لیلا

بهترین روش برای دانلود رایگان مقاله isi چی هستش؟

بهترین راه برای دانلود رایگان مقاله isi بدون دردسر و سریع چی هستش؟ آیا سایتی میشناسید برای دانلود؟

3 پاسخ

 1. سلام دوست عزیز بهترین و ارزان ترین روش برای دریافت مقاله های ISI و کتاب های علمی به صورت رایگان سایت Sci-Hub هستش که چون تقریبا داره قانون کپی رایت رو دور میزنه هر دفعه آدرس دامنش تغییر میکنه اما شما اگر متن Sci-Hub را در گوگل سرچ کنید به راحتی به سایت دسترسی پیدا می کنید و می توانید مقالات خود را اادامه مطلب ...

  سلام دوست عزیز

  بهترین و ارزان ترین روش برای دریافت مقاله های ISI و کتاب های علمی به صورت رایگان سایت Sci-Hub هستش که چون تقریبا داره قانون کپی رایت رو دور میزنه هر دفعه آدرس دامنش تغییر میکنه اما شما اگر متن Sci-Hub را در گوگل سرچ کنید به راحتی به سایت دسترسی پیدا می کنید و می توانید مقالات خود را از سایت های مانند ساینس دایرکت، ویلی، اشپرینگل و …. به صورت رایگان دانلود کنید.

  کوچک کردن
 2. یک سری سایت هایی هستند که می توانید با استفاده از آنها دسترسی به آرشیو مقالات و کتب علمی داشته باشید که به ترتیب زیر می توانید استفاده کنید: فری پیپر ایران پیپر ایلرنیکا  

  یک سری سایت هایی هستند که می توانید با استفاده از آنها دسترسی به آرشیو مقالات و کتب علمی داشته باشید که به ترتیب زیر می توانید استفاده کنید:

  فری پیپر

  ایران پیپر

  ایلرنیکا

   

  کوچک کردن
 3. هر مقاله علمی یک ترکیبی عددی به نام DOI دارد. که تمامی مقالات مندرج در ژورنال‌هالی علمی و پایگاه‌های اطلاعاتی را با DOI یه  هر مقاله نسبت می‌دهند. برای اینکه شما بتوانید بدون پرداخت هزینه به این مقالات دسترسی داشته باشید، تنها کافی است در وبسایت Google Schlor (گوگل اسکالر ) مقاله خود را جستجو کنید.ادامه مطلب ...

  هر مقاله علمی یک ترکیبی عددی به نام DOI دارد. که تمامی مقالات مندرج در ژورنال‌هالی علمی و پایگاه‌های اطلاعاتی را با DOI یه  هر مقاله نسبت می‌دهند. برای اینکه شما بتوانید بدون پرداخت هزینه به این مقالات دسترسی داشته باشید، تنها کافی است در وبسایت Google Schlor (گوگل اسکالر ) مقاله خود را جستجو کنید. سپس گوگل اسکالر با توجه به جستجوی شما، چندین پیشنهاد مقاله به شما می‌دهد و شما با انتخاب هر مقاله به وبسایت پایگاه اطلاعاتی که آن مقاله را دارد ارجاع داده می شوید. در آنجاست که شما می‌بایستی DOI مقاله مورد نظر را پیدا کرده و از طریق زیر نسبت به دریافت آن اقدام کنید.

  • استفاده از سایت sci-hub.cc

  برای دانلود یک مقاله انگلیسی، شما نیاز به دانستن آدرس اینترنتی یا لینک مقاله موردنظر دارید. برای این منظور ابتدا وارد یکی از بانکهای اطلاعاتی یا همان سایتهای جستجوی مقالات انگلیسی شوید. برای نمونه وارد سایت ScienceDirect.com  شوید.
  حالاکلمه یا کلمات مورد نظر خود را در کادر جستجو وارد کنید یا برای جستجوی پیشرفته روی لینک advanced search کلیک کنید. در صفحه جستجوی پیشرفته، موارد مورد نظر خود را وارد کنید. مثلاً ما کلمه کلیدی «operation management» را وارد کرده، تا این عنوان را تنها در عناوین (Title) ژورنال های 2013 به بعد جستجو کند. سپس روی دکمه search کلیک می کنیم.

  پس از نمایان شدن نتایج جستجو، عنوان چندین مقاله ظاهر می شود که برای دانلود فایل مربوطه نیاز به پرداخت وجه است. اما ما در اینجا به شما راهی را آموزش می دهیم تا بصورت رایگان و در کمتر از چند دقیقه مقاله موردنظر خود را دانلود کنید.

  آدرس صفحه مقاله ای را که می خواهید دانلود کنید (لینک چکیده مقاله)، کپی کرده و وارد سایت sci-hub.cc شوید. (یا در صفحه نتایج جستجو، روی عنوان مقاله کلیک راست کرده و گزینه Copy link address را انتخاب کنید). در نوار جستجوی این سایت، آدرس صفحه مقاله یا عنوان مقاله را وارد نموده و روی دکمه Open ( دکمه سمت راست با علامت کلید) کلیک کنید:

  در صفحه بعد دانلود مقاله پس از چند لحظه بصورت خودکار شروع می گردد!! در صورت نیاز به دانلود مجدد آن، روی آیکون فلش رو به پایین (سمت چپ همین صفحه) کلیک کنید.

  • استفاده از برخی سایت های فارسی مناسب جهت دانلود رایگان مقالات انگلیسی

  علاوه بر روش معرفی شده در بالا، برخی سایت های فارسی زبان نیز اقدام به دانلود و ارائه مقالات درخواستی انگلیسی شما می ‌مایند که در زیر به چند مورد از آنها اشاره می گردد. برای این منظور کافی است لیتک دانلود یا خرید مقاله انگلیسی مورد نظر خود را در باکس جستجوی یکی از سایت های زیر وارد نموده، و در صورت پدیدار شدن لینک دانلود، آن را دانلود نمایید. در برخی از این سایت ها، پیش از اقدام به دانلود مقالات، شما می بایست در ابتدا به عضویت آن سایت درآیید. همچنین برای دانلود مقالات انگلیسی از برخی بانک های اطلاعاتی، محدودیت تعداد دانلود مقاله برای شما وجود دارد که البته با خرید اعتبار، می توانید مجددا مقاله مورد نظر خود را دانلود بفرمایید.

  به عنوان نمونه به چند مورد از این نوع پایگاه‌ها اشاره می‌گردد:

  1. http://terapaper.ir
  2. http://freepaper.me
  3. http://iranpaper.ir
  4. http://paper.paperdl.com
  5. http://bionet.ir/article_dl.php

  کوچک کردن

لطفا ابتدا وارد شوید تا بتوانید پاسخ دهید.

پرسش‌های مرتبط