یک سوال Latest سوالات

Mehwdilip
کاربر

درآمد برنامه نویسی چقدر است ؟

دوستان میخواستم بدونم حقوق برنامه نویس هایی مثل پایتون و یا … در ماه چقدر است ؟؟

لطفا ابتدا وارد شوید تا بتوانید پاسخ دهید.

 1. درآمد برنامه نویس ها در خارج از ایران خب خیلی آمار خوبی هست و امکانات بیشتری از کشور خودمون در اختیار اونا قرار میدن ... برای مثال میتونیم بگیم که توی کشور خودمون یه فردی با تجربه ی 5 سال میتونه ماهیانه درآمدی بین 10-15 میلیون داشته باشه

  درآمد برنامه نویس ها در خارج از ایران خب خیلی آمار خوبی هست و امکانات بیشتری از کشور خودمون در اختیار اونا قرار میدن …

  برای مثال میتونیم بگیم که توی کشور خودمون یه فردی با تجربه ی ۵ سال میتونه ماهیانه درآمدی بین ۱۰-۱۵ میلیون داشته باشه

  کوچک کردن
 2. برنامه نویسی پی ال سی S7-1200 کنترلرهای صنعتی سری ۱۲۰۰ با نرم افزاری به نام TIA (تیا پورتال)کد نویسی می شوند. نرم افزار TIA از سال ۲۰۱۰ عرضه شد و تحولی بزرگ در نرم افزارهای مهندسی اتوماسیون زیمنس به شمار می آید. همچنین توجه داشته باشید که در این نرم افزار با زبان های برنامه نویسی نردبانی لدرLAD)) وادامه مطلب ...

  برنامه نویسی پی ال سی S7-1200

  کنترلرهای صنعتی سری ۱۲۰۰ با نرم افزاری به نام TIA (تیا پورتال)کد نویسی می شوند. نرم افزار TIA از سال ۲۰۱۰ عرضه شد و تحولی بزرگ در نرم افزارهای مهندسی اتوماسیون زیمنس به شمار می آید. همچنین توجه داشته باشید که در این نرم افزار با زبان های برنامه نویسی نردبانی لدرLAD)) و بلوک توابعFBD) ) میتوانS71200 را برنامه نویسی نمود.

  درآمد این زبان برنامه نویسی به دلیل کم بودن افراد در این حوزه بسیار بالا است.

  ما در زیمنس کالا پی ال سی s7-1200 را عرضه میکنیم و همکارانم در بخش فنی با این نرم افزار قدرتمند کار میکنند و دستمرد های بالایی دریافت میکنند.

  کوچک کردن
 3. این پاسخ ویرایش شده است.

  به نظرم برنامه نویسی می تونه شغل و آینده خوبی برای فرد به ارمغان بیاره، به ویژه اگه در یه شرکت خوب استخدام شید، که عالی می شه.

  به نظرم برنامه نویسی می تونه شغل و آینده خوبی برای فرد به ارمغان بیاره، به ویژه اگه در یه شرکت خوب استخدام شید، که عالی می شه.

  کوچک کردن
 4. سلام قطعا برنامه نویسی یکی از بهترین مشاغل دنیا است اما در ایران کمی قضیه متفاوت هستش. در کل برای کسب درامد خوب در این حوزه باید تخصص بالایی داشته باشید و بتونید با افراد و شرکت های متخصص در ارتباط باشید.

  سلام قطعا برنامه نویسی یکی از بهترین مشاغل دنیا است اما در ایران کمی قضیه متفاوت هستش. در کل برای کسب درامد خوب در این حوزه باید تخصص بالایی داشته باشید و بتونید با افراد و شرکت های متخصص در ارتباط باشید.

  کوچک کردن
 5. درآمد برنامه نویسی به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله: سطح مهارت برنامه نویس تجربه برنامه نویس موقعیت شغلی برنامه نویس شهر محل کار برنامه نویس در ایران، میانگین درآمد ماهانه برنامه نویسان در حدود ۱۲,۱۰۰,۰۰۰ تومان است. این درآمد از ۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان (کمترین) تا ۲۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان (بالاترین) متغیر است. بادامه مطلب ...

  درآمد برنامه نویسی به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله:

   • سطح مهارت برنامه نویس
   • تجربه برنامه نویس
   • موقعیت شغلی برنامه نویس
   • شهر محل کار برنامه نویس

  در ایران، میانگین درآمد ماهانه برنامه نویسان در حدود ۱۲,۱۰۰,۰۰۰ تومان است. این درآمد از ۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان (کمترین) تا ۲۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان (بالاترین) متغیر است.

  برنامه نویسان با تجربه و مهارت بالا، درآمد بیشتری نسبت به برنامه نویسان مبتدی دارند. همچنین، برنامه نویسان در موقعیت‌های شغلی کلیدی، مانند مدیریت پروژه یا مهندسی نرم‌افزار، درآمد بیشتری نسبت به برنامه نویسان در موقعیت‌های شغلی معمولی دارند. در نهایت، برنامه نویسان در شهرهای بزرگ، مانند تهران، درآمد بیشتری نسبت به برنامه نویسان در شهرهای کوچک دارند.

  درآمد برنامه نویسی در خارج از کشور نیز متفاوت است. در ایالات متحده، میانگین درآمد سالانه برنامه نویسان در حدود ۱۱۰,۰۰۰ دلار است. این درآمد از ۵۰,۰۰۰ دلار (کمترین) تا ۲۰۰,۰۰۰ دلار (بالاترین) متغیر است.

  برنامه نویسان با تجربه و مهارت بالا، درآمد بیشتری نسبت به برنامه نویسان مبتدی دارند. همچنین، برنامه نویسان در موقعیت‌های شغلی کلیدی، مانند مدیریت پروژه یا مهندسی نرم‌افزار، درآمد بیشتری نسبت به برنامه نویسان در موقعیت‌های شغلی معمولی دارند. در نهایت، برنامه نویسان در شرکت‌های بزرگ، مانند گوگل یا مایکروسافت، درآمد بیشتری نسبت به برنامه نویسان در شرکت‌های کوچک دارند.

  با توجه به رشد سریع فناوری و نیاز روزافزون به برنامه نویسان، پیش‌بینی می‌شود که درآمد برنامه نویسی در آینده نیز افزایش یابد و آموزش برنامه نویسی به علاقمندان این حوزه توصیه می شود. 

  کوچک کردن
 6. میزان درآمد برنامه نویسی به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله: مهارت و تجربه: برنامه نویسان باتجربه و ماهر با تخصص در زبان های برنامه نویسی پر تقاضا، به طور کلی درآمد بیشتری نسبت به برنامه نویسان تازه کار و کم تجربه دارند. نوع کار: برنامه نویسان شاغل در شرکت های بزرگ و معتبر، به طور کلی حقوق و مزایایادامه مطلب ...

  میزان درآمد برنامه نویسی به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله:

   • مهارت و تجربه:

  برنامه نویسان باتجربه و ماهر با تخصص در زبان های برنامه نویسی پر تقاضا، به طور کلی درآمد بیشتری نسبت به برنامه نویسان تازه کار و کم تجربه دارند.

   • نوع کار:

  برنامه نویسان شاغل در شرکت های بزرگ و معتبر، به طور کلی حقوق و مزایای بیشتری نسبت به برنامه نویسان آزاد و یا شاغل در شرکت های کوچک دریافت می کنند.

   • موقعیت مکانی:

  هزینه زندگی و دستمزدها در مناطق مختلف متفاوت است. به طور کلی، برنامه نویسان در شهرهای بزرگ و پرجمعیت، درآمد بیشتری نسبت به برنامه نویسان در شهرهای کوچک و کم جمعیت دارند.

   • نوع زبان برنامه نویسی:

  برخی از زبان های برنامه نویسی مانند پایتون و جاوا اسکریپت، تقاضای بیشتری در بازار کار دارند و به طور کلی حقوق و مزایای بیشتری برای برنامه نویسان این زبان ها در نظر گرفته می شود.

  با توجه به این عوامل، نمی توان به طور دقیق میزان درآمد برنامه نویسی را تعیین کرد.

  اما، بر اساس گزارش های مختلف، میانگین حقوق ماهانه برنامه نویسان در ایران در سال ۱۴۰۲ حدود ۱۲ میلیون تومان است.

  کوچک کردن

پرسش‌های مرتبط