aalan

3 پاسخ

 1. این پاسخ ویرایش شده است.

  بازیابی رمز عبور مودم بدون reset کردن برای اینکه وارد تنظیمات مودم خود شوید لازم است که نام کاربری و کلمه عبور تنظیم شده بر روی مودم را بدانید، اما اگر رمز عبور را فراموش کنید می توانید از Reset Factory استفاده کنید. اما با اینکار تمام تنظیمات مودم به حالت کار خانه بر می گردد و لازم است که مجدد تنظیادامه مطلب ...

  بازیابی رمز عبور مودم بدون reset کردن

  برای اینکه وارد تنظیمات مودم خود شوید لازم است که نام کاربری و کلمه عبور تنظیم شده بر روی مودم را بدانید، اما اگر رمز عبور را فراموش کنید می توانید از Reset Factory استفاده کنید. اما با اینکار تمام تنظیمات مودم به حالت کار خانه بر می گردد و لازم است که مجدد تنظیم شود. این کار زمانی که شما یک شبکه گسترده داشته باشید و تنظیمات زیادی در مودم شما وجود داشته باشد اصلا عقلانی نیست زیرا می شود بدون اینکه مودم Reset شود، به تنظیمات آن دسترسی پیدا کرد.

  ۱- منوی استارت را باز کنید و واژه CMD را بنویسید.

  بدون reset کردن

  ۲- در صفحه دستور باز شده تایپ کنید ipconfig و enter را بزنید.

  بازیابی رمز عبور مودم بدون reset کردن

  ۳-عددی که جلوی Default Gatewaay  نوشته شده است، ادرس مودم شما است.

  ۴- یک مرورگر باز کرده و آدرس مودم خود را در آن وارد نمایید

  ۵-زیر مودم خود را نگاه کنید و به دنبال Modem Access Code بگردید و آن را در فیلد Password وارد کنید

  ۶-برای user name هم کلمات admin , master, user, administrator, 0000, و یا فیلد username را خالی بگذارید.

  با زدن دکمه Login شما وارد تنظیمات مودم خود می شوید و می توایند آن را مجدد تنظیم کنید و تغییراتی را که می خواهید در آن اعمال کنید.
  منبع: yjc.ir

  کوچک کردن
 2. برای این کار باید مودم رو ری استارت کنید همه مودم ها پشتشون یک سوراخ دارند که برای ریسیت فکتوری هستش می توانید با یک سوزن مودم رو ریست فکتوری کنید و بعد دوباره تنظیمات مودم رو انجام بدید دوباره

  برای این کار باید مودم رو ری استارت کنید همه مودم ها پشتشون یک سوراخ دارند که برای ریسیت فکتوری هستش می توانید با یک سوزن مودم رو ریست فکتوری کنید و بعد دوباره تنظیمات مودم رو انجام بدید دوباره

  کوچک کردن
 3. بازیابی رمز وای فای از طریق لپتاپ اگر یک بار رمز وای فای را از طریق لپ‌ تاپ برای کانکت شدن وارد کنید، این امکان به شما داده می‌شود تا هنگام ورود مقادیر، به سیستم اجازه دهید تا پسورد را ذخیره کند؛ تا در دفعات بعدی به صورت خودکار بدون نیاز به وارد کردن رمز متصل شود. حال این کار در بازیابی رمز وای فایادامه مطلب ...

  بازیابی رمز وای فای از طریق لپتاپ

  بازیابی رمز وای فای از طریق لپتاپ

  اگر یک بار رمز وای فای را از طریق لپ‌ تاپ برای کانکت شدن وارد کنید، این امکان به شما داده می‌شود تا هنگام ورود مقادیر، به سیستم اجازه دهید تا پسورد را ذخیره کند؛ تا در دفعات بعدی به صورت خودکار بدون نیاز به وارد کردن رمز متصل شود. حال این کار در بازیابی رمز وای فای نیز برای شما کاربردی خواهد بود.
  درصد بالایی از کاربران برای جلوگیری از اتلاف وقت برای ورود هرباره پسورد پیچیده و قدرتمند خود، این کار را انجام می‌دهند و در صورت ایجاد مشکل برای بازیابی رمز وای فای نیز می‌توانند از آن استفاده کنند.
  نکته مثبتی که وجود دارد این است که به طور پیشفرض، پسورد خود ذخیره می‌شود.

  برای بازیابی پسورد وای فای وارد بخش شبکه و اینترنت در کنترل پنل شوید (سریعترین راه برای این کار فشردن همزمان کلید ویندوز(لوگو) و کلید R و بعد از باز شدن پنجره Run، تایپ کردن عبارت ncpa.cpl است. در غیر اینصورت می‌توانید از قسمت Network and Sharing Center وارد شوید).
  سپس شبکه وای فای خود را یافته، بعد از کلیک راست کردن بر روی آن گزینه Status را انتخاب کنید.

  بعد از ورود به قسمت Wireless Properties وارد تب Security شوید. با زدن چک مارک گزینه Show Characters پسورد به شما نمایش داده خواهد شد و بازیابی پسورد وای فای با موفقیت صورت خواهد گرفت.

  گفتنی است روش مشابهی در موبایل ها نیز وجود دارد. اما آن‌ها نیازمند روت کردن دستگاه اندرویدی یا جیلبرک کردن آیفون برای بازیابی پسورد وای فای هستند.

  اگر از کاربران مک هستید، به منظور بازیابی پسورد وای فای اپلیکیشن Keychain Access را به کمک میانبر Command+Space اجرا کنید. بعد از انتخاب طبقه‌بندی Passwords ،شبکه وای ‌فای خود را جستجو کنید که به صورت AirPort network password شناخته می‌شود. روی آن راست کلیک کرده و گزینه Copy password to clipboard را کلیک کنید.

  روش دیگر برای بازیابی رمز وای فای این است که بر روی شبکه مذکور راست کلیک کرده و گزینه Get Info را انتخاب کنید. بعد از آن از طریق Show password شما می‌بایست نام کاربری و رمز عبور پسورد مک خود را وارد کنید تا این اجازه را پیدا کنید که به اطلاعات این بخش که پسورد وای فای نیز جزئی از آن است دسترسی داشته باشید.

  کوچک کردن

لطفا ابتدا وارد شوید تا بتوانید پاسخ دهید.

پرسش‌های مرتبط