یک سوال Latest سوالات

 1. برای دریافت صورت حساب و قبض ایرانسل هم می توانید از روش های زیر استفاده کنید: دریافت صورتحساب ایرانسل دائمی با اپلیکشن ایرانسل من یکی از راه های ساده مشاهده و دریافت قبض موبایل ایرانسل، استفاده از اپلیکشن ایرانسل من است. در ایرانسل من به راحتی امکان مدیریت مصرف اینترنت و تماس ها، خرید و پرداخت از حسادامه مطلب ...

  برای دریافت صورت حساب و قبض ایرانسل هم می توانید از روش های زیر استفاده کنید:

  دریافت صورتحساب ایرانسل دائمی با اپلیکشن ایرانسل من

  یکی از راه های ساده مشاهده و دریافت قبض موبایل ایرانسل، استفاده از اپلیکشن ایرانسل من است. در ایرانسل من به راحتی امکان مدیریت مصرف اینترنت و تماس ها، خرید و پرداخت از حساب ایرانسلی برای کاربران فراهم شده است.

  دریافت صورتحساب ایرانسل دائمی با اپلیکشن ایرانسل من

  ۱. برای دریافت قبض ابتدا این برنامه را دانلود و نصب کنید.

  ۲. سپس به مسیر مشاهده صورتحساب بروید.

  ۳. برای نمایش صورتحساب ایرانسل روی گزینه دریافت صورتحساب / ریز کارکرد تاچ کنید.

  ۴. دوره مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی دریافت صورتحساب تپ کنید.

  استفاده ار نسخه وب ایرانسل من برای مشاهده و پرداخت صورتحساب ایرانسل

  اگر به هر دلیلی نمی توانید برنامه ایرانسل من را روی دستگاه خود نصب کنید، می توانید از نسخه وب این برنامه برای مشاهده ریز صورتحساب ایرانسل استفاده کنید.

   

  مشاهده و پرداخت صورتحساب ایرانسل

  برای این کار ابتدا به سایت ایرانسل من بروید و وارد سیستم شوید. بعد از وارد شدن به حساب، همانند نسخه گوشی وارد قسمت مشاهده صورتحساب شده و روی دریافت صورتحساب / ریز کارکرد کلیک کنید. در نهایت با انتخاب دوره، می توانید قبض مورد نظر را مشاهده کنید.

  مشاهده قبض تلفن همراه ایرانسل با استفاده از سایت پرداخت آنلاین

  دیگر راهی که ایرانسل برای مشاهده و پرداخت قبوض ایحاد کرده است، سامانه پرداخت آنلاین قبض سیم کارت دائمی است. در این پورتال فقط با چند کلیک ساده می‌ توانید صورتحساب سیم‌ کارت دائمی خود را مشاهده و پرداخت کنید.

   

  مشاهده قبض تلفن همراه ایرانسل

  راحت ترین راه در این سامانه، انتخاب بخش پرداخت با شماره است. با وارد کردن شماره تلفن همراه و ادامه مراحل، می توانید به سادگی قبض را مشاهده و پرداخت کنید. علاوه بر آن امکان پرداخت قبض تلفن ثابت ایرانسل به وسیله کد شناسه و شناسه قبض و پرداخت نیز میسر می باشد.

  مشاهده صورتحساب ایرانسل در پست الکترونیکی

  اگر ویژگی دریافت قبض سیم کارت دائمی ایرانسل در پست الکترونیکی برای شما فعال باشد، به صورت خودکار قبض برای شما ایمیل می شود و می توانید آن را مشاهده و پرداخت کنید. در صورتی که این ویژگی برای شما فعال نیست، کافیست به اپلیکشن ایرانسل من مراجعه کرده و آن را فعال کنید.

  اطلاع از صورتحساب ایرانسل دائمی با قبض کاغذی

  سنتی ترین روش دریافت قبض یعنی دریافت قبض کاغذی نیز امکان پذیر می باشد. البته توجه داشته باشید که با توجه به سیاست های ایرانسل، تنها در صورتی که مبلغ صورت حساب شما بیشتر از ۲۰ هزار تومان باشد، برای شما قبض صادر می شود. همینطور اگر به منظور حفظ محیط زیست قصد حذف قبض کاغذی را دارید، کافیست عدد ۱ را به شماره ۲۴۶۵ ارسال کنید.

  منبع : سایت ایرانسل

  کوچک کردن