یک سوال Latest سوالات

 1. هدیه خریدن کار ساده‌ای نیست، مخصوصاً که هدیه برای کسی باشد که چندان از علاقه‌مندی‌ها و چندوچون شخصی او باخبر نیستید. هدیه خریدن برای مدیران، سختی کار را دوچندان می‌کند، چون انتخاب هدیه شما می‌تواند نقش مؤثری در آینده رابطه شما با مدیر داشته باشد. اگر مدیر موردنظر مرد باشد، اولین گزینه جوراب معروف مرادامه مطلب ...

  هدیه خریدن کار ساده‌ای نیست، مخصوصاً که هدیه برای کسی باشد که چندان از علاقه‌مندی‌ها و چندوچون شخصی او باخبر نیستید. هدیه خریدن برای مدیران، سختی کار را دوچندان می‌کند، چون انتخاب هدیه شما می‌تواند نقش مؤثری در آینده رابطه شما با مدیر داشته باشد.
  اگر مدیر موردنظر مرد باشد، اولین گزینه جوراب معروف مردانه است، اما قرار نیست هدیه نقش پایان یک رابطه را بازی کند، بلکه معمول برای تقویت رابطه استفاده می‌شود، پس‌خرید جوراب برای مدیر موردنظر را فراموش کنید.
  بهتر است به سراغ هدیه‌های معمول بروید، هدیه‌هایی که انتخاب آن‌ها کمتر به میزان شناخت شما از شخص هدیه گیرنده بستگی دارد و می‌تواند هر مدیری را با هر علاقه‌ای به خود جذب کند.
  نکته دیگری که در خرید خود باید لحاظ کنید این است که اگر قصد خرید هدیه برای یک مدیر رادارید، بهتر است ماشین‌حساب را کنار گذاشته و به فکر قیمت و صرفه‌جویی در خرید نباشید، شما نمی‌توانید باصرفه‌جویی یک مدیر را جذب کنید.

  یک امضا لاکچری

  هدیه رسمی برای مدیر

  از خودتان سؤال کنید که مهم‌ترین وجه تمایز یک مدیر چیست؟ امضا. بله امضا یک مدیر ارزشمندترین عنصر مدیریت است. درست است که این روزها ابزار دیجیتال استفاده از خودکار را کاهش داده، اما در همین حال همچنان تنها یک خودکار است که می‌تواند امضا یک مدیر را ثبت کند. پس‌خرید یک خودکار لاکچری، هم کاربردی است و هم جلوی چشم مدیر، شما با خرید یک خودکار همیشه در ذهن مدیر باقی خواهید ماند.
  برای این خرید به سراغ فروشگاه‌هایی بروید که بهترین‌ها را عرضه می‌کنند؛ «پارکر» و «واترمن» خودکارهای به نامی در این زمینه هستند و خرید آن‌ها به‌شدت توصیه می‌شود؛ البته این برندها خودنویس‌های منحصربه‌فردی هم تولید می‌کنند که خرید آن‌ها می‌تواند گزینه بهتری نسبت به خودکار باشد.
  رنگ جوهر خودکاری که انتخاب میکنید هم مهم است، خودکار هایی با جوهر آبی کاربرد بیشتری در ادارات دارند و بیشتر به دل مدیر خواهند نشست.

  کیف، هدیه‌ای برای ارزش‌گذاری

  کیف، هدیه‌ای برای ارزش‌گذاری

  گزینه بعدی می‌تواند در ارتباط با جیب مدیر باشد؛ خرید یک کیف پول لاکچری حتماً به دل مدیر شما می‌نشیند، داشتن کیف پول ارزشمند نشان‌دهنده ارزشمندی موجودی آن است، حواستان باشد اگر قصد خرید کیف پول‌دارید، به سراغ کیف پول‌های ارزان‌قیمت نروید، ارزش کیف پول ارزش موجودی آن را مشخص می‌کند.
  برای این انتخاب برندهای زیادی پیش روی شما هستند، بهتر است به فروشگاه قابل‌اعتمادی بروید و یکی از برندهای به نام این عرصه را انتخاب کنید، برند بأس، تامی و اسپینال آف لندن، برندهای به نام این عرصه هستند.  البته در ایران اکثر این برندها دارای مشابه چینی نیز هستند، مشابهی که در ظاهر تفاوت چندانی ندارند اما در دراز مدت نمی‌شود روی ماندگاری و تاثیرگذاری آنها حساب باز کرد.

  یک هدیه برای زمان طلایی

  یک هدیه برای زمان طلایی

  یکی از ارزشمندترین دارایی‌های مدیران، زمان است، مدیریت زمان برای هر مدیری ارزشمند است و حرف اول را در موفقیت شغلی هر مدیری دارد؛ پس ارزشمند بودن زمان می‌تواند بهانه خوبی برای خرید یک ساعت باشد. ساعت مچی نه‌تنها جنبه زینتی دارد بلکه برای یک مدیر از اهمیت بالایی هم برخوردار است.
  برای این انتخاب مهم‌ترین فاکتور، میزان بودجه‌ای است که برای این کار کنار گذاشته‌اید، شما گزینه‌های بسیاری برای انتخاب دارید، از ساعت‌های سواچ نسبتاً ارزان‌قیمت تا ساعت‌هایی از برندهای گران‌تر، مثل: برمونت، چوپارد، لارسون، پناری ووو. هنگام خرید ساعت مچی به این نکته هم توجه کنید که ساعتی که میخرید رسمی و تا حد امکان کلاسیک باشد، ساعت های اسپرت و یا بزرگ، برای استفاده در تمامی ساعات روز مناسب نیستند، مخصوصا که این ساعت قرار است به مچ مدیر شما بسته شود. انتخاب رنگ ساعت هم می‌تواند فاکتور مهمی باشد، رنگ‌های تیره می‌توانند انتخاب‌های بهتری باشند.

  هدیه‌ای برای مدیران خوش‌پوش

  هدیه‌ای برای مدیران خوش‌پوش

  تصویر مدیران موفق، سیاست‌مداران و انسان‌های مهم را در سریال‌ها و فیلم‌های سینمایی بازسازی کنید، عینک آن‌ها را نمی‌توانید از این تصویرسازی حذف کنید، عینک آفتابی جدا از اینکه نقش محافظ از چشم را بر عهده دارد، کالایی است که به افراد در خوش‌تیپ بودن کمک می‌کند، اگر مدیر شما اهل خوش‌پوشی است و به‌ظاهر خود اهمیت می‌دهد، شک نکنید که خرید یک عینک آفتابی می‌تواند او را خوشحال کند.
  برای انتخاب عینک بهتر است به مراکز فروش معتبر بروید، چندان به دنبال قیمت بالا نباشید، بیشتر کیفیت را مدنظر قرار دهید، چون اگر شما به سراغ قیمت بالا بروید، قیمت عینک بالا می‌رود نه کیفیت آن، در ایران گزینه‌های معتبر دنیا چندان در دسترس نیستند، به سراغ فروشگاه‌های معتبر بروید؛ و توجه داشته باشید که برند های اورجینال، حتمن محصول خود را همراه با پکیج کامل عرضه می‌کنند، پکیجی همراه با جلد، دستمال و کارت شناسایی محصول، روی کارت کد مخصوص کالایی که خریده‌اید درج شده است، با ورود این کد به وبسایت برند مورد نظر می‌توانید مشخصات کامل کالای خود را پیدا کنید.

  رایحه‌ای برای مدیران خوش‌بو

  رایحه‌ای برای مدیران خوش‌بو

  بالاتر از تصویر مدیران موفق حرف زدیم، این بار تصویر نکنید، تصور کنید، رایحه خوش یک مدیر؛ اودکلن همیشه جزو بهترین گزینه‌ها برای هدیه دادن بوده است، اما توجه داشته باشید که اگر مدیر موردنظر خودش هم از مدیران خوش‌بو است، در خرید اودکلن دقت بیشتری کنید، خساست نکنید، ادکلنی را انتخاب کنید که بیشترین ماندگاری را دارد، ماندگاری رایحه اودکلن به ماندگاری تصویر شما در ذهن مدیر کمک می‌کند.
  برای انتخاب این گزینه هم همانند گزینه بالا، فروشگاه‌های معتبر را به شما توصیه می‌کنیم. برندهایی همچون چنل، باس، گوچی، تامی، کلوین کلاین، پاکو و… محصولات به نام و خوش عطری را برای مردان تولید کرده‌اند. هنگام خرید به رایحه عصر توجه ویژه‌ای کنید، از رایحه‌های خیلی گرم و خیلی تند استفاده نکنید، و سعی کنید ادکلنی را انتخاب کنید که بوی خنک و ملایمی داشته باشد.

  مناسب برای مدیران به‌روز و گیک

  مناسب برای مدیران به‌روز و گیک

  اگر مدیر جوان و همراه با تکنولوژی مخاطب شما برای خرید هدیه است، خرید گجت‌ها را فراموش نکنید، تلفن همراه، تبلت و یا حتی تبلت‌های کتاب‌خوانی می‌توانند مدیر همراه با تکنولوژی شمارا خوشحال کند، شما با خرید این گجت‌ها به مدیر خود این پیام را می‌رسانید که از به‌روز بودن او خرسند هستید و این همراهی او با تکنولوژی روز را ستایش می‌کنید.
  برای انتخاب این گزینه، بهتر است کمی تحقیق کنید و ببینید مدیر موردنظر بیشتر از کدام برند استفاده می‌کند و با کدام سیستم‌عامل‌ها سروکار دارد، طرفدار iOS و اپل است یا به Android علاقه دارد. این اطلاعات به انتخاب شما کمک می‌کند.
  برای گجت های کتابخوانی هم گزینه هایی همچون کیندل را انتخاب کنید، شاید در نگاه اول این گجت کارآمد به نظر نیاید، اما برای کتابخوانی بهترین گزینه است. برای خرید تبلت هم به شما توصیه می‌کنیم که به دنبال محصولی با کارایی اداری بالا باشید، تبلتی مخصوص تماشای فیلم یا بازی حتی اگر به کار مدیر شما بیاید چندان برای اون خوش آیند نیست، سعی کنید گجتی انتخاب کنید که در محیط کار به کار یک مدیر بیاید. در آخر ساعت‌های هوشمند را هم به گزینه های خود اضافه کنید، این ساعت‌ها بسیار لوکس و در عین حال کارآمد هستند، شاید بشود گفت ساعت‌های هوشمند یک تیر با دو نشان باشند، هم گجتی کارآمد و هم ساعتی لوکس و زیبنده.

  یک انتخاب ساده اما هوشمندانه

  یک انتخاب ساده اما هوشمندانه

  به‌عنوان آخرین پیشنهاد؛ اگر همچنان مردد هستید برای انتخاب از میان گزینه‌هایی که گفته شد، بهتر است تردید را کنار بگذارید و سراغ خرید یک ست اداری بروید، ست اداری که روی میز مدیر چیده می‌شود، هم به چشم می‌آید، هم کارآمد است. چندان هم شخصی نیست که برای انتخاب آن نیاز به شناخت شخصی‌تر از مدیر داشته باشید، کافی است دکور و رنگ اتاق مدیر را در انتخاب مدل و رنگ ست اداری لحاظ کنید.
  برای خرید یک ست اداری مرغوب، به فروشگاه‌هایی بروید که به‌صورت تخصصی لوازم اداری می‌فروشند و از بین گزینه‌های موجود بهترین را انتخاب کنید، برندهایی مثل پارکر، دوپوند و فابرکاستل در این زمینه محصولات خوبی را عرضه کرده‌اند که میتواند به کار شما و مدیر شما بی‌آیند. در خرید ست اداری توجه کنید که ست کاملی خرید کنید، به صورتی که نیاز به استفاده از وسیله دیگری روی میز مدیر نباشد، قبل از خرید به میز مدیر دقت کنید، ببینید کدام وسیله‌ها بیشترین کارآیی را دارند و رئیس از کدام وسیله بیشترین استفاده را می‌کند، حتما در ست‌ی که می‌خرید توجه کنید که آن وسیله‌ها موجود باشد. اگر ست اداری شما نقصی داشته باشد ممکن است حتی به روی میز رئیس هم چیده نشود. پس برای این خرید آسان هم نیاز است تا توجه ویژه ای داشته باشید، از رنگ‌های تیره استفاده کنید و کامل‌ترین ست اداری را تهیه کنید.

  کوچک کردن
 1. هدیه های دست ساز یکی از بهترین هدیه ها ساخته‌هایی با دستان شما است که می تونه احساس قوی شما نسبت به طرف مقابل را نمایش بده سایت پینترست را کمتر کسی هست که نشناسه، کافیه یه سری به این سایت بزنید تا با میلیون ها ایده برای ساختن یک هدیه دست ساز مواجه بشید از ساختن یک مجسمه با چوب و چاقوی ویکتورینِکس تاادامه مطلب ...

  هدیه های دست ساز

  یکی از بهترین هدیه ها ساخته‌هایی با دستان شما است که می تونه احساس قوی شما نسبت به طرف مقابل را نمایش بده
  سایت پینترست را کمتر کسی هست که نشناسه، کافیه یه سری به این سایت بزنید تا با میلیون ها ایده برای ساختن یک هدیه دست ساز مواجه بشید از ساختن یک مجسمه با چوب و چاقوی ویکتورینِکس تا ساختن یک هدیه با مقوا و یا ساختن یک تابلو برای کادو با متریال های خاص

   

  خرید گل ارزان برای هدیه

  هیچ هدیه ای مانند گل ها و گیاهان نمی تواند حس شما را به طرف مقابل نشان دهید هدیه ای که هر فردی با دیدن آن خوشحال می شود. خرید دسته گل ارزان و ارسال آن با یک کارت پستال، با متن زیبایی که توسط خودتان انتخاب و یا نوشته شده می‌تواند یکی از بهترین انتخاب‌های شما باشد. این هدیه ارزان قمیت امروزه به راحتی در هر شهری قابل تهیه است.
  شما می توانید بهترین گل فروشی‌های تهران را در آدرس های زیر پیدا کنید:
  گلهای زعیم: میدان پاستور

  گل فروشی گُل سِتان : کریمخان زند

  گل بهرام: چهارراه جهان کودک
  گل خوشه: فرشته
  گل فروشی هوشنگ: جردن
  و…
  این گل فروشی ها دسته گلهای زیبایی را برای شما تهیه خواهند نمود.

  اگر تصمیم به تهیه خرید گل ارزان دارید میتوانید به بازر گل محلاتی هم نیز مراجعه کنید اما نباید فراموش کنید که این بازار از ساعت ۵ صبح و تا ساعت ۱۱ بیشتر فعالیت نداره پس باید سحرخیز باشید تا بتونید گلها را کمی ارزان تر تهیه کنید.

  آدرس بازار گل محلاتی:
  خیابان محلاتی، خیابان نبرد جنوبی، خیابان زمزم، تقاطع کوثر – بازار گل محلاتی

  سفارش دسته گل از گل فروشی آنلاین

  اما اگر می خواهد به سادگی به هدیه خود را سفارش دهید و یک کارت پستال چاپ شده با متن دلخواه خود داشته باشید و هدیه را درب منزل هدیه گیرنده تحویل دهید حتما به گل فروشی آنلاین گُل سِتان سر بزنید تا گلهای تازه و با کیفیتی خود را انتخاب کنید. و با چند کلیک در محل شما یا هدیه گیرنده تحویل داده شود.

  این گل ها می تونه با عروسک خرس کادویی و یا عروسک … که در سایت گُل سِتان قابل انتخاب است همراه بشه یا حتی می تونید با خرید شکلات کادویی و یا با ارسال یک عکس کارت پستالی با عکسی خاطره انگیز داشته باشید.
  حتی می تونید به مهمونی دعوت شده بروید، زمان تحویل را برای ساعتی که آنجا هستید انتخاب کنید تا شاهد سورپرایزشدن طرف مقابل باشید.

  ارسال هدیه فوری

  ارسال هدیه فوری

  حتما برای شما هم پیش اومده که ناگهانی به یک مهمونی برای همان روز دعوت می شید و فرصت خرید هدیه ندارید و یا تولد یک از دوستانتون را همون روزتولدش به یاد میارید و در زمان کوتاه باید به دنبال یک کادو ارزان قیمت و در خور طرف مقابل باشید. ارسال فوری گل و خرید آنلاین گل یکی از اون گزینه های جذاب و ارزان است که در سریعترین حالت هدیه را مستقیما به آدرس هدیه گیرنده تحویل می ده، گلفروشی های متعددی هستند که ارسال هدیه و گل انجام می دن، فقط حداقل ۳ ساعت قبل باید سفارشتونو ثبت کنید تا بدون استرس به کارهای دیگه خودتون بپردازید.

  خرید انواع محصولات کادویی در بازارچه پروانه تهران

  خرید انواع محصولات کادویی در بازارچه پروانه تهران

  بازارچه پروانه که هر جمعه صبح تا عصر درپارکینگ پروانه روبروی پاساژ پلاسکو سابق در خیابان جمهوری برگزار میشه می تونه یک انتخاب هوشمندانه برای خرید هدیه ارزان قیمت باشه، من به شخصه توریست های اروپایی زیادی را تو این بازار دیدم که با چشمان گرد شده و متعجب به این وسیله ها نگاه می کردن، اونجا از شیر مرغ تا جون آدمی زاد را می تونید پیدا کنید ممکنه با بند ناف بچگی مظفرالدین شاه هم که برای فروش گذاشته شده مواجه بشید!

  معمولا طبقه های اول بیشر عتیقه فروش و طبقات را هر چه بالا می روید وسیله های دست ساز و هنری می بینید، یک طبقه هم مخصوص لباس های باحال و هنریه.

  فروشگاه باسمه در پارک هنرمندان

  اگر مخاطبتون اهل ادب شعر ، نقاشی تئاتر و از این سبک روحیات داره یک فروشگاه خاص در ساختمان نمایشگاه های خانه هنرمندان واقع در خیابان ایرانشهر به نام باسمه هست که بیشتر شبیه یک مارکت پِلِیسِ فیزیکی هست که هنرمندان مختلف دست سازهاشون را در این فروشگاه برای فروش قرار می دهند که از ظروف تا گوشواره تا دست ساز های دوستدار محیط زیست، ظروف سفالی، مجسمه های فلزی و … که می تونه یک هدیه دوست داشتنی باشه، وجود داره، البته همه کالا ها ارزان قیمت نیستند چرا که دست ساز هستند، اما گزینه هایی با قیمت مناسب هم قطعا خواهید یافت. پس اگر تا حالا به این مکان سر نزدید حتما برای خرید هدیه ارزان در برنامه های خودتون بزارید.

  خرید هدیه از بازار بزرگ تهران

  حتما شما هم فکر می کنید بازار بزرگ تهران اجناس خیلی با کیفیتی نداشته باشه اما همیشه اینطور نیست گاها دیده شده پوشاکی که در بازار تهران با قیمت بسیار مناسبی برای فروش گذاشته شده در مرکز خریدی در شمال شهر تهران با قیمت بالایی برای فروش قرارداده اند. جالب اینکه این پوشاک تولید ایران بوده و برند خارجی نبوده که جای شک و شبحه بین اصل بودن و تقلبی بودن بگذارد!
  جالبه که بدونید هر چیزی در بازار بزرگ راسته داره و مثلا راسته عطرفروش ها! راسته طلا فروش ها، راسته لباس فروش ها، راسته شکلات فروش ها، راسته عروسک و اسباب‌بازی فروشی ها، راسته باکس و کاغذ کادو فروش ها و…

  بهترین کتاب فروشی برای هدیه دادن در تهران

  بهترین کتاب فروشی برای هدیه دادن در تهران

  شهر کتاب از اون مکان هایی که پر از وسیله های کاربردی و لوازم تحریر های خاص، لوازم دکوری و کتاب های گلچین شده و پر فروشه که قطعا برای خرید یک هدیه فرهنگی ، دست خالی از اونجا بیرون نمیاین..

  شعبه مرکزی شهر کتاب که بیشترین اجناس را داره در این آدرسه:
  شریعتی،بالاتر از خیابان مطهری، نبش کوچه‌ی کلاته

  خرید عروسک به عنوان هدیه

  خرید عروسک به عنوان هدیه

  عروسک های دست ساز می تونه انتخاب ارزان و جذابی باشه که جالبه بدونید از خیلی از نمونه های وارداتی کیفیت بالاتری داره و مهم تر از همه این که به دست هموطنان مهربان خودمون تولید میشه. بهتون پیشنهاد می کنم توی اینستاگرام سرچ کنید: “عروسک_دست_ساز” تا ببینید که دختران کشورمون در دورترین نقاط و روستا ها برای خودشون اشتغال ایجاد کردن!

  اگر به دنبال عروسک های خارجی ارزان قیمت هستید در خیابان ۱۵ خرداد(بازار بزرگ تهران) پاساژ عروسک فروش ها مملو از انواع عروسک با قیمت مناسب هست.
  اما اگر به دنبال عروسک های خاص خارجی هستید مانند عروسک کریسمس و یا خرس ولنتاین ، خیابان میرزای شیرازی منبع فروش عروسک های فانتزی و خاص هست.

  منبع: chetor.com

  کوچک کردن