پرسش‌های مرتبط

2 پاسخ

 1. این پاسخ ویرایش شده است.

  تا دو سال پیش ،تعداد کمی از ما حتی اسم بیلی ایلیش را شنیده بودیم ، این صعود بیلی ایلیش، ستاره جوان را بسیار چشمگیرتر می کند. در طول ۱۸ ماه یا تقریباً از وقتی که او اولین آلبومش را منتشر کرد ، این نوازادامه مطلب ...

  تا دو سال پیش ،تعداد کمی از ما حتی اسم بیلی ایلیش را شنیده بودیم ، این صعود بیلی ایلیش، ستاره جوان را بسیار چشمگیرتر می کند.

  در طول ۱۸ ماه یا تقریباً از وقتی که او اولین آلبومش را منتشر کرد ، این نوازنده متولد لس آنجلس به یکی از معروف ترین نوازندگان پاپ در کره زمین تبدیل شده است. او اوایل امسال جایزه های گرمی زیادی دریافت کرد ، او آهنگ تم فیلم جدید جیمز باند را خوانده و به طور کلی در رتبه های برتر جدول در سراسر جهان قرار دارد.

  جمع کردن
  • 12
 2. این پاسخ ویرایش شده است.

  بیلی آیلیش، فوق ستاره محبوب دنیای موسیقی متولد 18 دسامبر 2001 (27 آذر 1380) است و در منطقه‌ای به نام های‌لند پارک واقع در لس آنجلس کالیفرنیا به دنیا آمده است. خانواده او شامل پدر، مادر و برادر بزرگترشادامه مطلب ...

  بیلی آیلیش، فوق ستاره محبوب دنیای موسیقی متولد ۱۸ دسامبر ۲۰۰۱ (۲۷ آذر ۱۳۸۰) است و در منطقه‌ای به نام های‌لند پارک واقع در لس آنجلس کالیفرنیا به دنیا آمده است. خانواده او شامل پدر، مادر و برادر بزرگترش است که همگی هنرمند بوده و هر کدام به نحوی در کشف استعداد موسیقی و موفقیت روز افزون بیلی تاثیر به سزایی داشته‌اند.

   

  جمع کردن
  • 2

لطفا ابتدا وارد شوید تا بتوانید پاسخ دهید.