2 پاسخ

 1. این پاسخ ویرایش شده است.

  معمر قذافی قبل و بعد از بهار عربی  وی در اول سپتامبر سال ۱۹۶۹ میلادی با کودتایی آرام حکومت محمّد ادریس سنوسی، پادشاه وقت لیبی را سرنگون ساخت. او پس از کودتا، سیستم حکومتی لیبی را بر اساس ترکیبی از سوسیالیسم و اسلام طراحی کرده و تا سال ۱۹۷۷ رئیس کشور لیبی بود. او در سال ۱۹۷۷ از منصب رسمی ریاست شورایادامه مطلب ...

  معمر قذافی قبل و بعد از بهار عربی 

  وی در اول سپتامبر سال ۱۹۶۹ میلادی با کودتایی آرام حکومت محمّد ادریس سنوسی، پادشاه وقت لیبی را سرنگون ساخت. او پس از کودتا، سیستم حکومتی لیبی را بر اساس ترکیبی از سوسیالیسم و اسلام طراحی کرده و تا سال ۱۹۷۷ رئیس کشور لیبی بود. او در سال ۱۹۷۷ از منصب رسمی ریاست شورای فرماندهی انقلاب لیبی کناره‌گیری کرد و مدعی شد که فقط یک نماد ملی خواهد بود. او به عنوان یکی از عمده‌ترین حامیان تشکیل ایالات متحده آفریقا از ۲ فوریه ۲۰۰۹ تا ۳۱ ژانویه ۲۰۱۰ رئیس اتحادیه آفریقا بود.

  صدام حسین قبل و بعد از حمله امریکا

  (زاده ۲۸ آوریل ۱۹۳۷ – اعدام ۳۰ دسامبر ۲۰۰۶) در فاصله سال‌های ۱۹۷۹ تا ۲۰۰۳ رئیس‌جمهور کشور عراق بود.

  وی که یکی از اعضای برجستهٔ حزب بعث عراق محسوب می‌شد، نقشی کلیدی در کودتای سال ۱۹۶۸ داشت که منجر به حکومت درازمدت حزب بعث شد. مبانی نظری این حزب بر پان‌عربیسم، نوسازی اقتصادی و سوسیالیسم استوار بود. صدام به عنوان نائب‌رئیس تحت فرمان دایی خود، ارتشبد احمد حسن البکر، توانست به سختی کشمکش‌های بین دولت و نیروهای مسلح را در زمانی که گروه‌های بسیاری توانایی براندازی دولت را داشتند کنترل کند. او این کار را با تشکیل نیروهای امنیتی سرکوبگر و تحمیل نیروی خود به دولت انجام داد وبا ایجاد رعب وحشت در ملت حکومت را تماماً به دست گرفت.

  آبراهام لینکُلْن قبل و بعد از جنگ

  (زاده ۱۲ فوریهٔ ۱۸۰۹ – درگذشته ۱۵ آوریل ۱۸۶۵) شانزدهمین رئیس‌جمهور ایالات متحدهٔ آمریکا و به عنوان اولین رئیس‌جمهور ایالات متحده آمریکا که از حزب جمهوری‌خواه بود.

  عکس های قبل و بعد جنگ سوریه

   

   

  کوچک کردن
 2. ساختمان استانداری رقه سوریه قبل و بعد از جنگ... ساختمان استانداری رقه پیش از آغاز بحران تروریست های تکفیری مورد حمایت غرب، ازنظرمعماری مثال زدنی بود بیش از یک میلیون نفر در شهر حلب زندگی می کردند، شهری با چهارگوشه ها و بازار ها و بلوار های زیبا، اما جنگ باعث شد شهر به طور کامل نابود شود. آثار جنگ برادامه مطلب ...

  ساختمان استانداری رقه سوریه قبل و بعد از جنگ…

  ساختمان استانداری رقه پیش از آغاز بحران تروریست های تکفیری مورد حمایت غرب، ازنظرمعماری مثال زدنی بود

  ساختمان استانداری رقه سوریه

  بیش از یک میلیون نفر در شهر حلب زندگی می کردند، شهری با چهارگوشه ها و بازار ها و بلوار های زیبا، اما جنگ باعث شد شهر به طور کامل نابود شود.

  آثار جنگ بر شهر ها و کشور ها بسیار وحشتناک و تاسف آور است، در ادامه تصاویری از قبل و بعد از جنگ در حلب را مشاهده می کنید.

  حلب قبل و بعد از جنگ

  قبل و بعد از جنگ

   

   

   

   

  کوچک کردن

لطفا ابتدا وارد شوید تا بتوانید پاسخ دهید.

پرسش‌های مرتبط