1. سعی کنید چنین سوالاتی نپرسید زیرا ایده های تجاری محبوب که همه در حال انجام آن هستند به دست خواهید آورد. وقتی همه به آن توجه می کنند ، دیگر دیر شده است. راه حل بهتر این است که یک ایده جدید برای خود ایجاد کنید. این کار را می توان با یک تمرین ساده دو پرسشی انجام داد. اول - "چگونه می توانم مشکلی را به صادامه مطلب ...

  پول در آوردن آنلاین

  سعی کنید چنین سوالاتی نپرسید زیرا ایده های تجاری محبوب که همه در حال انجام آن هستند به دست خواهید آورد. وقتی همه به آن توجه می کنند ، دیگر دیر شده است.

  راه حل بهتر این است که یک ایده جدید برای خود ایجاد کنید. این کار را می توان با یک تمرین ساده دو پرسشی انجام داد.

  اول – “چگونه می توانم مشکلی را به صورت آنلاین حل کنم؟”

  وقتی مشکلی را حل می کنید ، حقوق دریافت می کنید. هرچه مشکل دردناک تر باشد ، حقوق بیشتری دریافت می کنید. دستمزد پزشکی که سردرد را درمان می کند ، مانند کسی که عمل جراحی قلب انجام می دهد ، نخواهد بود.

  به سادگی ، به دلیل یک مشکل دردناک تر است. برای من ، مشتریان به دلیل عدم فروش می توانند به من مراجعه کنند. من حقوق زیادی می گیرم زیرا به آنها در فروش کمک می کنم.

  کدام مشکل را انتخاب کنیم؟ در بازار ، میلیون ها مشکل وجود دارد. آنجاست که سوال بعدی به شما کمک می کند.

  دوم – “علایق و نقاط قوت من چیست؟”

  شما باید صنعتی را در زمینه مهارت ها و علاقه خود پیدا کنید.

  فرض کنید علاقه شما فوتبال است و مهارت و نقطه قوت شما طراحی. خوب ، می توانید تصاویر کارتونی در مورد مسابقات معروف فوتبال بسازید. آنها را در اینستاگرام ارسال کنید. اجناس خود را بفروشید – مشکل سرگرمی را با موفقیت حل کرده اید.

  اگر علاقه شما غذا باشد و همچنین مهارت آشپزی دارید، می توانید یک کانال آشپزی در Youtube  راه اندازی کنید. مخاطب بسازید. دستور العمل های خود را بفروشید. – شما با موفقیت مشکل غذای خوشمزه را حل کرده اید.

  روش پول در آوردن انلاین

  از این طریق می توانید ایده های بی شماری ایجاد کنید. نکته اصلی این است که نقطه مشترک بین مشکلات بازار و علاقه مندی های خود و تواناییتان، نقطه ای مشترک پیدا کنید. برای من ، من به کمک به دیگران و تجارت علاقه داشتم. بنابراین این چیزی است که من در مورد آن می نویسم. و این همان چیزی است که من به مشتریان خود کمک می کنم.

  به دنبال ایده های شیک تجاری نباشید. هر چیزی مد روز ، به این معنی است که افراد زیادی این کار را انجام می دهند. فکر کنید و یک تجارت واقعی ایجاد کنید.

  کوچک کردن
  • 6
 2. مدیرعامل آمازون بیش از دو سال ثروتمندترین فرد جهان بوده است ، اما او بسیار فراتر از این است. در اینجا 17 واقعیت فوق العاده وجود دارد که نشان می دهد او واقعاً کیست. 1. او در هر ثانیه 2،489 دلار درآمد دارد. یعنی 149،353 دلار در دقیقه. این بدان معناست که فقط در یک دقیقه ، رئیس آمازون بیش از سه برابر درادامه مطلب ...

  مدیرعامل آمازون بیش از دو سال ثروتمندترین فرد جهان بوده است ، اما او بسیار فراتر از این است. در اینجا ۱۷ واقعیت فوق العاده وجود دارد که نشان می دهد او واقعاً کیست.

  ۱. او در هر ثانیه ۲،۴۸۹ دلار درآمد دارد.

  یعنی ۱۴۹،۳۵۳ دلار در دقیقه.

  این بدان معناست که فقط در یک دقیقه ، رئیس آمازون بیش از سه برابر درآمد متوسط ​​کارگر آمریکایی در سال درآمد دارد: ۴۵،۵۵۲ دلار.

  ۲. او ۱.۲ میلیون بار ثروتمندتر است.

  بزوس آنقدر ثروتمند است که یک آمریکایی به طور متوسط ​​۱ دلار خرج می کند مانند هزینه ای که بزوس ۱.۲ میلیون دلار خرج کرده است.

  متوسط ​​دارایی خالص یک خانوار متوسط ​​آمریکایی ۹۷۳۰۰ دلار است. تقسیم ۱۲۱ میلیارد دلار بر ۹۷۳۰۰ دلار به حدود ۱.۲ میلیون دلار می رسد.

  ۳. اولین میز او … یک در.

  از آنجا که او در وسط سال شغل وال استریت خود را ترک کرد ، بزوس هیچ پاداش سالانه ای نداشت ، بنابراین مجبور بود بسیار صرفه جو باشد.

  در سالهای اولیه آمازون ، بزوس در گاراژ خود یک دفتر تاسیس کرد و درب چوبی را به یک میز تبدیل کرد. تا به امروز ، میزهای کار در دفاتر جف دارای طراحی در هستند.

  ۴. او برای یک امر خوب سخاوتمند است.

  این مرد اگر به هدف اعتقاد داشته باشد از خیریه دریغ نمی کند. هنگامی که یکی از کارکنان از بزوس درخواست کرد مبلغ ۱۰۰۰۰۰ دلار برای ازدواج همجنس گرایانه اهدا کند ، او حدود ۲ میلیون دلار داد.

  ۵. او یک Trekkie است

  جف بزوس ادعا می کند که یک فرد احمق مغرور است و از طرفداران سرسخت Star Trek است.

  او اعتراف می کند که از روزهای کودکی خود یک ترکی بوده و عاشق دنیای ادبیات علمی تخیلی است.

  او آنقدر از طرفداران Star Trek است که اشتیاق او به این سریال باعث شد او در نسخه فیلم این حق رای بازی کند.

  ۶. او بزرگتر از یک کشور است … خوب ، سه.

  ثروت خالص وی بیشتر از تولید ناخالص داخلی ایسلند ، افغانستان و کاستاریکا است.

  تولید ناخالص داخلی ایسلند حدود ۳۱.۶ میلیارد دلار ، افغانستان ۲۲.۹ میلیارد دلار و درآمد کاستاریکا ۶۴.۸ میلیارد دلار است.

  ۷. او ۷۰ درصد شانس شکست خوردن را داشت.

  ثروتمندترین مرد جهان به اولین سرمایه گذاران خود گفت که ۷۰ درصد احتمال شکست دارد.

  “من به سرمایه گذارانمان گفتم که این یک پیشنهاد خطرناک است. در آن زمان ، من مطمئن نبودم که این صداقت کار درستی است. در نگاه آینده ، من می دانم که قطعاً به دلایل متعدد بوده است.

  اولاً ، آنها صداقت را درک کردند و این باعث ایجاد اعتماد بین ما شد. ثانیاً ، اگر در نهایت شکست بخوریم ، می دانم که من وظیفه خود را انجام داده ام و عمداً آنها را گمراه نکرده ام. ”

  ۸. زنگ هشدار برقی ساخت

  در کودکی ، جف بزوس علاقه زیادی به علم داشت. او یک آزمایشگاه علمی در گاراژ والدین خود راه اندازی کرد ، جایی که قبلاً پروژه های علمی جدیدی را ارائه می داد.

  یکی از اختراعات اولیه علمی وی زنگ هشدار الکتریکی بود. او به چه چیزی نیاز داشت؟ خوب ظاهراً او از آن برای دور نگه داشتن کریستینا و مارک بزوس ، خواهر و برادرهای ناتنی اش از اتاقش استفاده کرد.

  ۹. هیچ خاطره ای از پدرش ندارد.

  بزوس اصلاً هیچ خاطره ای از پدر بیولوژیکی خود ندارد. هنگام تولد بزوس والدین او هنوز در دبیرستان بودند و این ازدواج تنها ۱۷ ماه به طول انجامید.

  پس از سه سال ، مادرش با میگوئل “مایک” بزوس ، یک کوبایی مهاجر به ایالات متحده ازدواج کرد.

  بزوس در مصاحبه ای در سال ۱۹۹۹ گفت:

  “واقعیت ، تا آنجا که به من مربوط است ، این است که پدرم (میگوئل) پدر طبیعی من است. تنها زمانی که واقعاً در مورد آن فکر می کنم این است که یک پزشک از من می خواهد یک فرم را پر کنم.”

  ۱۰. در میز خدمات مشتری شرکت می کند

  طبق سیاست شرکت او ، هر کارمند آمازون باید هر دو سال یکبار دو روز را در میز خدمات مشتری بگذراند.

  این شامل مدیرعامل خود جف بزوس نیز می شود. بنابراین اگر از مشتریان آمازون هستید و روزی با بزوس صحبت می کنید تعجب نکنید.

  ۱۱.او بزرگترین مدیرعامل زنده است

  طبق اعلام هاروارد بیزینس ریویو ، جف بزوس “بزرگترین مدیرعامل زنده” است.

  بارزترین ویژگی این لیست این است که مدیران عامل با در نظر گرفتن عملکرد بلندمدت خود رتبه بندی شده اند نه عملکرد کوتاه مدت.

  ۱۲.او در سال ۲۰۱۹ بیشتر از هر میلیاردر دیگری پول از دست داد.

  طلاق جف بزوس از مک کنزی

  او مجبور شد پس از طلاق از مک کنزی ، ۲۵ درصد از سهام آمازون را که متعلق به این زوج بود ، واگذار کند. با این حال ، او رتبه خود را به عنوان ثروتمندترین فرد جهان حفظ کرد.

  مک کنزی ، با ارزش فعلی ۳۸.۹ میلیارد دلار ، پس از وارث فرانسوا بتنکور مایرز وارث والمارت ، آلیس والتون ، سومین زن ثروتمند جهان است.

  کوچک کردن
  • 2
 3. همه اشتباه می‌کنیم. تصمیمات غلط؛ انتخابهای نابجا؛ اعمال نسنجیده. در طول زندگی‌مان سعی و خطا می‌کنیم و درسهای جدید یاد می‌گیریم. اشتباه همیشه اثر بد خودش را در زندگی آدم می‌گذاره و ازش راه فراری هم نیست. اثرات بد خیلی از اشتباهات را می‌شود بمرور زمان و با تلاش زیاد پاک کرد ولی بعضی از اشتباهات هستندادامه مطلب ...

  همه اشتباه می‌کنیم. تصمیمات غلط؛ انتخابهای نابجا؛ اعمال نسنجیده. در طول زندگی‌مان سعی و خطا می‌کنیم و درسهای جدید یاد می‌گیریم. اشتباه همیشه اثر بد خودش را در زندگی آدم می‌گذاره و ازش راه فراری هم نیست.

  اثرات بد خیلی از اشتباهات را می‌شود بمرور زمان و با تلاش زیاد پاک کرد ولی بعضی از اشتباهات هستند که مسیر زندگی آدم را آنچنان تغییر می دهند که اصلاح آنها دیگر به راحتی امکان‌پذیر نیست.

  بزرگترین اشتباه من این بود  :

  بزرگ ترین اشتباه من

  بزرگترین اشتباه من ،
  تجربه اولین حس ها با آدمای بی ارزش بود !

  کوچک کردن
  • 14
 4. این پاسخ ویرایش شده است.

  بیلی آیلیش، فوق ستاره محبوب دنیای موسیقی متولد 18 دسامبر 2001 (27 آذر 1380) است و در منطقه‌ای به نام های‌لند پارک واقع در لس آنجلس کالیفرنیا به دنیا آمده است. خانواده او شامل پدر، مادر و برادر بزرگترش است که همگی هنرمند بوده و هر کدام به نحوی در کشف استعداد موسیقی و موفقیت روز افزون بیلی تاثیر به سزادامه مطلب ...

  بیلی آیلیش، فوق ستاره محبوب دنیای موسیقی متولد ۱۸ دسامبر ۲۰۰۱ (۲۷ آذر ۱۳۸۰) است و در منطقه‌ای به نام های‌لند پارک واقع در لس آنجلس کالیفرنیا به دنیا آمده است. خانواده او شامل پدر، مادر و برادر بزرگترش است که همگی هنرمند بوده و هر کدام به نحوی در کشف استعداد موسیقی و موفقیت روز افزون بیلی تاثیر به سزایی داشته‌اند.

   

  کوچک کردن
  • 2
 5. آیا امکان استخراج ارز دیجیتال با گوشی موبایل وجود دارد؟   برای استخراج هر نوع ارز دیجیتال به یک دستگاه ماینینگ نیاز دارید. اولین نکته در انتخاب دستگاه ماینینگ، توان پردازشی دستگاه است. با پیشرفت موبایل‌های هوشمند و بالا رفتن قدرت سخت افزاری آنها عده ای بر این باور هستند که می‌توان از این قدرت پادامه مطلب ...

  آیا امکان استخراج ارز دیجیتال با گوشی موبایل وجود دارد؟

   

  برای استخراج هر نوع ارز دیجیتال به یک دستگاه ماینینگ نیاز دارید. اولین نکته در انتخاب دستگاه ماینینگ، توان پردازشی دستگاه است. با پیشرفت موبایل‌های هوشمند و بالا رفتن قدرت سخت افزاری آنها عده ای بر این باور هستند که می‌توان از این قدرت پردازشی در زمینه‌ی ماینینگ هم استفاده نمود. اما حقیقت این است که یک دستگاه ماینینگ مثل Antminer S9J عملکرد پردازشی حدود ۷۰ میلیارد برابر بیشتر و بهتر از قدرتمند ترین گوشی‌های موبایل را دارد! این اختلاف دقیقا در میزان بهره برداری و کسب سود نیز موثر است و همه‌ی این‌ها بیانگر این است که استفاده از گوشی موبایل در امر ماینینگ صرفه‌ی اقتصادی نخواهد داشت.

  استخراج ارز دیجیتال با گوشی

  روش کار با شبکه تولید بیت کوین به زبان ساده از این قرار است که شما باید دستگاه خود را به شبکه مربوطه وصل کنید. به این ترتیب، قدرت پردازش دستگاه شما در اختیار شبکه قرار می‌گیرد و بر اساس سهم این پردازش در کل شبکه، ارز دیجیتال به آن دستگاه تعلق خواهد گرفت. حال باتوجه به نسبت توان پردازشی موبایلتان به توان کل شبکه درصد سود خود را محاسبه کنید…!

   

  ماینینگ و کاهش عمر باتری موبایل

  همانطور که گفته شد دستگاه‌های مایینینگ برای سودآوری باید به صورت مداوم و بدون وقفه کار کنند. اولین نکته‌ای که در استفاده از گوشی در این مسیر شما را به چالش میکشد، شارژ باتری دستگاه است. با توجه به پردازش‌های سنگینی که قرار است توسط موبایل انجام شود، مصرف انرژی بالا رفته و شاید مجبور باشید گوشی را دائما در شارژ قرار دهید. یعنی عملا باتری تلفن همراه خود را از دست داده اید..!

  کوچک کردن
  • 3
 6. این پاسخ ویرایش شده است.

  سوئد استانداردهای بالای زندگی همراه با یکی از ماهرترین نیروهای کار جهان از جمله عواملی است که سوئد را به کشوری عالی برای انجام تجارت تبدیل می کند. زیرساخت های قوی و برنامه های اجتماعی خوب توسعه یافته نیز مشوق های قدرتمندی هستند. نیوزیلند نیوزیلند در صدر لیست است زیرا شروع کار به آسانی انجام می شود وادامه مطلب ...

  سوئد

  استانداردهای بالای زندگی همراه با یکی از ماهرترین نیروهای کار جهان از جمله عواملی است که سوئد را به کشوری عالی برای انجام تجارت تبدیل می کند. زیرساخت های قوی و برنامه های اجتماعی خوب توسعه یافته نیز مشوق های قدرتمندی هستند.

  نیوزیلند

  بیزینس در نیوزیلند

  نیوزیلند در صدر لیست است زیرا شروع کار به آسانی انجام می شود و تنها چند ساعت طول می کشد که با روند ثبت نام آنلاین ساده آن امکان پذیر است. در چند دهه گذشته ، نیوزلند در بین اقتصاد صنعتی و بازار آزاد به یک رهبر جهانی تبدیل شده است.

  سنگاپور

  پس از نیوزیلند ، سنگاپور دوستانه ترین و امن ترین محیط را برای کارآفرینان و مشاغل کوچک فراهم می کند.

  به دلیل تجارت شدید و فرصت های سرمایه گذاری ، این شهر کارآفرینان و رهبران جهانی را به خود جلب می کند و به عنوان رقابتی ترین کشور آسیایی برای راه اندازی کسب و کار لقب گرفته است.

  به دلایل زیر مدتهاست که سنگاپور یکی از بهترین مکانها برای تجارت در جهان شناخته می شود:

  • یکی از ثروتمندترین ملتهای جهان.
   از نظر سیاسی پایدار است.
   مزیت جغرافیایی برای انجام تجارت.
   این یک نیروی کار قوی است و هیچ گونه سود مالیاتی برای سود یا سود سرمایه اعمال نمی کند.

  دانمارک

  بیزینس در دانمارک

  طبق گزارش بانک جهانی ، روند موثر دیجیتالی سازی دانمارک یکی از عوامل اصلی در دستیابی به رتبه سوم آن است.

  دانمارک یکی از کشورهای آسان در اروپا برای ایجاد یک تجارت بوده است و دارای برخی از سیاست های واقعا دوستانه تجارت مانند:

  • دانمارک دارای انعطاف پذیرترین قوانین استخدام و اخراج در جهان است که هزینه های مقیاس گذاری عملیات تجاری را به سمت بالا یا پایین کاهش می دهد.
  • می توانید کار ثبت نام را طی چند روز و نه چند هفته به ثبت برسانید.
  • لزوماً مدیر عامل یا مدیر عامل نباید مقیم دانمارک باشند.
  • بدون اسناد رسمی
  • ایجاد تجارت در دانمارک در مقایسه با سایر کشورهای شمال اروپا از نظر مالیاتی مثر است.
  • قانون مدرن  شرکت در دانمارک ، انعطاف پذیر و مطابق با قوانین کنونی اتحادیه اروپا است.

  امیدوارم که کمک کرده باشد لطفا رأی دهید

  کوچک کردن
  • 6
 7. تفاوت دوربین موبایل با دوربین عکاسی در این ویدئوی آموزش می خواهیم تفاوت دوربین موبایل با دوربین عکاسی را به صورت تخصصی بررسی کنیم و به این سوال پاسخ دهیم که “کدومو بخرم ؟! ” اساسا برای اینکه این سوال جواب داده شود، باید نیاز را بررسی کرد. به این صورت که ابتدائا باید ببینیم نیاز ما را ، کدام از این ۲ادامه مطلب ...

  تفاوت دوربین موبایل با دوربین عکاسی

  در این ویدئوی آموزش می خواهیم تفاوت دوربین موبایل با دوربین عکاسی را به صورت تخصصی بررسی کنیم و به این سوال پاسخ دهیم که “کدومو بخرم ؟! ” اساسا برای اینکه این سوال جواب داده شود، باید نیاز را بررسی کرد.

  به این صورت که ابتدائا باید ببینیم نیاز ما را ، کدام از این ۲ ابزار تامین می کند. بعض اوقات هست نیاز شما، در حد نیاز خانوادگی است و می خواهید صرفا لحظا خوبی که دارید را ثبت کنید و حتی اگر هم بعدا خواستید آنرا چاپ کنید ولی گای اوقات هست که شما برنامه ریزی برای کار های نیمه حرفه ای و حرفه ای دارید که در این صورت نیاز شما باز هم متفاوت است.

  در صورت اول، نیاز شما با یک دوربین کامپکت برطرف می شود و از شر یکسری کار های اضافه مثل تنظیم فوکوس، تنظیمات پیشرفته و حرفه ای دوربین راحت می شوید. اما در حالت دیگر که شما برنامه ی کار های حرفه ای دارید، بهتر است که بر روی دوربین عکاسی DSLR سرمایه گذاری کنید.

  مزیت های دوربین های عکاسی DSLR نسبت به دوربین عکاسی

  ۱- سایز سنسور :

  سایز سنسور در دوربین یک مزیت بسایر مهم است. به این شکل که هر چقدر سایز سنسور بزرگ تر باشد، تصویری که شما می گیرید، دارای نور بهتری می تواند باشد. همچنین یکسری قابلیت های بیشتری نیز داراست که برای بحث ایزوی بالا و عکاسی و فیلمبرداری در شب نیز تاثیر گذار است.

  ۲- لنز قابل تعویض

  این قابلیت نیز، یکی از مهمترین قابلیت های دوربین های DSRL عکاسی است. لنز، در مسئله ی فیلمبرداری و عکاسی بسیار مهم و تاثیر گذار است. در اینکه ژانر عکاسی یا فیلمبرداری شما چیست نیز، تاثیر گذار است. پس این قابلیت نیز، یکی از چیز هایی است که دوربین دارد ولی گوشی موبایل، به وسعتی که دوربین دارد؛ ندارد.

  ۳- فوکوس خودکار بهتر

  فوکوس خودکار برای گوشی ، بیشتر در ۲ زمان خیلی مهم می شود. یکی زمانی که می خواهید یک عکسِ سریع بگیرید و زمانی برای تنظیم فوکوس ندارید. و یکی زمانی که می خواهید با گوشی فیلم بگیرید که عملا در خیلی از گوشی های امروزی وجود ندارد. در اینجا با توجه به اینکه دوربین عکاسی دارای قابلیت فوکوس خودکار حرفه ای است، نیاز شما را می تواند در این مواقع بهتر برطرف کند.

  ۴- کیفیت لنز بهتر

  کیفیت لنز یکی از مواردی است که معمولا در لنز ها دوربین های DSLR بیشتر مورد توجه قرار می گیرد که در نتیجه باعث گرفتن عکس های بهتر و حرفه ای تر می شود. در این بین، بعضی از برند های مطرح مثل اپل ، از لنز های با کیفیتی استفاده می کند. این مورد، بین گوشی موبایل و دوربین تقریبا یکسان هست ولی باید توجه داشت که گوشی های پرچم دار دارای این نکته هستند و در مدل های قدیمی، خبری از این موارد نیست!

  ۵- عمق میدان کمتر و واقعی تر

  عمق میدان را در اصطلاح عرفی، “فلو و فوکوس” می گویند و وقتی یک عکسی ، عمق میدان کمتری داشته باشد و بیشتر عکس، مات باشد؛
  می گویند این عکس زیبایی است. این نکته خیلی مهم است که معمولا در گوشی ها خبری از تنظیمات حرفه ای برای بحث عمق میدان نیست.
  البته یکسری نرم افزار ها هستند که این کار را به صورت مصنوعی انجام می دهد ولی این کار، خیلی توصیه نمی شود. چون از واقعی تر بودن عکس کم می کند.

  ۶- باتری بهینه تر

  در دوربین های حرفه ای عکاسی DSLR از باتری های بهتری استفاده شده که میزان زمان استفاده ی شما را از دوربین افزایش می دهد. همچنین برای بیشتر شدن میزان باتری، می توان از گریپ استفاده کرد که عملا، باعث استفاده همزمان از ۲ باتری استفاده می شود.

  آیا می دانستید یکسری از صحنه های فیلم های سینمایی، با گوشی موبایل IPhone

  فیلمبرداری شده است؟!

  برتری های گوشی موبایل نسبت به دوربین عکاسی

  ۱- همیشه در دسترس بودن

  یکی از سوپر مهم ترین مواردی که گوشی دارد ولی دوربین عکاسی ندارد، همین بحث در دسترس بودن است. تجربه ثابت کرده عکاسان حرفه ای ، معمولا یک گوشی خوب و حتی پرچمدار نیز دارند تا در مواقع فوری و صحنه های مهم، از دوربین استفاده نکنند چون در بهترین حالت، آماده سازی دوربین عکاسی برای عکاسی یا فیلمبرداری، ۱۰ ثانیه به بالاست ولی در گوشی موبایل، این زمان به ۲ تا ۳ ثانیه می رسد.

  ۲- ارزان تر بودن تجهیزات مربوط به عکاسی

  یکی از مهمترین مواردی که دوربین های عکاسی را کمی منزوی می کند، همین بحث گران بودن تجهیزات مربوط به عکاسی و فیلمبرداری است.
  به عنوان مثال اگر یک عکاس بخواهد عکسی را به حالت “چشم ماهی”  بگیرد، لازم است که یکک لنز با قیمت ۱۷۴ تا ۱۰۰ دلار و حتی بیشتر، تهیه کند! ولی اگ بخواهیم چنین عکسی را با گوشی موبایل بگیریم، می توان با یک کیت لنز ارزان قیمت این کار را انجام داد که قیمت آن چیزی حدود ۳۰۰ هزار تومان است.

  پس در این پست متوجه شدیم که فضای دوربین های عکاسی و دوربین های موبالی به چه شکلی است. برای اینکه با این موارد به صورت حرفه ای تر آشنا شوید، پیشنهاد می دهم ویدئو زیر را ببیند.

  مشاهده ویدئو در آپارات | مشاهده ویدیو در یوتیوب

   

  کوچک کردن
  • 4
 8. این پاسخ ویرایش شده است.

  بازیابی رمز عبور مودم بدون reset کردن برای اینکه وارد تنظیمات مودم خود شوید لازم است که نام کاربری و کلمه عبور تنظیم شده بر روی مودم را بدانید، اما اگر رمز عبور را فراموش کنید می توانید از Reset Factory استفاده کنید. اما با اینکار تمام تنظیمات مودم به حالت کار خانه بر می گردد و لازم است که مجدد تنظیادامه مطلب ...

  بازیابی رمز عبور مودم بدون reset کردن

  برای اینکه وارد تنظیمات مودم خود شوید لازم است که نام کاربری و کلمه عبور تنظیم شده بر روی مودم را بدانید، اما اگر رمز عبور را فراموش کنید می توانید از Reset Factory استفاده کنید. اما با اینکار تمام تنظیمات مودم به حالت کار خانه بر می گردد و لازم است که مجدد تنظیم شود. این کار زمانی که شما یک شبکه گسترده داشته باشید و تنظیمات زیادی در مودم شما وجود داشته باشد اصلا عقلانی نیست زیرا می شود بدون اینکه مودم Reset شود، به تنظیمات آن دسترسی پیدا کرد.

  ۱- منوی استارت را باز کنید و واژه CMD را بنویسید.

  بدون reset کردن

  ۲- در صفحه دستور باز شده تایپ کنید ipconfig و enter را بزنید.

  بازیابی رمز عبور مودم بدون reset کردن

  ۳-عددی که جلوی Default Gatewaay  نوشته شده است، ادرس مودم شما است.

  ۴- یک مرورگر باز کرده و آدرس مودم خود را در آن وارد نمایید

  ۵-زیر مودم خود را نگاه کنید و به دنبال Modem Access Code بگردید و آن را در فیلد Password وارد کنید

  ۶-برای user name هم کلمات admin , master, user, administrator, 0000, و یا فیلد username را خالی بگذارید.

  با زدن دکمه Login شما وارد تنظیمات مودم خود می شوید و می توایند آن را مجدد تنظیم کنید و تغییراتی را که می خواهید در آن اعمال کنید.
  منبع: yjc.ir

  کوچک کردن
  • 6
 9. من یک بار سیستمم با دانلود یک فایل بهتره بگم منفجر شد ... یعنی فایل نصبی بود و از سایت معتبری هم دانلود شده بود ( سایت خارجی ) وقتی اجرا کردم یک لحظه صفحه ای باز شد خیلی سریع بعد بسته شد بعد فایل دانلود شده هم پاک شد ! /// بیت دفندر رو سیستمم نصب بود یادمه ورژن 2015 بود ... هیچ غلطی نتونست بکنه و سیادامه مطلب ...

  من یک بار سیستمم با دانلود یک فایل بهتره بگم منفجر شد … یعنی فایل نصبی بود و از سایت معتبری هم دانلود شده بود ( سایت خارجی ) وقتی اجرا کردم یک لحظه صفحه ای باز شد خیلی سریع بعد بسته شد بعد فایل دانلود شده هم پاک شد ! /// بیت دفندر رو سیستمم نصب بود یادمه ورژن ۲۰۱۵ بود … هیچ غلطی نتونست بکنه و سیستمم عملا به گ.. رفت … کلی هم اطلاعات مهم داشتم داشتم گریه میکردم … چون نه صفحه آنتی ویروس بالا میومد نه اینترنت اکسپلور نه فایر فاکس نه کروم نه سافاری که برم با آنتی ویروس آنلاین چک کنم سیستمم رو … حتی تو حالت سیف مود هم کاری از پیش نمیرفت … با هزار زحمت تو حالت سیف مود تونستم برم نت و سیستم رو با سایت های معروفی همچون : mcaffee – nod32 – norton – f-secure – bulgard – microsoft antivirus – avg – panda – avira – quickheal – تست و چک کردم و حتی تونستم اکثر اینها رو از سایت رسمی نسخه تریال رو دانلود و نصب کنم و سیستم رو اسکن کنم .. اما با کمال ناباوری هیچ کدوم کاری نکردن مثل یابو به گل نشسته بودن .. تا آخر چون از کسپراسکای بد شنیده بودم که سیستم رو کند میکنه اله بله آخر دیدم هیچ چی واسه تست نمونده رفتم سایت کسپر اسکن آنلاین رو زدم با کمال ناباوری ویروس هارو شناسایی کرد داشتم از خوشحالی اشک میریختم .. بعد اسکن پیشنهاد داد برای رفع مشکلات سیستم و حذف ویروس ها اینترنت سکوریتی ۲۰۱۵ کسپر رو دانلود کنم منم مکث نکردم شروع کردم به دانلود و نصب البته با هر بار نصب آنتی ویروس های قبلی وقتی کاری نمیکردن اونهارو آنیستال می کردم … و خلاصه بعد نصب سیستم رو اسکن کرد و ویروس ها و تروجان هارو که همه جا بودن پیدا کرد و تقریبا ۲۰ مین طول کشید چون واقعا وضع سیستم فجیع بود حتی بعضی از آنتی ویروس ها نصب نمی شدن ولی این نه تنها نصب شد بلکه بعد از پاک کردن ویروس ها گفت فایل سیستم ها آسیب دیده اگه اجازه بدی سیستم رو ریپیر و به روش اختصاصی کسپر سیستم رو کاملا درست کنم منم گفتم خدا خیرت بده باشه … سیستم بعد ۸ مین ری ساتارت شد و شد مثل روز اولش انگار نه انگار توش کرمی چیزی رفته بود … این شد که الان از سال ۲۰۱۵ لایسنس اصل کسپر رو از سایت اصلی کسپر با ویزا کارت می خرم و تا الانم استفاده کردم هیچ مشکلی نداشتم … ضمنا الان از ورژن internet security 2020 kaspersky استفاده میکنم به همراه نرم افزار مکملش که کاملا سازگارن باهم : Malwerbyte 2020 سیستم از اون موقع یه آخ نگفته … فلشمم تو هر سیستم دیگه ای می برم یه ویروس نداره اما وقتی میارم این قربونش برم کسپر خیلی تمیز دونه دونه ویروس هاشو می کشه …

  کوچک کردن
  • 6
 10. نصب فونت در ویندوز 10 اگر تازگی به ویندوز ۱۰ مهاجرت کرده اید و یا تازه کار هستید احتمالا نصب کردن فونت های جدید برای شما گیج کننده است. برای نحوه نصب فونت در ویندوز ۱۰ با ما همراه باشید. بعضی اوقات فونت های پیش فرض عرضه شده در آخرین نسخه ویندوز 10 کافی نمی باشد. فونت های زیادی در ویندوز قرار دارد امادامه مطلب ...

  نصب فونت در ویندوز ۱۰

  اگر تازگی به ویندوز ۱۰ مهاجرت کرده اید و یا تازه کار هستید احتمالا نصب کردن فونت های جدید برای شما گیج کننده است. برای نحوه نصب فونت در ویندوز ۱۰ با ما همراه باشید.
  بعضی اوقات فونت های پیش فرض عرضه شده در آخرین نسخه ویندوز ۱۰ کافی نمی باشد. فونت های زیادی در ویندوز قرار دارد اما شاید شما نخواهید فقط به گزینه های پیش فرض ویندوز ۱۰ محدود شوید.

  همیشه می توانید یک فونت متناسب با نیازهای خود را دانلود کنید. شما حتی می توانید فونت هایی را که می دانید هرگز از آنها استفاده نخواهید کرد ، حذف کنید. همه اینها با یک سفر مجازی به فروشگاه مایکروسافت آغاز می شود.

  نحوه نصب فونت از طریق فروشگاه مایکروسافت

   
  نصب فونت در ویندوز 10
  ساده ترین روش نصب فونت ها از طریق فروشگاه مایکروسافت است. تنها کاری که لازم است چند کلیک ساده است.

  مرحله ۱: می توانید با باز کردن تنظیمات Windows 10 ، کلیک روی Personalization و سپس کلیک بر روی تب Fonts این کار را انجام دهید.

   Settings/Personalization/Fonts tab

  سپس لینکی برای دریافت فونت های بیشتر در فروشگاه مایکروسافت مشاهده خواهید کرد . بر روی آن کلیک کنید ، و سپس فونت خود را ، مانند برنامه ها ، دانلود کنید تا به طور خودکار در تنظیمات نصب شود.

  به عنوان یک گزینه جایگزین ، شما همچنین می توانید یک فونت را از وب سایت مورد نظر خود دانلود کنید و آن را نصب کنید. مراحل ۲ و ۳ در مورد نحوه نصب فونت ها از خارج از فروشگاه مایکروسافت بیشتر صحبت خواهد کرد.

  مرحله ۲:  پس از دانلود ، ممکن است فونت در یک فایل فشرده شده باشد. اگر فشرده شده است ، روی فایل راست کلیک کنید ، Extract All را انتخاب کنید و سپس دستورالعمل ها را دنبال کنید تا فونت را در پوشه مورد نظر خود قرار دهید.

  مرحله ۳: پس از استخراج (یا دستیابی به فایل ) ، بر روی فایل راست کلیک کرده و Install را انتخاب کنید.

  نحوه نصب فونت ها با استفاده از DRAG AND DROP

  نحوه نصب قلم ها در ویندوز 10
  اگر ترجیح می دهید کارها را به صورت دستی انجام دهید ، می توانید از روش کشیدن و رها کردن قدیمی ، که به دو پنجره باز نیاز دارد استفاده کنید.

   

  مرحله ۱: فونت خود را مانند دستورالعمل های بالا دانلود کنید و در صورت لزوم آن را از فایل زیپ آن استخراج کنید.

  مرحله ۲: به کادر جستجو در نوار وظیفه بروید ، Control Panel را تایپ کنید و بر روی نتیجه مربوطه کلیک کنید.

  مرحله ۳: با باز کردن کنترل پنل ، به Appearance and Personalization بروید و در پنجره اصلی بر روی فونت ها کلیک کنید.

  مرحله ۴: پس از دانلود کتابخانه فونت ، به راحتی فونت جدید خود را از قسمت مقصد در File Explorer بکشید و وارد پنجره font کنید. یک نوار پیشرفت کوچک هنگام نصب ظاهر می شود. پس از اتمام ، فونت آماده استفاده است.

  توجه: ویندوز ۱۰ همچنین به شما امکان می دهد تا فایلهای فونت جدید خود را بکشید و رها کنید تا از طریق منوی تنظیمات آنها را نصب کنید. فقط منوی تنظیمات را باز کنید ، به بخش Fonts از منوی Personalization بروید و سپس فایلهای فونت خود را به سمت مستطیل شکسته در زیر فونت ها بکشید.

  چگونه قلم ها را حذف کنیم:

  آموزش حذف فونت در ویندوز 10اگر در پایان نصب فونت های بیشتر از آنچه نیاز دارید یا فقط نمی خواهید برخی دیگر در دسترس باشند ، در اینجا نحوه حذف آنها آورده شده است.

  مرحله ۱: در نوار جستجوی ویندوز ۱۰ ، Control Panel را جستجو کنید و نتیجه مربوطه را کلیک کنید.

  مرحله ۲: بر روی Appearance and Personalization و سپس Fonts کلیک کنید.

  مرحله ۳: یا در لیست حرکت کنید یا از صفحه کلید خود برای جستجوی یک فونت خاص استفاده کنید. در صورت یافتن ، روی آن کلیک کرده و از فهرست بالای نوار Delete را انتخاب کنید . روش دیگر ، بر روی فونت راست کلیک کرده و Delete را از فهرست گشودنی انتخاب کنید.

  مرحله ۴: وقتی از شما خواسته شد تا تأیید کنید ، بله را کلیک کنید. سپس فونت از سیستم شما حذف می شود.

  کوچک کردن
  • 2