یک سوال Latest سوالات

mr dandan
کاربر

عوارض دندان مصنوعی در جوانی چیست؟

لطفا ابتدا وارد شوید تا بتوانید پاسخ دهید.

 1. اگر که پروتز دندان مصنوعی به درستی روی لثه ثابت نشود باعث تغییر در فرم لب‌ها می‌شود.امکان دارد که دندان مصنوعی به لثه فشار وارد کند و سبب آسیب به لثه شود.دندان مصنوعی امکان دارد باعث ایجاد اختلال در صحبت کردن شود.

  اگر که پروتز دندان مصنوعی به درستی روی لثه ثابت نشود باعث تغییر در فرم لب‌ها می‌شود.امکان دارد که دندان مصنوعی به لثه فشار وارد کند و سبب آسیب به لثه شود.دندان مصنوعی امکان دارد باعث ایجاد اختلال در صحبت کردن شود.

  کوچک کردن
 2. استفاده از دندان مصنوعی به عنوان جایگزینی دندان طبیعی از دست رفته تنها در افراد پیر رایج نیست. این نوع دندان‌ها اگر در جوانی مورد استفاده قرار گیرند، احتمالاً عوارض زیر را به دنبال خواهند داشت: عدم تناسب با دهان: اگر نصب این دندان‌ها به درستی و متناسب با دهان صورت نگیرد، ممکن است باعث تغییر در فرم لادامه مطلب ...

  استفاده از دندان مصنوعی به عنوان جایگزینی دندان طبیعی از دست رفته تنها در افراد پیر رایج نیست. این نوع دندان‌ها اگر در جوانی مورد استفاده قرار گیرند، احتمالاً عوارض زیر را به دنبال خواهند داشت:

   • عدم تناسب با دهان: اگر نصب این دندان‌ها به درستی و متناسب با دهان صورت نگیرد، ممکن است باعث تغییر در فرم لب و شکل کلی در ظاهر صورت گردد. 
   • فشار روی استخوان فک: گاهی ممکن است دندان مصنوعی نصب شده فشاری را به برخی از قسمت‌های دهان اعمال کند که تحمل آن سخت باشد و به مرور زمان باعث ایجاد تغییر در استخوان فک گردد.
  • حرکت در دهان: از آنجایی که پروتز دندان مصنوعی در اغلب موارد ثابت نیست، ممکن است در هنگام خوردن غذا و صحبت‌کردن روی لثه شما لیز بخورد و مشکلاتی مانند از بین رفتن اعتماد به نفس، اختلال در صحبت‌کردن و حتی زخم‌شدن لثه را برای شما به وجود آورد.

  منبع : سایت مسنر دندان

  کوچک کردن

پرسش‌های مرتبط