5 پاسخ

 1. 1.      افزایش فالوور اینستاگرام؛ به کمک تولید محتوا برای چند لحظه، سر خود را از بازی بیرون بکشید و از بالا به قضیه نگاه کنید. حالا به این سوال پاسخ دهید. آدم‌ها چرا شما را دنبال می‌کنند؟ اصلاً خود شما چه یک سری پیج‌ها را فالو می‌کنید؟ پاسخ احتمالی شما: به خاطر اینکه از پست و استوری‌‌های آن پیج خوشمادامه مطلب ...

  ۱.      افزایش فالوور اینستاگرام؛ به کمک تولید محتوا

  برای چند لحظه، سر خود را از بازی بیرون بکشید و از بالا به قضیه نگاه کنید.
  حالا به این سوال پاسخ دهید.

  آدم‌ها چرا شما را دنبال می‌کنند؟ اصلاً خود شما چه یک سری پیج‌ها را فالو می‌کنید؟

  پاسخ احتمالی شما:

  به خاطر اینکه از پست و استوری‌‌های آن پیج خوشمان می‌آید. (به همین سادگی)

  حالا چه چیزی باعث می‌شود تا ما محتوا (پست و استوری) یک پیج را دوست داشته باشیم؟ فقط کافی است تا دو موردی که در بخش بعدی گفتیم را رعایت کنید.

  ویژگی‌های یک محتوا مخاطب پسند

  اولین قدم برای افزایش فالوور، تولید محتوایی است که به چشم مخاطب بیاید و برای او جذاب باشد. تجربه ثابت کرده است که اگر این دو موضوع در تولید محتوای شما رعایت شود، به آن علاقه نشان می‌دهند.

  • مفید بودن محتوا
  • سرگرم‌کننده بودن محتوا

  ترکیب این دو عنصر، اولین فوت کوزه‌گری‌ای است که باید بدانید.

  حالا ما فرض را بر این می‌گذاریم که شما یک محتوای درجه یک تولید کرده‌اید. یعنی محتوایی که هم مفید است و هم سرگرم‌کننده. هیچ می‌دانستید که همین محتوا می‌تواند کاری کند که تعداد فالوورها، لایک‌ها یا ویو استوری‌های شما سر به فلک بکشد؟

  چطور لایک و ویو محتوای اینستاگرام خود را افزایش دهیم؟

  نکته‌ای که نباید فراموش کنید این است که محتوای خوب، خودش دست به دست می‌چرخد و در آخر هم سودش در جیب خود شما می‌رود.

  پست‌های شما در اینستاگرام، از سه طریق دیده می‌شوند:

  روش اول؛ دیده شدن در اکسپلور اینستاگرام

  اکسپلور اینستاگرام، مقصد آرزوهای هر پست است. چون به محض وارد شدن به آن، هزاران هزار نفر دیگر آن پست را می‌بینند.

  روش دوم؛ اشتراک‌گذاری محتوا

  دومین راهی که باعث افزایش تعداد فالوورهای شما می‌شود، اشتراک‌گذاری آن توسط افراد است. در این مرحله، اگر دو عنصر «مفید بودن» و «سرگرم‌کننده» بودن را رعایت کرده باشید، محتوای‌تان دست به دست می‌پرخد و به اشتراک گذاشته می‌شود.
  (حتماً سری به دایرکت‌های خود بزنید و آخرین پستی که برای دوستانتان فرستادید را یکبار دیگر تماشا کنید. مطمئنیم که این دو موضوع در آن رعایت شده بودند!)

  روش سوم؛ هشتگ‌گذاری هدفمند

  خوب است بدانید که اینستاگرام بر اساس هشتگ‌هایی که در کپشن پست‌های خود قرار می‌دهید، موضوع آن پست را میفهمد. سپس به آن دسته از مخاطب‌هایی که به موضوع پست شما علاقه دارند، نشانش می‌دهد. در نتیجه…بووووووم…آدم‌های بیشتری پیج شما را می‌بینند و دنبالتان می‌کنند.

  ۲.     افزایش فالوور اینستاگرام؛ تأثیر تعامل با مخاطب

  اصلاً تعامل یعنی چه؟ شاید هنوز برای خیلی  از ما، کلمه تعامل به خوبی جا نیافتاده باشد. تعامل یعنی برقراری ارتباط دو طرفه. تعامل در اینستاگرام، ارتباطی است که اگر نادیده‌اش بگیرید، به هیچ‌جا نمی‌رسید! (لطفاً این جمله را دوباره بخوانید)

  افزایش فالوور اینستاگرام

  راه‌های تعامل برای افزایش مخاطب و جلب اعتماد

  • کامنت مارکتینگ (زیر پست‌های پر بازدید کامنت‌های ارزشمند بگذارید تا اگر آدم‌ها کامنت شما را دیدند، کنجکاو شوند و به پیج شما سر بزنند)
  • با همکاران خود صحبت کنید و همدیگر را در استوری به مخاطب‌های خود معرفی کنید.
  • لایو مشترک برگزار کنید تا دایره محاطب‌هایتان بزرگتر شود.

  ۳.      افزایش فالوور اینستاگرام؛ از تبلیغات کمک بگیرید

  موضوع اینجاست که برای شروع تبلیغات به پول نیاز داریم 🙂 و در شروع کار، هیچکس آنقدری سرمایه ندارد که بخواهد مبلغ زیادی را صرف تبلیغات کند.

  توصیه ما به پیج‌هایی که به تازگی فعالیت خود را شروع کرده‌اند این است که از همان دو روش قبلی استفاده کنند. یعنی، تولید محتوای ارزشمند و تعامل با مخاطب.

  این دو راه رایگان هستند و تنها هزینه‌ای که باید بابت‌شان بپردازید، زمان‌تان است.

  سوال اکثر آدم‌ها این است که چه زمانی تبلیغات را شروع کنیم؟

  بهترین زمان برای شروع تبلیغات

  تا زمانی که تعداد قابل توجهی پست/استوری ارزشمند تولید نکرده‌‌اید و یاد نگرفته‌اید که چطور با مخاطب خود تعامل کنید، تبلیغ نکنید.
  چرا؟
  چون حتی اگر مخاطب تبلیغ شما را ببنید،
  جذب تبلیغتان شود،
  به پیج‌تان بیاید…
  باز هم اگر محتوای جذابی در پیج‌ خود نداشته باشید، شما را دنبال نمی‌کند.

  کوچک کردن
 2. افزایش فالوور اینستاگرام با لایو لایو از دیگر قابلیت‌های اینستاگرام است که می‌تواند در جهت افزایش فالوور اینستاگرام از آن استفاده کرد. برخی از صاحبان پیج‌ها به این قابلیت جذاب و تأثیرگذار توجهی نمی‌کنند و از مزایای آن بهره‌مند نمی‌شوند. باید بدانید که لایو اهمیت بسیار بالایی در اینستاگرام دارد. آمارادامه مطلب ...

  افزایش فالوور اینستاگرام با لایو

  افزایش فالوور اینستاگرام با لایو

  لایو از دیگر قابلیت‌های اینستاگرام است که می‌تواند در جهت افزایش فالوور اینستاگرام از آن استفاده کرد. برخی از صاحبان پیج‌ها به این قابلیت جذاب و تأثیرگذار توجهی نمی‌کنند و از مزایای آن بهره‌مند نمی‌شوند. باید بدانید که لایو اهمیت بسیار بالایی در اینستاگرام دارد. آمار حاصل از برخی تحقیقات و نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد که بیش از ۸۰ درصد کاربران اینستاگرام دوست دارند که لایو یک موضوع را تماشا کنند تا این که به خواندن پست‌های مربوط به همان موضوع مشغول باشند.

  همچنین شما در لایو می‌توانید به راحتی برند خود را به فالوورها معرفی کنید. از دیگر نکاتی که یک لایو مناسب با موضوعی جذاب می‌تواند داشته باشد، افزایش فالوور اینستاگرام، بازدید لایو و آشنایی بیشتر با پیج است. پس به خاطر داشته باشید که لایو اینستاگرام از اهمیت بالایی برخوردار است.

   افزایش فالوور با استوری

  استوری یکی دیگر از قابلیت‌های موجود در اینستاگرام است. با استفاده از این قابلیت می‌توانید با انجام چند راهکار ساده، افزایش فالوور اینستاگرام را تجربه کنید. از مهم‌ترین روش‌هایی که می‌توانید توسط استوری میزان فالوورهای خود را افزایش دهید به شرح زیر است.

  ۱- برگزاری مسابقات با استفاده از استوری

  برگزاری مسابقات، مخصوصاً مسابقاتی که افراد بتوانند در استوری رأی مورد نظر خود را بدهند یکی از مواردی است که در شناخته شدن پیج و افزایش فالوور اینستاگرام تأثیر مطلوبی خواهد داشت.

  ۲- هایلایت کردن استوری‌ها

  با توجه به کاری که در پیج انجام می‌دهید، بهتر است برخی استوری‌ها را هایلایت کنید. این هایلایت‌ها باید به صورت موضوعی باشد. به عنوان مثال یک آنلاین شاپ باید حتماً هایلاتی از رضایت مشتری داشته باشد و یک برند استوری‌های معرفی برند خود و محصولاتش را باید هایلایت کند.

  ۳- نظرسنجی

  با استفاده از باکس نظرسنجی در قسمت استوری می‌تواند تعامل بیشتری با مخاطب داشته باشید. همچنین با استفاده از همین نظرسنجی‌ها می‌توانید موضوعات جذاب برای فالوورها را پیدا کنید تا در خصوص آن‌ها پست و استوری منتشر کنید. با استفاده از این روش با کمک خود فالوورها افزایش فالوور اینستاگرام را تجربه خواهید کرد.

  برگزاری مسابقات جذاب

  برگزاری مسابقات جذاب

  یکی از بهترین راه‌های افزایش فالوور اینستاگرام، برگزاری مسابقات جالب است. مسابقات می‌تواند به دلیل وجود جوایز برای کاربران جذاب باشد. اما شما هم می‌توانید از این فرصت استفاده کنید و فالوورهای پیج را افزایش دهید. مسابقات به روش‌های گوناگونی برگزار می‌شود. رایج‌ترین مسابقاتی که این روزها برگزار می‌شود به این شیوه است که سؤال یا سؤالاتی پرسیده می‌شود و مخاطبان علاوه بر جواب دادن باید پیج را فالوو کنند و حتی ممکن است از آن‌ها خواسته شود یک یا چند دوست خود را در زیر پست مشخص شده منشن کنند.

   افزایش فالوور با استفاده از روش‌های ارگانیک

  به خاطر داشته باشید که کار به شیوه درست و با رعایت نکات مهم می‌تواند منجر به افزایش فالوور اینستاگرام شود. بسیاری از افرادی که اکنون پیج‌هایی با تعداد بسیار زیادی فالوور دارند، از ابتدا تنها به کار خود مشغول بودند و روی افزایش فالوور اینستاگرام تمرکز بسیار زیادی نداشته‌اند. البته باید بدانید درست است که تمام پیج‌ها باید به این نکات توجه کنند اما افزایش فالوور اینستاگرام تنها با استفاده از روش‌های ارگانیک به زمان نیاز دارد. نکاتی که می‌تواند در بلند مدت باعث رشد و افزایش فالوور در اینستاگرام شود، عبارتند از:

  ۱- کامل بودن پروفایل

  نه تنها برای افزایش فالوور اینستاگرام به روش‌های ارگانیک، بلکه به صورت کلی باید به کامل بودن پروفایل توجه داشته باشید. نوشتن بیو مناسب و کامل، داشتن تم، عکس پروفایل باکیفیت از لوگو برای برندها و از شخص برای پیج‌های شخصی و موارد دیگر از جمله نکاتی است که باید به آن توجه کنید. کامل نبودن پروفایل باعث می‌شود تا افراد بسیاری پیج را فالوو نکنند.

  ۲- پست‌های جذاب و مناسب

  پست‌هایی که در اینستاگرام می‌گذارید باید جذاب و باکیفیت باشند. همچنین از دیگر نکاتی که باید به آن توجه بسیار زیادی داشته باشید، این است که پست‌های خود را مرتبط با موضوع پیج انتخاب کنید. پیج‌هایی که از هر زمینه پست می‌گذارند شاید در ابتدا توسط برخی افراد فالوو شوند اما به مرور نه تنها افزایش فالوور اینستاگرام را تجربه نمی‌کنند، بلکه فالوورهای خودشان را هم از دست می‌دهند.

  ۳- کپشن‌های خلاصه و کاربردی

  کپشن یکی از مواردی است که می‌تواند نظر مخاطبان را به خود جذب کند و باعث افزایش فالوور اینستاگرام شود. کپشن‌ها باید خلاصه و کوتاه، کاربردی و مفید و جذاب باشند تا بتوانند نظر مخاطبان را به خود جلب کنند. به بیان بهتر باید بگوییم که کپشنی که در آن متن کوتاه و خلاصه‌ای وجود داشته باشد که در همان چند خط، مخاطب بتواند منظور و هدف را به درستی درک کند و متن برایش جذاب باشد، کپشنی مناسب است. البته در برخی مواقع با توجه به موقعیت می‌توانید در کپشن خود از طنز نیز استفاده کنید.

  ۴- همکاری با پیج‌های مشابه

  یکی از ساده‌ترین روش‌هایی که می‌توانید توسط آن در اینستاگرام پیشرفت کنید، همکاری با پیج‌های مشابه و کوچک دیگر است. با ساختن یک تیم کوچک و همکار در اینستاگرام می‌توانید در کنار هم به راحتی پیشرفت کنید و به اهداف خود نزدیک‌تر شوید. پیج‌های مشابه با کمک یکدیگر می‌توانند با استفاده از روش‌های متفاوتی مانند تبلیغات رایگان برای یکدیگر، تعامل با یکدیگر و استفاده از ایده‌های یکدیگر برای ایجاد و ساخت پست‌های جذاب‌تر و موارد مشابه دیگر به هم کمک کنند تا سریع‌تر پیشرفت کنند.

  ۵- تعامل با فالوورها

  با استفاده از قسمت‌های گوناگونی که در پیج‌های اینستاگرام وجود دارد می‌توانید با فالوورهای خود تعامل بیشتری داشته باشید. پرسیدن سؤال در انتهای کپشن پست‌ها و سایر روش‌های دیگری که باعث می‌شود آن‌ها به گذاشتن کامنت علاقه‌مند شوند. نظرسنجی‌ها و سؤالاتی که در استوری می‌توان پرسید و پاسخگویی مناسب به پیام‌هایشان از راه‌هایی است که باعث می‌شود تا با فالوورهای خود تعامل بیشتری داشته باشید.

  تعامل بیشتر با فالوورها علاوه بر این که باعث می‌شود تا فالوورها بیشتر به پیج شما علاقه‌مند شوند، باعث می‌شود در قسمت اکسپلور افراد بیشتری وارد شوید. وارد شدن به قسمت اکسپلور افراد به معنی دیده شدن توسط پیج‌های بیشتری است. همین امر در صورتی که پیج کامل و جذابی داشته باشید به مرور باعث افزایش تعداد فالوورهای شما خواهد شد.

  نه تنها برای افزایش فالوور اینستاگرام به روش‌های ارگانیک، بلکه به صورت کلی باید به کامل بودن پروفایل توجه داشته باشید. نوشتن بیو مناسب و کامل، داشتن تم، عکس پروفایل باکیفیت از لوگو برای برندها و از شخص برای پیج‌های شخصی و موارد دیگر از جمله نکاتی است که باید به آن توجه کنید.

  کوچک کردن
 3. سلام وقتتون بخیر آقا حسین امیدوارم خوب باشین ببینید برای افزایش فالوور اینستاگرام روشهای جادویی وجود نداره تنها یکسری روشها هستند که اگر درست و منظم پی بگیرید می تونید به فالوورهای خیلی بالایی برسید. قبل از هر چیزی تولید محتوا پادشاه هست که باید مستمر و جذاب باشه و محتواهایی درست کنید که اشتراک پذیرادامه مطلب ...

  سلام وقتتون بخیر آقا حسین امیدوارم خوب باشین

  ببینید برای افزایش فالوور اینستاگرام روشهای جادویی وجود نداره تنها یکسری روشها هستند که اگر درست و منظم پی بگیرید می تونید به فالوورهای خیلی بالایی برسید. قبل از هر چیزی تولید محتوا پادشاه هست که باید مستمر و جذاب باشه و محتواهایی درست کنید که اشتراک پذیر باشند. دوم در ابتدای کار قرعه کشی های محدود هم انجام بدید و در کنارش تبلیغات هم بروید و این چرخه رو دائم تکرار کنین. البته این مساله خیلی مفصل هست. توصیه مقاله زیر رو که یکی از سایت ها نوشتن و خیلی هم برام جذاب بود رو از اینجا مطالعه بفرمایید

  بازم اگر سوالی داشتید در خدمتتون هستم

  کوچک کردن
 4. مقاله Instagram Promotion در این مورد توضیحات خوبی داده ولی باید یکم انگلیستون خوب باشه  

  مقاله Instagram Promotion در این مورد توضیحات خوبی داده ولی باید یکم انگلیستون خوب باشه

   

  کوچک کردن
 5. این پاسخ ویرایش شده است.

  سلام، بستگی به نیاز و نوع فعالیت شما داره هم میتونید از روش های طبیعی با عملکرد مستمر فالوور جذب کنید و هم میتونید از پنل فالوور استفاده کنید و فالوور بخرید تا جنبه روانی مشتری هاتون مثبت بشه. پیشنهاد میکنم پنل فالوور مستر فالوور برسی کنید و قیمت هاشم ببینید.

  سلام، بستگی به نیاز و نوع فعالیت شما داره هم میتونید از روش های طبیعی با عملکرد مستمر فالوور جذب کنید و هم میتونید از پنل فالوور استفاده کنید و فالوور بخرید تا جنبه روانی مشتری هاتون مثبت بشه. پیشنهاد میکنم پنل فالوور مستر فالوور برسی کنید و قیمت هاشم ببینید.

  کوچک کردن

لطفا ابتدا وارد شوید تا بتوانید پاسخ دهید.

پرسش‌های مرتبط