یک سوال Latest سوالات

 1. کایلی جنر سن: ۲۲ سال ارزش دارایی‌ها: ۱ میلیارد دلار منبع ثروت: لوازم آرایشی چهره مشهوری که تبدیل به ملکه لوازم آرایشی دنیا شده، جوان‌ترین میلیارد دنیاست که ثروتی خود ساخته دارد. در ماه نوامبر، او قرارداد فروش 51٪ از سهام لوازم آرایشی کایلی به مبلغ 600 میلیون دلار را به غول زیبایی “Coty Inc.” منتقل کادامه مطلب ...

  کایلی جنر

  کایلی جنر

  سن: ۲۲ سال

  ارزش دارایی‌ها: ۱ میلیارد دلار

  منبع ثروت: لوازم آرایشی

  چهره مشهوری که تبدیل به ملکه لوازم آرایشی دنیا شده، جوان‌ترین میلیارد دنیاست که ثروتی خود ساخته دارد. در ماه نوامبر، او قرارداد فروش 51٪ از سهام لوازم آرایشی کایلی به مبلغ 600 میلیون دلار را به غول زیبایی “Coty Inc.” منتقل کرد.

   

  الکساندرا آندرسن

  الکساندرا آندرسن

  سن: ۲۳ سال

  ارزش دارایی‌ها: ۱.۱ میلیارد دلار

  منبع ثروت: شرکت سرمایه گذاری

   

  کاترینا آندرسن

  کاترینا آندرسن

  سن: ۲۴ سال

  ارزش دارایی‌ها: ۱.۱ میلیارد دلار

  منبع ثروت: شرکت سرمایه گذاری

  خواهران نروژی هر کدام 42٪ از شرکت سرمایه گذاری خانوادگی فِرد (Ferd) را در سال 2007 به ارث برده‌اند. پدر آن‌ها یوهان، هنوز شرکت را اداره می‌کند و از طریق یک ساختار سه طبقه، 70٪ از حق رأی دارد.

   

  گوستاو مگنار ویتزو

  گوستاو مگنار ویتزو

  سن: ۲۶ سال

  ارزش دارایی‌ها: ۲.۳ میلیارد دلار

  منبع ثروت: پرورش ماهی

  ویتزو مالک تقریبا نیمی از ASA Salmar، یکی از بزرگترین تولید کنندگان ماهی سالمون در جهان است که هنوز توسط پدرش اداره می‌شود. وارث نروژی در مدلینگ، تکنولوژی و املاک نیز سرمایه گذاری کرده است.

   

  الیزابت فورت ونگلر

  الیزابت فورت ونگلر

  سن: ۲۸ سال

  ارزش دارایی‌ها: ۱.۲ میلیارد دلار

  منبع ثروت: انتشارات

  الیزابت و برادر بزرگ‌ترش جیکوب، هر کدام 37.4% از سهام کمپانی خانوادگی رسانه‌ را از پدرشان، هوبرت بوردا که دیگر یک میلیاردر نیست، دریافت کرده‌اند. عناوین Burda Media شامل نسخه‌های Elle و Playboy در آلمان است. فورت ونگر و برادرش جیکوب در هیئت مدیره شرکت عضو هستند.

   

  جاناتان کوک

  جاناتان کوک

  سن: ۲۸ سال

  ارزش دارایی‌ها: ۲ میلیارد دلار

  منبع ثروت: املاک و مستغلات

  جاناتان همراه با برادر بزرگ‌ترش جفری، در سال ۲۰۱۸ سهام آژانس “Sun Hung Kai Properties”، بزرگ‌ترین توسعه دهنده در هنگ کنگ  را در سال ۲۰۱۸ به ارث برد. سهام of در هنگ‌کنگ از زمان شیوع ویروس کرونا در ابتدای سال، نزدیک به ۱۸ درصد کاهش‌ یافته است.

   

  جان کالیسون

  جان کالیسون

  سن: ۲۹ سال

  ارزش دارایی‌ها: ۳.۲ میلیارد دلار

  منبع ثروت: شرکت Stripe

  استریپ، شرکت پرداختی که توسط جان و برادر بزرگ‌ترش پاتریک تأسیس شد، ۲۵۰ میلیون دلار از سرمایه گذاران، با ارزیابی ۳۵ میلیارد دلار در سپتامبر ۲۰۱۹ جمع کرد. جان، متولد و بزرگ شده لیمریک ایرلند بوده که اکنون در سانفرانسیسکو، جایی که دفتر مرکزی استریپ قرار دارد، زندگی می‌کند.

   

  ایوان اشپیگل

  ایوان اشپیگل

  سن: ۲۹ سال

  ارزش دارایی‌ها: ۱.۹ میلیارد دلار

  منبع ثروت: اسنپ چت

  سن: ۲۹ سال

  ارزش خالص: ۱.۹ میلیارد دلار

  منبع ثروت: اسنپ

  بنیانگذار Snapchat، یکی از جوان‌ترین مدیران عامل یک شرکت با تجارت عمومی در جهان است. پس از سال 2019، سهام Snap از ابتدای سال تاکنون 50٪ کاهش یافته است. بر اساس گزارش‌های منتشر شده در مطبوعات فرانسه، اشپیگل که در ایالات متحده متولد شده است، در سال 2018 بی سر و صدا به تابعیت دوگانه آمریکایی-فرانسوی درآمد.

   

  پدرو دو گدوی بوئنو

  سن: ۲۹ سال

  ارزش دارایی‌ها: ۱.۱ میلیارد دلار

  منبع ثروت: خدمات تشخیصی

  پدرو، تازه وارد لیست میلیاردرها دنیا، فرزند ادسون دو گدوی بوئنو (متوفی 2017) است، که زمانی ثروتمندترین میلیاردر مراقبت‌های بهداشتی برزیل بود. بوئنو مدیر عامل و بزرگ‌ترین سهامدار شرکت خدمات آزمایشگاهی Diagnósticos da América SA است که طی سال گذشته سهام خود را تقریباً سه برابر کرده است.

  پدرو دو گدوی بوئنو

  لیزا دراکسلمایر

  لیزا دراکسلمایر

  سن: ۲۹ سال

  ارزش دارایی‌ها: ۱ میلیارد دلار

  منبع ثروت: قطعات خودرو

  لیزا و پدرش فریتز، مدیر عامل شرکت Fritz Draexlmaier Holdings GmbH، هلدینگ سازنده قطعه‌های خودرو هستند. لیزا، اکنون تنها مالک شرکت بوده و برای اولین بار به لیست میلیاردرها پیوست.

  منبع: گرداب جذب

   

  کوچک کردن