یک سوال Latest سوالات

امید

جالب ترین تصاویری که تا به حال دیده اید؟

لطفا ابتدا وارد شوید تا بتوانید پاسخ دهید.

 1. این پاسخ ویرایش شده است.

  یک برنامه هست به نام  Gradient که می توانید متوجه شوید اگر از نژاد های مختلف بودید قیافه شما به چه صورتی میشد. میتونید این برنامه رو نصب و امتحان کنید من اینجا چندتا از سلبریتی هایی که با این برنامه تست شدند رو به شما نشون میدم: Selena Gomez Angelina Jolie Shakira David Beckham Jennifer Lopez Cristiادامه مطلب ...

  یک برنامه هست به نام  Gradient که می توانید متوجه شوید اگر از نژاد های مختلف بودید قیافه شما به چه صورتی میشد. میتونید این برنامه رو نصب و امتحان کنید من اینجا چندتا از سلبریتی هایی که با این برنامه تست شدند رو به شما نشون میدم:

  Selena Gomez

  Angelina Jolie

  Shakira

  David Beckham

  Jennifer Lopez

  Cristiano Ronaldo

  Tom Cruise

  کوچک کردن
 2. این پاسخ ویرایش شده است.

  نگاه به زندگی باید به گونه ای باشد که هر اتفاق بد و ناخوشایند را به عنوان یک اتفاق خوب و خوشایند مشاهده کرد و این تنها راز زندگی سالم افرادی است که دارای سن بیش صد سال دارند!به همین دلیل توصیه می شود که هر اتفاقی را به چشم اتفاق بد و ناخوشایند دیگری مشاهده نکنید و سعی کنید فردی خون سرد باشید تا در مادامه مطلب ...

  نگاه به زندگی باید به گونه ای باشد که هر اتفاق بد و ناخوشایند را به عنوان یک اتفاق خوب و خوشایند مشاهده کرد و این تنها راز زندگی سالم افرادی است که دارای سن بیش صد سال دارند!به همین دلیل توصیه می شود که هر اتفاقی را به چشم اتفاق بد و ناخوشایند دیگری مشاهده نکنید و سعی کنید فردی خون سرد باشید تا در مقابل مشکلات آسیبی نبینید.

  با این وجود شاید شما یکی از افرادی باشید که هر اتفاق کوچک را به عنوان یک کوه پر از اتفاقات بد و غیر قابل حل مشاهده می کنید و شاید نیز شما فردی باشید که هیچ یک از اتفاقات بد بزرگ و کوچک نمی توانند شما را مغلوب خود کنند.

  تصویر جالب
  تصاویر جالب و خنده دار

   

  تصاویر خیلی جالب
  تصاویر خیلی جالب

  خلاقیت جنگلی
  خلاقیت جنگلی

  تصاویر جالب و دیدنی
  تصاویر جالب و دیدنی

  کفش مدل پا
  کفش مدل پا

  قتی عجله داری تا سریع برسی سرکار
  وقتی عجله داری تا سریع برسی سرکار

  طراحی جدید یا دزدی؟
  طراحی جدید یا دزدی؟

  پله برقی یا چی
  پله برقی یا چی

  کوچک کردن
 3. یکی از عجیب ترین و میشه گف شوکه کننده ترین تصاویری که دیدم تصویر زیر هستش در نگاه اول شاید تصاویر بالا طبیعی به نظر بیاد ولی اگر بیشتر دقت کنید متوجه می شوید که سرنشین موتور ها انسان های زنده نیستند و در واقع جسد افراد در گذشته هستند. این تصویر در کشور گنگو گرفته شده. به دلیل اینکه بسیاری از ساکنانادامه مطلب ...

  یکی از عجیب ترین و میشه گف شوکه کننده ترین تصاویری که دیدم تصویر زیر هستش

  حمل مرده با موتور

  حمل جسد با موتور

  در نگاه اول شاید تصاویر بالا طبیعی به نظر بیاد ولی اگر بیشتر دقت کنید متوجه می شوید که سرنشین موتور ها انسان های زنده نیستند و در واقع جسد افراد در گذشته هستند.

  این تصویر در کشور گنگو گرفته شده. به دلیل اینکه بسیاری از ساکنان روستاهای کنگو در فقر زیادی بسر می برند و توانایی کرایه ماشین حمل جسد را تا قبرستان که معمولا فاصله زیادی از ده آنها دارد را ندارند. درگذشتگان خود را به این شکل به قبرستان می برند این فاصله ممکن است در برخی اوقات به ۱۰ ساعت رانندگی برسد.

  کوچک کردن
 4. همسرش یکی از خوش شانس ترین ادم های روی کره زمینه قبول دارید؟؟

  همسرش یکی از خوش شانس ترین ادم های روی کره زمینه قبول دارید؟؟

  کوچک کردن

پرسش‌های مرتبط