یک سوال Latest سوالات

fati mousavi
کاربر

هزینه ی پرستاری بیمار در منزل به چه عواملی بستگی دارد؟

پرستار اعزامی به منزل جهت نگهداری و انجام خدمات پرستاری باید علاوه بر مهارت در انجام کار، دارای حسن رفتار و حفظ روحیه بالا در شرایط بحرانی نیز باشد. شرکت اعزام پرستار کیان نکات اخلاقی، اجتماعی، مهارتی، شخصیتی را در هنگام گزینش در نظر گرفته است. از ویژگی های دیگر پرستاران این مرکز، تحویل رزومه و مدرک تحصیلی معتبر همراه با ضمانت نامه نزد موسسه می باشد. با اطمینان خاطر از اینکه پرستار اعزامی بالای ده سال سابقه کار در بیمارستان دارد درخواست خدمات را داشته باشید. خدمات متناسب با نیاز بیمار توسط پرسنل آقا و خانم به صورت شبانه روزی در سراسر نقاط تهران در دسترس می باشد.

لطفا ابتدا وارد شوید تا بتوانید پاسخ دهید.

  1. قیمت پرستار بیمار در منزل تعرفه قیمت پرستار بیمار در منزل بر اساس ساعات کاری، نوع خدمات ارائه شده، وضعیت بیمار، نوع بیماری و… متغیر می باشد. منشور وزارت بهداشت یک الگو و مبنا جهت تعیین قیمت برای موسسات مختلف به شمار می آید. این قیمت ها به صورت شفاف، منصفانه و متناسب با نیاز متقاضیان تعبیه شده است. دادامه مطلب ...

    قیمت پرستار بیمار در منزل

    تعرفه قیمت پرستار بیمار در منزل بر اساس ساعات کاری، نوع خدمات ارائه شده، وضعیت بیمار، نوع بیماری و… متغیر می باشد. منشور وزارت بهداشت یک الگو و مبنا جهت تعیین قیمت برای موسسات مختلف به شمار می آید. این قیمت ها به صورت شفاف، منصفانه و متناسب با نیاز متقاضیان تعبیه شده است. در صورت تماس کارشناسان سعی در جلب رضایت شما خواهند داشت. یقینا از کیفیت خدمات و پاسخگویی موسسه نسبت به قیمت ارائه شده راضی خواهید بود. در صورت نیاز به مشاوره یا راهنمایی با خطوط ارتباطی موسسه تماس بگیرید تا بهترین خدمات را در زمینه پزشکی و پرستاری از مرکز ما دریافت کنید.

    کوچک کردن

پرسش‌های مرتبط