gawepe4774

آیا امکان استخراج بیت کوین با لپ تاپ یا سیستم شخصی وجود دارد؟

سلام دوستان
می‌خواستم بدونم آیا آیا امکان استخراج بیت کوین با pc هم وجود داره؟

پرسش‌های مرتبط

لطفا ابتدا وارد شوید تا بتوانید پاسخ دهید.

3 پاسخ

 1. این پاسخ ویرایش شده است.

  با کمی تحقیق در اینترنت و با خوندن یک مقاله جواب سوالم رو گرفتم؛ اینجا هم میذارمش تا اگر کسی نیاز داشت استفاده کنه: به دلیل سختی بیش از حد شبکه بلاک چین بیت کوین، در حال حاضر لپ تاپ‌ها و سیستم‌های شخصی توانایی رقابت با دستگاه‌های خاص را ندارد و نمی‌توانند مسائل پیچیده را به سرعت حل کنند. پس به طور سادامه مطلب ...

  با کمی تحقیق در اینترنت و با خوندن یک مقاله جواب سوالم رو گرفتم؛ اینجا هم میذارمش تا اگر کسی نیاز داشت استفاده کنه:

  به دلیل سختی بیش از حد شبکه بلاک چین بیت کوین، در حال حاضر لپ تاپ‌ها و سیستم‌های شخصی توانایی رقابت با دستگاه‌های خاص را ندارد و نمی‌توانند مسائل پیچیده را به سرعت حل کنند. پس به طور ساده‌تر می‌توان گفت امکان استخراج بیت کوین با این دستگاه‌ها وجود ندارد. از طرف دیگر به دلیل عدم صرفه اقتصادی، در این آموزش استخراج بیت کوین، این روش‌ها را توصیه نمی‌کنیم.

  منبع: استخراج بیت کوین با ویرگول

  کوچک کردن
 2. برای داشتن یک لپ تاپ حرفه ای و گیمینگ با قیمت مناسب به وال تل مراجعه کنید.

  برای داشتن یک لپ تاپ حرفه ای و گیمینگ با قیمت مناسب به وال تل مراجعه کنید.

  کوچک کردن
 3. خرید. حتی اگر قوی ترین لپ تاپ هم داشته باشید استخراج بیت کوین با لپ تاپ میسر نیست. مخصوصا بیت کوین!   در کل اگر هم قصد خرید لپ تاپ با قیمت خوب داشتید و خواستید ازش کار بکشید بنظرم لپ تاپ استوک بخرید. یک لپ تاپ استوک با کارایی و کیفیت خوب. یه فروشگاه هم میشناسم از دبی وارد میکنه لپ تاپ استوک و دادامه مطلب ...

  خرید. حتی اگر قوی ترین لپ تاپ هم داشته باشید استخراج بیت کوین با لپ تاپ میسر نیست. مخصوصا بیت کوین!

   

  در کل اگر هم قصد خرید لپ تاپ با قیمت خوب داشتید و خواستید ازش کار بکشید بنظرم لپ تاپ استوک بخرید. یک لپ تاپ استوک با کارایی و کیفیت خوب.

  یه فروشگاه هم میشناسم از دبی وارد میکنه لپ تاپ استوک و دست اول هست از شیراز لپ تاپ استوک ارسال میکنه. بنظرم فروشگاه خیلی خوبیه.

  لپ تاپ استوک شیراز

  کوچک کردن