amirsaeiddehghan

بزرگ ترین اشتباهی که تو زندگیت کردی چی بوده؟ و چه درسی ازش گرفتی؟

بزرگ ترین اشتباهی که تو زندگیت کردی چی بوده ؟ و چه درسی ازش گرفتی ؟

پرسش‌های مرتبط

3 پاسخ

 1. همه اشتباه می‌کنیم. تصمیمات غلط؛ انتخابهای نابجا؛ اعمال نسنجیده. در طول زندگی‌مان سعی و خطا می‌کنیم و درسهای جدید یاد می‌گیریم. اشتباه همیشه اثر بد خودش را در زندگی آدم می‌گذاره و ازش راه فراری هم نیسادامه مطلب ...

  همه اشتباه می‌کنیم. تصمیمات غلط؛ انتخابهای نابجا؛ اعمال نسنجیده. در طول زندگی‌مان سعی و خطا می‌کنیم و درسهای جدید یاد می‌گیریم. اشتباه همیشه اثر بد خودش را در زندگی آدم می‌گذاره و ازش راه فراری هم نیست.

  اثرات بد خیلی از اشتباهات را می‌شود بمرور زمان و با تلاش زیاد پاک کرد ولی بعضی از اشتباهات هستند که مسیر زندگی آدم را آنچنان تغییر می دهند که اصلاح آنها دیگر به راحتی امکان‌پذیر نیست.

  بزرگترین اشتباه من این بود  :

  بزرگ ترین اشتباه من

  بزرگترین اشتباه من ،
  تجربه اولین حس ها با آدمای بی ارزش بود !

  جمع کردن
  • 9
 2. خیلی از ما بزرگترین اشتباه زندگیمون رو نتیجه یک اعتماد می دونیم،اعتماد به کسی که از جفت چشمامون بیشتر قبولش داشتیم و از صفر تا صد زندگیمون با خبر بوده...تا اینکه یه روز به خودمون اومدیم و دیدیم اون آدادامه مطلب ...

  بزرگترین اشتباه زندگی

  خیلی از ما بزرگترین اشتباه زندگیمون رو نتیجه یک اعتماد می دونیم،اعتماد به کسی که از جفت چشمامون بیشتر قبولش داشتیم و از صفر تا صد زندگیمون با خبر بوده…تا اینکه یه روز به خودمون اومدیم و دیدیم اون آدمی که از همه ی دنیا بیشتر قبولش داشتیم تغییر کرده و حالا تبدیل به کسی شده که داره بیشترین ضربه رو به روح و روانمون می زنه چون از همه ی رازهامون با خبره و نقطه ضعفامون رو می شناسه … ما رفتارهایی رو ازش دیدیم که فکر می کردیم از هر کسی سر بزنه جز اون…یه روز چشمامون رو باز کردیم و دیدیم تو زندگیمون پر از زخم های عمیقی هست که از خودی خوردیم ، از کسی که یه زمانی نزدیک ترین آدم زندگیمون بوده و بهش اعتماد داشتیم ولی حالا فقط یه غریبه ست … اونجا بود که پشت دستمون رو داغ کردیم تا به هر کسی اعتماد نکنیم ، تا دیگه تمام رازهامون رو در گوش کسی نگیم ، تا دیگه نذاریم هر کسی اونقدر به ما نزدیک بشه که بتونه بهمون ضربه بزنه … بعد از اون بزرگترین ترس ما شد اعتماد کردن به آدما… دیگه خیلی سخت اعتماد می کنیم ، به حرفایی که گوشامون می شنوه ، به احساساتمون ، حتی به جفت چشمامون … خیلی از ما حالا تنهایی رو انتخاب می کنیم چون یه روزی یکی بهمون ثابت کرده « هیچ چیزی از هیچکس بعید نیست … »

  جمع کردن
  • 3
 3. بزرگترین اشتباهم انتخاب اشتباه زمان و مکان بوده. یعنی اشتباه کردم  که بعد  از انقلاب در سال 1360 در جمهوری اسلامی ایران به دنیا اومدم!

  بزرگترین اشتباهم انتخاب اشتباه زمان و مکان بوده. یعنی اشتباه کردم  که بعد  از انقلاب در سال ۱۳۶۰ در جمهوری اسلامی ایران به دنیا اومدم!

  جمع کردن
  • 2

لطفا ابتدا وارد شوید تا بتوانید پاسخ دهید.