یک سوال Latest سوالات

مارکو

مشکل تغییر کد تلفن کشور در ایمو رو چطوری بر طرف کنم؟

مشکل تغییر کد تلفن کشور در ایمو رو چطوری بر طرف کنم؟

لطفا ابتدا وارد شوید تا بتوانید پاسخ دهید.

 1. مشکل تغییر کد تلفن کشور در ایمو، معمولاً در گوشی‌های آیفون و اپل آیدی رخ می‌دهد. دلیل این موضوع این است که اپل آیدی کاربر مربوط به کشور آمریکا می‌باشد. در نتیجه کاربر نمی‌تواند پیش شماره آمریکا را تغییر دهد. برای رفع این مشکل، باید ابتدا اپلیکیشن ایمو را کاملاً از روی گوشی خود حذف کنید. سپس کشور اپلادامه مطلب ...

  مشکل تغییر کد تلفن کشور در ایمو، معمولاً در گوشی‌های آیفون و اپل آیدی رخ می‌دهد. دلیل این موضوع این است که اپل آیدی کاربر مربوط به کشور آمریکا می‌باشد. در نتیجه کاربر نمی‌تواند پیش شماره آمریکا را تغییر دهد.

  برای رفع این مشکل، باید ابتدا اپلیکیشن ایمو را کاملاً از روی گوشی خود حذف کنید. سپس کشور اپل آیدی خود را به کشور انگلیس یا هر کشور دیگری غیر از آمریکا تغییر دهید.

  برای تغییر کشور اپل آیدی، مراحل زیر را دنبال کنید:

   1. به تنظیمات گوشی خود بروید.
   1. روی «General» ضربه بزنید.
   1. روی «Language & Region» ضربه بزنید.
   1. روی «Region» ضربه بزنید.
   1. کشور مورد نظر خود را انتخاب کنید.
   1. روی «Done» ضربه بزنید.

  پس از تغییر کشور اپل آیدی، اپلیکیشن ایمو را دوباره از App Store دانلود و نصب کنید. سپس با استفاده از شماره تلفن جدید خود، حساب ایمو خود را فعال کنید.

  اگر مراحل بالا را انجام دادید و همچنان مشکل تغییر کد تلفن کشور در ایمو را داشتید، می‌توانید با پشتیبانی ایمو تماس بگیرید.

  در اینجا چند نکته برای جلوگیری از این مشکل ارائه می‌کنیم:

   • قبل از نصب ایمو، مطمئن شوید که کشور اپل آیدی شما با کشور مورد نظر شما مطابقت دارد.
   • اگر کشور اپل آیدی شما با کشور مورد نظر شما مطابقت ندارد، می‌توانید با استفاده از یک برنامه تغییر IP، کشور خود را در هنگام نصب ایمو تغییر دهید.
  • در صورت بروز مشکل، می‌توانید از نسخه وب ایمو استفاده کنید.
  کوچک کردن
 2. برای تغییر کد تلفن کشور در ایمو (پیام‌رسان)، می‌توانید مراحل زیر را دنبال کنید: باز کردن تنظیمات: در اپلیکیشن ایمو خود وارد صفحه تنظیمات یا ترجیحات شوید. این گزینه معمولاً با نام‌های "تنظیمات"، "ترجیحات"، یا "پروفایل" در دسترس است. پروفایل یا اطلاعات حساب: ممکن است گزینه "پروفایل" یا "اطلاعات حساب"ادامه مطلب ...

  برای تغییر کد تلفن کشور در ایمو (پیام‌رسان)، می‌توانید مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. باز کردن تنظیمات:
   • در اپلیکیشن ایمو خود وارد صفحه تنظیمات یا ترجیحات شوید. این گزینه معمولاً با نام‌های “تنظیمات”، “ترجیحات”، یا “پروفایل” در دسترس است.
  2. پروفایل یا اطلاعات حساب:
   • ممکن است گزینه “پروفایل” یا “اطلاعات حساب” را پیدا کنید. این قسمت معمولاً شامل جزئیات مربوط به حساب کاربری شما است.
  3. ویرایش اطلاعات:
   • در صفحه پروفایل یا اطلاعات حساب، بخشی با عنوان “ویرایش” یا “تغییر اطلاعات” وجود دارد. بر روی این بخش کلیک یا لمس کنید.
  4. تغییر کد تلفن کشور:
   • در بخش ویرایش، ممکن است گزینه‌های مختلفی برای تغییر اطلاعات حساب شما وجود داشته باشد. از جمله یکی از این گزینه‌ها ممکن است “کد کشور” باشد.
   • کد کشور را به کد جدید مورد نظر خود تغییر دهید. معمولاً کد کشور شما به صورت شماره‌ای است که همراه با شماره تلفن شما قرار می‌گیرد.
  5. ذخیره تغییرات:
   • پس از اعمال تغییرات، یک گزینه برای ذخیره اطلاعات جدید وجود دارد. این ممکن است یک گزینه مانند “ذخیره”، “تایید” یا “اعمال تغییرات” باشد. روی این گزینه کلیک یا لمس کنید.

  با انجام این مراحل، کد تلفن کشور شما در ایمو تغییر خواهد کرد. لطفاً توجه داشته باشید که گاهی اوقات برخی از تغییرات ممکن است نیاز به تایید از طرف ایمو داشته باشد و شما ممکن است از طریق پیام یا ایمیل به این منظور مطلع شوید.

  کوچک کردن

پرسش‌های مرتبط