1. مانی کاربر ماملت امام حسینیم،ماملت شهادتیم.

  من بهت فروشگاه اینترنتی ایمالز رو پیشنهاد میکنم https://emalls.ir/لیست-قیمت_شال-و-روسری~Category~16363

  من بهت فروشگاه اینترنتی ایمالز رو پیشنهاد میکنم

  https://emalls.ir/لیست-قیمت_شال-و-روسری~Category~16363

  کوچک کردن
 2. مانی کاربر ماملت امام حسینیم،ماملت شهادتیم.

  سایت فوتبالی و فوتبال یازده

  سایت فوتبالی و فوتبال یازده

  کوچک کردن
 3. مانی کاربر ماملت امام حسینیم،ماملت شهادتیم.

  یکی از بهترین راهکارها که برای قبولی در آزمون تیزهوشان پیشنهاد می شود، شرکت در کلاس‌های آمادگی آزمون تیزهوشان است. موسسات و آموزشگاه‌های زیادی در سال‌های اخیر در زمینه تیزهوشان شروع به فعالیت نموده اند که متاسفانه خیلی از آن‌ها کیفیت لازم را ندارند و صرفا سعی می کنند با تبلیغات و دادن وعده‌های دروغیادامه مطلب ...

  یکی از بهترین راهکارها که برای قبولی در آزمون تیزهوشان پیشنهاد می شود، شرکت در کلاس‌های آمادگی آزمون تیزهوشان است. موسسات و آموزشگاه‌های زیادی در سال‌های اخیر در زمینه تیزهوشان شروع به فعالیت نموده اند که متاسفانه خیلی از آن‌ها کیفیت لازم را ندارند و صرفا سعی می کنند با تبلیغات و دادن وعده‌های دروغین شما را وسوسه کنند تا فریب بخورید. پیش از ثبت نام در کلاس تیزهوشان حتما به موارد زیر توجه فرمایید.

  • دبیرانی که دروس تیزهوشان را تدریس می کنند باید از مدارس برتر باشند.
  • وجود یک مشاور و برنامه ریز برای کمک و پیگیری بسیار حیاتی است.
  • گرفتن آزمون‌های آزمایشی به طور پیوسته دانش آموزان را با نمونه سوالات تیزهوشان آشنا می کند و همچنین نقاط ضعف و قوت دانش آموزان مشخص می شوند.
  • هزینه منطقی به نسبت امکانات ارائه شده. برخی از موسسات هزینه کلاس‌هایشان پایین‌تر است اما در عوض امکانات کمتری به شما رائه می دهند. برخی از موسسات نیز به دلیل مشهور و برند بودن، پول برندشان را می گیرند و امکانات کمی ارائه می دهند.
  کوچک کردن
 4. مانی کاربر ماملت امام حسینیم،ماملت شهادتیم.

  در میان پستاندارانی که در خشکی زندگی می‌کنند حس بویایی خرس از همه قوی‌تر است. رتبه ی اول این لیست را خرس پاپا به خود اختصاص داده است. آن ها بینی‌های خیلی بزرگی با هزاران گیرنده‌ی بویایی دارند. خرس‌ها به خاطر این حس بویایی تیز خود، می‌توانند یک حیوان مرده را از فاصله‌ی دور تشخیص دهند. خرس‌ها می‌تواننادامه مطلب ...

  در میان پستاندارانی که در خشکی زندگی می‌کنند حس بویایی خرس از همه قوی‌تر است.

  رتبه ی اول این لیست را خرس پاپا به خود اختصاص داده است. آن ها بینی‌های خیلی بزرگی با هزاران گیرنده‌ی بویایی دارند. خرس‌ها به خاطر این حس بویایی تیز خود، می‌توانند یک حیوان مرده را از فاصله‌ی دور تشخیص دهند.
  خرس‌ها می‌توانند از هر حیوان دیگری روی کره‌ی زمین بهتر بو بکشند چون منطقه‌ی حباب بویایی در مغز آن ها ۵ برابر بزرگ‌تر از مغز انسان است. این کاملاً شگفت انگیز است چون اندازه‌ی مغز آن ها فقط یک سوم اندازه‌ی مغز انسان‌ها است

  کوسه ماهی در میان جانوران دریا دارای قوی‌ترین حس بویایی است.
  ماهی ای که می‌تواند به خوبی بو بکشد کوسه‌ی ترسناک است. آن ها می‌توانند طعمه را از مسافت‌های دور تشخیص دهند. یافت شده که در حدود دو سوم از مغز کوسه به حباب بویایی، اختصاص داده شده است. در نتیجه هر حیوان دریایی مجروح و یا حتی انسان از حس بویایی کوسه در امان نیست.
  سوراخ‌های بینی کوسه در زیر پوزه‌اش قرار دارند. عده‌ای از کوسه‌ها همانند کوسه‌ی پرستار، برآمدگی‌های حسی نزدیک سوراخ‌های بینی و دهان خود دارند. به این برآمدگی‌ها، هالترهای بینی گفته می‌شود. آنها به کوسه کمک می‌کنند تا بچشد و احساس کند.

  آب از این سوراخ‌های بینی کوسه به طور مداوم عبور می‌کند. در نتیجه کوسه ۷ر۲۴ بار محیط اطراف خود را به روز رسانی می‌کند و هیچ طعمه‌ای شانس فرار از چنگال‌های مرگ را ندارد.

  کوچک کردن
 5. مانی کاربر ماملت امام حسینیم،ماملت شهادتیم.

  سلام به دوست عزیزم.اگه دنبال سایتی برای پخش بازی فوتبال هستی بروبه  سایت  ورزش سه با اپ آنتن میتونی هرنوع مسابقه ورزشی  وهمه مسابقات فوتبال رو ببینی.

  سلام به دوست عزیزم.اگه دنبال سایتی برای پخش بازی فوتبال هستی بروبه  سایت  ورزش سه با اپ آنتن میتونی هرنوع مسابقه ورزشی  وهمه مسابقات فوتبال رو ببینی.

  کوچک کردن