aalan
mohammadreza.mechanic

برای رنگ آمیزی یک ساختمان ۵ طبقه چه چیز هایی باید بخرم؟

سلام وقت بخیر، بنده نقاش هستم یک ساختمان ۵ طبقه هست که می خوایم کل ساختمان را در ۲ ماه تحویل بدیم. ولی خب رنگ آمیزی نشده. با چه ابزاری با سرعت بالا می شه رنگ آمیزی کرد؟

1 پاسخ

  1. کاربر فروشگاه تخصصی ابزارآلات بادی، دستی و برقی

    با سلام و وقت بخیر در راستای کار شما که حجم کارتون نسبتا زیاد هست، بهترین مورد دستگاه های ایرلس هستند که با قدرت بالایی که دارند می توانند به راحتی عمل پاشش رنگ را انجام دهند. ایرلس ها در انواع مختلف می باشند که می توانید این دسته بندی ها را در این لینک مشاهده کنید. پس از این مورد برای پاشش رنگ می تادامه مطلب ...

    با سلام و وقت بخیر

    در راستای کار شما که حجم کارتون نسبتا زیاد هست، بهترین مورد دستگاه های ایرلس هستند که با قدرت بالایی که دارند می توانند به راحتی عمل پاشش رنگ را انجام دهند. ایرلس ها در انواع مختلف می باشند که می توانید این دسته بندی ها را در این لینک مشاهده کنید. پس از این مورد برای پاشش رنگ می توانید کمپرسور باد تهیه کنید و با پیستوله که انواع مختلفی دارند عمل پاشش رنگ را انجام دهید. این لینک انواع مختلف پیستوله ها را می توانید مشاهده کنید. اما خب سرعت کاری که ایرلس دارد نسبت به پیستوله های بادی و سایر ابزار های دستی به نسبت خیلی بیشتر است. اگر کار با ایرلس را نمی دانید در این بلاگ می توانید به طور کامل با نحوه ی کارکرد این دستگاه آشنا شوید.

    کوچک کردن

لطفا ابتدا وارد شوید تا بتوانید پاسخ دهید.

پرسش‌های مرتبط