1. افزایش فالوور اینستاگرام با لایو لایو از دیگر قابلیت‌های اینستاگرام است که می‌تواند در جهت افزایش فالوور اینستاگرام از آن استفاده کرد. برخی از صاحبان پیج‌ها به این قابلیت جذاب و تأثیرگذار توجهی نمی‌کنند و از مزایای آن بهره‌مند نمی‌شوند. باید بدانید که لایو اهمیت بسیار بالایی در اینستاگرام دارد. آمارادامه مطلب ...

  افزایش فالوور اینستاگرام با لایو

  افزایش فالوور اینستاگرام با لایو

  لایو از دیگر قابلیت‌های اینستاگرام است که می‌تواند در جهت افزایش فالوور اینستاگرام از آن استفاده کرد. برخی از صاحبان پیج‌ها به این قابلیت جذاب و تأثیرگذار توجهی نمی‌کنند و از مزایای آن بهره‌مند نمی‌شوند. باید بدانید که لایو اهمیت بسیار بالایی در اینستاگرام دارد. آمار حاصل از برخی تحقیقات و نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد که بیش از ۸۰ درصد کاربران اینستاگرام دوست دارند که لایو یک موضوع را تماشا کنند تا این که به خواندن پست‌های مربوط به همان موضوع مشغول باشند.

  همچنین شما در لایو می‌توانید به راحتی برند خود را به فالوورها معرفی کنید. از دیگر نکاتی که یک لایو مناسب با موضوعی جذاب می‌تواند داشته باشد، افزایش فالوور اینستاگرام، بازدید لایو و آشنایی بیشتر با پیج است. پس به خاطر داشته باشید که لایو اینستاگرام از اهمیت بالایی برخوردار است.

   افزایش فالوور با استوری

  استوری یکی دیگر از قابلیت‌های موجود در اینستاگرام است. با استفاده از این قابلیت می‌توانید با انجام چند راهکار ساده، افزایش فالوور اینستاگرام را تجربه کنید. از مهم‌ترین روش‌هایی که می‌توانید توسط استوری میزان فالوورهای خود را افزایش دهید به شرح زیر است.

  ۱- برگزاری مسابقات با استفاده از استوری

  برگزاری مسابقات، مخصوصاً مسابقاتی که افراد بتوانند در استوری رأی مورد نظر خود را بدهند یکی از مواردی است که در شناخته شدن پیج و افزایش فالوور اینستاگرام تأثیر مطلوبی خواهد داشت.

  ۲- هایلایت کردن استوری‌ها

  با توجه به کاری که در پیج انجام می‌دهید، بهتر است برخی استوری‌ها را هایلایت کنید. این هایلایت‌ها باید به صورت موضوعی باشد. به عنوان مثال یک آنلاین شاپ باید حتماً هایلاتی از رضایت مشتری داشته باشد و یک برند استوری‌های معرفی برند خود و محصولاتش را باید هایلایت کند.

  ۳- نظرسنجی

  با استفاده از باکس نظرسنجی در قسمت استوری می‌تواند تعامل بیشتری با مخاطب داشته باشید. همچنین با استفاده از همین نظرسنجی‌ها می‌توانید موضوعات جذاب برای فالوورها را پیدا کنید تا در خصوص آن‌ها پست و استوری منتشر کنید. با استفاده از این روش با کمک خود فالوورها افزایش فالوور اینستاگرام را تجربه خواهید کرد.

  برگزاری مسابقات جذاب

  برگزاری مسابقات جذاب

  یکی از بهترین راه‌های افزایش فالوور اینستاگرام، برگزاری مسابقات جالب است. مسابقات می‌تواند به دلیل وجود جوایز برای کاربران جذاب باشد. اما شما هم می‌توانید از این فرصت استفاده کنید و فالوورهای پیج را افزایش دهید. مسابقات به روش‌های گوناگونی برگزار می‌شود. رایج‌ترین مسابقاتی که این روزها برگزار می‌شود به این شیوه است که سؤال یا سؤالاتی پرسیده می‌شود و مخاطبان علاوه بر جواب دادن باید پیج را فالوو کنند و حتی ممکن است از آن‌ها خواسته شود یک یا چند دوست خود را در زیر پست مشخص شده منشن کنند.

   افزایش فالوور با استفاده از روش‌های ارگانیک

  به خاطر داشته باشید که کار به شیوه درست و با رعایت نکات مهم می‌تواند منجر به افزایش فالوور اینستاگرام شود. بسیاری از افرادی که اکنون پیج‌هایی با تعداد بسیار زیادی فالوور دارند، از ابتدا تنها به کار خود مشغول بودند و روی افزایش فالوور اینستاگرام تمرکز بسیار زیادی نداشته‌اند. البته باید بدانید درست است که تمام پیج‌ها باید به این نکات توجه کنند اما افزایش فالوور اینستاگرام تنها با استفاده از روش‌های ارگانیک به زمان نیاز دارد. نکاتی که می‌تواند در بلند مدت باعث رشد و افزایش فالوور در اینستاگرام شود، عبارتند از:

  ۱- کامل بودن پروفایل

  نه تنها برای افزایش فالوور اینستاگرام به روش‌های ارگانیک، بلکه به صورت کلی باید به کامل بودن پروفایل توجه داشته باشید. نوشتن بیو مناسب و کامل، داشتن تم، عکس پروفایل باکیفیت از لوگو برای برندها و از شخص برای پیج‌های شخصی و موارد دیگر از جمله نکاتی است که باید به آن توجه کنید. کامل نبودن پروفایل باعث می‌شود تا افراد بسیاری پیج را فالوو نکنند.

  ۲- پست‌های جذاب و مناسب

  پست‌هایی که در اینستاگرام می‌گذارید باید جذاب و باکیفیت باشند. همچنین از دیگر نکاتی که باید به آن توجه بسیار زیادی داشته باشید، این است که پست‌های خود را مرتبط با موضوع پیج انتخاب کنید. پیج‌هایی که از هر زمینه پست می‌گذارند شاید در ابتدا توسط برخی افراد فالوو شوند اما به مرور نه تنها افزایش فالوور اینستاگرام را تجربه نمی‌کنند، بلکه فالوورهای خودشان را هم از دست می‌دهند.

  ۳- کپشن‌های خلاصه و کاربردی

  کپشن یکی از مواردی است که می‌تواند نظر مخاطبان را به خود جذب کند و باعث افزایش فالوور اینستاگرام شود. کپشن‌ها باید خلاصه و کوتاه، کاربردی و مفید و جذاب باشند تا بتوانند نظر مخاطبان را به خود جلب کنند. به بیان بهتر باید بگوییم که کپشنی که در آن متن کوتاه و خلاصه‌ای وجود داشته باشد که در همان چند خط، مخاطب بتواند منظور و هدف را به درستی درک کند و متن برایش جذاب باشد، کپشنی مناسب است. البته در برخی مواقع با توجه به موقعیت می‌توانید در کپشن خود از طنز نیز استفاده کنید.

  ۴- همکاری با پیج‌های مشابه

  یکی از ساده‌ترین روش‌هایی که می‌توانید توسط آن در اینستاگرام پیشرفت کنید، همکاری با پیج‌های مشابه و کوچک دیگر است. با ساختن یک تیم کوچک و همکار در اینستاگرام می‌توانید در کنار هم به راحتی پیشرفت کنید و به اهداف خود نزدیک‌تر شوید. پیج‌های مشابه با کمک یکدیگر می‌توانند با استفاده از روش‌های متفاوتی مانند تبلیغات رایگان برای یکدیگر، تعامل با یکدیگر و استفاده از ایده‌های یکدیگر برای ایجاد و ساخت پست‌های جذاب‌تر و موارد مشابه دیگر به هم کمک کنند تا سریع‌تر پیشرفت کنند.

  ۵- تعامل با فالوورها

  با استفاده از قسمت‌های گوناگونی که در پیج‌های اینستاگرام وجود دارد می‌توانید با فالوورهای خود تعامل بیشتری داشته باشید. پرسیدن سؤال در انتهای کپشن پست‌ها و سایر روش‌های دیگری که باعث می‌شود آن‌ها به گذاشتن کامنت علاقه‌مند شوند. نظرسنجی‌ها و سؤالاتی که در استوری می‌توان پرسید و پاسخگویی مناسب به پیام‌هایشان از راه‌هایی است که باعث می‌شود تا با فالوورهای خود تعامل بیشتری داشته باشید.

  تعامل بیشتر با فالوورها علاوه بر این که باعث می‌شود تا فالوورها بیشتر به پیج شما علاقه‌مند شوند، باعث می‌شود در قسمت اکسپلور افراد بیشتری وارد شوید. وارد شدن به قسمت اکسپلور افراد به معنی دیده شدن توسط پیج‌های بیشتری است. همین امر در صورتی که پیج کامل و جذابی داشته باشید به مرور باعث افزایش تعداد فالوورهای شما خواهد شد.

  نه تنها برای افزایش فالوور اینستاگرام به روش‌های ارگانیک، بلکه به صورت کلی باید به کامل بودن پروفایل توجه داشته باشید. نوشتن بیو مناسب و کامل، داشتن تم، عکس پروفایل باکیفیت از لوگو برای برندها و از شخص برای پیج‌های شخصی و موارد دیگر از جمله نکاتی است که باید به آن توجه کنید.

  کوچک کردن
 2. اولا عسل نسبت به آب 36 درصد چگالتر است. و ثانیا به دلیل ویسکوزیته یا گرانروی بالا و چسبندگی عسل، شنا کردن در آن عملا غیر ممکن است ولی با ملاحظه ی قوانین فیزیکی می توان روی عسل شناور ماند. اما از جهت دیگر، در نظر داشته باشید که با بالا رفتن دما تا 70 درجه عسل رقیقتر می شود ولی در این مایع داغ و این چادامه مطلب ...

  اولا عسل نسبت به آب ۳۶ درصد چگالتر است. و ثانیا به دلیل ویسکوزیته یا گرانروی بالا و چسبندگی عسل، شنا کردن در آن عملا غیر ممکن است ولی با ملاحظه ی قوانین فیزیکی می توان روی عسل شناور ماند.

  اما از جهت دیگر، در نظر داشته باشید که با بالا رفتن دما تا ۷۰ درجه عسل رقیقتر می شود ولی در این مایع داغ و این چسبندگی هم که نمی شود شنا کرد!

  نتیجتا با توجه به قوانین فیزیک و طبیعت، امکان شنا کردن در عسل میسر نیست مگر اینکه با قوانین تغییر یافته و شرایط متفاوتی بتوان این تجربه را انجام داد.

  کوچک کردن
 3. وب‌‌‌‌‌سایت Trading View Trading View معتبرترین بستر معاملات ارز دیجیتال است. این وب‌‌‌‌‌سایت در کنار آماده سازی بستر معامله، ابزراهای تحلیل بازار ارز دیجیتال را نیز در اختیار کاربران قرار می‌‌‌‌‌دهد. این تحلیل‌‌‌‌‌ها با بررسی بازارهای معتبر و فعال جهانی مانند فارکس، نزدک و S&P 500 انجام می‌‌‌‌‌ادامه مطلب ...

  • وب‌‌‌‌‌سایت Trading View
   Trading View معتبرترین بستر معاملات ارز دیجیتال است. این وب‌‌‌‌‌سایت در کنار آماده سازی بستر معامله، ابزراهای تحلیل بازار ارز دیجیتال را نیز در اختیار کاربران قرار می‌‌‌‌‌دهد. این تحلیل‌‌‌‌‌ها با بررسی بازارهای معتبر و فعال جهانی مانند فارکس، نزدک و S&P 500 انجام می‌‌‌‌‌شود.
  • وب‌‌‌‌‌سایت Coin Telegraph
   وب‌‌‌‌‌سایت Coin Telegraph، یکی از بهترین‌‌‌‌‌های اطلاع‌‌‌‌‌رسانی در حوزه‌‌‌‌‌ ترید ارزهای دیجیتال است. اطلاع از به‌روزترین اخبار بازار، در انجام معاملات کارا بسیار تأثیرگذار است. در این وب‌‌‌‌‌سایت تمام اخبار روز پوشش داده می‌‌‌‌‌شود و خود منبع بسیاری از سایت‌‌‌‌‌های دیگر است.
  • وب‌‌‌‌‌سایت CoinmarketCap
   اگر به دنبال اطلاع از حجم معاملات روزانه، جدیدترین قیمت‌‌‌‌‌ها و ارزهای مورد معامله هستید، CoinmarketCap یکی از بهترین گزینه‌‌‌‌‌ها است. با یادگیری کوین مارکت کپ به راحتی می‌توان از این ابزار استفاده کرد.
  • نرم‌‌‌‌‌افزار Coin Tracking
   این نرم‌‌‌‌‌افزار یک برنامه برای مدیریت تریدها و سرمایه‌‌‌‌‌گذاری‌‌‌‌‌ها است. این نرم‌‌‌‌‌افزار در قالب وب‌‌‌‌‌سایت و اپلیکیشن موبایل نیز در دسترس است. چنانچه به امکانات بیشتری نیاز دارید باید نسخه پریمیوم را خریداری کنید. امکاناتی که Coin Tracking در اختیار شما قرار می‌‌‌‌‌دهد، تصمیم‌‌‌‌‌گیری را بسیار راحت می‌‌‌‌‌کند. نمودارهای نسبت قیمت‌‌‌‌‌ها و دارایی شما، امکان مدیریت دارایی‌‌‌‌‌ها در صرافی‌‌‌‌‌های مختلف و میزان سود و زیان از جمله امکاناتی است که Coin Tracking در اختیار قرار می‌‌‌‌‌دهد.
  کوچک کردن
 4. برای انتخاب عطر تنها پسندیدن رایحه عطر دلخواه خود کافی نیست بلکه باید برای انتخاب عطر ، نوع پوست و شخصیت خود را نیز در نظر بگیریم زیرا عطرها و رایحه ها با شخصیت و روحیات ما رابطه مستقیم دارند و هر فرد با یک نوع رایحه ای احساس آرامش و خوشحالی می کند. همچنین برای انتخاب عطر باید پوست بدن خود را نیز بسادامه مطلب ...

  برای انتخاب عطر تنها پسندیدن رایحه عطر دلخواه خود کافی نیست بلکه باید برای انتخاب عطر ، نوع پوست و شخصیت خود را نیز در نظر بگیریم زیرا عطرها و رایحه ها با شخصیت و روحیات ما رابطه مستقیم دارند و هر فرد با یک نوع رایحه ای احساس آرامش و خوشحالی می کند.

  همچنین برای انتخاب عطر باید پوست بدن خود را نیز بسنجیم و متناسب با آن یک عطر انتخاب کنیم. در این بخش از دنیای مد نمناک شما را راهنمایی می کنیم تا بتوانید عطر مناسب پوست و شخصیت خود را از بین شش گروه رایحه (شیرین، گل دار، شرقی، چوبی ، چایپر و فوژه) انتخاب کنید.

  استفاده از عطر:

  عطرها با نوسانات حرارت بدن در طول روز واکنش نشان می دهند و رایحه ای متناسب با آن منتشر می کنند. برای اینکه رایحه عطر را بیشتر کنید، آن را روی نقاطی از بدن که نبض دارد بزنید (مچ دست، داخل آرنج، اطراف گردن و حتی پشت زانو. مقدار خیلی کمی عطر روی موها هم می تواند اثر طولانی مدتی داشته باشد.

  خرید عطر مناسب شخصیت

  نقش گروههای اصلی در انتخاب عطر بر اساس شخصیت

  گل دار:

  افرادی که عطرها با نت گل را می پسندند دارای روحیه ای لطیف و احساساتی هستند . گل هایی مانند بنفشه، رز و زنبق مخصوص آقایان و باقی گل ها برای عطرهای زنانه مناسب است.

  مرکبات:

  افرادی که عطرهایی با گروه بویایی مرکبات مانند نت های لیمو، پرتقال، برگاموت، گریپ فروت و نارنگی را می پسندند ، شخصیتی اکتیو، پرانرژی و سرزنده دارند. عطرهای با بوی مرکبات برای تابستان بسیار مناسبند.

  شرقی:

  افرادی که از عطرهای با گروه بویایی شرقی که ترکیبی از ادویه های خوشبو مانند وانیلی، گل دار، فوژه، چوبی و تند هستند ، استفاده می کنند ماجراجو، کنجکاو، ریسک پذیر هستند.

  چوبی:

  گروه بویایی چوبی به چند دسته اقیانوسی، چیپر، آروماتیک، گلی مشک و ادویه ای تقسیم می شود و اشخاصی که این عطرها را انتخاب می کنند نمادی از قدرت، استواری و منطق گرایی دارند.

  کدام عطر؟ کدام شخصیت؟

  کدام شخصیت ها به چه رایحه هایی علاقمند هستند؟

  عطر با رایحه تند

  افرادی که عطرهای با رایحه تند را می پسندند دارای اعتماد به نفس بالا هستند و باهوش، مدیریت قوی، استوار از ویژگی های شخصیتی آنهاست. این افراد با استشمام عطرهای تند روحیه شاداب و سرزنده ای پیدا می کنند.

  عطر با رایحه تلخ

  افرادی که عطرهای با رایحه تلخ را می پسندند ، شخصیتی با انگیزه بالا دارند که مایل نیستند تا زندگی شان زیاد دست خوش تغییرات باشد، فعال بوده و ورزش یکی از علایق آنهاست.

  دنیای مد نمناک اشاره کرده است که شخصیت افرادی که عطرهای تلخ را استفاده می کنند طوری است که مدام اصرار دارند همه چیز طبق نظرشان پیش برود و در غیر اینصورت عصبانی می شوند اما عصبانیت خود را بروز نمی دهند.

  عطر با رایحه ملایم

  افرادی که از عطرهای ملایم استفاده می کنند ، افرادی آنها احساساتی، آرام، اسرارآمیزهستند و قلبی بزرگ دارند و در بین دوستان و خانواده خود بسیار محبوب هستند. این افراد خودخواه نیستند و خیلی سریع مشکلات زندگی خود را فراموش می کنند . آنها بهانه گیرند و خیلی زود عصبی می شوند و در کمترین زمان اعتماد باقی افراد را به دست می آورند.

  عطر با رایحه خنک

  افرادی که از عطرهای خنک استفاده می کنند ، مدیریت و برنامه ریزی دقیق دارند و هیچگاه وقت خود را برای مسائل بیهوده هدر نمی دهند. آنها هدفشان مشخص است و برای رسیدن به آن، برنامه ریزی کرده و اصولی پیش می روند.

  شخصیت شناسی با عطرها

  آیا می توان از روی عطر شخصیت افراد را شناخت؟

  عطر با رایحه گرم

  افرادی که عطر با رایحه گرم را می پسندند مسئولیت پذیری زیادی دارند و برای حفظ و انجام مسئولیت هایی که برعهده می گیرند می دانند که باید چگونه رفتار کنند. آنها بسیار احساساتی هستند و در برابر مسائل زندگی اغلب واکنش های شدیدی نشان می دهند . این افراد بسیار خون گرم و همراه و مشاور خوبی برای خانواده و دوستان هستند .

  عطر با رایحه شیرین

  افراد علاقمند به عطرهای شیرین ، هم صحبت خوبی برای همه هستند و می توان به راحتی و بدون دغدغه با آنها درد و دل کرد و مشورت گرفت. این افراد همیشه در حال یاد گرفتن هستند و بسیار شوخ طبعند. این اشخاص حساس و زود رنج می باشند در حدی که خیلی زود عصبی شده اما خیلی دیر افراد را می بخشند.آنها برای رسیدن به اهداف خود بسیار پر تلاشند.

  نکاتی برای انتخاب بهترین عطر برای شخصیت

  رایحه ای را که دوست دارید را انتخاب کنید.

  عطر و صفات شخصیتی با هم ارتباط تنگاتنگی دارند پس با توجه به شخصیت فرد عطر بخرید.

  اگر دوستتان روحیه سر زنده ای دارد ، رایحه رز و انگور سیاه انتخاب کنید.

  برای پدر خود عطری با رایحه هل، اسطوخودوس و دارچین انتخاب کنید که در این مورد در مطلب هدیه و کادوی روز پدر در دنیای مد نمناک بیشتر توضیح دادیم.

  برای عشقتان رایحه لیمو، سدر، ماندارین و خزه بلوط انتخاب کنید.

  خرید عطر برای شخصیت های مهم زندگی

  بهترین عطر برای نوع پوست شما:

  همیشه عطر را روی پوستتان اسپری کنید. قبل از زدن عطر نوع پوستتان را هم در نظر داشته باشید.

  پوست های چرب و مرطوب:

  افرادی که پوست هایی چرب و مرطوب دارند و فعالیت شیمیایی بدنشان بیشتر است باید برای ماندگاری بیشتر عطرشان از عطرهایی که کمتر با عطر مشک و بیشتر با عطر میوه ها و گل ها ساخته شده باشد استفاده کنند.

  پوستهای خشک:

  اثر عطر روی پوست خشک زودتر از بین می رود. پس برای اینکه تاثیر آن را طولانی تر کنید، قبل از استفاده از آن مرطوب کننده بزنید. توجه داشته باشید که استفاده زیاد از عطر نیز باعث خشک شدن هر چه بیشتر و خراب شدن پوست می شود.

  پوست های حساس:

  افرادی که پوست حساس دارند بهتر است از عطرها استفاده کنند که همه ترکیباتشان از مواد طبیعی باشند.

  کوچک کردن
 5. ساحلی بدیش اینه هوای اطرافش مرطوب تره ولی جنگلی هواش بهتره

  ساحلی بدیش اینه هوای اطرافش مرطوب تره ولی جنگلی هواش بهتره

  کوچک کردن
 6. روش‌های پاکسازی پوست 1. پاکسازی پوست با صابون‌های پاک کننده برای کسانی که پوست خشک دارند، روزی یک‌بار و برای کسانی که پوست چرب دارند، 2 تا 3 بار در روز توصیه می‌شود. اما صابون باید کاملاً شسته شود؛ به طوری که برخی از متخصص‌های پوست و زیبایی برای پاک کردن صابون، 20 تا 30 بار آبکشی را لازم می‌دانند. 2ادامه مطلب ...

  روش‌های پاکسازی پوست

  ۱. پاکسازی پوست با صابون‌های پاک کننده

  برای کسانی که پوست خشک دارند، روزی یک‌بار و برای کسانی که پوست چرب دارند، ۲ تا ۳ بار در روز توصیه می‌شود. اما صابون باید کاملاً شسته شود؛ به طوری که برخی از متخصص‌های پوست و زیبایی برای پاک کردن صابون، ۲۰ تا ۳۰ بار آبکشی را لازم می‌دانند.

  ۲. پاکسازی پوست صورت با بخور

  بخور به پاکسازی و شفاف‌سازی پوست کمک می‌کند. یکی از روش‌های سالم برای پاکسازی پوست صورت، پاکسازی پوست با بخور است. بخور می‌تواند به صورت ساده یا همراه با عصاره های گیاهی باشد که طی آن منافذ پوست باز و به صورت سطحی و عمقی پاک می‌شود.

  بخور علاوه بر پاکسازی پوست صورت و مرطوب شدن پوست، باعث روشن شدن و شادابی پوست نیز می‌شود.

  ۳. پاکسازی پوست با پاک کننده‌های طبیعی و مغذی پوست

  برای پوست‌های چرب و معمولی، سیب زمینی خام توصیه می‌شود. اگر شما دارای پوست چرب یا معمولی هستید، آب سیب زمینی را بگیرید و با آب پوستتان را تمیز کنید. در ضمن سیب زمینی خام در درمان اگزما نیز موثر است.

  ۴. پاکسازی پوست با ماست و نمک

  پاک کننده‌ی دیگر برای پوست‌های چرب، پاکسازی پوست با ماست و کمی نمک است. به این ترتیب که دو قاشق غذاخوری ماست را با یک سوم قاشق چای خوری نمک مخلوط کنید،سپس به روی پوست مالیده، به آرامی ماساژ دهید و با آب نیمگرم بشویید.

  ۵. پاکسازی پوست با صابون‌های گیاهی و گلیسیرین‌دار

  اگر دارای پوست خشک هستید، برای پاک کردن پوست‌تان از صابون‌های گیاهی و گلیسیرین‌دار استفاده کنید.

  ۶. پاکسازی پوست با سبوس گندم و بلغور جو دو سر

  از دیگر پاک کننده‌های خانگی پوست می‌توان از سبوس گندم و بلغور جو دو سر نام برد. به این ترتیب که مقداری پودر سبوس گندم و بلغور جو دو سر را در مخلوط کرده، خمیر به دست آمده را روی پوست بمالید و به آرامی ماساژ دهید. سپس با آب نیمگرم صورت خود را بشویید.

  ۷. پاکسازی پوست با عسل

  عسل را روی منطقه‌ی آسیب‌دیده‌ی پوست بمالید. آن را ماساژ داده و بگذارید چند دقیقه بماند. سپس آن را با آب ولرم بشویید. این کار دو یا سه بار در هفته انجام دهید تا از مسدود‌شدن منافذ پوست جلوگیری شود.

  ۸. پاکسازی صورت با ماسک سفیده تخم مرغ

  برای تهیه ماسک سفیده تخم مرغ ابتدا سفیده‌ی تخم‌مرغ را هم‌بزنید تا کف کند. آن را به مدت ۵ دقیقه در یخچال قرار بدهید و سپس با آب نصفِ لیمو ترکیب کنید. این ترکیب را روی صورت خود قرار دهید و بگذارید حدود ۱۰ دقیقه روی پوست‌تان بماند و خشک شود. سپس آن را با آب ولرم بشویید. این ماسک را یک یا دو بار در هفته استفاده کنید.

  ۸. پاکسازی صورت با لیمو

  آب لیموی تازه را گرفته و روی پوست بمالید و به مدت ۵ الی ۱۰ دقیقه به‌آرامی صورت خود را ماساژ دهید. سپس آن را با آب ولرم بشویید، صورت خود را خشک کنید و از یک مرطوب‌کننده ملایم استفاده کنید. این کار را یک‌روز‌درمیان انجام بدهید.

  بطور کلی شما در ۷ مرحله باید پاکسازی صورت را انجام دهید:

  1. تمیز کردن صورت؛
  2. استفاده از تونیک؛
  3. لایه برداری؛
  4. ماساژ صورت؛
  5. بخور سرد؛
  6. استفاده از ماسک؛
  7. استفاده از مرطوب کننده.

  همچنین پاکسازی را می‌توانید در سه بازه زمانی انجام دهید:

  1. پاکسازی روزانه؛
  2. پاکسازی هفتگی؛
  3. پاکسازی ماهیانه؛
  کوچک کردن
 7. بله اگر اموزششو خواستید براتون میفرستم

  بله

  اگر اموزششو خواستید براتون میفرستم

  کوچک کردن
 8. من یکی از دوستای دوستم عمل بینی  انجام داده بود که اونم گوشتی بود ولی الان خیلی راضیه البته بستگی زیادی به دکتر جراح داره

  من یکی از دوستای دوستم عمل بینی  انجام داده بود که اونم گوشتی بود ولی الان خیلی راضیه البته بستگی زیادی به دکتر جراح داره

  کوچک کردن
 9. ۱- زبانه درب لباسشویی: اگر زبانه درب خراب یا سایدگی داشته باشد ممکن است با فشار شستشو حین کار از میکروسوئیچ درب فاصله بگیرد و ماشین لباسشویی هنگام کار متوقف شود. زبانه درب را بررسی کنید.   ۲- میکروسوئیچ درب: میکروسوئیچ درب یا همان قفل الکتریکی محافظ درب، به دلیل آمپر بالای جریان و یا پایان عمرادامه مطلب ...

  ۱- زبانه درب لباسشویی:

  اگر زبانه درب خراب یا سایدگی داشته باشد ممکن است با فشار شستشو حین کار از میکروسوئیچ درب فاصله بگیرد و ماشین لباسشویی هنگام کار متوقف شود. زبانه درب را بررسی کنید.

   

  ۲- میکروسوئیچ درب:

  میکروسوئیچ درب یا همان قفل الکتریکی محافظ درب، به دلیل آمپر بالای جریان و یا پایان عمر مفید آن احتمال خرابی و قطعی مدار وجود دارد میکروسوئیچ طوری در مدار لباسشویی طراحی شده که اگر خراب شود و درست عمل نکند لباسشویی شروع بکار نمی‌کند و یا با خرابی آن وسط کار لباسشویی کاملا متوقف می‌شود.

   

  ۳- شیر برقی:

  شیربرقی مسئولیت ورود آب به مخزن لباسشویی را دارد. به اینصورت که هر وقت برد یا تایمر لباسشویی به آن دستور دهد شروع به آب گیری می‌کند و هر وقت هیدرواستات فرمان دهد که به اندازه کافی آب وارد شده آبگیری متوقف می‌شود، حال اگر شیر برقی به هر دلیلی خراب شود، ماشین لباسشویی حین کار متوقف می‌شود.

   

  ۴- پمپ تخلیه:

  پمپ تخلیه وظیفه تخلیه آب در حین شستشو را دارد اگر پمپ تخلیه توسط یک جسم خارجی مانند سکه، دکمه و سنجاق و یا … مسدود شود یا خود پمپ خراب شود لباسشویی در حین کار متوقف می‌شود. پمپ تخلیه و فیلتر آن را کاملا چک کنید.

   

  ۵- خرابی برد یا تایمر:

  برد یا تایمر لباسشویی بعضی از مدل‌ها با تایمر کار می‌کنند بعضی از مدل‌ها دیجیتال هستند و با برد الکترونیکی کار می‌کنند، بستگی به مدل و کلاس ماشین لباسشویی دارد این قطعات فرماندهی اصلی لباسشویی را به عهده دارند، اگر برد یا تایمر به هر دلیل خراب شود ماشین لباسشویی کاملا متوقف می‌شود. تست برد یا تایمر فقط توسط تکنسین‌های ماهر انجام می‌شوند.

  اینو تو سایت پشتیبان سرویس پیدا کردم

  کوچک کردن
 10. شما میتونید از افزونه های مختلف مثل این استفاده کنید که با توجه به نرخ ارز تغییر می کنند https://www.zhaket.com/web/mns-woocommerce-rate-based-products

  شما میتونید از افزونه های مختلف مثل این استفاده کنید که با توجه به نرخ ارز تغییر می کنند

  https://www.zhaket.com/web/mns-woocommerce-rate-based-products

  کوچک کردن