یک سوال Latest سوالات

 1. تهویه مطبوع بیمارستانی باید بتونه در کنار تامین دمای آسایش هر بخش، رطوبت رو کنترل کنه و از همه مهم تر، ذرات آلوده رو پاکسازی کنه. اطلاعات خیلی کاملی در این مورد رو می تونید توی این صفحه مطالعه کنید. https://www.toptahvieh.com/hospital-air-conditioning-system/

  تهویه مطبوع بیمارستانی باید بتونه در کنار تامین دمای آسایش هر بخش، رطوبت رو کنترل کنه و از همه مهم تر، ذرات آلوده رو پاکسازی کنه. اطلاعات خیلی کاملی در این مورد رو می تونید توی این صفحه مطالعه کنید.

  https://www.toptahvieh.com/hospital-air-conditioning-system/

  کوچک کردن
 1. tahviehnegar کاربر ساخت انواع چیلر تراکمی هوا خنک و آب خنک، هواساز معمولی و هایژنیک، برج خنک کننده و کولینگ تاور

  چیلر یک دستگاه تبرید است. یعنی یک سیستم سرمایشی که با تولید آب سرد و انتقال ان به فن کویل، سبب خنک کاری فضای داخل ساختمان می شود. چیلر همچنین در بروت صنعتی هم کاربرد دارد یعنی در کارخانه ها و خطوط تولید ممکن است ماشین آلات نیاز به خنک کاری داشته باشند. در بیان ساده چیلر یک ماشین انتقال گرما است.چیلرادامه مطلب ...

  چیلر یک دستگاه تبرید است. یعنی یک سیستم سرمایشی که با تولید آب سرد و انتقال ان به فن کویل، سبب خنک کاری فضای داخل ساختمان می شود. چیلر همچنین در بروت صنعتی هم کاربرد دارد یعنی در کارخانه ها و خطوط تولید ممکن است ماشین آلات نیاز به خنک کاری داشته باشند.

  در بیان ساده چیلر یک ماشین انتقال گرما است.چیلر ماشینی است که از طریق سیکل جذبی یا تراکمی آب را سرد می کند و سپس به وسیله پمپ، این آب سرد شده را به یونیت های داخلی (فن کویل) که مستقر در داخل ساختمان هستند منتقل می شود تا گرمای درون فضای منازل یا واحدهای تجاری را جذب کند. مجددا آب گرم شده به چیلر باز می گردد و خنک می شود.

   

  چیلرها بر اساس کارکرد به دو دسته تقسیم می شوند:

  • چیلر تراکمی
  • چیلر جذبی

  چیلر تراکمی مجهز به کمپرسور است و مصرف برق دارد اما چیلر جذبی مصرف انرژی گرمایی دارد. چیلرهای تراکمی بر اساس نوع کندانسور به دو دسته تقسیم می شوند:

  • چیلر تراکمی هوا خنک یا چیلر هوایی
  • چیلر تراکمی آب خنک یا چیلر آبی
  کوچک کردن