یک سوال Latest سوالات

 1. این پاسخ ویرایش شده است.

  سلام من علاقه مند به دنیای زیبای سنگ های قیمتی هستم و در این زمینه فعالم. این سوالتون به نظر من 3 بخش داره اول: استفاده از سنگ های قیمتی چرا که نه؟ خیلی زیبا هستند و اینکه حتی یک سنگ هم میتونه اینقدر زیبا به وجود اومده باشه، مثل یک پروانه یا گل و بقیه مخلوقات و زیبایی های آفرینش، حتی دیدنش خیلی لذتادامه مطلب ...

  سلام

  من علاقه مند به دنیای زیبای سنگ های قیمتی هستم و در این زمینه فعالم.

  این سوالتون به نظر من 3 بخش داره

  اول: استفاده از سنگ های قیمتی

  چرا که نه؟ خیلی زیبا هستند و اینکه حتی یک سنگ هم میتونه اینقدر زیبا به وجود اومده باشه، مثل یک پروانه یا گل و بقیه مخلوقات و زیبایی های آفرینش، حتی دیدنش خیلی لذت بخشه و حس خوبی به آدم منتقل میکنه چه برسه به داشتنش.

  دوم: سنگ ها انرژی دارند

  بستگی به تعریف شما از انرژی داره، اگر دنبال چیزی شبیه به انرژی برق و الکتریسیته هستید (اینقدر محسوس و قابل اندازه گیری و مسلم) جواب خیر هست، ولی یکسری موارد مثل اینکه ذرات همه موجودات و اجسام و اشیا دارای ارتعاش هستند و اینکه همه موجودات دارای شعور هستند حتی گیاهان و سنگ ها اثبات شده هست و اگر علاقه مند باشید با یک مقدار جستجو تحقیقات و نتایج جالبی در این زمینه پیدا میکنید. نظر شخصی من این هست که ارتعاش و شعور و انرژی در تمام طبیعت وجود داره و کم و زیاد هست. مسلما ما انسان ها بیشترین و بالاترین ارتعاش رو در دنیای مادی داریم و بعد حیوانات و گیاهان و بقیه مخلوقات حتی سنگ ها.

  سوم: سنگ درمانی

  این مورد هم بستگی به تعریف شما داره، اگر تو ذهنتون استفاده از سنگ برای رفع سردرد و جایگزینی برای قرص مسکن هست یا استفاده از سنگ درمانی به جای انجام عمل دیسک ستون فقرات، قطعا جواب خیر هست. ولی سنگ ها میتونند به فرایند درمان و بهبود تاثیر بگذارند، بزارید یک مثال بزنم: شما اگر با دیدن یک گل زیبا حالتون خوب بشه، حس خوبی بگیرید از اون گل یا به قولی ازش انرژی مثبت دریافت کنید، حال عمومی شما خوب خواهد شد و اون گل میتونه در خوب شدن حال شما اثر مثبت بزاره، مثلا استرس و عصبانیتتون رو کم کنه، بهتون کمک کنه که آروم بشید و حتی متوجه بشید که سردردتون هم کم یا خوب شده. در مورد سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی هم دقیقا به همین صورت هست.

  البته من سعی کردم خلاصه پاسخ بدم اگر دنبال جواب با جزئیات بیشتر و مفصل تر هستید ما تو سایت خودمون (جواهرلوکس | javaherlux.com) به خیلی از این موارد جواب دادیم و درباره انواع سنگ ها مطلب جمع آوری کردیم.

  کوچک کردن