یک سوال Latest سوالات

fati mousavi
کاربر

ویزیت در منزل چیست و چه مزایایی دارد؟

لطفا ابتدا وارد شوید تا بتوانید پاسخ دهید.

 1. آسایش و آرامش: بیماران می توانند در محیطی آشنا و راحت مراقبت دریافت کنند. به کاهش استرس و اضطراب بیمار کمک می کند.ویزیت درمنزل در جوامع پیشرفته از اهمیت بالایی برخوردار است. صرفه جویی در زمان و هزینه: بیمار نیازی به مراجعه به کلینیک یا بیمارستان ندارد و در منزل قابل درمان است این به صرفه جویی در وقتادامه مطلب ...

  آسایش و آرامش: بیماران می توانند در محیطی آشنا و راحت مراقبت دریافت کنند. به کاهش استرس و اضطراب بیمار کمک می کند.ویزیت درمنزل در جوامع پیشرفته از اهمیت بالایی برخوردار است.
  صرفه جویی در زمان و هزینه: بیمار نیازی به مراجعه به کلینیک یا بیمارستان ندارد و در منزل قابل درمان است این به صرفه جویی در وقت و هزینه بیمار کمک می کند.
  کاهش خطر عفونت: بیمار در خانه کمتر در معرض خطر عفونت قرار دارد. این امر به ویژه برای بیمارانی که سیستم ایمنی ضعیفی دارند بسیار مهم است.
  امکان ارائه خدمات جامع: پزشک با ویزیت در منزل می تواند خدمات جامعی را در منزل به بیمار ارائه دهد. این می تواند به بهبود کیفیت زندگی بیمار کمک کند.
  مراجعه به پزشک عمومی در منزل می تواند برای بیمارانی که دارای شرایط زیر هستند بسیار مهم باشد:
  ناتوانی در راه رفتن: بیمارانی که به دلیل بیماری یا جراحت قادر به راه رفتن نیستند و به کلینیک یا بیمارستان مراجعه می کنند می توانند با مراجعه به پزشک عمومی در منزل از خدمات پزشکی بهره مند شوند.
  بیماری های مزمن: بیماران مبتلا به بیماری های مزمن مانند دیابت، فشار خون بالا یا بیماری قلبی نیاز به ویزیت منظم پزشک عمومی خود در منزل دارند. می تواند به کنترل بیماری و جلوگیری از عوارض کمک کند.
  بیماری جدی: در صورت بروز بیماری جدی مانند ذات الریه یا خونریزی، بیمار باید فوراً تحت درمان قرار گیرد. مراجعه به پزشک در منزل می تواند به سرعت و به راحتی به بیمار کمک کند.
  سکته مغزی یا آسیب جدی: اگر سکته مغزی یا آسیب جدی رخ دهد، بیمار باید فورا مورد ارزیابی و درمان قرار گیرد. مراجعه به پزشک عمومی در منزل به بیمار کمک می کند تا سریع و راحت باشد.
  برای هر مشکل پزشکی، با پزشک خود مشورت کنید تا مشخص شود که آیا باید در خانه به پزشک مراجعه کنید یا خیر.
  برای مراقبت های پزشکی و پرستاری در منزل با ما تماس بگیرید.
  ۰۲۱۲۲۰۹۶۸۰۵
  ۰۲۱۶۶۲۶۸۵۳۳

   

  کوچک کردن
 2. ویزیت در منزل شامل خدمات فیزیوتراپی ؛ پرستاری؛ کاردرمانی و ... می‌باشد . معمولا در افرادی مثل افراد مسن که به علت کهولت سن اختلال حرکاتی و شناختی دارند و نمی‌توانند به مرکز درمانی مراجعه کنند کاربرد بیشتری دارد. متاسفانه اکثر بیمه‌ها خدمات پرستاری در منزل را پوشش نمی‌دهد؛یا اگر پوشش دهد ضعیف عمل میکادامه مطلب ...

  ویزیت در منزل شامل خدمات فیزیوتراپی ؛ پرستاری؛ کاردرمانی و … می‌باشد . معمولا در افرادی مثل افراد مسن که به علت کهولت سن اختلال حرکاتی و شناختی دارند و نمی‌توانند به مرکز درمانی مراجعه کنند کاربرد بیشتری دارد.

  متاسفانه اکثر بیمه‌ها خدمات پرستاری در منزل را پوشش نمی‌دهد؛یا اگر پوشش دهد ضعیف عمل میکنند.

  کوچک کردن

پرسش‌های مرتبط