mozhgan sohrabi

برای بین کابینتی و طراحی آشپزخانه از چی استفاده کنم بهتره؟

1 پاسخ

 1. کاربر پلتفرم تهیه و توزیع محصولات دکوراسیون داخلی

  بین کابینتی چیست؟ فضای خالی مابین کابینت های آشپزخانه، محیطی خالی و تا حدودی بلااستفاده است. به همین جهت معمولا طراحان دکوراسیون داخلی با استفاده از عناصر دکوراتیو سعی در پوشش این فضای خالی و زیبا سازی آن دارند. به این عناصر دکوراتیو، بین کابینتی گفته می‌شود، که می تواند از جنس سنگ، شیشه، کاشی و ...ادامه مطلب ...

  بین کابینتی چیست؟
  فضای خالی مابین کابینت های آشپزخانه، محیطی خالی و تا حدودی بلااستفاده است. به همین جهت معمولا طراحان دکوراسیون داخلی با استفاده از عناصر دکوراتیو سعی در پوشش این فضای خالی و زیبا سازی آن دارند. به این عناصر دکوراتیو، بین کابینتی گفته می‌شود، که می تواند از جنس سنگ، شیشه، کاشی و … باشد.
  بین کابینتی باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟
  محیط آشپزخانه یکی از اصلی‌ترین فضاها در طراحی دکوراسیون داخلی خانه و آپارتمان محسوب می‌شود. به دلیل حساسیت‌های بالایی که این محیط دارد، متریال‌های مورد استفاده در آن نیز باید دارای ویژگی‌های خاصی باشند. برخی از این خصوصیات عبارتند از:

  دارا بودن ویژگی‌های بهداشتی
  قابل شسشتو
  مقاوم در برابر حرارت و رطوبت دائمی
  قابلیت تعویض و ترمیم آسان
  داشتن این خصوصیات از مهم‌ترین مواردی هست که در انتخاب و خرید یک متریال مناسب برای فضای بین کابینت های آشپزخانه محسوب می‌شود. در غیر این صورت استفاده‌ی مناسب و مطلوب از محیط آشپزخانه، تا حدود زیادی مختل خواهد شد.

  در سایت دکوراچی با انواع بین کابینتی ها آشنا شوید.

  کوچک کردن

لطفا ابتدا وارد شوید تا بتوانید پاسخ دهید.

پرسش‌های مرتبط