یک سوال Latest سوالات

rezar10
کاربر

تحصیل در روسیه چگونه است؟

لطفا ابتدا وارد شوید تا بتوانید پاسخ دهید.

 1. نحوه ثبت نام در برنامه آموزش انگلیسی روسیه الزامات پذیرش و مهلت پذیرش درخواست برنامه های متوسط انگلیسی بستگی به دانشگاه ، برنامه و تخصص دارد که البته شرایط مشترکی هم برای پذیرش در دانشگاه ها و تحصیل به زبان انگلیسی وجود دارد. لازم به ذکر است که در برخی از دانشگاه ها برای متقاضیان برنامه های کارشناسیادامه مطلب ...

  نحوه ثبت نام در برنامه آموزش انگلیسی روسیه

  الزامات پذیرش و مهلت پذیرش درخواست برنامه های متوسط انگلیسی بستگی به دانشگاه ، برنامه و تخصص دارد که البته شرایط مشترکی هم برای پذیرش در دانشگاه ها و تحصیل به زبان انگلیسی وجود دارد.
  لازم به ذکر است که در برخی از دانشگاه ها برای متقاضیان برنامه های کارشناسی ارشد نیازی به امتحان زبان انگلیسی ندارند و آنها باید رزومه کاری ، نمونه کارها و مقالات منتشر شده خود را ارائه دهند و یک مصاحبه تلفنی یا اسکایپ با زبان انگلیسی داشته باشند.
  اگر به تحصیل در روسیه در دانشگاه های انگلیسی زبان علاقه مند هستید جهت تقویت زبان انگلیسی می توانید برای یافتن سریع برنامه آموزشی مناسب از مطالعه در ابزار جستجوی روسیه استفاده کنید.
  سطح تحصیلات و زبان آموزش ( انگلیسی ) را انتخاب کنید ، شرح هر برنامه حاوی اطلاعات بسیار مفیدی است و هزینه تحصیل را نیز نشان می دهد . کارکنان دانشگاه ها ظرف ده روز کاری به شما پاسخ خواهند داد.
  تحصیل در روسیه

  هزینه های تحصیل در روسیه

  تحصیل در روسیه مستلزم پرداخت شهریه است اما در مقایسه با کشورهای غربی ، با توجه به سیاست دولت روسیه برای پرداخت هزینه های تحصیل برای شهروندان خارجی ، تحصیل در روسیه برای دانشجویان بین المللی کاملا مقرون به صرفه است.

  رشته انتخابی و مقطعی که قصد تحصیل در آن را دارید بسیار در میزان شهریه پرداختی موثر بوده و تحصیل در دانشگاه های دولتی به مراتب کمتر از دانشگاه های خصوصی ست و دولت بودجه ویژه ای را به آن اختصاص می دهد.

  اما دقت داشته باشید که هزینه تحصیل در مسکو و سن پترزبورگ از دیگر شهر ها بیشتر است و رشته هایی مانند پزشکی و یا دندانپزشکی بیشترین میزان شهریه را در میان تمام دروس تحصیلی شامل می شوند.

  تحصیل در این کشور می تواند از دوره پادفک آغاز گردد که فقط برای کسانی که تحت بورس تحصیلی دولتی ثبت نام می کنند رایگان است و برای سایر دانشجویان شهریه ای جدا از مخارج دانشگاه داشته و هزینه آن بسته به کالج یا دانشگاه انتخابی تان در محدوده قیمت ۱۰۰۰ دلار تا ۴۰۰۰ دلار متفاوت خواهد بود.

  لازم به ذکر است که حتی اگر از طریق دانشگاه های دولتی و یا بورسیه تحصیلی در روسیه تحت عنوان تحصیل رایگان پذیرش گرفته باشید و در آزمون نهایی نمره حد نصاب کسب نکنید ، در شروع مجدد برای تحصیل دوره پادفک در روسیه ، هزینه ها بر عهده خودتان خواهد بود.
  کوچک کردن

پرسش‌های مرتبط