یک سوال Latest سوالات

امیر

خواننده های ایرانی با بیشترین فالوور اینستا چه کسانی هستند؟

لطفا ابتدا وارد شوید تا بتوانید پاسخ دهید.

 1. این پاسخ ویرایش شده است.

  لازم به ذکر است؛ این لیست خواننده هایی است که هواداران میلیونی دارد و خواننده های معروف و خوبی که در این لیست جای نگرفته اند؛ نتوانسته اند در اینستاگرام تعداد فالوورهای خود را به بالای 1 میلیون برسانند. همانطور که می دانید، داشتن بیشترین فالوور در اینستاگرام به معنای عملکرد خوب یک خواننده نیست. در اادامه مطلب ...

  لازم به ذکر است؛ این لیست خواننده هایی است که هواداران میلیونی دارد و خواننده های معروف و خوبی که در این لیست جای نگرفته اند؛ نتوانسته اند در اینستاگرام تعداد فالوورهای خود را به بالای ۱ میلیون برسانند. همانطور که می دانید، داشتن بیشترین فالوور در اینستاگرام به معنای عملکرد خوب یک خواننده نیست. در ادامه لیستی از ۱۰ خواننده که بیشترین فالوور را در اینستاگرام دارند برای شما آماده کرده ایم، با ما همراه باشید.

  ۱۰- امیر مقاره

  امیر مقاره یکی از دو ستاره ای است که مکمل همند و ماکان بند را می سازند. امیر در مقابل رهام کمی بیشتر در ارتباط مستقیم با هوادارانش قرار دارد و همین باعث شده در تعداد فالوور کمی جلوتر از رهام باشد. این خواننده با اشتراک گذاشتن ۶۷ پست در مدت زمانی کوتاهی که از تولد ماکان بند گذشته و تعداد فالوور ۱ میلیون نفری توانسته در لیست ۱۰ خواننده برتر جای بگیرد و نامش در کنار بهترین ها بدرخشد.

  امیر مقاره

  https://www.instagram.com/amirmaghare_official

  ۹- بنیامین بهادری

  یکی از خواننده های دهه هشتادی که با آهنگ دنیا دیگه مثل تو نداره و سبک و سیاق مختص به خودش در خوانندگی حسابی درخشیده و محبوب است، بنیامین بهادری است. بنیامین در طول این سال ها با حواشی زیادی دست و پنجه نرم کرده؛ از ماجرای زندگی شخصی اش گرفته تا افت و خیز آهنگ هایش. اما نکته ای که غیرقابل انکار است، محبوبیت او در خوانندگی است. این خواننده تا به امروز با به اشتراک گذاشتن ۶۸۰ پست با تعداد فالوور ۱ میلیون و سیصد هزار نفری در رتبه نهم لیست ما قرار دارد.

  بنیامین بهادری

  https://www.instagram.com/benyaminmusic

   

  ۸- همایون شجریان

  همایون شجریان جزو خواننده هایی است که سبک و سیاقی سنتی دارد اما در لیست ۱۰ نفره اینستاگرامی ما قرار دارد. پسر خلف محمدرضا شجریان در حفظ سبک و سیاق پدر خط مشی خود را حفظ کرده و توانسته در این روزها که سبک های متفاوتی در رقابتند؛ با سبک سنتی بدرخشد و یکه تازی کند. این خواننده با ۷۷ پست اشتراکی و تعداد فالوور ۱ میلیون و ۴۰۰ هزارتایی در رتبه هشتم خواننده های ایرانی محبوب اینستاگرامی چشم نوازی می کند.

  همایون شجریان

  https://www.instagram.com/homayounshajarian

  ۷- بهنام بانی

  بهنام بانی طی یکی دو سال گذشته با آهنگسازی حامد برادران وارد میدان شد و پایش را بر استیج موسیقی محکم کوبید. اینکه می گوییم محکم کوبید، صرفا به دلیل محبوبیت او نیست! بلکه او با پرش های مختص به خودش هم حسابی معروف شده است. البته اگر محبوبیت سیبیل های او را فاکتور بگیریم! بانی با ۱۶۵پستی که به اشتراک گذاشته و تعداد یک میلیون و ۵۰۰ هزارتایی در رتبه هفتم لیست ماست.

  بهنام بانی

  https://www.instagram.com/behnambani

   

  ۶- رضا صادقی

  عمو رضای دوست داشتنی موسیقی پاپ که به مشکی پوش معروف است، در طول سالیان سال عمو رضای دوست داشتنی باقی مانده و کمتر کسی پیدا می شود که او را دوست نداشته باشد. رضا صادقی به اشتراک گذاشتن ۲۲۰۲ پست و تعداد فالوور ۱میلیون و ۶۰۰ هزارتایی در رتبه ششم لیست خواننده های ایرانی با بیشترین فالوور در اینستاگرام می درخشد.

  رضا صادقی

  https://www.instagram.com/rezasadeghi_official

   

  ۵- فرزاد فرزین و مسیح

  فزراد فرزین از آن دست خواننده هایی است که زمانی که در دهه ۸۰ وارد مارکت موسیقی شد، با حرکات دست و بدنش حسابی معروف شد. در ادامه ادراک درست او از موسیقی و سلیقه مخاطب؛ مسیرش را ساخت و امروز که بیش از یک دهه از عمر فعالیت خوانندگی اش می گذرد، همچنان محبوب است. فرزین با ۷۳۳ پست و تعداد فالوور ۱ میلیون و ۸۰۰ هزارتایی در رتبه پنجم لیست ما جای می گیرد.

  فرزاد فرزین و مسیح

  https://www.instagram.com/farzadfarzin1

  در ادامه این لیست نام آرش می درخشد که با آهنگ هایی که با مسیح می خواند حسابی درخشیده است. آرش با ۳۶۲ پستی که به اشتراک گذاشته توانسته همراه با فرزاد فرزین با فالور یک میلیون و ۸۰۰ هزارتایی در رتبه پنجم لیست بدرخشد.

  فرزاد فرزین و مسیح

  https://www.instagram.com/masihmusic

  ۴- محسن یگانه

  زمانی که آهنگ مشترک محسن یگانه و محسن چاووشی در دهه هشتاد با نام «نشکن دلمو» پخش شد؛ خیلی ها به آینده یگانه امیدوار بودند. امروز محسن یگانه با آهنگسازی، ترانه سرایی و صد البته خوانندگی حسابی محبوب است و امیدها را ناامید نکرده است. یگانه با ۷۷۷ پست و تعداد فالوور ۱ میلیون و ۹۰۰ هزارتایی در اینستاگرام جزو ۵ خواننده ایرانی است که می درخشد.

  محسن یگانه

  https://www.instagram.com/mohsen

  ۳- محسن چاووشی و سیروان خسروی

  محسن چاووشی! همین اسم کافیست تا صدها توضیح در ذهن ما نقش ببندد. چاووشی چه زمانی که غیر مجاز به سه شنبه ها نفرین می فرستاد و چه زمانی که علی سنتوری را خواند، محبوب بود و همچنان محبوب مانده است.

  محسن چاووشی

  https://www.instagram.com/mohsenchavoshi

  سیروان خسروی هم که نیاز به معرفی ندارد. آهنگساز برجسته ای که با صدای خوبش حسابی می درخشد و پرطرفدار است. خسروی تا به امروز ۸۶۵ پست با فالوورهای خود به اشتراک گذاشته است. این در حالی است که چاوشی با ۶۷ پست در تعداد پست اشتراکی از سیروان عقب مانده است. اما تعداد فالوورهای این دو خواننده در عدد دو میلیونی می درخشد.

  سیروان خسروی

  https://www.instagram.com/sirvankhosravi

  اختلاف کوچک هزارتایی میان فالوورهای این دو خواننده به چشم می خورد که اگر این اختلاف کوچک را فاکتور بگیریم؛ هر دو خواننده در رتبه سوم دوش به دوش هم قرار می گیرند.

  ۲- احسان خواجه امیری، محسن ابراهیم زاده و آرش

  پسر ایرج؛ به تمام معنا مصداق این جمله است: پسر کو ندارد نشان از پدر!

  احسان خواجه امیری در طول سال ها فعالیت در عرصه موسیقی پاپ ایرانی نشان داده که محبوبیتش را بیشتر از اینکه وام دار نام پدر باشد؛ بدهکار تلاش خود است. این خواننده با ۶۸۲ پست و تعداد فالوور ۲ میلیون ۲۰۰ هزارتایی در رتبه دوم لیست ما قرار می گیرد.

  احسان خواجه امیری

  https://www.instagram.com/ehsankhajeamiri

  در کتار احسان خواجه امیری دو ستاره جوان قرار می گیرند که شاید نام هایشان برایتان جالب باشد.

  آرش  محسن ابراهیم زاده و آرش در این لیست در کنار قدیمی های موسیقی قرار گرفته اند. این دو جوان طی سال های اخیر وارد مارکت موسیقی ایرانی شده اند اما در این مدت زمان کوتاه توانسته اند به جایگاه قابل قبولی برسند. آرش با ۲۱ پست و تعداد فالوور ۲میلیون و ۳۰۰ هزارتایی، هزار نفر بیشتر از خواجه امیری فالوور دارد و محسن ابراهیم زاده با ۱۵۹ پست و فالوور دو میلیون و ۱۰۰ هزارتایی نیز در این لیست می درخشند.

  محسن ابراهیم زاده

  https://www.instagram.com/mohsenebrahimzadeh

  اگر از این اختلاف کوچک چشم پوشی کنیم رتبه دوم به هر سه خواننده تعلق می گیرد.

  ۱- بابک جهانبخش

  بابک جهانبخش در دهه هشتاد با آلبوم چی شده وارد مارکت موسیقی شد. انتخاب درست؛ سبک مختص به خودش و رفتار حرفه ای او باعث شد در طول سال ها مرد با احساس لقب بگیرد و بدرخشد.

  بابک جهانبخش

  https://www.instagram.com/babakjahanbakhshoriginal

  این روزها جهانبخش با ۳ میلیون فالوور و تعداد پست های ۱۴۰۴ تایی در رتبه نخست خواننده های اینستاگرامی ایستاده است. جهانبخش به علت ارتباط مداومی که با هوادارانش به واسطه این صفحه دارد، نشان داده در کنار اینکه مردمی است؛ نحوه استفاده درست از شبکه های مجازی را نیز بلد است. خواننده محبوب دنیای اینستاگرام هوادارانش را خانواده خودش می داند و این را بارها اعلام کرده است. بابک جهانبخش بیشترین فالوور را در میان خواننده های ایرانی در اینستاگرام دارد. باید دید در آینده خواننده ای موفق به شکست رکورد جهانبخش می شود یا خیر.

  کوچک کردن
 2.  آرمین 2afm با 6 میلیون دنبال کننده آرمین زارعی متولد 5 / 2 / 1365 می باشد، او در حال حاضر پرفالوورترین خواننده ایرانی در اینستاگرام می باشد. کار خود را در ابتدا با حسین تهی که هم دوره ای او در زمان تحصیل اش بود شروع کرد و بعدها با تتلو، رضایا و اردلان طعمه تیم پرطرفداری را تشکیل دادند. او بعدها ازادامه مطلب ...

   آرمین ۲afm با ۶ میلیون دنبال کننده

  آرمین زارعی متولد ۵ / ۲ / ۱۳۶۵ می باشد، او در حال حاضر پرفالوورترین خواننده ایرانی در اینستاگرام می باشد. کار خود را در ابتدا با حسین تهی که هم دوره ای او در زمان تحصیل اش بود شروع کرد و بعدها با تتلو، رضایا و اردلان طعمه تیم پرطرفداری را تشکیل دادند. او بعدها از گروه جدا شد و با آهنگ مبارک باشه و چیزی شده به شهرت بالایی دست یافت. آرمین ۲afm ازدواج نکرده و مجرد می باشد.

  آرمین 2afm با 6 میلیون دنبال کننده

  armintwoafm@

   


   

  ۲. ابراهیم حامدی با ۵.۴ میلیون دنبال کننده

  ابراهیم حامدی معروف به ابی پرطرفدارترین خواننده پاپ ایرانی می باشد، او لقب آقای صدای ایران را دارد. ابی متولد: ۲۹ / ۳ / ۱۳۲۸ می باشد. دیپلم ریاضی دارد و با گروه بلک کتس به شهرت بالایی دست یافت، استعدادش در خوانندگی خدادادی است، او در حال حاضر ساکن ایالات متحده آمریکا می باشد، ۲ بار ازدواج کرده و ۳ دختر و ۱ پسر دارد. تا امروز نسل های زیادی با صدای او خاطره دارند.

  ابراهیم حامدی

   

  ebi@

   


   

  ۳. یاسر بختیاری با ۴.۷ میلیون دنبال کننده

  یاسر بختیاری معروف به یاس، او پرطرفدارترین رپر در ایران و همچنین بهترین رپر فارسی زبان می باشد. یاسر بختیاری متولد: ۳۰ / ۳ / ۱۳۶۱ در تالش استان گیلان می باشد. با سی دی هایی که پدرش برای او می آورد با موسیقی رپ آشنا شد و از سنین نوجوانی فعالیت های خود را شروع کرد. دهه ۸۰ و زمانی که تب رپ جامعه را فراگرفته بود یاس با تکست های قوی و صدای منحصر بفرد خود به بهترین رپر ایران تبدیل شد.

  یاسر بختیاری

  yastunes@

   


   

  ۴. شادمهر عقیلی با ۴.۶ میلیون دنبال کننده

  شادمهر متولد: ۷ / ۱۱ / ۱۳۵۱ می باشد، ۳ برادر و یک خواهر دارد. ۲ برادر او حمید و محمد تقی فوت شده اند و او حالا با مادر، خواهرش پروین و برادرش محمدعلی زندگی می کند. در ابتدا با آهنگسازی در تلویزیون ملی فعالیت های خود را شروع کرد، بعد از فراگیر شدن تب شادمهر و بازی در ۲ فیلم سینمایی، به دلایلی از ایران خارج می شود و کار خود را در ایالات متحده ادامه می دهد، شادمهر اکنون ازدواج کرده و صاحب یک دختر می باشد.

  شادمهر عقیلی

  realshadmehr@

   

  کوچک کردن

پرسش‌های مرتبط