yadmeshop

در صورتی که بخواهیم یک هدیه رسمی برای مدیر بگیریم پیشنهاد شما چه هدیه ای است؟

در صورتی که بخواهیم یک هدیه رسمی برای مدیر بگیریم پیشنهاد شما چه هدیه ای است؟

9 پاسخ

 1. هدیه خریدن کار ساده‌ای نیست، مخصوصاً که هدیه برای کسی باشد که چندان از علاقه‌مندی‌ها و چندوچون شخصی او باخبر نیستید. هدیه خریدن برای مدیران، سختی کار را دوچندان می‌کند، چون انتخاب هدیه شما می‌تواند نقش مؤثری در آینده رابطه شما با مدیر داشته باشد. اگر مدیر موردنظر مرد باشد، اولین گزینه جوراب معروف مرادامه مطلب ...

  هدیه خریدن کار ساده‌ای نیست، مخصوصاً که هدیه برای کسی باشد که چندان از علاقه‌مندی‌ها و چندوچون شخصی او باخبر نیستید. هدیه خریدن برای مدیران، سختی کار را دوچندان می‌کند، چون انتخاب هدیه شما می‌تواند نقش مؤثری در آینده رابطه شما با مدیر داشته باشد.
  اگر مدیر موردنظر مرد باشد، اولین گزینه جوراب معروف مردانه است، اما قرار نیست هدیه نقش پایان یک رابطه را بازی کند، بلکه معمول برای تقویت رابطه استفاده می‌شود، پس‌خرید جوراب برای مدیر موردنظر را فراموش کنید.
  بهتر است به سراغ هدیه‌های معمول بروید، هدیه‌هایی که انتخاب آن‌ها کمتر به میزان شناخت شما از شخص هدیه گیرنده بستگی دارد و می‌تواند هر مدیری را با هر علاقه‌ای به خود جذب کند.
  نکته دیگری که در خرید خود باید لحاظ کنید این است که اگر قصد خرید هدیه برای یک مدیر رادارید، بهتر است ماشین‌حساب را کنار گذاشته و به فکر قیمت و صرفه‌جویی در خرید نباشید، شما نمی‌توانید باصرفه‌جویی یک مدیر را جذب کنید.

  یک امضا لاکچری

  هدیه رسمی برای مدیر

  از خودتان سؤال کنید که مهم‌ترین وجه تمایز یک مدیر چیست؟ امضا. بله امضا یک مدیر ارزشمندترین عنصر مدیریت است. درست است که این روزها ابزار دیجیتال استفاده از خودکار را کاهش داده، اما در همین حال همچنان تنها یک خودکار است که می‌تواند امضا یک مدیر را ثبت کند. پس‌خرید یک خودکار لاکچری، هم کاربردی است و هم جلوی چشم مدیر، شما با خرید یک خودکار همیشه در ذهن مدیر باقی خواهید ماند.
  برای این خرید به سراغ فروشگاه‌هایی بروید که بهترین‌ها را عرضه می‌کنند؛ «پارکر» و «واترمن» خودکارهای به نامی در این زمینه هستند و خرید آن‌ها به‌شدت توصیه می‌شود؛ البته این برندها خودنویس‌های منحصربه‌فردی هم تولید می‌کنند که خرید آن‌ها می‌تواند گزینه بهتری نسبت به خودکار باشد.
  رنگ جوهر خودکاری که انتخاب میکنید هم مهم است، خودکار هایی با جوهر آبی کاربرد بیشتری در ادارات دارند و بیشتر به دل مدیر خواهند نشست.

  کیف، هدیه‌ای برای ارزش‌گذاری

  کیف، هدیه‌ای برای ارزش‌گذاری

  گزینه بعدی می‌تواند در ارتباط با جیب مدیر باشد؛ خرید یک کیف پول لاکچری حتماً به دل مدیر شما می‌نشیند، داشتن کیف پول ارزشمند نشان‌دهنده ارزشمندی موجودی آن است، حواستان باشد اگر قصد خرید کیف پول‌دارید، به سراغ کیف پول‌های ارزان‌قیمت نروید، ارزش کیف پول ارزش موجودی آن را مشخص می‌کند.
  برای این انتخاب برندهای زیادی پیش روی شما هستند، بهتر است به فروشگاه قابل‌اعتمادی بروید و یکی از برندهای به نام این عرصه را انتخاب کنید، برند بأس، تامی و اسپینال آف لندن، برندهای به نام این عرصه هستند.  البته در ایران اکثر این برندها دارای مشابه چینی نیز هستند، مشابهی که در ظاهر تفاوت چندانی ندارند اما در دراز مدت نمی‌شود روی ماندگاری و تاثیرگذاری آنها حساب باز کرد.

  یک هدیه برای زمان طلایی

  یک هدیه برای زمان طلایی

  یکی از ارزشمندترین دارایی‌های مدیران، زمان است، مدیریت زمان برای هر مدیری ارزشمند است و حرف اول را در موفقیت شغلی هر مدیری دارد؛ پس ارزشمند بودن زمان می‌تواند بهانه خوبی برای خرید یک ساعت باشد. ساعت مچی نه‌تنها جنبه زینتی دارد بلکه برای یک مدیر از اهمیت بالایی هم برخوردار است.
  برای این انتخاب مهم‌ترین فاکتور، میزان بودجه‌ای است که برای این کار کنار گذاشته‌اید، شما گزینه‌های بسیاری برای انتخاب دارید، از ساعت‌های سواچ نسبتاً ارزان‌قیمت تا ساعت‌هایی از برندهای گران‌تر، مثل: برمونت، چوپارد، لارسون، پناری ووو. هنگام خرید ساعت مچی به این نکته هم توجه کنید که ساعتی که میخرید رسمی و تا حد امکان کلاسیک باشد، ساعت های اسپرت و یا بزرگ، برای استفاده در تمامی ساعات روز مناسب نیستند، مخصوصا که این ساعت قرار است به مچ مدیر شما بسته شود. انتخاب رنگ ساعت هم می‌تواند فاکتور مهمی باشد، رنگ‌های تیره می‌توانند انتخاب‌های بهتری باشند.

  هدیه‌ای برای مدیران خوش‌پوش

  هدیه‌ای برای مدیران خوش‌پوش

  تصویر مدیران موفق، سیاست‌مداران و انسان‌های مهم را در سریال‌ها و فیلم‌های سینمایی بازسازی کنید، عینک آن‌ها را نمی‌توانید از این تصویرسازی حذف کنید، عینک آفتابی جدا از اینکه نقش محافظ از چشم را بر عهده دارد، کالایی است که به افراد در خوش‌تیپ بودن کمک می‌کند، اگر مدیر شما اهل خوش‌پوشی است و به‌ظاهر خود اهمیت می‌دهد، شک نکنید که خرید یک عینک آفتابی می‌تواند او را خوشحال کند.
  برای انتخاب عینک بهتر است به مراکز فروش معتبر بروید، چندان به دنبال قیمت بالا نباشید، بیشتر کیفیت را مدنظر قرار دهید، چون اگر شما به سراغ قیمت بالا بروید، قیمت عینک بالا می‌رود نه کیفیت آن، در ایران گزینه‌های معتبر دنیا چندان در دسترس نیستند، به سراغ فروشگاه‌های معتبر بروید؛ و توجه داشته باشید که برند های اورجینال، حتمن محصول خود را همراه با پکیج کامل عرضه می‌کنند، پکیجی همراه با جلد، دستمال و کارت شناسایی محصول، روی کارت کد مخصوص کالایی که خریده‌اید درج شده است، با ورود این کد به وبسایت برند مورد نظر می‌توانید مشخصات کامل کالای خود را پیدا کنید.

  رایحه‌ای برای مدیران خوش‌بو

  رایحه‌ای برای مدیران خوش‌بو

  بالاتر از تصویر مدیران موفق حرف زدیم، این بار تصویر نکنید، تصور کنید، رایحه خوش یک مدیر؛ اودکلن همیشه جزو بهترین گزینه‌ها برای هدیه دادن بوده است، اما توجه داشته باشید که اگر مدیر موردنظر خودش هم از مدیران خوش‌بو است، در خرید اودکلن دقت بیشتری کنید، خساست نکنید، ادکلنی را انتخاب کنید که بیشترین ماندگاری را دارد، ماندگاری رایحه اودکلن به ماندگاری تصویر شما در ذهن مدیر کمک می‌کند.
  برای انتخاب این گزینه هم همانند گزینه بالا، فروشگاه‌های معتبر را به شما توصیه می‌کنیم. برندهایی همچون چنل، باس، گوچی، تامی، کلوین کلاین، پاکو و… محصولات به نام و خوش عطری را برای مردان تولید کرده‌اند. هنگام خرید به رایحه عصر توجه ویژه‌ای کنید، از رایحه‌های خیلی گرم و خیلی تند استفاده نکنید، و سعی کنید ادکلنی را انتخاب کنید که بوی خنک و ملایمی داشته باشد.

  مناسب برای مدیران به‌روز و گیک

  مناسب برای مدیران به‌روز و گیک

  اگر مدیر جوان و همراه با تکنولوژی مخاطب شما برای خرید هدیه است، خرید گجت‌ها را فراموش نکنید، تلفن همراه، تبلت و یا حتی تبلت‌های کتاب‌خوانی می‌توانند مدیر همراه با تکنولوژی شمارا خوشحال کند، شما با خرید این گجت‌ها به مدیر خود این پیام را می‌رسانید که از به‌روز بودن او خرسند هستید و این همراهی او با تکنولوژی روز را ستایش می‌کنید.
  برای انتخاب این گزینه، بهتر است کمی تحقیق کنید و ببینید مدیر موردنظر بیشتر از کدام برند استفاده می‌کند و با کدام سیستم‌عامل‌ها سروکار دارد، طرفدار iOS و اپل است یا به Android علاقه دارد. این اطلاعات به انتخاب شما کمک می‌کند.
  برای گجت های کتابخوانی هم گزینه هایی همچون کیندل را انتخاب کنید، شاید در نگاه اول این گجت کارآمد به نظر نیاید، اما برای کتابخوانی بهترین گزینه است. برای خرید تبلت هم به شما توصیه می‌کنیم که به دنبال محصولی با کارایی اداری بالا باشید، تبلتی مخصوص تماشای فیلم یا بازی حتی اگر به کار مدیر شما بیاید چندان برای اون خوش آیند نیست، سعی کنید گجتی انتخاب کنید که در محیط کار به کار یک مدیر بیاید. در آخر ساعت‌های هوشمند را هم به گزینه های خود اضافه کنید، این ساعت‌ها بسیار لوکس و در عین حال کارآمد هستند، شاید بشود گفت ساعت‌های هوشمند یک تیر با دو نشان باشند، هم گجتی کارآمد و هم ساعتی لوکس و زیبنده.

  یک انتخاب ساده اما هوشمندانه

  یک انتخاب ساده اما هوشمندانه

  به‌عنوان آخرین پیشنهاد؛ اگر همچنان مردد هستید برای انتخاب از میان گزینه‌هایی که گفته شد، بهتر است تردید را کنار بگذارید و سراغ خرید یک ست اداری بروید، ست اداری که روی میز مدیر چیده می‌شود، هم به چشم می‌آید، هم کارآمد است. چندان هم شخصی نیست که برای انتخاب آن نیاز به شناخت شخصی‌تر از مدیر داشته باشید، کافی است دکور و رنگ اتاق مدیر را در انتخاب مدل و رنگ ست اداری لحاظ کنید.
  برای خرید یک ست اداری مرغوب، به فروشگاه‌هایی بروید که به‌صورت تخصصی لوازم اداری می‌فروشند و از بین گزینه‌های موجود بهترین را انتخاب کنید، برندهایی مثل پارکر، دوپوند و فابرکاستل در این زمینه محصولات خوبی را عرضه کرده‌اند که میتواند به کار شما و مدیر شما بی‌آیند. در خرید ست اداری توجه کنید که ست کاملی خرید کنید، به صورتی که نیاز به استفاده از وسیله دیگری روی میز مدیر نباشد، قبل از خرید به میز مدیر دقت کنید، ببینید کدام وسیله‌ها بیشترین کارآیی را دارند و رئیس از کدام وسیله بیشترین استفاده را می‌کند، حتما در ست‌ی که می‌خرید توجه کنید که آن وسیله‌ها موجود باشد. اگر ست اداری شما نقصی داشته باشد ممکن است حتی به روی میز رئیس هم چیده نشود. پس برای این خرید آسان هم نیاز است تا توجه ویژه ای داشته باشید، از رنگ‌های تیره استفاده کنید و کامل‌ترین ست اداری را تهیه کنید.

  کوچک کردن
 2. برای اینکه بتوانیم حسن نظر خودمان را به کسی ثابت کنیم بی گمان یکی از راههایی که در دسترس ما است هدیه دادن می باشد. هدیه می تواند روحی تازه در کالبد دوستی ها بدمد و دوستی های کهن را استوارتر کند و دوستان تازه ای را هم برای ما به ارمغان بیاورد. شرکت ها و برندهای گوناگون نیز پیوسته در اندیشه ساخت پیوندادامه مطلب ...

  برای اینکه بتوانیم حسن نظر خودمان را به کسی ثابت کنیم بی گمان یکی از راههایی که در دسترس ما است هدیه دادن می باشد. هدیه می تواند روحی تازه در کالبد دوستی ها بدمد و دوستی های کهن را استوارتر کند و دوستان تازه ای را هم برای ما به ارمغان بیاورد. شرکت ها و برندهای گوناگون نیز پیوسته در اندیشه ساخت پیوندهای اثرگذار هستند، پیوندی که بخش بزرگتری از بازار را برایشان به ارمغان می آورد. یک برند تصمیم می گیرد تا از راه هدیه دادن خود را معرفی کند این پیام را به مخاطب می فرستد که شما برای ما ارزشمند هستید.

   

  هدیه رسمی

   

  ارزشی که سبب می شود برای آن هزینه ی مادی و معنوی پرداخت کند. هدایای تبلیغاتی ساختاری مستقل از هدیه های غیر رسمی دارند و باز خوردشان رابطه مستقیم با نگرش هدیه دهنده و هدفی که از هدیه دادن دنبال می کند دارد. هدیه تبلیغاتی روند آشنایی میان برند و مخاطب را شتاب می بخشد و حس صمیمیت زودرسی را ایجاد می نماید که می تواند سبب اعتماد دو سوی داد و ستد شود.

   

  چرا تصور می کنیم که بازدهی هدیه های تبلیغاتی پایین است؟

  شاید مهم ترین دلیلی که هدیه های تبلیغاتی را دوست نداشتنی می کند، نداشتن راهبرد عملی برای هدیه های تبلیغاتی است. نکته دوم اینکه روی هم رفته هدیه های تبلیغاتی نیز مانند هر چیز دیگری درجه بندی دارند. یعنی شما می توانید صد هزار تومان برای خرید در زمینه پوشاک هزینه کنید. یا اینکه با ده هزار تومان یک تی شرت بخرید. برای کامیابی در زمینه هدیه تبلیغاتی باید با ویژگی های آن آشنا باشید. شما باید دیدگاههای سنتی را در این زمینه تغییر دهید. شما باید اجازه بدهید که ساختارهای مناسبی برای برندتان برگزیده شود. در واقع موفق نبودن گهگاه هدیه های تبلیغاتی از انتخاب نادرست سرچشمه می گیرد. هرگز کسی چیز بی ارزشی را برای هدیه دادن انتخاب نمی کند. بنابراین اگر هدیه تبلیغاتی کارکرد ندارد ایراد از روش به کارگیری آن است. هیچ کس از اینکه هدیه بگیرد بدش نمی آید. حتی اگر هدیه کم قیمت باشد. مهم این است که حس مهم بودن را در گیرنده ایجاد کند. گیرنده باید حس کند که دارای احترام است. برای موفقیت در این زمینه به مخاطب احترام بگذارید.

  جایگاه هدیه در ایران باستان

  از روزگاران کهن هدیه دادن و هدیه گرفتن در میان ایرانیان جایگاه ویژه ای داشته است. نگاهی به سنگ نوشته ها خود گواه این ادعا است. سالانه در هر مراسم و جشنی ایرانیان از سراسر ایران پیشکش هایی برای پادشاهان می بردند. هدف آنها از این کار نشان دادن ارادت و وفاداریشان به آن پادشاه بوده است. هدیه نمادی از دوست داشتن و عشق ورزیدن بوده است و هنوز هم کارکرد خود را حفظ کرده است. ایرانیان سالانه بیش از هشتاد جشن داشته اند که در همه آنها هدیه را به همدیگر می داده اند. از یک گل ساده گرفته تا زیورهای چشم نواز و حیوانات خوراکی. حتی بیگانگانی که زیر پرچم ایران بوده اند نیز برای ثابت کردن وفاداری برای شاهان ایرانی هدیه می فرستاده اند. به همین دلیل برای نفوذ در قلب ایرانی ها باید به آن ها هدیه داد. این کار حس همگرایی را در ایرانی ها شکوفه می کند. آنها فکر می کنند که برای شما عزیز و گرامی هستند. فکر می کنند که شما ارزش اعتماد کردن را دارید.

  چگونه نگرش های منفی را تغییر دهیم

  برای تغییر نگرش در این زمینه تنها یک راه وجود دارد و آن احترام به کیفیت و مخاطب است. چه حس بدی ایجاد می کند که کسی کالایی کارکرده و خراب را به شما هدیه بدهد. بی گمان شما این کار را توهین می دانید و فرد هدیه دهنده را انسان مثبتی نمی پندارید. نخستین کاری که برندها برای سفارش باید انجام دهند این است که به سراغ شرکت های معتبر بروند. ویژگی شرکت های معتبر این است که به هر هدیه تبلیغاتی به مانند یک آزمون برای خود نگاه می کنند. آزمونی که می تواند برندهای بیشتری را به سوی آن ها جلب کند. شرکت های معتبر هرگز کیفیت را فدای سود نمی کنند و هم ترازی میان آن را به وجود می آورند. برندهای معتبر سراغ شرکت های معتبر می روند چون آبروی کاری چیزی نیست که بتوان به این سادگی ها به دست آورد. برای پدید آوردن نگرش مثبت باید پیش از هر چیز به کیفیت روی آورد. باید همه مخاطبان را به یک چشم دید هر چند هدایای گران بهاتر ویژه افراد نزدیکتر به برند است. بگذارید مردم بدانند که هدیه تبلیغاتی تنها همان خودکار بی کیفیت نیست.

  کارکرد هدیه تبلیغاتی

   

  کارکرد هدیه تبلیغاتی

  آگاهی از برند شما: آگاه سازی مردم از وجود یک برند نخستین هدفی است که از دادن هدیه دنبال می شود. شما با این کار مشتریان بالقوه فراونی به دست می آورید که همیشه به یادتان هستند. یادتان باشد سفارش هدایای تبلیغاتی بروز و نوین بسیار کارسازتر است. چون هدیه های قدیمی کارکرد خود را از دست داده اند مگر اینکه ارزش مادی بالایی داشته باشند.

  افزایش رضایت مشتری: هدیه هر چند کوچک اما اگر دارای کیفیت باشد به یاد می ماند و تاثیر خود را خواهد داشت. اگر بتوانید با کمک هدیه تبلیغاتی خدمات خود را معرفی کنید یک بُرد به دست آورده اید.

  وفاداری مشتریان: تجربه نشان داده است که مردم به سراغ برندهایی می روند که برای آنها ازش می نهند.

  پس از کیفیت خدمات، هدیه دادن می تواند راهکاری باشد که حس وفاداری را در خریداران ایجاد کند. یادتان باشد نگه داشتن مشتریان قدیمی از یافتن خریداران جدید دشوارتر است.اگر به دنبال تضمینی برای وفادار ماندن مشتریان هستید،دادن هدیه تبلیغاتی بهترین کار است.

  نکته پایانی

  هدیه تبلیغاتی اگر به درستی و هوشمندانه ارائه شود راه موفقیت را کوتاه می کند. یادتان باشد برای سفارش هدیه تبلیغاتی به سراغ شرکت های توانمند و با تجربه بروید. توان هدیه تبلیغاتی را دست کم نگیرید زیرا گاهی از تبلیغات گسترده نیز اثر بخش تر است. بر پایه سن و سال و جایگاه اجتماعی برای هر دسته افراد نوعی از هدایای تبلیغاتی را در نظر بگیرید.کیفیت را در دستور کار قرار دهید چون دلیل موفقیت یا شکست هدیه تبلیغاتی است . هدایای نفیس را در بسته بندی های زیبا ارائه دهید تا ارزش دو چندان پیدا کند.

  کوچک کردن
 3. حتما تا به حال به این پی برده اید که خرید یک هدیه رسمی مناسب مدیر و یا هدیه مناسب همکار تان چقدر کار دشواریست . اکثر مواقع با خرید یک بسته شکلات و یا یک تقویم و سررسید به نتیجه رسیده اید. اما این کار را متوقف کنید! خلاق باشید و با همان مقدار پول هدیه ی مناسب هر سمت را به فرد مورد نظر بدهید . در اینادامه مطلب ...

  حتما تا به حال به این پی برده اید که خرید یک هدیه رسمی مناسب مدیر و یا هدیه مناسب همکار تان چقدر کار دشواریست . اکثر مواقع با خرید یک بسته شکلات و یا یک تقویم و سررسید به نتیجه رسیده اید. اما این کار را متوقف کنید! خلاق باشید و با همان مقدار پول هدیه ی مناسب هر سمت را به فرد مورد نظر بدهید .

  در این مقاله سعی بر این است که به شما کمک کنیم تا هدیه رسمی مناسب هر سمت را بشناسید و از این پس متناسب با نوع شغل ، میزان صمیمیت همکار و هر عامل دیگری هدیه ای مناسب و در خور خودتان را به دوستانتان بدهید . فراموش نکنید که هر چیزی که شما به کسی میدهید نشانه ی شخصیت و توجه شماست و محبت هارا میان همکاران ، مدیر و سازمانها دو چندان میکند .
  هدیه مناسب همکار

  هدیه مناسب همکار

  آداب هدیه دادن و هدیه گرفتن چیست !؟

  در ابتدا به بررسی برخی آداب مربوط به هدیه میپردازیم که همه باید آنرا بدانند . کشور ما سابقه ی غنی در هدیه دادن دارد و اکثر ما ایرانیها علاقه ی زیادی به هدیه بردن برای دوست ، همکار و فامیل و حتی هدیه دادن به خودمان داریم! پس واجب است که با برخی از آداب این کار زیبا نیز آشنا شویم .

  آداب هدیه :

  • 1. قیمت هدیه را به هیچ وجه بازگو نکنید و در آن زمان هرگز از مشکلات مالی خود صحبت نکنید !
  • 2. اگر مهمان ها زیادند و امکان فراموشی هدیه ی شما وجود دارد برروی آن با دست خط خوش یک متن زیبا با نام خود بنویسید .
  • 3. به افراد احساس با ارزش بودن ببخشید ! اگر برایتان هدیه ی خوراکی آورده اند که میشود به دیگران نیز تعارف کرد، بلافاصله آن را باز کنید و به بقیه ی همکاران نیز تعارف کنید تا فرد احساس کند که هدیه ی او با ارزش بوده است .
  • 4. اگر همکارتان هدیه ای برایتان آورده است که بیش از حد گرانقیمت است از گرفتن آن اجتناب کنید به خصوص اگر از طرف یک سازمان دیگر باشد چرا که ممکن است دردسر ساز شود .
  • 5. آیا دوست دارید فردی که به او هدیه میدهید از شما قیمت هدیه را بپرسد ؟! پس خودتان نیز اینکاررا انجام ندهید
  • 6. توجه خود را به هدیه نشان دهید . فقط به یک لبخند یا تشکر بسنده نکنید بلکه توجه کامل خود را نشان دهید . مثلا اگر هدیه کتاب است بگویید که خیلی وقت بود که میخواستم آن را بخوانم در این صورت فرد احساس با ارزش بودن میکند و از هدیه ی خود شاد میشود .
  • 7. از دیگران بپرسید که چه هدیه ای برای همکارتان مد نظر دارند تا با هدیه ی شما یکی نشود . سعی کنید تا هدیه ی شما از نظر اقتصادی متوسط باشد تا اگر نوبت خودتان رسید همکارتان دچار دغدغه ی جبران هدیه گرانقیمتتان نشود .
  • 8. هدیه مناسب هر سمت را فراموش نکنید و هدیه ای بگیرید که کاربردی و قابل استفاده ی روزانه باشد . اگر بودجه ی شما برای همچین هدیه ای محدود است با همکارانتان به صورت گروهی بخرید .

   

  هدیه رسمی مناسب هر سِمت

  • مدیران

  یکی از دغدغه های هر کارمندی خریدن هدیه مناسب مدیر خود است . کسی که با اخلاق و خلق و خوی او آشنایی زیادی ندارید و انتخاب هدیه ی مناسب میتواند در رابطه ی کاری شما اهمیت زیادی داشته باشد . در اینجا بهتر است به سراغ هدیه های معمول بروید و هدیه ای بگیرید که هر فرد بالغی از آن خوشش می‌آید به عنوان مثال :

  خود نویس :

  • دادن یک خود نویس خاص و با ارزش میتواند توجه مدیرتان را به شما جذب کند چرا که در دنیای مدرن امروزی هرچند همه ی کار ها کامپیوتریست اما هنوز هم مدیران برای امضا به یک خودکار و یا خودنویس جذاب نیاز دارند و چه شانسی بهتر از این که شما آن را هدیه داده باشید .

  هدیه مناسب مدیر
   

  کیف پول :

  • کبف پول در ارتباط با جیب مدیر و روزمره ی آن است پس هر وقت که بخواهد یا نخواهد یاد شما می افتد ! بهتر است کیف پول مدیرتان را از برندهای معتبر و به نام خریداری کنید تا برای او ماندگار باشد. پک چرم نیز متواند یک هدیه مناسب مدیر اداره ی شما باشد .

  هدیه رسمی

  ساعت :

  یکی از با ارزش ترین هدیه ها برای مدیرتان و یا هر فرد دیگری ساعت است . ساعت هم میتواند رومیزی باشد و هم مچی که اغلب ساعت مچی طرفدار بیشتری دارد . برای انتخاب ساعت مناسب اول از همه به بودجه ی خود نگاه کنید سپس از برندهای معتبر شروع کنید و هدیه ی خود را بخرید .

  اکسسوری :

  این دسته شامل موارد زیادی میشود که مهم ترین آنها عینک آفتابی ، عطر ، پک چرم رومیزیست که همه ی اینها برای مدیران از الزامات کارشان است . تصویر همهی سیاستمداران و مدیران موفق را به خاطر بیاورید همه ی آنها یک عینک آفتابی ارزنده به چشم دارند و اگر از نزدیک با آنها مصاحبه داشته اید متوجه عطر خوشبوی آنها نیز میشوید . ست چرم نیز برای میز هر مدیری لازم است تا شلوغی و هرج و مرج را در خود جای دهد.

  گیاهان زینتی :

  گیاهان زینتی یکی از بهترین هدیه ها برای اتاق مدیر و یا خانه اش است چرا که علاوه بر استفاده ی فردی به پاکیزگی و تصفیه ی هوای اتاق و خانه نیز کمک میکند و دکوراسیون زیبایی را به او هدیه میدهد . همچنین گیاهان علاوه بر زیبایی در کاهش استرس و جذب انرژی مثبت در جهت رونق کسب و کار نیز تاثیر ویژه ای دارند .  گیاهان زینتی مانند : سانسوریا ، زاموفیلیا ، نخل کنتیا ، گل ارکیده ، گیاه بامبو و …
  هدیه دادن گیاهان زینتی

  هدیه مناسب مدیر

   

  همکار خانم :

  خریدن هدیه برای همکار بسته به مناسبتی که دارد ( تبریک تولد ، ازدواج ، ترفیع شغلی و … ) متفاوت است . اگر خانم هستید و میخواهید برای همکار خانمتان هدیه ببرید کارتان راحت است و میتوانید به راحتی به علایق و نیازهای خودتان رجوع کنید و بسته به هدیه مناسب هر سمت به او هدیه ای کاربردی بدهید که در اینجا به بعضی از آنها اشاره خواهیم کرد  :

  • اگر همکارتان اهل هنر و ادب است کتاب یک هدیه رسمی و گزینه ای مناسب است .
  • ساعت ، وسایل دیجیتالی ، ابزار مهندسی برای همکاران مهندس خانمتان ایده ی جذابیست .
  • وسایل ورزشی تاپ و ست ورزشی اکسسوری ورزشی برای کسی که ورزرشکار است بسیار مناسب است .
  • اگر همکار فرهنگی و معلم دارید کتاب آموزشی ، تقویم ، خودنویس ایده ی مناسبیست .
  • برای همکاران متاهلتان میتوانید ظروف آشپزخانه و یا لوازم مورد نیاز در منزل را بگیرید .
  • تمام خانم ها به گل و گیاه علاقه مندند آنها را با هدیه دادن یک گیاه زیبا شاد کنید .
  • خرید لوازم آرایشی بهداشتی ، تاپ های فانتزی ، لاک ، صندل و شال و روسری نیز از علاقه مندی های همه ی خانم هاست و میتوانید به راحتی آنهارا به همکارتان هدیه دهید .

  بهترین هدیه برای همکار خانم

  بهترین هدیه برای همکار خانم

  اما اگر آقا هستید و میخواهید به همکار خانمتان هدیه دهید :

  در این حالت کار مقداری دشوار میشود و نسبت به وضعیت تأهل او هدیه گرفتن نیز فرق میکند و شما نیازمند یک هدیه رسمی برای او هستید . اما نگران نباشید در اینجا لیستی از هدیه های مناسب را آورده ایم که به راحتی میتوانید از میان آنها هدیه ی مورد نظر را پیدا کنید .

  • هرگز به همکار خانم خود وسایل شخصی هدیه ندهید !
  • میتوانید خوراکی ، شیرینی و یا جعبه های شکیل شکلات هدیه دهید چرا که مورد علاقه ی هر خانمیست . این هدیه میتواند برای تبریک ازدواج ، تولد و یا روز مختص او هدیه ی مناسبی باشد .
  • وسایل دکوری ، کتاب های داستان و یا فلسفی ، هم ایده ی زیباییست .
  • در رده های بالاتر و تبریک های مهم میتوانید کارت های هدیه و یا سکه های 1 گرمی یا بیشتر هدیه دهید .
  • گلدان گل و گیاه را نیز فراموش نکنید چرا که همیشه هدیه ی مناسب و ارزشمندیست .

  هدیه برای همکار خانم

  بهترین هدیه برای همکار خانم

   

  همکار آقا :

  هدیه دادن به همکار مرد نیز تقریبا همانند همکار خانم است . اگر آقا هستید و میخواهید به همکار مردتان هدیه دهید باید علایق اورا در نظر گرفته و طبق نیازهای روزمره ی خودتان برای او خرید کنید . برای مثال هدیه هایی مانند اکسسوری ها ( فندک زینتی ، کمربند ، عینک آفتابی ، کروات و … ) ، لوازم جانبی مانند قاب موبایل ، فلش ابزار آلات و پوشاک روزمره .

  اما اگر شما خانم هستید و میخواهید به همکار مردتان هدیه دهید باید چند نکته را در نظر بگیرید که آیا او متاهل است یا نه ! در صورت مجرد بودن و با توجه به خصوصیات فردی وی ، شما نیز اقلام بالارا میتوانید هدیه دهید اما لیستی که در پایین برایتان آورده ایم مناسبترین هدیه ها برای همکار آقاست :

  پک های چرم

  • جاسوئیچی چرم طبیعی، وسایل دکوری ویژه محیط های کاری مانند جای انگشتر و ساعت و یا مصنوعات چرمی از این قبیل که در جعبه ای رسمی قرار گرفته است . این هدیه ها برای روز معلم و استاد نیز بسیار مناسب است .

  بهترین هدیه برای همکار آقا

  بهترین هدیه برای همکار آقا

   

  خوراکی های سالم

  • میوه های خشک امروزه طرفداران زیادی را جذب کرده و اکثر قنادی ها در بسته بندی بسیار زیبایی این خوراکی سالم را عرضه میکنند پس یک گزینه ی مناسب برای هدیه دادن به همکارمان است .

  هدیه فرهنگی

  • برای مدیر همکار و دوستتان میتوانیدیک هدیه رسمی از فرهنگ ایران ببرید . یک کتاب حافظ نفیس ، شاهنامه و یا دیوان های اشعار نفیس میتواند هدیه ی با ارزشی برای همکارتان باشد .

  گیاهان زینتی

  • هدیه دادن گل شاید آنچنان خوشایند شما و یا همکارتان نباشد اما هدیه دادن یک گیاه زیبا و سبز حتی گلدار میتواند زندگی را به او هدیه دهد . پس از گیاهان زینتی غافل نشوید .

   

   

   

  کوچک کردن
 4. این پاسخ ویرایش شده است.

  پیشنهاد ما در یادمه شاپ خرید پک هدیه می باشد. پک هدیه آماده متنوعی در سایت ما قرار دارد که می توانید سفارش بدهید. البته در صورت تمایل می توانید از میان محصولات ما در یادمه شاپ پک اختصاصی خود را بسازید.

  پیشنهاد ما در یادمه شاپ خرید پک هدیه می باشد. پک هدیه آماده متنوعی در سایت ما قرار دارد که می توانید سفارش بدهید. البته در صورت تمایل می توانید از میان محصولات ما در یادمه شاپ پک اختصاصی خود را بسازید.

  کوچک کردن
 5. ما موارد زیادی رو داشتیم که برای هدیه دادن به مدیر وسایلی مثل گرامافون رومیزی، رادیو کلاسیک و یا حتی ساعت رومیزی چوبی رو انتخاب کردن و بعد از ارتباطی که باهاشون گرفتیم متوجه شدیم که مدیر هم رضایت زیادی داشته نسبت به هدیه ای که گرفته داشته و کلی ذوق کرده!

  ما موارد زیادی رو داشتیم که برای هدیه دادن به مدیر وسایلی مثل گرامافون رومیزی، رادیو کلاسیک و یا حتی ساعت رومیزی چوبی رو انتخاب کردن و بعد از ارتباطی که باهاشون گرفتیم متوجه شدیم که مدیر هم رضایت زیادی داشته نسبت به هدیه ای که گرفته داشته و کلی ذوق کرده!

  کوچک کردن
 6. دوست خوبم سلام انتخاب یم هدیه مناسب واقعا کار سختیه. بخصوص اگر مدیر شما یک آقا باشند. طبق تجربه ای که من و همکارانم داشتیم میتونین یک گلدان آپارتمانی اکسیژن ساز براشون بگیری که هم زیباست و هم برای حفظ و بهبود سلامتی مفیده. از طرفی گلدان های سبز نمادی از زندگی هستند و میتونن حس مثبت به گیرنده هدیه الادامه مطلب ...

  دوست خوبم سلام

  انتخاب یم هدیه مناسب واقعا کار سختیه. بخصوص اگر مدیر شما یک آقا باشند. طبق تجربه ای که من و همکارانم داشتیم میتونین یک گلدان آپارتمانی اکسیژن ساز براشون بگیری که هم زیباست و هم برای حفظ و بهبود سلامتی مفیده. از طرفی گلدان های سبز نمادی از زندگی هستند و میتونن حس مثبت به گیرنده هدیه القا کنند

   

  کوچک کردن
 7. این پاسخ ویرایش شده است.

  پیشنهاد می کنم کارت هدیه ارز دیجیتالی بگیری از بیتو گیفت

  پیشنهاد می کنم کارت هدیه ارز دیجیتالی بگیری از بیتو گیفت

  کوچک کردن
 8. کاربر چو تخته پاره بر موج رها رها رها من

  به نظرم یه خود نویس خوشگل و جداب میتونه عالی باشه یا مثلا یک پیراهن جذاب و رسمی

  به نظرم یه خود نویس خوشگل و جداب میتونه عالی باشه یا مثلا یک پیراهن جذاب و رسمی

  کوچک کردن
 9. به نظر من یه ساعت با بند چرمی که چندموتوره هم باشه خیلی خوب جواب میده  

  به نظر من یه ساعت با بند چرمی که چندموتوره هم باشه خیلی خوب جواب میده

   

  کوچک کردن

لطفا ابتدا وارد شوید تا بتوانید پاسخ دهید.

پرسش‌های مرتبط