یک سوال Latest سوالات

 1. decorachi کاربر پلتفرم تهیه و توزیع محصولات دکوراسیون داخلی

  بین کابینتی چیست؟ فضای خالی مابین کابینت های آشپزخانه، محیطی خالی و تا حدودی بلااستفاده است. به همین جهت معمولا طراحان دکوراسیون داخلی با استفاده از عناصر دکوراتیو سعی در پوشش این فضای خالی و زیبا سازی آن دارند. به این عناصر دکوراتیو، بین کابینتی گفته می‌شود، که می تواند از جنس سنگ، شیشه، کاشی و ...ادامه مطلب ...

  بین کابینتی چیست؟
  فضای خالی مابین کابینت های آشپزخانه، محیطی خالی و تا حدودی بلااستفاده است. به همین جهت معمولا طراحان دکوراسیون داخلی با استفاده از عناصر دکوراتیو سعی در پوشش این فضای خالی و زیبا سازی آن دارند. به این عناصر دکوراتیو، بین کابینتی گفته می‌شود، که می تواند از جنس سنگ، شیشه، کاشی و … باشد.
  بین کابینتی باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟
  محیط آشپزخانه یکی از اصلی‌ترین فضاها در طراحی دکوراسیون داخلی خانه و آپارتمان محسوب می‌شود. به دلیل حساسیت‌های بالایی که این محیط دارد، متریال‌های مورد استفاده در آن نیز باید دارای ویژگی‌های خاصی باشند. برخی از این خصوصیات عبارتند از:

  دارا بودن ویژگی‌های بهداشتی
  قابل شسشتو
  مقاوم در برابر حرارت و رطوبت دائمی
  قابلیت تعویض و ترمیم آسان
  داشتن این خصوصیات از مهم‌ترین مواردی هست که در انتخاب و خرید یک متریال مناسب برای فضای بین کابینت های آشپزخانه محسوب می‌شود. در غیر این صورت استفاده‌ی مناسب و مطلوب از محیط آشپزخانه، تا حدود زیادی مختل خواهد شد.

  در سایت دکوراچی با انواع بین کابینتی ها آشنا شوید.

  کوچک کردن