یک سوال Latest سوالات

 1. این پاسخ ویرایش شده است.

  چکیده ای از بیوگرافی بیلی آیلیش: نام کامل: بیلی آیلیش پایرت بیرد اوکانل زادهٔ : ۱۸ دسامبر ۲۰۰۱ لس آنجلس، کالیفرنیا، آمریکا پیشه : خواننده، ترانه‌نویس حرفه : موسیقی سبک : پاپ ، الکترو پاپ، دارک پاپ ساز(ها) : آواز، پیانو، ساز یوکللی سال‌های فعالیت : ۲۰۱۵- اکنون والدین : مگی بایرد (مادر) پاتریک اوکانلادامه مطلب ...

  چکیده ای از بیوگرافی بیلی آیلیش:

  چکیده ای از بیوگرافی بیلی آیلیش

  نام کامل: بیلی آیلیش پایرت بیرد اوکانل

  زادهٔ : ۱۸ دسامبر ۲۰۰۱ لس آنجلس، کالیفرنیا، آمریکا

  پیشه : خواننده، ترانه‌نویس

  حرفه : موسیقی

  سبک : پاپ ، الکترو پاپ، دارک پاپ

  ساز(ها) : آواز، پیانو، ساز یوکللی

  سال‌های فعالیت : ۲۰۱۵- اکنون

  والدین : مگی بایرد (مادر)

  پاتریک اوکانل (پدر)

  قد :163 سانتی متر

  بیوگرافی بیلی آیلیش

  بیلی ایلیش، خواننده و ترانه سرای اهل کالیفرنیا در ۱۸ دسامبر ۲۰۰۱ در لس آنجلس، کالیفرنیا متولد شد. او دختر مگی بایرد، معلم، هنرپیشه و فیلمنامه‌نویس و پاتریک اوکانل بازیگر که در فیلم‌هایی مانند مرد آهنی ظاهر شده بود. پدر و مادر آیلیش هر دو موسیقی‌دان‌های آماتور هستند. او از نژاد ایرلندی و اسکاتلندی است. او از طریق لقاح مصنوعی به دنیا آمد و در محله هایلند پارک لس آنجلس بزرگ شد.

  بیلی ایلیش در لس آنجلس کالیفرنیا متولد و بزرگ شد. او که به خانواده ای از نوازندگان تعلق داشت ، مقدر بود که در هنرهای نمایشی فعالیت کند. او از سن 8 سالگی به یک گروه کر وارد شد و تا زمانی که 11 ساله شد ، شروع به نوشتن و خواندن آهنگ های خود کرد. برادر بزرگتر او ، فینئاس اوکانل ، بزرگترین تأثیر را در زندگی او داشت. او گروه خودش را داشت و آهنگی را با عنوان ‘Ocean Eyes’ نوشت. آهنگ بیلی را اجرا کرد و به صورت آنلاین منتشر کرد و موفقیت بزرگی به دست آورد.

  بیوگرافی بیلی آیلیش

  در حال حاضر آیلیش به همراه والدینش در هایلند پارک، محله‌ای در شمال شرقی لس آنجلس زندگی می‌کند.

  در ۲۷ نوامبر ۲۰۱۸ پس از انتشار ویدئوهایی در فضای مجازی مبنی بر مبتلا بودن آیلیش به بیماری نشانگان توره او در اینستاگرام خود اعلام کرد که به این عارضه عصبی مبتلا است. همچنین او بیان کرده‌است که حس‌آمیزی دارد و تجربه افسردگی نیز داشته‌است. او دربارهٔ استفاده از مواد مخدر به گاردین گفت: «هیچ وقت موادمخدر استفاده نکردم و چیزی نکشیدم […] این چیزها برام جالب نیستند.» آیلیش گیاهخوار بزرگ شده‌است و به‌طور مرتب در رسانه‌های اجتماعی از وگانیسم دفاع می‌کند.

  او در بیشتر سالهای ابتدایی خود را در خانه درس می خواند ، اما این مانع از شرکت در فعالیت های فوق برنامه نبود. او عاشق بازی در فیلم های خانگی بود.

  وقتی او 8 ساله شد ، به یک گروه کر پیوست و به مدت سه سال با آنها آواز خواند. تا زمانی که او 11 ساله بود ،در حال نوشتن و ساخت آهنگهای خودش بود. او همچنین چندین فیلم کوتاه ساخت.

  غیر از بازیگری و موسیقی ، رقص یکی دیگر از علاقه های او است. او در اوایل سالهای نوجوانی در کلاس های رقص شرکت می کرد.

  برادر بزرگتر و گروهی برای خودش داشت. او آهنگ به نام ‘Ocean Eyes’ را نوشته بود و از خواهرش خواسته بود آن را در صدای خود ضبط کند. این آهنگ تصادفی برای موفقیت موفقیت بیلی تبدیل شد و باعث پیشرفت حرفه ای وی شد.

  بیلی ایلیش مورد انتقاد قرار گرفته است که هرگز در عکسها لبخند نمی زند. او در پاسخ به چنین انتقادی گفته است که لبخند را دوست ندارد چون احساس ضعف و ناتوانی در او ایجاد می کند.

  زندگی نامه بیلی آیلیش

  آلبوم‌های بیلی آیلیش

  وقتی همه می‌خوابیم، کجا می‌ریم؟ (۲۰۱۹)

  جوایز بیلی ایلیش

  بیلی ایلیش تاکنون جوایز متعددی از جمله ۵ جایزه گرمی، ۲ جایزه موسیقی آمریکا و ۳ جایزه موزیک ویدئوی ام‌تی‌وی را برنده شده‌است.

  عکس های بیلی ایلیش

  برای دیدن کامل تصاویر روی عکس کلیک کنید

  بیلی آیلیش

  عکس بیلی ایلیش

  عکس پروفایل بیلی ایلیش

  تصویر بیلی ایلیش

  بیلی ایلیش عکس

  بیلی آیلیش با حجاب

  پرفایل شبکه های اجتماعی بیلی ایلیش

  فیسبوک بیلی ایلیشیوتیوب بیلی ایلیش

  توییتر بیلی ایلیشاینستاگرام بیلی ایلیش

  کوچک کردن