یک سوال Latest سوالات

 1. لیلا
  لیلا فوق لیسانس کامپیوتر دانشگاه شریف

  فاکتورهای زیادی در افزایش رتبه سایت و به عبارتی ارتقای سئوی سایت دخیل هستند که لازم است برای هر سایت به طور جداگانه بررسی شده و اعمال گردد. سئو شدن سایت به موارد زیادی وابسته است که شامل موضوع سایت و میزان تقاضای خدمات و یا محصولات می باشد. همچنین منحصربفرد بودن محتوایی که در سایتهای خود قرار می دهیادامه مطلب ...

  فاکتورهای زیادی در افزایش رتبه سایت و به عبارتی ارتقای سئوی سایت دخیل هستند که لازم است برای هر سایت به طور جداگانه بررسی شده و اعمال گردد. سئو شدن سایت به موارد زیادی وابسته است که شامل موضوع سایت و میزان تقاضای خدمات و یا محصولات می باشد. همچنین منحصربفرد بودن محتوایی که در سایتهای خود قرار می دهید و مواردی از این دست جزو فاکتورهای اصلی محسوب می شوند. سئو شامل فاکتورهای بسیار زیادی بوده و جهت افزایش رتبه های خود لازم است تا جای ممکن تمامی این فاکتورها مدنظر قرار گرفته و لحاظ گردد.

  روش های سئو

  سئو کلاه سفید

  سئو کلاه سفید

  این روش اصولی ترین روش برای افزایش رتبه یک سایت می باشد. در این روش به طور معمول زمانی نسبتا طولانی برای افزایش رتبه یک سایت نیاز است.

  سئو کلاه سیاه

  سئو کلاه سیاه

  در این روش سایت به صورت بسیار سریع افزایش رتبه خواهد داشت اما این افزایش رتبه پایدار نخواهد بود و بسیار سریع هم از نتایج برای همیشه حذف خواهد شد چرا که روش کلاه سیاه توسط گوگل به سادگی شناسایی شده و سایت مورد نظر جریمه می گردد. به همین خاطر معمولا از این روش استفاده چندانی نمی گردد.

  سئو کلاه خاکستری

  این روش ادغامی از دو روش قبلی می باشد. اغلب سئوکاران خصوصا در ایران از این شیوه برای افزایش رتبه سایت در گوگل استفاده می کنند. این روش در صورتی که اصولی انجام گردد باعث می گردد سایت در مدت قابل قبولی افزایش رتبه را تجربه نماید و این افزایش رتبه نیز در پایدارترین حالت ممکن باشد.

  کوچک کردن