یک سوال Latest سوالات

 1. سعی کنید چنین سوالاتی نپرسید زیرا ایده های تجاری محبوب که همه در حال انجام آن هستند به دست خواهید آورد. وقتی همه به آن توجه می کنند ، دیگر دیر شده است. راه حل بهتر این است که یک ایده جدید برای خود ایجاد کنید. این کار را می توان با یک تمرین ساده دو پرسشی انجام داد. اول - "چگونه می توانم مشکلی را به صادامه مطلب ...

  پول در آوردن آنلاین

  سعی کنید چنین سوالاتی نپرسید زیرا ایده های تجاری محبوب که همه در حال انجام آن هستند به دست خواهید آورد. وقتی همه به آن توجه می کنند ، دیگر دیر شده است.

  راه حل بهتر این است که یک ایده جدید برای خود ایجاد کنید. این کار را می توان با یک تمرین ساده دو پرسشی انجام داد.

  اول – “چگونه می توانم مشکلی را به صورت آنلاین حل کنم؟”

  وقتی مشکلی را حل می کنید ، حقوق دریافت می کنید. هرچه مشکل دردناک تر باشد ، حقوق بیشتری دریافت می کنید. دستمزد پزشکی که سردرد را درمان می کند ، مانند کسی که عمل جراحی قلب انجام می دهد ، نخواهد بود.

  به سادگی ، به دلیل یک مشکل دردناک تر است. برای من ، مشتریان به دلیل عدم فروش می توانند به من مراجعه کنند. من حقوق زیادی می گیرم زیرا به آنها در فروش کمک می کنم.

  کدام مشکل را انتخاب کنیم؟ در بازار ، میلیون ها مشکل وجود دارد. آنجاست که سوال بعدی به شما کمک می کند.

  دوم – “علایق و نقاط قوت من چیست؟”

  شما باید صنعتی را در زمینه مهارت ها و علاقه خود پیدا کنید.

  فرض کنید علاقه شما فوتبال است و مهارت و نقطه قوت شما طراحی. خوب ، می توانید تصاویر کارتونی در مورد مسابقات معروف فوتبال بسازید. آنها را در اینستاگرام ارسال کنید. اجناس خود را بفروشید – مشکل سرگرمی را با موفقیت حل کرده اید.

  اگر علاقه شما غذا باشد و همچنین مهارت آشپزی دارید، می توانید یک کانال آشپزی در Youtube  راه اندازی کنید. مخاطب بسازید. دستور العمل های خود را بفروشید. – شما با موفقیت مشکل غذای خوشمزه را حل کرده اید.

  روش پول در آوردن انلاین

  از این طریق می توانید ایده های بی شماری ایجاد کنید. نکته اصلی این است که نقطه مشترک بین مشکلات بازار و علاقه مندی های خود و تواناییتان، نقطه ای مشترک پیدا کنید. برای من ، من به کمک به دیگران و تجارت علاقه داشتم. بنابراین این چیزی است که من در مورد آن می نویسم. و این همان چیزی است که من به مشتریان خود کمک می کنم.

  به دنبال ایده های شیک تجاری نباشید. هر چیزی مد روز ، به این معنی است که افراد زیادی این کار را انجام می دهند. فکر کنید و یک تجارت واقعی ایجاد کنید.

  کوچک کردن