محمد

بهترین برنامه جایگزین ایمو چی است؟

4 پاسخ

 1. اپلیکیشن Google Duo اپلیکیشن Google Duo بدون شک پاسخی به اپلیکیشن معروف و محبوب اپل یعنی FaceTime بود. این پیامرسان به شدت ساده طراحی شده. به راحتی بعد از تایید شماره‌ی تلفن خود می‌توانید از این نرم افزار استفاده کنید. با استفاده از Google Duo می‌توانید با بقیه‌ی دوستان و آشنایانتان که از این سرویسادامه مطلب ...

  اپلیکیشن Google Duo

  اپلیکیشن Google Duo بدون شک پاسخی به اپلیکیشن معروف و محبوب اپل یعنی FaceTime بود. این پیامرسان به شدت ساده طراحی شده. به راحتی بعد از تایید شماره‌ی تلفن خود می‌توانید از این نرم افزار استفاده کنید. با استفاده از Google Duo می‌توانید با بقیه‌ی دوستان و آشنایانتان که از این سرویس استفاده می‌کنند تماس تصویری برقرار کنید.

  همچنین این اپلیکیشن از یک ویژگی به نام Knock Knock پشتیبانی می‌کند که اجازه می‌دهد قبل از پاسخ دادن به تماس‌های تصویری، کسی که با شما تماس برقرار کرده را به صورت زنده مشاهده کنید. این نرم افزار کراس پلتفرم است و برای سیستم عامل iOS هم در دسترس قرار دارد. همچنین از شایعات اینطور به نظر می‌رسد که گوگل قصد دارد نسخه‌ی وب این پیام‌رسان را هم به زودی عرضه کند.

   

  • Google Duo
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Google
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۱۴.۵۶ مگابایت

   دانلود از گوگل پلی با لینک زیر
   

   

  اپلیکیشن Google Hangouts

  نرم افزار Google Hangouts اصلی ترین اپلیکیشن برای دریافت پیام در اندروید محسوب می‌شد. این نرم افزار به طور مستقیم به اکانت گوگل شما متصل بود و می‌توانستید با دعوت دیگران از طریق ایمیل با آن‌ها به تماس‌های تصویری و حتی صوتی بپردازید. این پیام‌رسان از رابط کاربری مدرنی استفاده می‌کند و کار با آن ساده است. با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید به طور همزمان با ۱۰ نفر تماس تصویری برقرار کنید.

  البته شایان ذکر است که Google Hangouts به منظور استفاده‌های کاری کاربرد بیشتری دارد و اپلیکیشن اصلی اندروید برای تماس‌های تصویری در حال حاضر Google Duo است. اما به هر ترتیب Google Hangouts نرم افزاری بسیار مناسب برای برقراری تماس‌های تصویری به شمار می‌رود.

  اپلیکیشن Google Hangouts

  • Google Hangouts
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Google LLC
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۲۹.۹ مگابایت

   دانلود از گوگل پلی با لینک زیر
   

  کوچک کردن
 2. بهترین جایگزین ایمو نرم افزار Skype اسکایپ یکی از معروف ترین نرم افزار‌ها جهت برقراری تماس‌های تصویری در همه‌ی پلتفرم‌ها به شمار می‌رود. وجود برنامه‌های اصلی برای هر سیستم عامل یکی از بهترین مزیت‌های اسکایپ است که آن را به یکی از بهترین گزینه‌ها برای برقراری تماس‌های تصویری کراس پلتفرم تبدیل می‌کند.ادامه مطلب ...

  بهترین جایگزین ایمو نرم افزار Skype

  اسکایپ یکی از معروف ترین نرم افزار‌ها جهت برقراری تماس‌های تصویری در همه‌ی پلتفرم‌ها به شمار می‌رود. وجود برنامه‌های اصلی برای هر سیستم عامل یکی از بهترین مزیت‌های اسکایپ است که آن را به یکی از بهترین گزینه‌ها برای برقراری تماس‌های تصویری کراس پلتفرم تبدیل می‌کند.

  با استفاده از این نرم افزار می‌توانید تماس‌های تصویری خود را با ۲۵ نفر به طور همزمان برقرار کنید. این اپلیکیشن همچنین از گفت و گوی متنی پشتیبانی می‌کند. همچنین می‌توانید اکانت‌های گوگل و مایکروسافت خود را با اسکایپ همگام سازی کنید. این اپلیکیشن در اندروید همچنان جای کار دارد اما با همه‌ی این اوصاف یکی از بهترین گزینه‌ها جهت برقراری تماس‌های تصویری به شمار می‌رود.

  نرم افزار Skype

  • Skype
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Skype
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۳۲ مگابایت

  دانلود اسکایپ
   

   

   

  کوچک کردن
 3. اپلیکیشن وایبر دانلود برای اندروید / iOS حال که ما درباره برنامه های تماس ویدئویی هم بر روی اندروید و هم بر روی آی او اس صحبت کردیم، دیگر وقت آن رسیده تا به یکی از شناخته‌شده‌ترین اپلیکیشن‌های چت تصویری برای ما ایرانی‌ها که تقریبا همه با آن آشنایی دارند، بپردازیم؛ برنامه وایبر. وایبر یک برنامه پیامادامه مطلب ...

  اپلیکیشن وایبر

  دانلود برای اندروید / iOS

  حال که ما درباره برنامه های تماس ویدئویی هم بر روی اندروید و هم بر روی آی او اس صحبت کردیم، دیگر وقت آن رسیده تا به یکی از شناخته‌شده‌ترین اپلیکیشن‌های چت تصویری برای ما ایرانی‌ها که تقریبا همه با آن آشنایی دارند، بپردازیم؛ برنامه وایبر. وایبر یک برنامه پیام رسان محبوب است که از سال ۲۰۱۴ به لیست برنامه های مکالمه تصویری پیوست.

  قابلیت جالبی که وایبر از آن بهره می‌برد، این است که به کاربران اجازه می‌دهد هم یک ویدئوی از پیش ساخته شده را در یک چت ارسال کنند و هم یک چت تصویری زنده داشته باشند. گذشته از قابلیت‌های ویدیویی که به تازگی به این اپلیکیشن اضافه شده‌اند، وایبر همچنین به شما امکان ارسال استیکرها، پیام‌ها، تصاویر، پیام‌های صوتی و یا حتی به اشتراک گذاشتن محل سکونت (location) را می‌دهد.

  وایبر یک برنامه پیام رسان همه منظوره است، اما شاید می‌توانست بهتر نیز عمل کند؛ به عنوان مثال از نکات منفی این برنامه این است که شما نمی‌توانید یک تماس ویدئویی را مستقیما شروع کنید و به جای آن می‌بایست به قسمت تماس جدید رفته و سپس گزینه‌ی ویدیو را از این قسمت انتخاب کنید.

  اپلیکیشن وایبر

   

  کوچک کردن
 4.  WhatsApp پر استفاده ترین پیام‌رسان دنیا، یکی از پرکاربردترین اپلیکیشن‌های دنیا هم محسوب می‌شود. واتساپ یکی از معدود اپلیکیشن‌هایی به شمار می‌رود که بیش از یک میلیارد کاربر فعال دارد. این نرم افزار به عنوان سرویس گفت و گوی متنی کار خود را شروع کرد و بعد از آنکه فیسبوک این پیام‌رسان را خرید با تغییراادامه مطلب ...

   WhatsApp

  پر استفاده ترین پیام‌رسان دنیا، یکی از پرکاربردترین اپلیکیشن‌های دنیا هم محسوب می‌شود. واتساپ یکی از معدود اپلیکیشن‌هایی به شمار می‌رود که بیش از یک میلیارد کاربر فعال دارد. این نرم افزار به عنوان سرویس گفت و گوی متنی کار خود را شروع کرد و بعد از آنکه فیسبوک این پیام‌رسان را خرید با تغییرات عظیمی رو به رو شد.

  در حال حاضر این اپلیکیشن از تماس‌های صوتی و تصویری علاوه بر ویژگی‌های بسیار زیاد دیگر پشتیبانی می‌کند. تماس تصویری در واتساپ به خوبی کار می‌کند و احتمالا در استفاده از آن با هیچ مشکلی مواجه نخواهید بود. البته اعتماد به این نرم افزار از آن‌جایی که توسط فیسبوک مدیریت می‌شود کمی دشوار به نظر می‌رسد. اما با همه‌ی این اوصاف اگر به دنبال اپلیکیشنی هستید که به خوبی از پس تماس‌های تصویری بر می‌آید، واتساپ یکی از بهترین گزینه‌هاست.

   WhatsApp

  • WhatsApp
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: WhatsApp Inc
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۳۱ مگابایت

   دانلود

  کوچک کردن

لطفا ابتدا وارد شوید تا بتوانید پاسخ دهید.

پرسش‌های مرتبط