یک سوال Latest سوالات

حامد

برای سرمایه گذاری ملکی با بودجه کم چی مواردی مناسب است؟

به نقل از ( https://noktenevis.ir/BYfB )پیشنهاد اول :خرید ویلا (هم سرمایه‌گذاری و هم استفاده!)
یکی از جذاب‌ترین سرمایه‌گذاری‌ها که در سال‌های اخیر بسیار مورد توجه قرار داشته خرید و فروش باغ ویلا می‌باشد چرا که با خرید ویلا هم از سود خوبی بهره‌مند شده و هم می‌توان از آن ویلا استفاده کرد برخلاف بسیاری از سرمایه‌گذاری‌ها که قابلیت استفاده را ندارند.مطرح‌ترین مناطق برای خرید ویلا جهت سرمایه‌گذاری عبارت اند از مناطق کردان،سهیلیه،شهر های مازندران و گیلان ، دماوند
پیشنهاد دوم: خرید زمین یا باغچه(منطقه پیشنهادی سهیلیه یا کردان)
از مهمترین گزینه‌های مطرح در زمینه سرمایه‌گذاری ملکی می‌توان به خرید باغ و باغچه یا زمین نام برد. اما با توجه به افزایش شدید قیمت‌ها امکان خرید زمین یا باغچه با بودجه‌های پایین تا متوسط در شهرهای بزرگی همچون تهران دیگر مقدور نمی‌باشد.از طرفی فاصله و ترافیک مسیر های شمال کشور موجب شده تا خرید باغچه و زمین در اطراف تهران به خصوص محدوده کردان متقاضیان بیشتری داشته باشد.

لطفا ابتدا وارد شوید تا بتوانید پاسخ دهید.

  1. سرمایه گذاری در هر حوزه ای نیاز به دانش، تجربه و تحقیق بالایی است، بنظرم قبل از شروع باید در دوره های مرتبط شرکت کنید تا با دانش و اگاهیی بالا اقدام به سرمایه گذاری کنید.

    سرمایه گذاری در هر حوزه ای نیاز به دانش، تجربه و تحقیق بالایی است، بنظرم قبل از شروع باید در دوره های مرتبط شرکت کنید تا با دانش و اگاهیی بالا اقدام به سرمایه گذاری کنید.

    کوچک کردن

پرسش‌های مرتبط