aalan
naghmeh shykhi1

اهمیت سایت برای کسب و کار در چیست؟

اهمیت سایت برای کسب و کارهای مختلف در این است که بتوانند گستره و دامنه فعالیت خود را از حالت سنتی خارج کرده و وارد بازارهای بزرگتر شوند. ضرورت داشتن وب سایت باعث شده است تا تجارت‌های مختلف قادر باشند فعالیت‌هایی را انجام دهند که امکان آن در دنیای سنتی وجود ندارد. اهمیت سایت برای کسب و کار نیز با همه‌گیر شدن دنیای مجازی و پررنگ‌تر شدن مفهوم دهکده جهانی، بیش از پیش خود را نشان داده است. به همین دلیل نیز روز به روز مخاطبان بیشتری از اهمیت سایت برای کسب و کار‌ آگاه می‌شوند.

1 پاسخ

  1. طراحی سایت در ابتدای امر و در زمان فعالیت آن، مستلزم صرف کردن هزینه‌هایی است که اجتناب‌ناپذیرند. عمده هزینه‌‌ای که برای طراحی وب سایت صرف می‌شوند عبارتند از: هاست، دامنه و طراحی سایت. از بین این سه مورد، بیشترین هزینه، صرف طراحی سایت می‌شود. البته امروزه به لطف ابزارهای مختلف از جمله پلتفرم فروشگاهادامه مطلب ...

    طراحی سایت در ابتدای امر و در زمان فعالیت آن، مستلزم صرف کردن هزینه‌هایی است که اجتناب‌ناپذیرند. عمده هزینه‌‌ای که برای طراحی وب سایت صرف می‌شوند عبارتند از: هاست، دامنه و طراحی سایت. از بین این سه مورد، بیشترین هزینه، صرف طراحی سایت می‌شود. البته امروزه به لطف ابزارهای مختلف از جمله پلتفرم فروشگاه ساز و سایت ساز فوری ، این هزینه به حداقل میزان خود رسیده است.

    هرچند هزینه طراحی سایت نیز در مقایسه با راه‌اندازی یک فروشگاه فیزیکی، اصلاً به چشم نخواهد آمد. از طرفی نیز، فعالیت فروشگاه‌ها و سایت‌های اینترنتی نیز توقف نداشته و می‌توانند به صورت ۲۴ ساعته تمامی اقدامات لازم برای تامین نیازهای مشتریان را به انجام برسانند.

    کوچک کردن

لطفا ابتدا وارد شوید تا بتوانید پاسخ دهید.

پرسش‌های مرتبط