3 پاسخ

 1. فن کویل متشکل از یک فن دمنده و یک کویل حرارتی برای انتقال حرارت است. فن کویل آبی که در چیلر سرد شده یا آبی که در موتورخانه گرم شده، را گرفته و پس از گذراندن هوا از روی کویل ها هوای سرد و گرم تولید می کند. در واقع فن کویل در کناز چیلر و موتورخانه تشکیل یک سیستم تهویه مطبوع را می دهد.

  فن کویل متشکل از یک فن دمنده و یک کویل حرارتی برای انتقال حرارت است.

  فن کویل آبی که در چیلر سرد شده یا آبی که در موتورخانه گرم شده، را گرفته و پس از گذراندن هوا از روی کویل ها هوای سرد و گرم تولید می کند.

  در واقع فن کویل در کناز چیلر و موتورخانه تشکیل یک سیستم تهویه مطبوع را می دهد.

  فن کویل

  کوچک کردن
 2. کاربر ساخت انواع چیلر تراکمی هوا خنک و آب خنک، هواساز معمولی و هایژنیک، برج خنک کننده و کولینگ تاور
  این پاسخ ویرایش شده است.

  فن کویل چیست؟ شناخت انواع فن کویل سقفی، توکار، کانالی، دیواری فن کویل همانطور که از نامش پیداست ترکیبی از یک فن دمنده و کویل(به زبان ساده لوله های خمیده حاوی جریان آب) است. فن کویل ها در انواع مختلفی نظیر فن کویل سقفی توکار، فن کویل زمینی، فن کویل دیواری در بازار وجود دارند که متناسب با فضای مورد نیادامه مطلب ...

  فن کویل چیست؟ شناخت انواع فن کویل سقفی، توکار، کانالی، دیواری

  فن کویل همانطور که از نامش پیداست ترکیبی از یک فن دمنده و کویل(به زبان ساده لوله های خمیده حاوی جریان آب) است. فن کویل ها در انواع مختلفی نظیر فن کویل سقفی توکار، فن کویل زمینی، فن کویل دیواری در بازار وجود دارند که متناسب با فضای مورد نیاز انتخاب می شوند.

  ترمینال یونیت هایی که در پشت پنجره یا سقف کاذب به عنوان یکی از تجهیزات تهویه مطبوع نصب می شوند و می توان از آن ها چند منبع خروجی هوا را تامین کرد. البته در نوع سقفی می توان برای جریان برگشت هم استفاده نمود

  فن کویل

  در زمان انتخاب فن کویل باید به این نکته توجه داشته باشید که فن مرغوب باشد تا در دورهای بالا صدای زیاد فن سبب سلب آرامش ساکنین به ویژه در پروژه های مسکونی نشود.

  آیا فن کویل یک سیستم سرمایشی است یا گرمایشی؟

  پاسخ صحیح این است که فن کویل یک سیستم سرمایشی گرمایشی است. یعنی اگر آب سرد تولیدی چیلر را بتوان به سمت فن کویل هدایت کرد، لوله ها سرد شده و با عبور جریان هوا از روی آن به وسیله فن دمنده، می توان هوا را خنک نمود، اما اگر آب گرم پکیج یا موتورخانه را به سمت فن کویل هدایت کنیم، قابلیت گرمایش دارد.

  به منظور سناخت انواع فن کویل به وب سایت شرکت مهندسی تهویه نگار مراجعه کنید

   

  کوچک کردن
 3. فن کویل ترکیبی از فن و کویل یا همان مبدل حرارتی است که وظیفه آن به گردش درآوردن جریان هوا و توزیع هوای گرم یا سرد است. کویل این دستگاه محلی است که جریان آب سرد یا گرم در آن وجود دارد و هوا به واسطه فن روی آن جریان پیدا می کند. به این شیوه هوا در اثر تبادل حرارت، گرم یا سرد می شود. فن کویل ها انواع مادامه مطلب ...

  فن کویل ترکیبی از فن و کویل یا همان مبدل حرارتی است که وظیفه آن به گردش درآوردن جریان هوا و توزیع هوای گرم یا سرد است. کویل این دستگاه محلی است که جریان آب سرد یا گرم در آن وجود دارد و هوا به واسطه فن روی آن جریان پیدا می کند. به این شیوه هوا در اثر تبادل حرارت، گرم یا سرد می شود. فن کویل ها انواع مختلفی دارند که از مهم ترین آنها می توان به فن کویل سقفی توکار، فن کویل زمینی، دیواری و … اشاره کرد که وظیفه همه آنها ثابت بوده و تنها در محل نصب و شکل ظاهری با یکدیگر تفاوت دارند.

  کوچک کردن

لطفا ابتدا وارد شوید تا بتوانید پاسخ دهید.

پرسش‌های مرتبط