aalan

3 پاسخ

 1. برای حذف صدای خواننده از آهنگ می توانید برنامه رایگان Backtrackit را از گوگل پلی دانلود کنید. این برنامه یک پلیر موسیقی فوق العاده است و برای موسیقیدانان طراحی شده است این برنامه به شما اجازه کارهای شگفت انگیزی را می دهد: شما می توانید مقیاس هر آهنگ را چک کنید و در حالی که موسیقی در حال پخش است آن رادامه مطلب ...

  برای حذف صدای خواننده از آهنگ می توانید برنامه رایگان Backtrackit را از گوگل پلی دانلود کنید. این برنامه یک پلیر موسیقی فوق العاده است و برای موسیقیدانان طراحی شده است این برنامه به شما اجازه کارهای شگفت انگیزی را می دهد:

  • شما می توانید مقیاس هر آهنگ را چک کنید و در حالی که موسیقی در حال پخش است آن را تغییر دهید.
  • شما می توانید با فشار دادن دکمه Mute Vocals صدا خواننده را بردارید.
  • شما می توانید تغیراتی را که در آهنگ ایجاد کرده اید (مانند حذف صدای خواننده یا تغییر مقیاس ها و غیره) را ذخیره کنید.
  • تمام آهنگ ها را براساس کلید ها مرتب می کند.
  • و …

  برنامه حذف صدای خواننده

  کوچک کردن
 2. در گذشته حذف صدای خواننده از روی آهنگ و بدست اوردن ریتم خالی کار بسیار سختی بود که فقط حرفه ای ها از پس این کار بر می آمدند اما امروزه تنها با نصب یک برنامه ساده میتوانید به راحتی صدای خواننده را از روی آهنگ حذف کنید و ریتم خالی بدست اورید و موزیک را با صدای خودتان بخوانید ، ما طریقه کار با برنامه sادامه مطلب ...

  در گذشته حذف صدای خواننده از روی آهنگ و بدست اوردن ریتم خالی کار بسیار سختی بود که فقط حرفه ای ها از پس این کار بر می آمدند اما امروزه تنها با نصب یک برنامه ساده میتوانید به راحتی صدای خواننده را از روی آهنگ حذف کنید و ریتم خالی بدست اورید و موزیک را با صدای خودتان بخوانید ، ما طریقه کار با برنامه sing play را به شما بطور کامل بهمراه طریقه استفاده از سایر ویژگی های این برنامه آموزش خواهیم داد و همچنین به شما آموزش خواهیم داد که چگونه صدای خواننده را به راحتی حذف کنید و آن موزیک بیکلام را با صدای خودتان و با متن جدید روی همان ریتم بخوانید و تنظیم کنید ،میتوانید خوانندگی را از همین حالا شروع کنید، با ما همراه باشید.
  آموزش حذف صدای خواننده در اندروید
  آموزش حذف صدای خواننده در اندروید

  برنامه Sing Play جهت حذف صدای خواننده

   

  اپلیکیشن Sing Play
  برنامه Sing Play یکی از برترین برنامها در بخش حذف صدای خواننده از روی موسقی با امکانات فراوان است که با بیش از ۵ میلیون دانلود در گوگل پلی توانسته امتیاز ۴.۱ از ۵ را کسب کند که امتیاز بسیار خوبیست.

  برخی امکانات برنامه Sing Play

  • امکان بازخوانی آهنگ ها با صدای خود
  • حذف صدای خواننده
  • نمایش متن موزیک
  • اشتراک گذاری موسقی های ضبط شده
  • دارای افکت برای صدا
  • دارای منوی همگام سازی
  • ذخیره ترک ضبط شده با فرمت های mp4 (AAC), .mp3
  • پشتیبانی از فایل های صوتی با فرمت های mp3, .aac, .m4a (AAC), .wav, .flac, .ogg

   

  برنامه Sing Play

  شروع کار برای حذف صدا

  برنامه را اجرا کنید و دسترسی های لازم را به برنامه بدهید تا برنامه باز شود.

  در منوی song ترک مورد نظر خود را انتخاب کنید تا وارد صفحه تغییرات شوید.

   

  اجرای برنامه حذف صدا
  ۱- با فعال کردن این گزینه موزیک شما بی کلام پخش میشود (میتوانید هنگام پخش موزیک آن را فعال و غیر فعال کنید).

  ۲- با فعال کردن این گزینه صدای شما بر روی موسقی بی کلام ضبط خواهد شد و میتوانید موسقی را با صدای خودتان بازخوانی کنید.

  ۳و۴ -با زدن روی این فلش ها پخش موزیک شما تند تر (فلش سمت راست) و یا کند تر (فلش سمت چپ) خواهد شد.

  ۵- با انتخاب این گزینه وارد یک منوی ویرایش خواهید شد که در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد.

  منوی ویرایش آهنگ (۵)

   

  ابزار ویرایش صدا
  در این منو ۲ قابلیت جالب این برنامه را مشاهده خواهید کرد که مربوط به پخش آهنگ میباشد و شما میتوانید با کم یا زیاد کردن آنها ترک خود را تغیر و تغیرات را لحظه ای بشنوید.

  Tempo: با کم یا زیاد کردن این متغیر میتوانید سرعت پخش را تنظیم کنید.

  pitch: با کم یا زیاد کردن این متغیر صدای خواننده بم تر و یا زیرتر میشود.

  ذخیره موزیک بی کلام (ترفند)

  از آنجایی که این برنامه صرفا برای خواندن روی ترک خالی ساخته شده است نمیتوانید بدون ضبط صدای خود، آن را ذخیره کنید اما ما با یک ترفند بسیار ساده به شما روش ذخیره را آموزش خواهیم داد.

  ابتدا روی گزینه شروع ضبط صدا روی آهنگ (۲) کلیک کنید تا فعال شود و بگذارید تا آخر پخش شود.

  توجه: اگر تمایل داشته باشید میتوانید در هنگام اجرای آهنگ ، با صدای خود آهنگ را بخوانید.

  پس از پخش کامل آهنگ با پنجره save the performance که در واقع به معنی ذخیره کار های انجام شده شماست رو به رو میشوید ، آن را تایید کنید.

   

  ذخیره موزیک بی کلام (ترفند)
  پس از تایید وارد پنجره جدیدی میشوید که موسقی حاصل را پخش خواهد کرد ، وارد تنظیمات این بخش که در پایین صفحه وجود دارد شوید.

   


  سپس پنجره زیر باز میشود که شما باید گزینه دوم یعنی vocal volume را به صفر اسکرول کنید.

   

  • music volume : با کم و زیاد کردن این متغیر میتوانید صدای آهنگ را کم و زیاد کنید (صدای ضبط شده شما بلند تر پخش میشود)
  • vocal volume : با کم و زیاد کردن این متغیر میتوانید صدای ضبط شده خود را کم و زیاد کنید (صدای ریتم شما بلند تر پخش میشود)
  • reverb volume : با کم و زیاد کردن این مقدار صدای ضبط شده شما اکو دار میشود.
  • music delay (sync) : با کم و زیاد کردن این مقدار میتوانید صدای ضبط شده خود را روی صدای آهنگ همگام سازی کنید در واقع با کم و زیاد کردن این مقدار صدای شما روی آهنگ عقب و جلو میرود.
  کوچک کردن
 3. یکی از بهترین راه های حذف صدای خواننده از روی آهنگ، استفاده از از نرم افزار های قدرتمند است، البته بهتر است این نکته ذکر شود که وب سایت های آنلاین هم از الگوریتم نرم افزار های قدرتمند استفاده می‌کنند، شاید به دنبال یک نرم افزار قوی باشید تا بتوانید به بهترین نحو ممکن این کار را انجام دهید پس باید باادامه مطلب ...

  یکی از بهترین راه های حذف صدای خواننده از روی آهنگ، استفاده از از نرم افزار های قدرتمند است، البته بهتر است این نکته ذکر شود که وب سایت های آنلاین هم از الگوریتم نرم افزار های قدرتمند استفاده می‌کنند، شاید به دنبال یک نرم افزار قوی باشید تا بتوانید به بهترین نحو ممکن این کار را انجام دهید پس باید با نرم افزار Izotop RX 8 آشنا شوید زیرا ما قصد داریم با استفاده از این نرم افزار به حذف صدای خواننده بپردازیم، لازم به ذکر است بدانید که این نرم افزار قابلیت آن را دارد تا بخش‌ های مختلف آهنگ ( صدای خواننده، بیس، تریبل و ….)  را از یکدیگر جدا کند.

  این مسئله به شما کمک می کند تا به راحتی به تمام بخش‌ های یک موزیک دسترسی داشته باشید، اگر قصد دارید به بهترین نحو ممکن صدای خواننده را از روی آهنگ حذف کنید پیشنهاد می کنیم این آموزش را به صورت جز به جز با دقت بالا مطالعه کنید چون مطمئنا بعد از مطالعه این بخش از محتوا به راحتی می توانید صدای خواننده را از روی آهنگ حذف نمایید.

   

  آموزش حذف صدای خواننده با نرم افزار Izotop Rx 8

  در ابتدای کار بهتر است بدانید که نصب این نرم افزار بسیار آسان می باشد و نیاز نیست که آموزش نصب آن را هم در اختیار شما قرار دهیم، برای نصب نرم افزار Izotop RX 8 تنها کافی است که بر روی گزینه ستاپ کلیک کرده و مراحل را با کلیک کردن بر روی گزینه نکست به اتمام برساند بعد از اینکه نرم افزار را نصب کردید تنها کافی است که بر روی آیکون آن دوبار کلیک کنید و منتظر باشید تا نرم افزار باز شود. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید نرم افزار به صورت کامل باز شده است و شما می توانید آهنگی که قصد دارید صدای خواننده از روی آن حذف شود را وارد نرم افزار کنید.

  برای وارد کردن فایل به نرم افزار Izotop RX 8 دو روش وجود دارد که در تصویر زیر با عدد شما ۱ و ۳ مشخص شده است. برای وارد کرد از طریق روش اول فقط کافی است بر روی گزینه open file کلیک کنید، بعد از کلیک بر روی این گزینه یک صفحه جدید برای شما باز می شود که با عدد شما ۲ علامت گذاری شده تا مسیر انجام کار برای شما آسان تر شود.

  با استفاده از این پنجره می توانید فایل مورد نظر خود را انتخاب کرده و با کلیک بر روی گزینه Open فایل را وارد نرم افزار کنید. اما روشی دیگر به نام Drag & Drop وجود دارد که ساده ترین راه ممکن برای وارد کردن فایل به هر نرم افزاری است. توجه داشته باشید که برای وارد کردن فایل از طریق Drag & Drop به نرم افزار Izotop RX 8 فقط کافی است فایل را انتخاب کرده و با موس آن را وارد نرم افزار کنید و در مرحله بعد آن را در نرم افزار رها کنید. بعد از انجام این کار فایل وارد نرم افزار می شود.

   

  صدای خواننده رو از آهنگ حذف

   

  آغاز مراحل حذف صدای خواننده

  برای این که بتوانید صدای خواننده از روی آهنگ حذف کنید تنها کافی است بر روی منوی کرکره ای که با عدد شماره یک نمایش داده شده است کلیک کنید، بعد از کلیک کردن بر روی این منوی کرکره ای چندین فرمان به نمایش در می آید که هرکدام قابلیت‌های جدایی دارند چون نرم‌افزار Izotop RX 8 از قابلیت های بسیار فراوانی برخوردار است اما در این محتوا تنها قصد داریم به حذف صدای خواننده پردازند در نتیجه به دنبال فرمانی هستیم که در این امر کاربرد داشته باشد پس باید بر روی گزینه Levels که باید شماره ۲ نمایش داده شده است کلیک می کنیم تا مراحل حذف صدای خواننده از روی آهنگ را شروع کنیم.

   

  مراحل حذف صدای خواننده

   

  وارد کردن فایل به نرم افزار Izotop RX 8 برای حذف صدای خواننده

  در ابتدای کار باید فایل صوتی که وارد کرده اید با ترکیب کلید های Ctrl + A به صورت کامل انتخاب کنید و در مرحله بعد بر روی گزینه Music Reblance کلیک نمایید که این گزینه با عدد شماره ۲ نشان داده شده است، در ادامه مسیر برای حذف صدای خواننده پنجره جدیدی برای شما باز می شود که با عدد شماره ۳ نشانه گذاری شده است که در آن پارامترهای مورد نیاز برای حذف صدای خواننده قرار دارد. این نکته را در نظر داشته باشید که شما می توانید تمام جزئیات موجود در آهنگ را به صورت مجزا در اختیار داشته باشید.

  برای مثال قسمتی که با عدد شماره ۴ نشانه گذاری شده است مربوط به صدای خواننده است در نتیجه اگر بخواهید تنها صدای خواننده را در اختیار داشته باشید باید سه پارامتر دیگر که مربوط به بیس، پرکاشن و مابقی صدا های موجود در آهنگ است را به زیر صفر ببرید در غیر این صورت می توانید تمام بخش های یک آهنگ را در اختیار داشته باشید.

  این نکته را در نظر داشته باشید که در مرحله بعد باید Quality این بخش را بر روی گزینه Best قرار دهید که می تواند بهترین گزینه برای این بخش محسوب می‌شود و که با شماره ۸ نمایش داده شده است، در انتهای بخش برای اینکه بتوانید فایل ها را به صورت مجزا در اختیار داشته باشید بر روی گزینه separate کلیک کنید تا این بخش از حذف صدای خواننده را پشت سر بگذارید و در مرحله بعد صدا را به صورت مجزا مشاهده کنید.

   

  نرم افزار Izotop RX 8 برای حذف صدای خواننده

   

  نحوه ذخیره فایل

  همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید عدد ۱ الی ۴ به قسمتی اختصاص یافته است که به بخش‌ های مختلف یک آهنگ مانند وکال، پرکاشن، بیس، و غیره مربوط می شود، شایان ذکر است بدانید که باید هر کدام از این بخش ها را به صورت مجزا ذخیره کنید تا بتوانید از تمام بخش ها بهترین بهره را ببرید. اگر بخواهید هر کدام از این بخش ها را سیو کنید تنها کافی است بر روی گزینه ای که با عدد شماره ۵ نمایش داده شده است کلیک کنید و از زیر منوی فایل گزینه Export را انتخاب نمایید.

  در مرحله بعد پنجره ای برای شما باز می شود که با شماره ۶ نمایش داده شده است که نام آن Export file می باشد، این پنجره مختص به ذخیره کردن فایل است و به شما این امکان را می دهد تا فایل مورد نظر خود را با فرمت های ( wav، Aiff، Flac، OGG، MP3 ) در بخش مورد نظر خود ذخیره کنید. برای نمونه  ما بر روی فرمت Wav کلیک کرده ایم در انتها تنها کافی است بر روی ok کلیک کنید که با عدد شماره ۸ نمایش داده شده است. در نظر داشته باشید که هر کدام از بخش های موسیقی مانند وکال یا بیس به صورت مجزا باید ذخیره شوند در نتیجه شما باید برای هر کدام مسیر file و export به صورت جداگانه پشت سر بگذارید.

   

  نرم افزار حذف صدای خواننده

   

  وارد کردن فایل به نرم افزار FL STUDIO

  در این بخش از محتوای حذف صدای خواننده قصد داریم فایل های ذخیره شده در نرم افزار Izotop RX 8 را به نرم‌افزار FL STUDIO وارد کنیم، توجه داشته باشید برای انجام این کار فقط کافی است نرم افزار اف ال استودیو را باز کرده و با استفاده از روش Drog & Drop فایل ها را وارد نرم افزار کنید، توجه داشته باشید که در این قسمت از محتوا به راحتی می توانید صدای هر کدام از بخش هایی که وارد کرده اید را قطع  و مدیریت کنید که این نکته با عدد شماره یک نمایش داده شده است. بعد از اینکه صدا را قطع کردید به راحتی می توانید بر روی گزینه فایل و گزینه اکسپرت کلیک کنید و فایل را در بخشی که مد نظرتان است ذخیره نمایید. همانطور که مطالعه و مشاهده کردید حذف صدای خواننده به راحت ترین شکل ممکن انجام شد و شما به راحتی می توانید از فایل که صدای خواننده را از روی آن حذف کرده اید استفاده کنید.

   

  وارد کردن فایل به نرم افزار FL STUDIO

   

  حذف آنلاین صدا خواننده از آهنگ

  اگر قصد دارید حذف آنلاین صدای خواننده از آهنگ را تجربه کنید بهتر است با دقت بالا به مطالعه این بخش از محتوا حذف صدای خواننده بپردازید زیرا در قسمت زیر ۴ نمونه از معتبر ترین سایت های حذف خواننده آنلاین نامرده شده اند و هر کدام به صورت مجزا مورد بررسی قرار گرفته اند، در واقع شما می توانید با مطالعه ادامه محتوا به راحتی حذف صدای آنلاین را تجربه کنید. این نکته را در نظر داشته باشید که برای استفاده از این وب سایت ها باید نکات بسیار مهمی را رعایت نمایید.

  برای مثال زمانی که قصد دارید سایت مورد نظر خود را باز کنید باید از فیلتر شکن استفاده کنید زیرا بسیاری از وب سایت های موزیک فیلتر هستند نکته دوم استفاده از نسخه کروم اینکوگنیتو می باشد. لازم به ذکر است بدانید که وقتی از اینکوگنیتو استفاده می کنید وب سایت مورد نظر نمی تواند تشخیص دهد که شما از چه آی پی وارد سایت شده اید در نتیجه محدودیت‌ها برای شما از بین می‌رود چون بسیاری از وب سایت ها برای استفاده کاربران از خدمات محدودیت تعیین می کنند و شما برای استفاده از نسخه رایگان بسیاری از وب سایت ها تنها یک الی دو بار می توانید صدای خواننده را به صورت آنلاین حذف کنید و برای حذف کردن بیشتر صدای خواننده از روی آهنگ باید به صورت دلاری هزینه بپردازید، در نتیجه بهترین کار این است که از صفحه اینکوگنیتو استفاده کنید.

  • سایت melody.ml
  • سایت Moises.ai
  • سایت Splitter.ai
  • سایت lalal.ai

  نحوه حذف صدای خواننده با استفاده از وب سایت  melody.ml

  در این بخش از مقاله با اولین وب سایتی که با استفاده از آن می توان صدای خواننده را از روی آهنگ حذف کرد آشنا خواهید شد و نحوه کار با آن را آموزش دهید، توجه داشته باشید که برای استفاده از این سایت باید حتماً در آن عضو شوید و برای عضو شدن در این سایت نیاز به ایمیل دارید. اگر قصد ندارید از ایمیل اصلی خود برای عضویت در این وب سایت استفاده کنید به راحتی می توانید کلمه ایمیل موقت را در اینترنت سرچ کرده و از یک ایمیل موقت برای عضویت در این وب سایت استفاده کنید.

  این نکته را در نظر داشته باشید که بعد از عضویت باید مشخص کنید که چهار بخش اصلی یک موزیک را به صورت جداگانه نیاز دارید یا تنها از دو بخش استفاده خواهید کرد که ما بر روی ۴ بخش مجزا کلیک کرده ایم که در تصویر زیر از شماره ۱ برای نشان گذاری آن استفاده شده است، در قسمت بعد باید موزیک را در بخشی که با عدد شماره ۲ نمایش داده شده است بارگذاری کنید و در انتها بر روی گزینه Upload MP3 کلیک نمایید، چند ثانیه طول می کشد تا موزیک به چهار بخش مجزا تبدیل شود و بعد طی شدن این زمان یک فایل zip در اختیار شما قرار می گیرد که شما می توانید از بخش های مجزا آهنگ که در آن قرار دارند استفاده کنید.

  این نکته را در نظر داشته باشید که بعد از عضویت باید مشخص کنید که چهار بخش اصلی یک موزیک را به صورت جداگانه نیاز دارید یا تنها از دو بخش استفاده خواهید کرد که ما بر روی ۴ بخش مجزا کلیک کرده ایم که در تصویر زیر از شماره ۱ برای نشان گذاری آن استفاده شده است، در قسمت بعد باید موزیک را در بخشی که با عدد شماره ۲ نمایش داده شده است بارگذاری کنید و در انتها بر روی گزینه Upload MP3 کلیک نمایید، چند ثانیه طول می کشد تا موزیک به چهار بخش مجزا تبدیل شود و بعد طی شدن این زمان یک فایل zip در اختیار شما قرار می گیرد که شما می توانید از بخش های مجزا آهنگ که در آن قرار دارند استفاده کنید.

  حذف آنلاین صدا خواننده از آهنگ

   

  آموزش حذف آنلاین صدا خواننده از آهنگ در وب سایت  moises.ai

  دومین سایتی که قصد داریم به شما معرفی کنیم وب سایت moises.ai  می باشد، استفاده از وب سایت بسیار آسان است اما در ابتدا باید در آن عضو شوید که مراحل عضویت در آن مانند وب سایت قبلی است. لازم به ذکر است بدانید که با وارد شدن و عضو شدن در این وب سایت زمان آن فرا می رسد که فایل مورد نظر خود را آپلود کنید در نتیجه باید بر روی گزینه آپلود ترک که با عدد شماره ۳ نمایش داده شده است کلیک کنید و فایل خود را در این بخش آپلود نمایید در انتها به راحتی می‌توانید بعد از جداسازی بخش های مختلف آهنگ، فایل مورد نظر را در قسمتی که با عدد شماره ۴ نمایش داده شده است دانلود کنید.

   

  حذف آنلاین صدا خواننده از آهنگ

   

  بهترین وب سایت برای حذف صدای خواننده به صورت آنلاین

  کار کردن با این سایت بسیار آسان است و نیازی نیست که اصلاً کار خاصی را انجام دهید در واقع می توان گفت که راحت ترین سایتی که با استفاده از آن می توان حذف آنلاین صدای خواننده از آهنگ را تجربه کرد وبسایت splitter.ai می باشد، لازم به ذکر است بدانید که برای حذف صدای خواننده از آهنگ تنها کافی است بر روی گزینه ای که با شماره یک نمایش داده شده است کلیک کنید و آهنگ مورد نظر خود را دانلود نمایید.

  البته این نکته را هم در نظر داشته باشید که زمان حذف صدای خواننده در این وب سایت کمی بیشتر از وب سایت های دیگر است اما در کل استفاده از این وب سایت بسیار آسان می باشد. در انتهای کار به راحتی می توانید فایل مورد نظر را از وب سایت دریافت کرده و در نرم افزار های همچون اف ال استودیو از آنها استفاده کنید.

   

  وب سایت برای حذف صدای خواننده به صورت آنلاین

   

  وب سایت lalal.ai

  آخرین وب سایت که قصد داریم به شما معرفی کنیم وبسایت lalal.ai است که کار کردن با آن بسیار آسان می باشد و به راحتی می توانید فایل مورد نظر خود را در بخشی که با عدد شماره ۱ نشانه گذاری شده است آپلود کرده و بخش های اصلی آن را به صورت مجزا دریافت کنید. برای مثال می‌توانید بخش‌هایی همچون بیس، پرکاشن، وکال و مابقی بخش‌ها را به راحتی دریافت کرده و در صورت نیاز هر کدام از قسمت هایی که نیاز ندارید را استفاده نکنید. شایان ذکر است بدانید که روند حذف صدای خواننده از موزیک در این وب سایت بسیار آسان بوده به همین دلیل در حال حاضر یکی از پرطرفدارترین وب‌ سایت‌ها در حوزه حذف صدای خواننده محسوب می شود.

   

  وب سایت lalal.ai

   

  جمع بندی

  حذف صدای خواننده یکی از مباحثی است که بسیاری از افراد فکر می کنند کار بسیار سختی بوده و امکان انجام آن ممکن است هر شخص را با چالش مواجه کند. اما شما با مطالعه این مقاله به این نتیجه رسیده اید که راه های زیادی برای حذف صدای خواننده وجود دارد. در انتها پیشنهاد می کنیم اگر قصد دارید این مبحث را به صورت حرفه‌ای آموزش ببینید بهتر است ویدئو مربوط به این محتوا را مشاهده کنید. زیرا در ویدئویی که در این صفحه قرار داده شده است مباحث به صورت کامل و جز به جز مورد بررسی قرار گرفته و شما بعد از مشاهده آن به راحتی می توانید به حذف صدای خواننده از روی آهنگ مورد علاقه خود بپردازید.

  کوچک کردن

لطفا ابتدا وارد شوید تا بتوانید پاسخ دهید.

پرسش‌های مرتبط