یک سوال Latest سوالات

لطفا ابتدا وارد شوید تا بتوانید پاسخ دهید.

 1. کلاب هاوس Clubhouse عنوان یکی از جدیدترین شبکه های اجتماعیست که به تازگی سری در سرها در آورده است. کلاب هاوس اخیرا با حضور ایلان ماسک در یکی از اتاق‌های گفتگو این شبکه، بر روی زبان‌ها افتاد. این اپلیکیشن که به شبکه اجتماعی ویس شهرت دارد در مدت زمانی کوتاه توانست توجه میلیون ها نفر را به خود جلب کند.ادامه مطلب ...

  کلاب هاوس رو از کجا دانلود کنم

  کلاب هاوس Clubhouse عنوان یکی از جدیدترین شبکه های اجتماعیست که به تازگی سری در سرها در آورده است. کلاب هاوس اخیرا با حضور ایلان ماسک در یکی از اتاق‌های گفتگو این شبکه، بر روی زبان‌ها افتاد. این اپلیکیشن که به شبکه اجتماعی ویس شهرت دارد در مدت زمانی کوتاه توانست توجه میلیون ها نفر را به خود جلب کند.  شما با دانلود کلاب هاوس این امکان را خواهید داشت تا از امکان چت صوتی بهره مند شوید. کلاب هاوس در اپریل ۲۰۲۰ راه اندازی شد و تا کنون تعداد نصب کلاب هاوس از ۲ میلیون نفر کاربر گذر کرده است. در حال حاضر این اپلیکیشن نوظهور ارزشی معادل ۱ میلیارد دلار دارد و پیش بینی می شود این رقم به بیشتر از این ها برسد.

  دانلود کلاب هاوس نسخه اندروید

  دانلود کلاب هاوس نسخه اندروید

   

  دانلود کلاب هاوس نسخه آیفون

  دانلود کلاب هاوس نسخه آیفون

  کوچک کردن
 2. دانلود کلاب هاوس برای اندروید نسخه رسمی اندروید Clubhouse فعلاً در حالت آزمایشی است. همان‌طور که گفتیم این نسخه بسیاری از قابلیت‌های نسخه آیفون را هنوز ندارد. با این‌حال می‌توانید این نسخه را از یکی از لینک‌های زیر دریافت کنید:   به‌روزرسانی (۱۹ اردیبهشت): نسخه رسمی کلاب هاوس برای اندروید سرانجادامه مطلب ...

  دانلود کلاب هاوس برای اندروید

  نسخه رسمی اندروید Clubhouse فعلاً در حالت آزمایشی است. همان‌طور که گفتیم این نسخه بسیاری از قابلیت‌های نسخه آیفون را هنوز ندارد. با این‌حال می‌توانید این نسخه را از یکی از لینک‌های زیر دریافت کنید:

  دانلود از گوگل پلی

   

  به‌روزرسانی (۱۹ اردیبهشت): نسخه رسمی کلاب هاوس برای اندروید سرانجام منتشر شد. گفتنی است این نسخه هنوز در مراحل اولیه بوده و بسیاری از قابلیت‌های نسخه آیفون را ندارد.

  دعوتنامه کلاب هاوس

  همان‌طور که گفتیم شما می‌توانید Clubhouse را دانلود و نصب کنید اما پس از نصب کلاب هاوس برای استفاده از آن پس از ثبت نام باید منتظر دعوتنامه کلاب هاوس باشید.

  دعوتنامه کلاب هاوس چیست؟

  برنامه Clubhouse به اعضای خود پس از فعالیت چند دعوتنامه هدیه می‌دهد که آن‌ها را برای دوستانشان بفرستند. تعداد این دعوتنامه‌ها معمولاً ۵ عدد برای هر کاربر است. گفتنی است در ابتدای ورود به Clubhouse معمولاً دعوتنامه دریافت نمی‌کنید.

  در حال حاضر بازار فروش دعوتنامه کلاب هاوس نیز داغ است! با این‌حال توصیه می‌کنیم به‌جای پرداخت هزینه از دوسانتان بخواهید تا برای شما دعوتنامه بفرستند یا کمی صبر کنید تا کلاب هاوس عمومی شود.

  نکته مهم: در پروفایل کاربری شما همه می‌توانند ببینند چه کسی شما را به کلاب هاوس دعوت کرده است.

  چگونه وارد کلاب هاوس شویم؟

  دعوتنامه کلاب هاوس فرمتی شبیه به متن زیر دارد. پس از دریافت آن و اطمینان از صحیح بودن شماره تلفن، می‌توانید اپلیکیشن را نصب کرده و یا اگر از قبل این کار را انجام داده‌اید وارد کلاب هاوس شوید. Clubhouse یک پیامک تأیید به شماره شما می‌فرستد و پس از آن وارد Clubhouse خواهید شد.

   Hey Farnet – I have an invite to Clubhouse and want you to join. I added you using +989356789012 so make sure to use that number when you register. Here is the link! https://join.club/app

  توجه: پس از ثبت نام و ورود به کلاب هاوس باید یک نام کاربری برای خود انتخاب کنید. توجه داشته باشید در آینده تنها یکبار امکان تغییر نام کاربری کلاب هاوس وجود دارد.

  آموزش کلاب هاوس برای آیفون و اندروید

  نسخه آیفون Clubhouse نسخه کامل‌تر و اصلی محسوب می‌شود که تمامی قابلیت‌ها را دارد. با این‌حال رابط کاربری نسخه اندروید نیز مشابه است. در صفحه خانگی Clubhouse به جز اتاق‌های گفتگو و رویدادهای پیش رو در بالای صفحه، موارد زیر را می‌توانید ببینید:

  آموزش کلاب هاوس برای آیفون 

  • جستجو: جستجوی کاربران با نام کاربری یا حتی علایق مشترک. در این بخش می‌توانید مستقیماً هم کاربران را فالو کنید.
  • دعوتنامه: در صورت داشتن دعوتنامه اضافه می‌توانید از این‌جا برای دوستانتان دعوتنامه ارسال کنید.
  • تقویم رویدادها: در این بخش رویدادهای آینده را به همراه تاریخ و ساعت برگزاری مشاهده می‌کنید تا آن‌ها را از دست ندهید. با فشردن دکمه زنگوله می‌توانید هنگام شروع رویدادها یک اعلان دریافت کنید. همچنین امکان اضافه کردن رویداد به تقویم، کپی کردن لینک،‌ توییت راجع به رویداد و به‌اشتراک‌گذاری آن هم وجود دارد.
  • اعلان‌ها: شامل اعلان‌های فالو کردن، پینگ شدن توسط دوستان، اتاق‌های ایجاد شده توسط دوستان
  • پروفایل شما
  • ایجاد اتاق گفتگوی جدید
  • نمایش دوستان آنلاین

  آموزش کلاب هاوس 

  وارد شدن به اتاق گفتگوها در کلاب هاوس

  برای وارد شدن به گفتگوها در این شبکه اجتماعی کافیست از صفحه اصلی یکی از آن‌ها را لمس کنید. در لیست اتاق‌های گفتگو می‌توانید عنوان اتاق، سخنگوهای اصلی، تعداد اعضا و کلاب مربوطه را مشاهده کنید.

  با ورود به اتاق گفتگوها سه دسته افراد را مشاهده می‌کنید:

  • سخنگوهای اصلی (Speakers)
  • افراد فالوشده توسط سخنگوها
  • حاضرین و شنوندگان (Audience)

  روم اتاق کلاب هاوس 

  در پایین صفحه هم سه دکمه وجود دارد:

  • Leave quietly برای خارج شدن (بی‌سروصدا)
  • + برای پینگ کردن یا دعوت دوستانتان به ملحق شدن به گفتگو
  • اجازه گرفتن برای صحبت

  در واقع در اتاق‌های گفتگو تنها سخنگوهای اصلی صحبت می‌کنند. اما اگر شما به عنوان یکی از شنوندگان حرفی داشته باشید می‌توانید اجازه بگیرید.

  نوار ابزار روم Clubhouse
  منبع: فارنت

  کوچک کردن

پرسش‌های مرتبط