ماری

بهترین نرم افزار برای ترید کدام ها هستند؟

بهترین نرم افزار برای ترید کدام ها هستند؟

پرسش‌های مرتبط

لطفا ابتدا وارد شوید تا بتوانید پاسخ دهید.

2 پاسخ

 1. وب‌‌‌‌‌سایت Trading View Trading View معتبرترین بستر معاملات ارز دیجیتال است. این وب‌‌‌‌‌سایت در کنار آماده سازی بستر معامله، ابزراهای تحلیل بازار ارز دیجیتال را نیز در اختیار کاربران قرار می‌‌‌‌‌دهد. این تحلیل‌‌‌‌‌ها با بررسی بازارهای معتبر و فعال جهانی مانند فارکس، نزدک و S&P 500 انجام می‌‌‌‌‌ادامه مطلب ...

  • وب‌‌‌‌‌سایت Trading View
   Trading View معتبرترین بستر معاملات ارز دیجیتال است. این وب‌‌‌‌‌سایت در کنار آماده سازی بستر معامله، ابزراهای تحلیل بازار ارز دیجیتال را نیز در اختیار کاربران قرار می‌‌‌‌‌دهد. این تحلیل‌‌‌‌‌ها با بررسی بازارهای معتبر و فعال جهانی مانند فارکس، نزدک و S&P 500 انجام می‌‌‌‌‌شود.
  • وب‌‌‌‌‌سایت Coin Telegraph
   وب‌‌‌‌‌سایت Coin Telegraph، یکی از بهترین‌‌‌‌‌های اطلاع‌‌‌‌‌رسانی در حوزه‌‌‌‌‌ ترید ارزهای دیجیتال است. اطلاع از به‌روزترین اخبار بازار، در انجام معاملات کارا بسیار تأثیرگذار است. در این وب‌‌‌‌‌سایت تمام اخبار روز پوشش داده می‌‌‌‌‌شود و خود منبع بسیاری از سایت‌‌‌‌‌های دیگر است.
  • وب‌‌‌‌‌سایت CoinmarketCap
   اگر به دنبال اطلاع از حجم معاملات روزانه، جدیدترین قیمت‌‌‌‌‌ها و ارزهای مورد معامله هستید، CoinmarketCap یکی از بهترین گزینه‌‌‌‌‌ها است. با یادگیری کوین مارکت کپ به راحتی می‌توان از این ابزار استفاده کرد.
  • نرم‌‌‌‌‌افزار Coin Tracking
   این نرم‌‌‌‌‌افزار یک برنامه برای مدیریت تریدها و سرمایه‌‌‌‌‌گذاری‌‌‌‌‌ها است. این نرم‌‌‌‌‌افزار در قالب وب‌‌‌‌‌سایت و اپلیکیشن موبایل نیز در دسترس است. چنانچه به امکانات بیشتری نیاز دارید باید نسخه پریمیوم را خریداری کنید. امکاناتی که Coin Tracking در اختیار شما قرار می‌‌‌‌‌دهد، تصمیم‌‌‌‌‌گیری را بسیار راحت می‌‌‌‌‌کند. نمودارهای نسبت قیمت‌‌‌‌‌ها و دارایی شما، امکان مدیریت دارایی‌‌‌‌‌ها در صرافی‌‌‌‌‌های مختلف و میزان سود و زیان از جمله امکاناتی است که Coin Tracking در اختیار قرار می‌‌‌‌‌دهد.
  کوچک کردن
 2. یکی از مراجع معتبر و به روز برای اطلاعات بیشتر در مورد ساخت کیف پول تتر (بهترین کیف پول تتر اندروید و بهترین کیف پول تتر برای ایفون ) بلاگ صرافی ارز های دیجیتال او ام پی فینکس است در ادامه بخشی از یک مقاله با این مضمون و همچنین لینک مربوط به این مقاله را مشاهده میکنید : " از میان نمونه‌های نرم‌افزارادامه مطلب ...

  یکی از مراجع معتبر و به روز برای اطلاعات بیشتر در مورد ساخت کیف پول تتر (بهترین کیف پول تتر اندروید و بهترین کیف پول تتر برای ایفون ) بلاگ صرافی ارز های دیجیتال او ام پی فینکس است در ادامه بخشی از یک مقاله با این مضمون و همچنین لینک مربوط به این مقاله را مشاهده میکنید :
  ” از میان نمونه‌های نرم‌افزاری، بهترین کیف پول تتر برای ایرانی ها که احتمالاً نام آن را هم بارها شنیده‌اید، کیف پول تراست ولت (Trust Wallet) است. تراست ولت یک کیف پول غیرمتمرکز است که …”
  و در انتهای مقاله به سوالات متداولی من جمله عنوان مطلب پاسخ داده میشود!!
  https://blog.ompfinex.com/the-best-tether-wallets-for-iranians/
  https://blog.ompfinex.com/the-best-tether-wallets-for-iranians/

  کوچک کردن