یک سوال Latest سوالات

 1. مانی کاربر ماملت امام حسینیم،ماملت شهادتیم.

  یکی از بهترین راهکارها که برای قبولی در آزمون تیزهوشان پیشنهاد می شود، شرکت در کلاس‌های آمادگی آزمون تیزهوشان است. موسسات و آموزشگاه‌های زیادی در سال‌های اخیر در زمینه تیزهوشان شروع به فعالیت نموده اند که متاسفانه خیلی از آن‌ها کیفیت لازم را ندارند و صرفا سعی می کنند با تبلیغات و دادن وعده‌های دروغیادامه مطلب ...

  یکی از بهترین راهکارها که برای قبولی در آزمون تیزهوشان پیشنهاد می شود، شرکت در کلاس‌های آمادگی آزمون تیزهوشان است. موسسات و آموزشگاه‌های زیادی در سال‌های اخیر در زمینه تیزهوشان شروع به فعالیت نموده اند که متاسفانه خیلی از آن‌ها کیفیت لازم را ندارند و صرفا سعی می کنند با تبلیغات و دادن وعده‌های دروغین شما را وسوسه کنند تا فریب بخورید. پیش از ثبت نام در کلاس تیزهوشان حتما به موارد زیر توجه فرمایید.

  • دبیرانی که دروس تیزهوشان را تدریس می کنند باید از مدارس برتر باشند.
  • وجود یک مشاور و برنامه ریز برای کمک و پیگیری بسیار حیاتی است.
  • گرفتن آزمون‌های آزمایشی به طور پیوسته دانش آموزان را با نمونه سوالات تیزهوشان آشنا می کند و همچنین نقاط ضعف و قوت دانش آموزان مشخص می شوند.
  • هزینه منطقی به نسبت امکانات ارائه شده. برخی از موسسات هزینه کلاس‌هایشان پایین‌تر است اما در عوض امکانات کمتری به شما رائه می دهند. برخی از موسسات نیز به دلیل مشهور و برند بودن، پول برندشان را می گیرند و امکانات کمی ارائه می دهند.
  کوچک کردن