2 پاسخ

 1. بیوگرافی مهراب (حسین زینالی) همراه با جزئیات و حاشیه ها و عکس ها و تصاویر اینستاگرام حسین زینالی با نام هنری مهراب متولد ۱۲ بهمن ۱۳۷۳ در اراک، خواننده است. زندگینامه مهراب (حسین زینالی)     فارغ التحصیل لیسانس نرم افزار کامپیوتر است، او ملقب به نام هنری مهراب فعالیت می کند سبک فعالیت اش راادامه مطلب ...

  بیوگرافی مهراب (حسین زینالی) همراه با جزئیات و حاشیه ها و عکس ها و تصاویر اینستاگرام

  حسین زینالی با نام هنری مهراب متولد ۱۲ بهمن ۱۳۷۳ در اراک، خواننده است.

  زندگینامه مهراب (حسین زینالی)

  زندگینامه مهراب (حسین زینالی)

   

   

  فارغ التحصیل لیسانس نرم افزار کامپیوتر است، او ملقب به نام هنری مهراب فعالیت می کند سبک فعالیت اش را دیس لاو پاپ نام می برد که علتش را شکست عشقی نام می برد ! وی می گوید در حال حاضر در ارتباط عشقی می باشد.

  آغاز کار هنری

  حسین زینالی یا به قول معروف همان مهراب فعالیت خود را با سایت موسیقی اش شروع کرد، کارش انتشار و پخش آهنگ و آلبوم در سایت است، پس از آشنایی با فرزاد شجاعی (خونانده) شروع به کار خواندن کرد.

  حاشیه ها

  لقب مهراب
  به پیشنهاد فرزاد شجاعی نام هنری مهراب را انتخاب کرد که به گفته خود او دارای علاقه بسیاری به این نام می باشد، وی همچنین به نام های شاه شطرنج و مهراب خسته صدا شناخته می شود. صدای اصلی مهراب با صدای آهنگ هایش کاملا متفاوت ست.

  اولین کارهای مهراب
  تکست نویس و خواننده رپ، فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ شروع کرد. اولین ترک خورد را به نام صبر ایوب به همراهی دانیال صدر را در استدیو آی وی رکورد بست، بعد از موزیک صبر ایوب وی با استدیو آژاک رکورد قرار داد بست و دومین ترک خود به نام دلم گرفته را به همراه ایمان نو لاو و سولمون منتشر کرد.

  شهرت مهراب
  شهرت مهراب بعد از آهنگ مرگ مهراب ۱ به همراهی ایمان نولاو بر زبان ها افتاد، از معروف ترین ترک های وی میتوان به موزیک های ؛ مارلبرو، مرگ مهراب ۱و۲، زیر هشت، چشم آهو، ضربان، انفرادی، مسافرخونه و … اشاره کرد.

  مطلب مرتبط:  بیوگرافی ستاره جعفری

  فعالیت بدون چهره مهراب
  وی تا پیش از ترک مرگ مهراب ۲، چهره خود را نشان نداد، اما به دلیل حاشیه های بسیار و سوء استفاده از اسمش، با هماهنگی مدیر برنامه خود تصمیم به فاش کردن چهره خود کرد.

  سرطان حنجره مهراب
  وی در پاسخ به سوالی در مورد شایعه سرطانش گفت : متاسفانه این خبر درست است.

  دل نوشته مهراب
  من سعی میکنم به مشکلاتی که برام پیش اومده فکر نکنم؛ تا وقتی خانواده بزرگی مثل شما دارم ناراحتی ای نداشته باشم حتی وقتی با درد زندگی می کنم ؛ پس از من بابت چیزی دلخور نباشید و درکم کنید؛ میسپارم همه چیو به خداودند یکتا.

  شاه شطرنج مهراب
  زانو نمیزنم حتی اگر آسمان از قد من بلندتر باشد شوخی که نیست من شاه شطرنجم.

  فعالیت های هنری مهراب

  آهنگ ها:
  خود زنی
  پرچم
  سقوط
  دخترم
  مرگ مهراب ۲
  دلشوره دارم
  نگرانم
  یکی بینمونه
  حاشیه ۲
  ماتم کده
  هفت خط
  آدرس
  آلزایمر
  بانو
  دیوونه برگرد
  دیوونه بازی
  گلایل
  قلاده
  قصاص
  ققنوس
  حافظه
  هم سایه
  کلاغ پر
  کمربند
  کرکس
  خاطره بازی
  خاتون
  خون بازی ۲
  خون بازی
  خونابه
  کلاه گیس
  مارلبرو
  مفت بری
  مسافر خونه
  ان ای
  صحرا
  شاهنامه
  شقیقه
  تومور
  ژست
  زیر هشت
  زیر تیغ
  داغون تر نبود
  چارچوب
  سرمه
  دلم گرفته
  نشد
  بن بست
  نانجیب
  خفه خون
  شاپری
  آدم و حوا
  کاسه خون
  پرسه
  ضربان
  صبر ایوب
  یر به یر
  کیفر
  مرگ مهراب
  اعدامی
  الف لام میم
  بی خونه
  بیداری
  گرگ پدر
  الکل
  پانتومین
  ترافیک
  انفرادی
  پرواز
  دل سوخته
  قایق
  سرباز
  غرور

  کوچک کردن
 2. سلام.آقا جریان مهراب از این قراره که آقای علیرضا زنگی چندسال قبل ی شکست عشقی میخوره و تصمیم میگیره به عشقش خودشو ثابت کنه و حرف دلشو با ٖآهنگ بهش بزنه.علیرضا زنگی با علی بابا کار میکرده و علی بابا براش اسم مهراب رو انتخاب میکنه اما علیرضا زنگی(مهراب) به دلایلی از آی وی رکورد(استودیو علی بابا) جدا میادامه مطلب ...

  سلام.آقا جریان مهراب از این قراره که آقای علیرضا زنگی چندسال قبل ی شکست عشقی میخوره و تصمیم میگیره به عشقش خودشو ثابت کنه و حرف دلشو با ٖآهنگ بهش بزنه.علیرضا زنگی با علی بابا کار میکرده و علی بابا براش اسم مهراب رو انتخاب میکنه اما علیرضا زنگی(مهراب) به دلایلی از آی وی رکورد(استودیو علی بابا) جدا میشه و با فرزاد شجاعی همکاری میکنه.
  علیرضا چون دوست داشته(و داره) خواننده مطرح پاپ بشه،نمیخواسته کسی متوجه بشه که اون داره در سبک دیسلاو که خب سبک غیرقانونی و زیرزمینی هستش،فعالیت میکنه.(یک کلام نمیخواسته سابقه خودشو خراب کنه) و از طرفی دوست داشته حرف دلش رو هم به عشقش بزنه.خب پس چیکار کرد؟
  با کمک فرزاد شجاعی(مدیربرنامه و مدیر کمپانی آژاک که مهراب توش فعالیت میکرد)، حسین زینالی (مدیرپخش آهنگ هاش) رو،در ازای مبلغ ۶ میلیون تومن و یک گوشی اپل راضی کرد که به جای علیرضا زنگی،توی تیزر ها و عکس ها و کاورها و…جای شخصیت مهراب رو بگیره.خود حسین زینالی بارها بعد از لورفتن ماجرا(که مهراب علیرضا زنگیه)گفت که هیچ دخالتی توی ساخت آهنگ ها نداشته.حدود دوسال زینالی جای علیرضا زنگی خودشو مهراب جا زد.ارشاد اکبری(خواننده دیسلاو) و علی بابا(که حقیقت رو میدونست)گفتند که مهراب زینالی نیست و علی بابا طی یک ویس اعلام کرد خودش لقب مهراب رو برای علیرضا زنگی انتخاب کرده.ارشاد هم به حسین زینالی گفت باید حضوری و در مقابل هم اجرا کنند تا مشخص بشه که آیا حسین زینالی مهراب هستش یا نه؟
  در پارک آب و آتش حسین زینالی و ارشاد رو به روی هم قرار گرفتند،ارشاد به خوبی اجرا کرد اما زینالی صداش اصلا شبیه به صدای مهراب نبود و ارشاد مدعی شد که حرفش درست بوده و مهراب حسین زینالی نیست.البته بعد از این ماجرا بازهم آژاک رکورد مدعی شد که مهراب حسین زینالی هستش و حتی چند تیزر و موزیک ویدئو و… از زینالی به عنوان مهراب منتشر کرد تا اینکه حدود دو یا سه سال پیش اتفاقاتی بین حسین زینالی و دوست دخترش افتاد که منجر به لو رفتن این حقیقت شد که مهراب،حسین زینالی نیستش.
  آژاک بعد از این اتفاق حقیقت رو آشکار کرد.فرزاد شجاعی طی یک ویدئو گفت که مهراب علیرضا زنگی هستش و حسین زینالی فقط طبق یک قرارداد به جای مهراب اصلی(علیرضا زنگی)در کنسرت ها و تیزرها و… شرکت میکرده اما هیچ دخالتی در تولید آهنگ ها نداره.
  علیرضا زنگی(مهراب) در دو موزیک امپراطور و بعد سه سال،حقایقی رو درباره خودش و دلیل پنهانکاری شخصیت اصلیش آشکار کرد.لازم به ذکر هستش که خود مهراب(علیرضا زنگی )تنظیم،آهنگسازی،میکس،مستر و…(به طور دقیق صفر تا صد یک آهنگ) تمام موزیک های خودش رو به عهده داره.
  بعد از حدود چندماه مهراب به علت اینکه فرزاد شجاعی حق و حقوقش رو نداده(به گفته مهراب)تصمیم به جدایی از آژاک و تشکیل کمپانی خودش(پک بند)گرفت.مدیربرنامه مهراب در این کمپانی،مهران مشهدلو(معراج)،دوست صمیمی مهراب هستش.مهراب در کمپانی جدیدش کار اوج کمتر داده و کارهاش به نسبت کمپانی آژاک بسیار ضعیفتر بودند اما نکته منفی این هستش که مهراب با افراد بی نام و نشان،موزیک میده بیرون و فیت هایی که بسیار ضعیف هستند نتیجه ای جز افت این خواننده نداشتند.البته به نظر میرسه که مهراب قدرت برگشت به روزهای اوجش در سطح دیسلاو رو داره اما مشخص نیست که چی میشه

  کوچک کردن

لطفا ابتدا وارد شوید تا بتوانید پاسخ دهید.

پرسش‌های مرتبط