی آسان
  • دارای گارانتی 36 ماهه آونگ

  روتر بی سیم دی لینک  DIR-636L

  D-Link DIR-636L Wireless Cloud Router
  کاربرد: مصارف خانگی و دفاتر کوچک
  قیمت: حدود 800.000 تومان با گارانتی آونگ
  روتر بی سیم دی لینک  DIR-636L - بهترین روتر های بازار
  روتر D-Link Cloud Router 1200 DIR-636L یک اتصال بی سیم پرقدرت را در سراسر خانه یا محل کار شما فراهم می‌کند. همچنین می‌توانید به صورت بی سیم به فیلم‌ها، موسیقی و عکس‌های مورد علاقه خود از طریق درگاه USB روتر دسترسی داشته باشید و اطلاعات خود را به اشتراک بگذارید. از همه مهم‌تر، اپلیکیشن گوشی هوشمند برای مدیریت شبکه و دسترسی به فایل‌ها کاملاً رایگان هستند و امکانات خوبی در اختیار شما می‌گذارند.
  مدیریت آن از طریق کلود و راه دور با استفاده از سرویس MyDlink امکان پذیر است. علاوه بر این، DIR-636L  دارای 4 پورت گیگابیتی برای اتصال دستگاه های دارای اترنت است. این به شما امکان می‌دهد تا 4 دستگاه را  بطور همزمان وصل کنید. همچنین دارای یک پورت ارتباطی WAN است.
  ویژگی‌های مهم:

  • سرعت انتقال داده تا 300 مگابیت بر ثانیه
  • پشتیبانی از استاندارد IEEE 802.11b/g/n
  • اپلیکیشن موبایل برای مدیریت شبکه
  • دارای گارانتی 36 ماهه آونگ


  روتر مش وای فای تندا  Nova MW3

  Tenda Nova MW3 Mesh WiFi Router
  کاربرد: مصارف خانگی، گیمینگ و دفاتر اداری کوچک
  قیمت: حدود 1.800.000 تومان با گارانتی 36 ماهه آونگ (بسته دو عددی)
  قیمت بسته سه عددی در حدود 3،900،000 تومان
  روتر مش وای فای تندا  Nova MW3 - بهترین روتر برای گیم

  روتر مش وای فای تندا  Nova MW3محصولی ایده آل برای جایگزینی روترهای WiFi سنتی است که تا 300 متر مربع از محل قرارگیری را پوشش می‌‌‌‌دهد و نقطه کوری باقی نمی‌گذارد. روتر مش تندا بوسیله یک SSID‌ و رمزعبور شبکه‌ ای یکپارچه را ارائه می‌دهد که به ‌طور خودکار و بدون ایجاد وقفه به نزدیکترین گره وصل می‌شود؛ بدین ترتیب اطمینان حاصل می‌کند که دستگاه‌ها همیشه با سیگنال‌های قوی‌تر به شبکه WiFi متصل هستند.
  این روتر مش با استفاده از فناوری MU-MIMO می‌تواند چندین کلاینت سازگار با MU-MIMO را با حداکثر سرعت هر دستگاه به طور همزمان وصل کند. با استفاده از قابلیت Smart QoS بصورت همزمان می توان با خیال راحت از دو گوشه خانه چت تصویری را به همراه بازی آنلاین با کمترین تاخیر ممکن تجربه کرد.
  در این روتر فناوری Beamforming اتصال بی سیم بسیار کارآمدی را ارائه می‌دهد. بطوریکه تداخل امواج را کاهش داده و باعث افزایش و بهبود کیفیت اتصال می‌شود. به عبارتی Beamforming  امواج را بصورت هوشمند به سمت دستگاه گیرنده شما مانند لپ تاپ یا گوشی همراه متمرکز می‌کند. برنامه Wi-Fi Tenda به شما کمک می‌کند تا شبکه مش وای فای خانگی خود را به راحتی و به سرعت راه اندازی، نظارت و مدیریت کنید. با 3 مرحله ساده می‌توان یک گره جدید به شبکه های موجود Nova اضافه کرد. در واقع باید گفت، بهترین روتر بازار برای ساخت آرایه مش ارزان قیمت و در عین حال کارآمد روبرو هستیم.
  ویژگی‌های مهم:

  • قابلیت کنترل و نظارت والدین به وسیله برنامه Wi-Fi Tenda
  • افزایش ظرفیت و انعطاف پذیری با استفاده از فناوری هایMU-MIMO  و Beamforming
  • اتصال همزمان و بدون تأخیر حداکثر 60 دستگاه
  • دارای سرعت انتقال 1200 مگابیت در ثانیه با استفاده از  باند 5 گیگاهرتز
  • دارای گارانتی 36 ماهه آونگ

  روتر وای فای ایسوس  RT-N14UHP

  Asus RT-N14UHP Wireless Router
  کاربرد: مصارف خانگی، دفاتر اداری و سازمانی کوچک
  قیمت: حدود 1.800.000 تومان با گارانتی 36 ماهه آونگ
  روتر وای فای ایسوس  RT-N14UHP - بهترین روتر وای فای ایران

  روتر بی سیم ایسوس مدل RT-N14UHP تک باند، دارای آنتن های جداشدنی 9dBi و با توانایی افزایش پوشش دهی بی سیم، بازدهی خوبی در بین روترهای همرده خود داراست. با وجود پورت USB ، این روتر قادر به اشتراک گذاری فضای ذخیره سازی(فلش) و همچنین اتصال تجهیزات در شبکه همچون چاپگر یا مودم 3G/4G می‌باشد. نرم افزار EZ راهی سریع و آسان برای تغییر بین حالت های روتر، Repeater و Access Point فراهم می‌کند. قابلیت ASUS EZ به کاربران اجازه می دهد تا به سرعت و به راحتی بین 3 حالت عملکردی تنها با یک لمس جابجا شوند.
  رابط کاربری ASUSWRT به شما کمک می‌کند تا روتر خود را به راحتی راه اندازی، نظارت و کنترل نمایید. علاوه بر این تکنولوژی ASUS AiCloud به شما امکان همگام سازی، اشتراک گذاری و پخش ویدئویی فایل ها را در هر کجا و در هر دستگاه متصل به اینترنت می‌دهد. روتر به کمک این خصوصیت تمام قدرت پلتفرم های ابری عمومی و خصوصی را با هم ترکیب و به عبارتی ابر خصوصی شما را در خانه ایجاد می‌کند و آن را بطور یکپارچه به ابر عمومی متصل می‌نماید. با این اوصاف باید گفت روتر ایسوس RT-N14UHP بهترین روتر وای فای ارزان قیمت بازار برای امور حرفه ای مانند راه اندازی سرور VPN، دانلود یا استریم مدیا خواهد بود.
  قابلیت ASUS AiCloud در روترهای ایسوس تعبیه شده است تا کامل ترین، در دسترس ترین و ایمن ترین پلتفرم ابری را ارائه دهد. همچنین مکانیزم Download Master به شما امکان می دهد فایل های چندرسانه ای ذخیره شده در حافظه USB متصل به روتر را در طیف گسترده ای از دستگاه های سازگار مانند رایانه شخصی، آی پد و تلویزیون هوشمند دانلود و پخش کنید. Download Master همچنین می‌تواند فایل‌ها را در زمانی که رایانه شما خاموش است دانلود کند و به شما امکان می‌دهد وضعیت دانلود را از راه دور مدیریت و نظارت کنید.
  ویژگی‌های مهم:

  • راه اندازی آسان روتر در 30 ثانیه
  • استفاده از سوئیچ EZ
  • قابلیت راه اندازی سرور VPN با رمزگذاری MPPE
  • دارای قابلیت Enhanced media server برای دانلود و پخش فایل های چند رسانه ای
  • استفاده از MIMO Technology 
  • دارای گارانتی 36 ماهه آونگ

  روتر سیمی سازمانی سیسکو 2811

  Cisco 2811 Router
  کاربرد: مصارف اداری و سازمانی
  قیمت: حدود 1.500.000 تومان با گارانتی
  روتر سیمی سازمانی سیسکو 2811 - بهترین روتر های بازار
  روتر سازمانی 2811 از سری روترهای خانواده 2800 بوده که چندین سرویس همزمان نظیر  ,T1/E1/xDSL VoIP، روتینگ و … را با کیفیت و سرعت بالا برای کاربر مهیا می‌کند. به همین دلیل به آنها ISR (Integrated Services Router) می‌گویند. روتر سیسکو 2811 علاوه بر تامین امنیت کافی و همچنین افزایش و بهبود عملکرد و کارایی، در مقایسه با نسل‌های قبلی روترها مانند 2600 توجه علاقه‌مندان بسیاری را به خود جلب کرده است.
  این روتر قابلیت پشتیبانی از 90 ماژول مختلف توسعه را بر روی خود دارد. از جمله این ماژول‌ها می‌توان موارد ذیل را نام برد: ماژول اینترفیس WAN برای خطوط تلفنی (کاربردهای VoIP) و خطوط دیتا مانند E1، ماژول درونی AIM (Advanced Integration Module)، ماژول NME و … . این روتر قابلیت پشتیبانی از سوئیچینگ لایه 2 را به کمک ماژول NM داراست. انتخاب این روتر با توجه به کنترل و مدیریت ترافیک شبکه و توجه به این مساله که بیشتر پردازش‌های تجهیزات سیسکو بر روی ماژول‌های آن انجام می‌گیرد، برای بهره‌برداری کاربران معقول و به‌صرفه به نظر می‌رسد.
  ویژگی‌های مهم:

  • دارای دو پورت 100/10 مگابیتی
  • پشتیبانی از 1500 تونل VPN با کمک ماژول AIM
  • قیمت مناسب
  • اندازه فیزیکی کوچک
  • پیاده سازی آسان VoIP

  روتر سیمی سازمانی میکروتیک  RB760iGS

  Mikrotik hEX S Router
  کاربرد: مصارف دفاتر کوچک اداری و سازمانی
  قیمت: حدود 3.300.000 تومان با گارانتی

  روتر سیمی سازمانی میکروتیک  RB760iGS - بهترین router با سیم
  روتر سازمانی Mikrotiks hEX S یک روتر با 5 پورت اترنت گیگابایتی (1000/100/10 مگابایتی) است و برای مکان‌هایی کاربرد دارد که اتصال بی‌سیم مورد نیاز نیست. همچنین در مقایسه با hEX، مدل hEX S دارای یک پورت SFP و خروجی PoE در آخرین پورت خود است.
  این دستگاه مقرون به صرفه، کوچک و به راحتی قابل استفاده است. این روتر سیمی میکروتیک دارای یک CPU دو هسته ای بسیار قدرتمند با فرکانس 880 مگاهرتز و 256 مگابایت RAM است و و از همان سیستم عامل روترهای میکروتیک یعنی RouterOS پشتیبانی می‌کند. علاوه بر این، روتر Mikrotiks hEX S دارای درگاه USB 2.0 و همچنین 16 مگابایت حافظه داخلی است. این روتر با در نظر گرفتن موارد فوق می‌تواند کاندیدای دریافت عنوان بهترین روتر بازار سیمی در ابعاد کوچک باشد که با توجه به ورودی PoE قابلیت استفاده در هر مکان و شرایطی بدون نیاز به اتصال برق مجزا را نیز دارد.

  ویژگی‌های مهم:

  • توان مصرفی دستگاه 11 وات
  • استفاده از ورودی PoE با پشتیبانی از استاندارد 802.3af/at
  • استفاده از خروجی Passive PoE
  • استفاده از پردازنده دو هسته‌ای

  روتر بی سیم ایسوس RT-N800HP

  Asus RT-N800HP Wireless Router
  کاربرد: مصارف خانگی، دفاتر اداری و سازمانی کوچک
  قیمت: حدود 4.100.000 تومان با گارانتی 36 ماهه آونگ

  روتر بی سیم ایسوس RT-N800HP - سریع ترین روتر و مسیریاب بیسیم
  روتر بی سیم ایسوس مدل RT-N800HP با 4 آنتن بهره دهی بالا و با تنوع پوششی مناسب سیگنال ها را تقویت می‌کند. مکانیزم ASUS Router به شما امکان می‌دهد شبکه خود را در هر مکانی کنترل کنید. پشتیبانی از فناوری 256QAM سرعت وای فای را 800 مگابیت در ثانیه افزایش می‌دهد (33 درصد سریعتر از استاندارد بی سیم N). به بیان دیگر، Quadrature Amplitude Modulation طیف بسیار بالایی از انتقال داده با سرعت بالا را برای روتر فراهم می‌کند. به عبارتی برای کارهای چالش برانگیز با پهنای باند بالا مانند پخش فیلم سه بعدی HD و بازی‌های ویدیویی چند نفره عالی است. این روتر قابلیت برنامه ریزی و اعمال محدودیتهای زمانی را برای والدین به جهت نظارت بر فرزندان داراست.
  ASUS RT-N800HP دارای یک پردازنده دو هسته ای است که افت عملکردی که سایر روترها را آزار می‌دهد از بین می‌برد. بنابراین در شبکه‌های خانگی پر ترافیک، پخش ویدیوی HD آسان می‌شود، تاخیر برای بازی‌های آنلاین کاهش می‌یابد و دانلود اسناد معمولاً بدون وقفه است. با ASUSWRT UI، می‌توانید به سرعت سیستم خود را راه اندازی کنید، دسترسی کاربر را سفارشی کرده، و قدرت انتقال را نظارت نمایید. پشتیبانی از رمزنگاری‌های 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA2-PSK, WPA-PSK, WPA-Enterprise , WPA2-Enterprise , WPS از خصوصیات این روتر به حساب می‌آید.
  ویژگی‌های مهم:

  • دارای 4 پورت گیگابیت LAN و یک پورت WAN برای اتصالات کابلی
  • قابلیت راه اندازی سرور VPN و پشتیبانی مشتری از شبکه رمزگذاری شده و اتصال خصوصی
  • مدیریت پهنای باند آپلود و دانلود
  • دارای قابلیت برنامه ریزی رولها توسط کاربر برای IP/MAC/Port
  • دارای گارانتی 36 ماهه آونگ

  روتر بی سیم تندا  AC18

  Tenda AC18 Smart Dual-Band Router
  کاربرد: مصارف خانگی، دفاتر اداری و سازمانی کوچک و متوسط
  قیمت: حدود 4.200.000 تومان با گارانتی آونگ

  روتر بی سیم تندا  AC18 - بهترین روتر های بازار
  AC18 یک روتر بی سیم محصول شرکت تندا با باند دوگانه (Dual Band) 1900 مگابیت بر ثانیه بر مبنای استاندارد IEEE 802.11ac است که مختص منازل بزرگ یا سازمان‌ها است. این دستگاه از یک CPU دو هسته‌ای و حافظه DDR3 استفاده می‌کند که عملکرد سریع‌تر و پایدارتر سیستم را تضمین می‌کند. همچنین مجهز به فناوری Beamforming بوده بطوری که تداخل امواج را کاهش داده و باعث بهبود کیفیت اتصال می‌شود. Beamforming امواج را بصورت هوشمند به سمت دستگاه گیرنده شما مانند لپ تاپ یا گوشی همراه متمرکز می‌کند.
  ماژول ارتقای انتقال سیگنال مستقل PA/LNA و سه آنتن خارجی همه جهته با هدف افزایش بهره‌وری برای این روتر طراحی گردیده است که دارای قابلیت نفوذ بالا در دیوارهاست و پوشش خوبی را به لحاظ ارسال سیگنال در خانه‌ها یا ویلاهای بزرگ ایجاد می‌کند. از این رو، این روتر تندا انتخابی بهینه برای کاربرانی است که به پوشش گسترده شبکه، قدرت نفوذ قوی به دیوار و اشتراک منابع نیاز دارند.
  این محصول دارای 4 پورت LAN، یک پورت WAN و یک پورت USB 3.0 است. روتر تندا از استانداردهای IEEE 802.11ac/a/n  و IEEE 802.11b/g/n پشتیبانی می‌نماید. روتر AC18 دارای سه آنتن خارجی با قدرت 9 دسی‌بل است که در دو باند فرکانسی 2.4GHz (سرعت انتقال 600 مگابیت بر ثانیه) و 5GHz (سرعت انتقال 1300 مگابیت بر ثانیه) کار می‌کند.
  ویژگی‌های مهم:

  • دارای قابلیت Wireless Repeating
  • دارای قابلیت زمان بندی WiFi
  • توانایی به اشتراک گذاری دستگاه USB
  • مدیریت ابری و سرور VPN
  • دارای گارانتی 36 ماهه آونگ

  روتر گیمینگ ایسوس  RT-AC88U

  Asus RT-AC88U Dual Band WiFi Gaming Router
  کاربرد: مصارف حرفه‌ای و گیمینگ
  قیمت: حدود 9.500.000 تومان با گارانتی
  روتر گیمینگ ایسوس  RT-AC88U - بهترین روتر گیمینگ
  روتر مدل RT-AC88U محصول شرکت ایسوس، یک روتر بی سیم بوده که قابلیت استریم کردن ویدئوهای 4K و بازی‌های آنلاین را داراست. تاخیر کم و سرعت بالا به واسطه استفاده از دو باند فرکانسی و پشتیبانی از استاندارد 802.11ac باعث شده تا انتخاب بسیار مناسبی برای گیمینگ و بازی‌های آنلاین به شمار آید. آنتن 4×4، برد انتقال داده را با استفاده از تکنولوژی AiRadar Universal Beamforming بهبود داده است. برنامه روتر ASUS نیز به شما امکان می‌دهد شبکه خود را در هر مکانی و بدون نیاز به راه‌اندازی رایانه شخصی کنترل کنید.
  شتاب‌دهنده بازی منحصربه‌فرد آن یعنی WTFast به شما امکان می‌دهد یک بازی آنلاین پیوسته و بدون لگ داشته باشید و از سرعت آن لذت ببرید. . این دستگاه که از نوع  AC3100 است، قابلیت AiProtection را نیز به همراه دارد که به واسطه آن از حملات و تهدیدات سایبری جلوگیری و ارتباط آن با سایت‌های آلوده قطع می‌شود.
  علاوه بر آن، قابلیت مدیریت و کنترل برای والدین و همچنین حفاظت از حریم خصوصی از دیگر مزایای امنیتی این روتر است. ویژگی تجمیع لینک برای افزایش سرعت شبکه سیمی تا حداکثر 2 گیگابیت در ثانیه باعث شده دستگاه‌ها بتوانند با سرعت بیشتری به آن دسترسی داشته باشند.
  ویژگی‌های مهم:

  • 8 پورت LAN گیگابیتی برای اتصال گسترده
  • استفاده از فناوری MU-MIMO
  • استفاده از AiMesh برای ایجاد یک شبکه Wi-Fi قدرتمند و منعطف در خانه
  • 128 مگابایت حافظه فلش و 512 مگابایت حافظه رم
  • ترکیب پهنای باند فرکانس 2.4 و 5 گیگاهرتز و ارائه سرعتی معادل 3167 مگابیت در ثانیه

  روتر بی سیم ایسوس  RT-AC5300

  ASUS RT-AC5300 Wireless Router
  کاربرد: مصارف خانگی و گیمینگ
  قیمت: حدود 11.500.000 تومان با گارانتی
  بهترین روتر های گیمینگ بازار - روتر بی سیم ایسوس  RT-AC5300
  روتر بی سیم ایسوس  RT-AC5300 مجهز به سه باند (دو باند 5 گیگاهرتز، یک باند 2.4 گیگاهرتز) برای انتقال داده بوده و با آخرین فناوری 802.11ac 4×4 می‌تواند تا حداکثر کارایی (5334 مگابیت بر ثانیه) و پوشش (تا حدود 500 متر مربع) را در اختیار کاربر قرار دهد. روتر ایسوس  RT-AC5300به کمک فناوری MU-MIMO کلاینت‌ها را قادر می‌سازد تا با حداکثر سرعت به آن متصل شوند. ASUS Smart Connect پهنای باند ثابتی را با جابجایی پویا بین باندهای 2.4 تا 5 گیگاهرتز بر اساس سرعت، بار و قدرت سیگنال ارائه می‌کند.
  فناوری AiMesh این روتر ایسوس باعث شده تا اتصال این روتر  با نسل های قدیمی تر که در یک محیط سازگار قرار دارند به راحتی صورت گیرد. بنابراین ارتباطی سریع و پایدار بین آنها شکل می‌گیرد. این دستگاه از استاندارد بی سیم AC5300 نیز پشتیبانی می‌کند و به واسطه استفاده از قابلیت AiProtection از حملات و تهدیدات سایبری جلوگیری و ارتباط آن با سایت های آلوده قطع می‌شود و امنیت آن به مراتب بالاتر می‌رود.
  سیستم کنترل والدین پیشرفته آن نیز به شما اجازه می‌دهد تا اینترنت در دسترس اعضای خانواده را مدیریت کنید. بهره بردن از فناوری WTFast Gamers Private (GPN) یکی دیگر از ویژگی هایی است که با انتخاب بهترین مسیرهای طراحی شده برای بازی بر روی شبکه، برای علاقمندان به بازی‌های آنلاین حائز اهمیت است. این فناوری با افزایش پایداری و کاهش زمان پینگ، بهترین عملکرد در یک بازی را برای شما به همراه خواهد آورد. جمیع موارد فوق به ما می‌گوید که روتر شکیل و زیبای RT-AC5300 ایسوس بهترین روتر برای گیم با در نظر گرفتن پارامترهای مش در گیم نت ها و حتی بسترهای پیشرفته‌تر خواهد بود.
  ویژگی‌های مهم:

  • استفاده از AiMesh برای ایجاد یک شبکه Wi-Fi قدرتمند و منعطف
  • استفاده از فناوری MU-MIMO
  • شتاب دهنده بازی منحصربفرد WTFast
  • استفاده از یک پردازنده قدرتمند 1.4 گیگاهرتزی (دو هسته‌ای)
  • دراری 4 پورت شبکه گیگابایتی و یک پورت USB
  • قابلیت Link Aggregation (تلفیق کردن پورت های گیگابیتی در دو سوئیچ با هدف بهبود عملکرد آن)


  روتر گیمینگ ایسوس مدل  RT-AX86U

   ASUS RT-AX86U AX5700 Dual Band WiFi 6 Gaming Router
  کاربرد: مصارف حرفه‌ای و گیمینگ
  قیمت: حدود 13.500.000 تومان با گارانتی

  روتر گیمینگ ایسوس مدل  RT-AX86U - بهترین روتر مخصوص بازی مناسب گیم آنلاین
  روتر ایسوس RT-AX86U از بهترین روترهای وای فای حال حاضر دنیا و شاید بهترین روتر بازار برای کاربران غیرسازمانی به شمار می رود که از استاندارد WiFi 6 یا همان 802.11ax استفاده می‌کند. بنابراین از سرعت بالایی در انتقال داده برخوردار است. در مقایسه با WiFi 5 (802.11ac) که سرعتی معادل 3.5 گیگابیت بر ثانیه را داراست، این فناوری با افزایش سرعت چشمگیری معادل 9.6 گیگابیت بر ثانیه روبروست. نسل جدید کنسول‌های گیمینگ مانند PlayStation 5 یا XBOX سری X به روترهایی با استاندارد WiFi 6 نیاز دارد. همچنین بازی‌های موبایلی تحت شبکه با این روتر، تاخیر بسیار کمی خواهند داشت.
  فناوری AiMesh باعث شده تا اتصال این روتر  با نسل‌های قدیمی‌تر که در یک محیط سازگار قرار دارند، به راحتی صورت گیرد. این دستگاه که از نوع AC3100 است، قابلیت AiProtection را به واسطه استفاده از PWA3 برای دستگاه به همراه دارد که به واسطه آن از حملات و تهدیدات سایبری جلوگیری شده و امنیت آن به مراتب بالاتر می رود.
  سیستم کنترل والدین پیشرفته آن نیز به شما اجازه می‌دهد تا اینترنت خانواده را مدیریت کنید. بهره بردن از فناوری WTFast یکی دیگر از ویژگی‌هایی است که با انتخاب بهترین مسیرهای طراحی شده برای بازی بر روی شبکه، برای علاقه‌مندان به بازی‌های آنلاین حائز اهمیت است. این فناوری کاهش زمان پینگ، بالاتر رفتن سرعت و به تبع آن بهترین عملکرد بازی را برای شما به همراه خواهد آورد. در نهایت باید گفت این دستگاه بهترین روتر وای فای موجود در بازار برای امور حرفه ای و همچنین بهترین روتر گیمینگ است که در شرایط فعلی می‌توان از بازار روتر ایران تهیه کرد.
  ویژگی‌های مهم:

  • پشتیبانی از باند فرکانسی 5 گیگاهرتز
  • حداکثر سرعت انتقال داده 4804 مگابیت بر ثانیه
  • دارای 4 پورت LAN، یک پورت WAN و یک پورت LAN/WAN
  • دارای یک پورت USB3.0
  کوچک کردن
 9. لیلا فوق لیسانس کامپیوتر دانشگاه شریف

  فاکتورهای زیادی در افزایش رتبه سایت و به عبارتی ارتقای سئوی سایت دخیل هستند که لازم است برای هر سایت به طور جداگانه بررسی شده و اعمال گردد. سئو شدن سایت به موارد زیادی وابسته است که شامل موضوع سایت و میزان تقاضای خدمات و یا محصولات می باشد. همچنین منحصربفرد بودن محتوایی که در سایتهای خود قرار می دهیادامه مطلب ...

  فاکتورهای زیادی در افزایش رتبه سایت و به عبارتی ارتقای سئوی سایت دخیل هستند که لازم است برای هر سایت به طور جداگانه بررسی شده و اعمال گردد. سئو شدن سایت به موارد زیادی وابسته است که شامل موضوع سایت و میزان تقاضای خدمات و یا محصولات می باشد. همچنین منحصربفرد بودن محتوایی که در سایتهای خود قرار می دهید و مواردی از این دست جزو فاکتورهای اصلی محسوب می شوند. سئو شامل فاکتورهای بسیار زیادی بوده و جهت افزایش رتبه های خود لازم است تا جای ممکن تمامی این فاکتورها مدنظر قرار گرفته و لحاظ گردد.

  روش های سئو

  سئو کلاه سفید

  سئو کلاه سفید

  این روش اصولی ترین روش برای افزایش رتبه یک سایت می باشد. در این روش به طور معمول زمانی نسبتا طولانی برای افزایش رتبه یک سایت نیاز است.

  سئو کلاه سیاه

  سئو کلاه سیاه

  در این روش سایت به صورت بسیار سریع افزایش رتبه خواهد داشت اما این افزایش رتبه پایدار نخواهد بود و بسیار سریع هم از نتایج برای همیشه حذف خواهد شد چرا که روش کلاه سیاه توسط گوگل به سادگی شناسایی شده و سایت مورد نظر جریمه می گردد. به همین خاطر معمولا از این روش استفاده چندانی نمی گردد.

  سئو کلاه خاکستری

  این روش ادغامی از دو روش قبلی می باشد. اغلب سئوکاران خصوصا در ایران از این شیوه برای افزایش رتبه سایت در گوگل استفاده می کنند. این روش در صورتی که اصولی انجام گردد باعث می گردد سایت در مدت قابل قبولی افزایش رتبه را تجربه نماید و این افزایش رتبه نیز در پایدارترین حالت ممکن باشد.

  کوچک کردن
 10. لیلا فوق لیسانس کامپیوتر دانشگاه شریف

  روش های خانگی پاکسازی پوست شما ‌میتوانید پاکسازی پوست خود را خودتان انجام دهید. در اغلب موارد انجام روش های خانگی پاکسازی پوست، اگر به‌ صورت اصولی و با استفاده از مواد مرغوب انجام شوند، نتیجه ‌فوق‌العاده‌ای خواهند داشت. موثرترین و بهترین روش های پاکسازی پوست در خانه عبارتند از: استفاده از پاک ‌کنندهادامه مطلب ...

  روش های خانگی پاکسازی پوست

  شما ‌میتوانید پاکسازی پوست خود را خودتان انجام دهید. در اغلب موارد انجام روش های خانگی پاکسازی پوست، اگر به‌ صورت اصولی و با استفاده از مواد مرغوب انجام شوند، نتیجه ‌فوق‌العاده‌ای خواهند داشت. موثرترین و بهترین روش های پاکسازی پوست در خانه عبارتند از:

  استفاده از پاک ‌کننده مناسب

  یکی از تاثیرگذارترین روش هایی که ‌میتوانید برای مراقبت از پوست خود آن را انجام دهید، تمیز نگه‌داشتن پوست است. برای این منظور شما باید از یک پاک‌ کننده معتبر و مرغوب مناسب با نوع پوستتان استفاده کنید. با استفاده از پاک ‌کننده، صورت خود را با حرکات دورانی ماساژ دهید. پس از آن، صورت را خود را بشویید. شما همچنین می‌توانید از روغن استفاده کنید. برای پوست‌های معمولی تا خشک، استفاده از روغن زیتون یا روغن نارگیل بهترین گزینه است. همچنین برای پوست‌های حساس و چرب، غالبا استفاده از روغن جوجوبا توصیه ‌می‌شود. اگر پوست چربی دارید، باید با استفاده از پاک‌کننده مناسب، چربی پوست خود را کنترل کنید. یک پاک ‌کننده مناسب ‌می‌تواند تمام آلودگی ها را از سطح پوست شما از بین ببرد. پس از آن تنها کافی است برای شستن صورت خود از یک شوینده مناسب استفاده کرده و با استفاده از یک حوله تمیز صورت خود را خشک کنید. این کار روی پاکسازی پوست شما تا حد زیادی موثر خواهد بود.

  لایه برداری پوست

  لایه ‌برداری، یک روش عالی برای پاکسازی پوست و روشن‌شدن آن محسوب ‌می‌شود. با انجام لایه ‌برداری، سلول‌های مرده‌ای که در لایه خارجی پوست وجود دارند از بین خواهند رفت. در این روش از یک‌سری محصولات موثر مراقبت پوست استفاده ‌می‌شود که با استفاده از آن ‌می‌توان بهتر و عمیق‌تر به پوست نفوذ کرد و پوست را بهتر تمیز کرد. برای استفاده از روش لایه‌برداری شما ‌می‌توانید از اسکراب صورت نیز استفاده کنید. برای استفاده از اسکراب، مقداری از آن را برداشته و با حرکات دروانی روی صورت خود ماساژ دهید. در این شرایط توجه داشته باشید که فشار زیادی وارد نکنید، زیرا ممکن است پوست شما آسیب ببیند. پس از اتمام کار نیز صورت خود را با آب ولرم بشویید. لایه‌برداری پوست در پاکسازی عمیق آن و درخشندگی و شفافیت پوست بسیار تاثیرگذار است. تنها کافی است محصولات مرغوب و مناسبی را انتخاب کرده و این روش را امتحان کنید تا تاثیرات ‌فوق‌العاده آن را روی پوست خود مشاهده کنید.

  بخور پوست صورت

  تقریبا تما‌می ‌افراد با بخور پوست صورت و تاثیرات آن آشنایی دارند. بخور پوست صورت ‌می‌تواند به حذف سموم آن و پاکسازی عمیق پوست کمک کند. این کار به‌طرز ‌فوق‌العاده‌ای جوش های سرسیاه و سرسفید پوست را از بین می‌برد و با هیدراته کردن پوست، از خشکی آن جلوگیری می‌کند. برای انجام بخور پوست ‌می توانید از دستگاه بخور استفاده کنید. اما حتی اگر این دستگاه را نداشته باشید، ‌میتوانید یک ظرف را از آب پر کرده و آب را گرم کنید. پس از اینکه آب به جوش آمد صورت خود را جلوی آن قرار داده و با یک حوله بپوشایند. برای بخور صورت ‌می‌توانید از اسانس‌هایی مانند اسطوخودوس، بابوبه، کندر و… استفاده کنید. بخور پوست صورت در پاکسازی عمیق آن و تمیزشدن آلودگیها از پوست بسیار موثر است. در صورت تمایل شما همچنین میتوانید پس از بخور پوست صورت، از انواع ماسک‌های تاثیرگذار و مرغوب استفاده کنید؛ زیرا غالبا پس از بخور پوست صورت ماسک‌ها تاثیر بهتر و عمیق‌تری خواهند داشت.

  استفاده از ماسک‌های صورت

  ماسک صورت باعث تغذیه پوست شده و به شفافیت آن کمک ‌می‌کند. همچنین ماسک صورت به نرم‌ شدن و درخشندگی پوست کمک می‌کند. برای استفاده از ماسک صورت غالبا توصیه ‌می‌شود که به نوع پوست خود دقت کرده و ماسکی را خریداری کنید که مناسب با نوع پوستتان باشد. از طرفی، شما ‌میتوانید از ماسک‌های خانگی صورت اعم از ماسک عسل، جوش ‌شیرین، آبلیمو و… استفاده کنید و آن را خودتان در خانه تهیه کنید. سپس کافی است ماسک موردنظر خود را برای مدت 20 تا 30 دقیقه روی پوست صورت خود قرار دهید. سپس صورت خود را با آب ولرم شسته و با حوله تمیز خشک کنید.

  استفاده از تونر صورت

  با استفاده از تونر، ph پوست متعادل ‌می‌شود. تونرها طراوت‌بخش هستند و غالبا ‌می‌توانند منافذ باز پوست را ببندند. شما ‌می‌توانید تونر را با انگشت خود روی صورت ماساژ دهید یا آن را به‌ صورت مستقیم روی صورت اسپری کنید. تونر‌ها همچنین پوست صورت شما را هیدراته نگه ‌می‌دارند. برای استفاده از تونر تنها کافی است یک نوع مرغوب و مناسب با پوست خود را خریداری کنید. حتی شما ‌می‌توانید در خانه با ترکیب آب، گلاب و خیار یک تونر بی‌نظیر خانگی تهیه کرده و آن را روی صورت خود اسپری کنید.

  استفاده از ‌مرطوب ‌کننده

  اکثر افراد با ‌مرطوب ‌کننده‌ها آشنا هستند و اهمیت استفاده از آن‌ را ‌می دانند. در واقع، استفاده از ‌مرطوب‌کننده برای سلامت پوست بسیار اهمیت دارد و به همین دلیل استفاده از آن بسیار توصیه ‌می‌شود. ‌مرطوب ‌کننده باید متناسب با نوع پوست انتخاب شود. برخی افراد تصور ‌می‌کنند که استفاده از ‌مرطوب‌ کننده باعث ایجاد چربی غیر مفید روی پوست می‌شود؛ در صورتی که اینگونه نیست. اگر شما برای یک مدت طولانی از ‌مرطوب‌کننده استفاده نکنید، پوست شما بیشتر چرب خواهد شد. اگر پوست خشکی دارید، استفاده از ‌مرطوب‌کننده‌های و لوسیون‌های غلیظ برای شما به شدت توصیه ‌می‌شود. همچنین اگر پوست جرب یا مختلط دارید، ‌می‌توانید از ‌مرطوب‌کننده‌هایی که بر پایه آب یا ژل هستند استفاده کنید. در هر صورت، اهمیت استفاده از ‌مرطوب‌ کننده را فراموش نکنید و سعی کنید برای سلامت و مراقبت از پوست خود به ‌صورت منظم از ‌مرطوب‌کننده استفاده کنید.

  توجه داشته باشید که اگر ‌می‌خواهید پاکسازی پوست را در خانه انجام دهید، در کنار استفاده از مواد و محصولاتی که متناسب با نوع پوست شما هستند، از مواد و محصولاتی استفاده کنید که کاملا مرغوب و معتبر باشند. استفاده از محصولات نامرغوب و استفاده از مواد نامناسب ‌می‌تواند روی سلامت پوست شما تاثیر منفی داشته و سلامت پوستتان را به خطر بیاندازند.

  کوچک کردن